Zlin

Vse od načrtovanja, izdelave do letenja z modeli letal iz stiropora, deprona, EPP pene, itd.

Moderator: carcar

Odgovori
Uporabniški avatar
čavka
Profesor
Prispevkov: 1605
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:45
Kraj: Besnica

Odgovor Napisal/-a čavka »

BostjanPerdan napisal/-a:
čavka napisal/-a: Boštjan, zaenkrat bo stiropor, če se bo pa pokazala, bo mogoče rebrca dobila :o
Se mi je kar zdelo ... :wink:
Ko smo že ravno pri stiroporu ... kako je pa kaj z Zlinčkom?
Preveč avionov/modelov in premalo časa, kajne?
:oops: :oops: čaka...če te zanima ga lahko dobiš kar je narejenega pa ga dokončaj (manjka rep, ramenjača, pa oblečt ga je treba...)....jurja :wink:
Pa lep dan še naprej............Aleš
Uporabniški avatar
KamiKaza
Dr. Modelar
Prispevkov: 6034
Pridružen: 09 Jan 2005, 13:28
Kraj: radovljica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KamiKaza »

čavka napisal/-a::oops: :oops: čaka...

:oops: :oops: pa sem mislil, da samo jaz skačem takole od cveta na cvet :oops: [-o< =D> =D> =D> =D>


lp Rupert
Uporabniški avatar
čavka
Profesor
Prispevkov: 1605
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:45
Kraj: Besnica

Odgovor Napisal/-a čavka »

Rupert, pravjo da bo dolga zima :wink:
Pa lep dan še naprej............Aleš
Uporabniški avatar
BostjanPerdan
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 12 Feb 2003, 01:00
Kraj: Golnik, EU

Odgovor Napisal/-a BostjanPerdan »

čavka napisal/-a::oops: :oops: čaka...če te zanima ga lahko dobiš kar je narejenega pa ga dokončaj (manjka rep, ramenjača, pa oblečt ga je treba...)....jurja :wink:
Slo po "foam-ijih" sem trenutno potešil z nakupom Robertovega EPP modela, pa že za tega sem si sposodil pogon iz enega drugega modela. Tako, da rabim prvo kupit nov pogon, ampak ... če boš ugotovil, da ti ne bo zneslo, bom pa z veseljem prevzel breme iz tvojih rok.
Sicer je pa tudi pri meni podobna štorija ... v delavnici imam že več kot leto na mizi en fun-fly model, ki je praktično nared za končno brušenje in prekrivanje, pa ne pride na vrsto ...
Lep pozdrav,
Boštjan Perdan
AK Kranj
Odgovori

Vrni se na Modeli iz penastih materialov