VPRAŠANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Moderatorji: jannyy, mihec87, Čur

Odgovori
FG boy
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 23 Dec 2004, 18:26
Kraj: Domžale

VPRAŠANJE!!!!!!!!!!!!!!!

Odgovor Napisal/-a FG boy »

Zanima me namreč ali bo Mibo v letošnji sezoni raspisal katero on pokalnih dirk OFFROAD ?????ALI pa bomo uporabniki ostali z :^o in se preganjali po nivah in travnikih! Lep primer je SERPANT SLOVENIJA ki so lepo poskrbeli na tekmovalnem področju zs svoje kupce =D> Pogoje imate lokacijo tudi le malo volje še ....
Lp; Robert
Uporabniški avatar
gosakm
Drekach™
Prispevkov: 141
Pridružen: 11 Apr 2003, 22:53
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a gosakm »

Ja, nebi bilo slabo. Mogoče bi pa celo France Grošel kaj dal za nagrado, tako kot v hrvaškem pokalu [-X :o
Čovnov mam tolk, da se lohk na suhem kopam z njimi.
FG boy
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 23 Dec 2004, 18:26
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a FG boy »

No Mirko tu si popolnoma zgrešil na celi črti #-o Vprašanje se je nanašalo na dirko in ne nagrade!!!!!!!Mislim da bi se morali okoli tega vprašanja pogovoriti znotraj trgovineoziroma tistih ki poč imajo nekaj besede pri tem!! Drugače bo tudi to šlo samo navzdol kot že veliko drugih stvari!!Stem se to nenanaša le na vas ampak govorim NASPLOŠNO!! :^o

P.S Ne France Grošelj ampak privas Štempihar Bogo :roll: :roll:
Lp; Robert
Uporabniški avatar
gosakm
Drekach™
Prispevkov: 141
Pridružen: 11 Apr 2003, 22:53
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a gosakm »

[-X imel namena zgrešit na celi črti. Samo vprašanje je postavljeno malce pravokativno :evil: . Že nekaj časa vas vse imetnike in seveda zagnane šoferje opozarjam, da bo treba nekaj ukreniti tudi z vaše strani.
Sam veš, da sva se pogovarjala kar nekajkrat.
Čovnov mam tolk, da se lohk na suhem kopam z njimi.
FG boy
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 23 Dec 2004, 18:26
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a FG boy »

Stvar je taka !! :evil: Kot prvo je tu trgovina če je imela interes da bi prodajala določene izdelke naj bi tudi poskrbela po tekmovalni poti.Tukaj je prvo to če pač ni nič (kot v tem primeru )potem smo pač napotezi mi modelarji sami!Sem samo Vprašal in opozoril na trenutno situacijo Miran !Če bi po hotel da bi zadeva zgledala provokativno potem bi se zadeve lotil povsem drugače!!
Vrazmislek!!! Imamo Serpant prvenstvo..........
Mantua pokal Robotronic pokal.............

?????????????????????Malce za razmislek! Pa brez zamere


Ps OffRoad se bo pa vozil vseeno samo na tiste ki upaš da bodo tu kaj storili v prvi vrsti pa nič!!!!
Lp; Robert
Čur
Tekmovalec
Prispevkov: 274
Pridružen: 05 Dec 2004, 14:58
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Čur »

Ker si napisal, da se tvoje pisanje ne nanaša samo na Mibo, ampak na vse, ti bom še jaz odgovoril.
1. Ne vem, zakaj naj bi uporabniki 1:6 off-road ostali dolgih nosov. Ko se odločaš o nakupu igraše, se odločiš po lastni presoji in prepričanju, kupiš kar pač kupiš, prej se pozanimaš kje boš lahko vozil, kakšno igračo boš uporabljal in zakaj. Ne vem, zakaj naj bi bil Mibo tisti, ki bi moral organizirati neke tekme. Daj malo preštej, koliko avtov je v Slo in koliko jih je tudi kupljenih v Slo.
2. Trgovci
trgovcem je Modelarstvo posel, in v posel greš, kadar vidiš v tem koristi, kar smatram, da je edino pravilno. Torej, če nekdo organizira razno razne pokalne tekme z določenim imenom in predpisano znamko ima sigurno s tem interes.
3. FG boj je napisal:
potem smo pač napotezi mi modelarji sami!
to je od tebe že bilo večkrat slišano, naredil pa nisi še ničesar. Če ti je toliko do tega, pa če si res tako sposoben, potem pa organiziraj klaso, ki ti je tako pri srcu. Razpiši pravila, določi datume, najdi proge, in kar je najbolj pomembno - najdi zadostno število somošljenikov in dosegel boš svojo srečo.
4. Če rabiš kako malo pomoč, sem ti na razpolago.
5. Fg boj je napisal.
OffRoad se bo pa vozil vseeno samo na tiste ki upaš da bodo tu kaj storili v prvi vrsti pa nič!!!!
Na ta tvoj stavek ti pa, žal, ne znam odgovoriti, ker ga ne razumem.

Lp, Čur

PS: Serpant pokal je SERPENT
Robotronic pokal je ROBITRONIC
FG boy
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 23 Dec 2004, 18:26
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a FG boy »

Jože samo čakal sem kdaj se boš javil!!!!!!!!!
Ja Offroad dirko bomo organizirali ker v prvi vresti kot vidim je nemoremo pričakovati od Ekipe ki bi glede tega imela Interes in bi jo lahko tudi pričakovali!!Marderjev je bilo prinas prodano kar lepo število tako se govori v Mibo Modeli Kar neka je bilo kupljenih pa v tujini ker so bili bistveno ceneje !Pa naj bi bile iste cene!HA HA
Dirke še nisem organiziral ! Jo pa nameravamo to leto pomoči stvoje strani zaenkrat nerabimo imamo kar dober kader prinas HVALA ZAENKRAT! Oprostite za tiskovne napake!
Lp; Robert
Uporabniški avatar
buco
Tekmovalec
Prispevkov: 251
Pridružen: 22 Sep 2003, 15:30
Kraj: selnica ob dravi
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a buco »

fantje ni problema sem pripravljen pomagat pri izvedbi dirke ce je potrebno se pripeljem tud do vas
FG TO JE ZAKON

NISEM TAKO BOGAT DA BI KUPOVAL POCENI

GRAUPNER HOTT 2,4GHZ

LETALSKI CENTER MARIBOR
elo
Razpravljalec
Prispevkov: 82
Pridružen: 20 Mar 2003, 01:00
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a elo »

avtov v sloveniji je dejansko nekje okrog 10, od tega sigurno vsaj 6 takih, ki bi 100% prišli na tekmo, če bi bila razpisana.

verjamem da bi bilo res fino, če bi imeli vsaj dve ali tri tekme letos.

verjamem tudi, da se nobenemu to ne splača, vsaj s finančne plati ne!

pa saj ne potrebujemo pokalov in nagrad, samo termin in progo, kroge lahko štejejo pa duti red bullove hostese...
FG boy
Začetnik
Prispevkov: 27
Pridružen: 23 Dec 2004, 18:26
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a FG boy »

Bravo ELO to si lepo napisal =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>
Dirke pa BODO!
Lp; Robert
Uporabniški avatar
RokyLuk
Začetnik
Prispevkov: 36
Pridružen: 06 Sep 2004, 20:46
Kraj: Šmarje pri Jelšah

Odgovor Napisal/-a RokyLuk »

Kdaj bo zdaj dirka :D Z veseljem pomagam in se je udeležim...

LP Rok
Odgovori

Vrni se na Modeli v merilu 1:5