Zalog pri Škofljici

Uživanje v jadranju v vzgonskih vetrovih na slovenskih in tujih pobočjih

Moderatorji: Pisaneli, Zaunkönig

Odgovori
Uporabniški avatar
Anžo
Freak
Prispevkov: 601
Pridružen: 06 Jan 2005, 12:43
Kraj: Ljubljana(škofljca)

Zalog pri Škofljici

Odgovor Napisal/-a Anžo »

Kje letite vi ki ste iz ljubljane termicno jdranje???? Nikjer bilzu!!!HA-HA :P !!


Sam sem doma iz Škofljice (nad OŠ Škofljica) se dviga Zalog kjer sem doma!Tu pri nas vedno piha(izjemoma vceraj) veter vsaj 2-4m/s.Pa se da termicno jadrat(lastne izkusnje z HLGjem).Ce koga zanima kje to je bom prilepil zemljevid da boste videli!

Je pa problem ker se ne da njiker parkirat ker so to njive(travniki)v zasebni lasti!
...Carpe diem...
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

=D> VEČ podatkov [-o<
Uporabniški avatar
Anžo
Freak
Prispevkov: 601
Pridružen: 06 Jan 2005, 12:43
Kraj: Ljubljana(škofljca)

Odgovor Napisal/-a Anžo »

No vredu!Skofljica lezi J od LJ. Ce gres v E.Leclerc pa gres naravnost po doleski c. prides na Skofljico drzis se glave ceste ki vodi proti kocevju.Kmalu zagledas solo in odcep za Zalog in Klanec.Gres po tej cesti naravno pa sepripeljes do krizisca kjer je tudi tabla Zalog. Nadaljuje se z ovinkom v levo in peljes se naravnost v Zalog nakar se enih 50m od table naredi krizisce in ti zavijes Levo pa vidis mojo hiso(dal bi se zment za parkiranjev zameno da mi pomogas poleteti).Se zmenis za parking. Pol te pa do tja jz prpeljem.(peske 50m)

P.S za veter ne vem je pa tko mocan da mi je Hlgja obrnil v levem ovinku!(450gr)Ju3 pa se slike
...Carpe diem...
Uporabniški avatar
Anžo
Freak
Prispevkov: 601
Pridružen: 06 Jan 2005, 12:43
Kraj: Ljubljana(škofljca)

Odgovor Napisal/-a Anžo »

Sment je z slikami bolj tako saj je sneg in se nebi prav dosti videlo!Bom pa malo kasneje slikal!Zaradi obljube!
...Carpe diem...
Uporabniški avatar
Anžo
Freak
Prispevkov: 601
Pridružen: 06 Jan 2005, 12:43
Kraj: Ljubljana(škofljca)

Odgovor Napisal/-a Anžo »

Sem ravnokar prisel iz letenja in sem zlo si oddahnil ker sem model derekt na drevo pristal!

Je pa tako s tem hribom.Ni to za zelo velike modele 4m.Ampak za manjse do 2m Hlgje in podobno.Ker veter ni zelo mocan kot na nekatrih visjih hribih (Zalog 373m)
...Carpe diem...
Uporabniški avatar
Anžo
Freak
Prispevkov: 601
Pridružen: 06 Jan 2005, 12:43
Kraj: Ljubljana(škofljca)

Odgovor Napisal/-a Anžo »

Pripenjam zemljevid je malo slabsi toda pride do zaloga!
Priponke
zemljevid.jpg
zemljevid.jpg (20.06 KiB) Pogledano 2065 krat
...Carpe diem...
Odgovori

Vrni se na Jadranje na pobočju