!!! ZLIKOVCI SPET NA DELU !!!

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Ko je bil foter še živ, je enkrat ponoči zalotil, enga "brazilca" ki je breskve kradel. Nič policije, kr s prve mu je dal jesti. Dedu je bla taka sila, da je čez ograjo hotel pobegnit, pa ga je stari za gate nazaj vlekel...

Drugač pa predlagam enga orng amstaff-a, pes lojaln do svojih, s šestim čutom za vse kar ne spada k bajti. Pa katero tele gre prostovoljno v bajto, kjer se ve, da je pitbull doma. Ko smo še meli dobrega starega Ty-a sem včasih prav upal, da bi se kak nadebudn brazilc sprehodil po bajti.


Wohooo to bi blo dretje "jao brate, molim te, jao, jao,...." [-o< [-o< [-o<
veni, vici, vomiti
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Ja pa kaj še!!!??? Ko so sosedi pred letom pajsnil novga BMW ja sta se ona in njen pitbul zbudila šele ob 9ih pa čeprav je navajena vstajat ob 6ih in takrat tud besno zvonijo budilke.
Moja sošolka sto metrov stran je pa opolnoči napotila psa na vlomilca kateri je res pobegnil, je pa pesa tako zrihtal de je veterinarjem pustila par plač de so ga sestavili uff.
Robert
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

edina prava zaščita je samo ena. Da nič nimaš in ni niti problemov. :lol:
Robert
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:Pa pač kupš tak alarm ,ki je vezan na tvoj mobitel{če ti vlomijo v avto te alarm pokliče na mobitel}pol pa udri po kretenu :razpaljot: :razpaljot: :ratata: .
Ah kupiš raje enga pitbulla pa ti cigo nou drgač not pršu k s pištolo.
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

No ja če ga medved nemore pol ga tud cigo nou mogu:
Slika
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

O čem že govori ta post? :-k :-k :-k :-k
Aja, prosiš za pomoč, če bi se kje v prodaji pojavila tvoja ukradena komanda. #-o #-o #-o #-o
Lp Rado
plinar
Začetnik
Prispevkov: 43
Pridružen: 09 Feb 2007, 15:39
Kraj: pr`kurah,Ljubljana

Odgovor Napisal/-a plinar »

Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

tornado napisal/-a:O čem že govori ta post? :-k :-k :-k :-k
Aja, prosiš za pomoč, če bi se kje v prodaji pojavila tvoja ukradena komanda. #-o #-o #-o #-o
o aktivni zaščiti pred "brazilci", romuni, bugari in Ä‘anksi. Aja pa enmu so komando dipnli! :wink:
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

8) Fantje ne se preveč hvalit in računat na kužke že vsak drugi poštar ima v žepu malo elektronsko napravico, ki oddaja neko frekvenco zaradi katere se mu kuža sploh ne približa na nekaj metrov, ko smo "testirali" zadevico se je kuža obnašal tako kot da ga bolijo ušesa!!!!!!!!!

Video nadzor: kar se tiče uradne variante (zakonske) je stvar zakomplicirana in navadno predraga, da bi se splačala posamezniku za njegovo dvorišče (res butasta zakonodaja)

Imeti privat posnetek "šveda" ki ti prazni gajbo je pa milo rečeno neumno, kaj ga boš iskal okoli in ko ga boš našel ....KAJ ........ob malo smole (naj te nekdo vidi ko ga mikastiš) boš kar nekaj časa odšteval lep del dohodka za "popravilo" vse nastale škode
Moj kolega plačuje sedaj že tretje leto :o človečka je pa stresel iz hlač v lastni garaži, kjer ga je zalotil med poizkusom odpiranja avta :o


Na žalost je pri nas tako, da je lopov precej bolj zaščiten kot oškodovanec !!!

Službeno sem bil prisoten pri obravnavanju več vlomov v avte vedno je policaj okaral lastnika rekoč "ja kaj pa take stvari puščate v avtu, sej ni čudno, da so vam vlomili"

EDINO kar dela je PREVENTIVA - odnesi stvari iz avta

@ robi
kdaj te bo izučilo?????
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

V redu in kdaj pa nisi sam kriv, takrat ko ti nekaj odnesejo iz nezaklenjenega avta na ulici, iz zaklenjenega avta na ulici, iz zaklenjenega avta v zaklenjeni garaži, ali direktno iz zaklenjenega stanovanja.
Kdaj je kriv tisti, ki bi moral poskrbeti za red in mir?
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

MC GAYVER napisal/-a:8) Fantje ne se preveč hvalit in računat na kužke že vsak drugi poštar ima v žepu malo elektronsko napravico, ki oddaja neko frekvenco zaradi katere se mu kuža sploh ne približa na nekaj metrov, ko smo "testirali" zadevico se je kuža obnašal tako kot da ga bolijo ušesa!!!!!!!!!
Sem videl to zadevo, samo ko je naš pes bil "na misiji" se za podobne malenkosti ni zmenil. Pa tudi policija ve, da pri določenih pasmah zaleže samo tazzer al pa ....

Je pa res tako kot večina ugotavlja, lopovi so bolj zaščiteni kot žrtve. Največja finta je itak, da ti naši policisti ob enem dajo še občutek, da tudi če jih pri delu zalotiš, je boljše, da jih pustiš na miru, ker nenazadnje imaš opravka z zlikovci! Torej oni tebe lahko razkopljejo po mili volji, če pa slučajno najdeš način, da obrneš zadevo sebi v prid, pa gre za prekomerno uporabo sile. Za bruhat.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

...tudi če lopov pade čez balkon, te lahko toži, da si imel slabo ograjo in da je bil kriv lastnik hiše za njegove poškodbe. ...
..seveda samo v primeru če preživi....
To se pravi, če ga že zmlatiš, ga moraš še brcniti v rit čez balkon, da zgleda da se je poškodoval sam pri plezanju...seveda pod pogojem, da nikoli več ne bo spregovoril...
...pa preveč od ograje tudi ne sme biti...to se pravi, da ga moraš ravno prav brcniti v rit, da ne poleti preveč daleč.... #-o

Zdaj pa še malo zares...
Alarmne naprave v hišah so v redu. Tudi tiste navadne. Navadni priložnostni vlomilci, ki iščejo manjše plene po hišah, v hišo z alarmom sigurno ne bo šel. Profiči, ki znajo onesposobiti alarem, pa v takih hišah nimajo kaj iskati.
Tisti, ki pravijo, da so jih oropali kljub alarmni napravi, je bila alarmna naprava v 99 odstotkih izklopljena. Samo tega ne prizna vsak.
Čisto tako:
Priložnost dela lopova. Če imaš izpostavljeno stvar, ki se kar sama od sebe ponuja, nikar biti presenečen, da jo enkrat ni več. To bom verjetno okusil enkrat tudi sam, ko mi za enkrat niso še nič ukradli, pa imam v sebi miselnost.. ah, kaj bi pospravljal, saj so tu samo pošteni ljudje.
Sem še vedno tistega mišljenja, da je ključavnica za poštene ljudi.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Živnorc napisal/-a:..
Sem še vedno tistega mišljenja, da je ključavnica za poštene ljudi.
FORUM kjer se zbirajo pošteni ključavničarji če koga zanima :D


@AIRGHANADA

kuža je vedno samo kuža ne glede na pasmo (spol ,sklon ipd) kar nekaj časa sem aktivno markiral in vem.................!
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Mailan ti s legenda :lol: :lol:
Robert
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

MC GAYVER napisal/-a:

@AIRGHANADA

kuža je vedno samo kuža ne glede na pasmo (spol ,sklon ipd) kar nekaj časa sem aktivno markiral in vem.................!
čisto možno, da so takšne tvoje izkušnje. V MB je precej znana zgodba o dveh kao mafiozih, ki sta hotela med seboj obračunat. Eden je seboj imel stafforda drugi menda zbrojevko. Lahko ti samo povem, da je pes bil dva al trikrat zadet iz neposredne bližine in je lastniku rešil življenje. Umrl pa je ta stafford nekaj let po tem incidentu. Tud našega pokojnega stafforda je med apportom en tip s Cliotom, s štosštango zadel v glavo, psa je zasukalo za 360 stopinj, pes dalje, jaz pa po kupon v avto.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Ko že omenjate alarmne naprave. Samo tuljenje sirene tatu ne bo kaj veliko skrajšalo časa za beg. Alarmna naprava mora po mojem mnenju tatu onesposobiti. Idealno za takšne ideje so napravce, ki na ukaz iz alarmne naprave izpustijo zajetno količino solzivca in / ali zelo gostega dima v stanovanjski prostor. Bohnedaj, da se to sproži, ko ste sami doma :lol: .

Še ena ideja. Če imate bakrene žlebove, jih zakamuflirajte v sivo cinkovo barvo. Zadeva deluje, vsaj pri nas, ali pa še cigojnerjev ni bilo naokrog :lol:
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana