Kje letimo

...vaše želje o čem naj bi se pisalo
Odgovori
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Kje letimo

Odgovor Napisal/-a filius »

Ko gledam forum me zanima kje letijo drugi ,ki ne letijo na modelarskih registriranih letališčih. Če bi med klubskimi forumo naredili še eno temo kje letimo kjer bi prilepili slikce ter opisali travnike ali prostore kjer se leti. Mogoče bi se tako lahko dobili s kakšnimi modelarji ter skupi leteli, ker sam letim in mi je ze dolgčas: Tako bi se dobili s kakšnim modelarjem in leteli se pogovarjali............
Mladost je norost, ki skače čez jarek tam kjer je most!
Dr.easy star
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 22 Maj 2007, 18:20
Kraj: vodice

Odgovor Napisal/-a Dr.easy star »

:evil:
Zadnjič spremenil Dr.easy star, dne 23 Apr 2008, 17:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Easy star go on.
zazkhudo
Začetnik
Prispevkov: 46
Pridružen: 22 Dec 2006, 00:21

Letimo skupaj ali posamezno

Odgovor Napisal/-a zazkhudo »

Živjo !

No, veseli me, da smo modelarji različnih mišlenj. Nekatere veseli druženje in izmenjava modelarskih izkušenj, druge pa ravno obratno. Sam najraje letim z modelom čisto za sebe, da se umaknem od civilizacije in si z modelom ˝nafilam baterije˝in se popolnoma sprostim, kajti, če je družba, ne najdem tapravega miru in sprostitve.

Vsak po svoje, ...........


L.p. - zazk
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

Tudi sam letim izven urejenih modelarskih letališč. Do prvega bi se moral voziti vsaj 20 km, pa mi to nič kaj ne diši. Tako letim na vzletišču za ultra lahka letala na Zg. Pobrežju, ali pa na bližnjem travniku. Z dovoljenjem kmeta seveda! Nerodno je le to, da sem pri tem odvisen od periodičnega košenja trave tako na travniku kot na vzletišču, ki sem ga omenil. Slednjega sicer kosijo malo bolj pogosto, vendar za moje potrebe ne dovolj pogosto. Če pa je trava večja so težave, v vsakem primeru pa pazim, da je čim manj potacam in imam tako kredit še za naslednjič.
Res pa je tudi to, da s sinom največkrat letiva sama, saj v bližini ne poznam nobenega modelarja in kot ugotavljate, je to lahko včasih kar dolgočasno.

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Odgovori

Vrni se na Želje po novih prispevkih na portalu