lepilo za elapor ?

Vse od načrtovanja, izdelave do letenja z modeli letal iz stiropora, deprona, EPP pene, itd.

Moderator: carcar

Odgovori
Uporabniški avatar
willy
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 17 Maj 2006, 18:59

lepilo za elapor ?

Odgovor Napisal/-a willy »

Danes sem v Avstriji nabavil Easy Starja,V naglici pa sem vzel napačno lepilo in zdaj ugotavljam, da se elapor ne lepi z lepilom za epoksi. Vem da more biti sekundno in aktivator, kar se najbrž ne dobi v navadnih trgovinah.Ali tudi?oziroma, če je že kdo uporabljal kakšno alternativo pri teh lepilih, ki bi jo lahko jutri nekje na Koroškem tudi kupil. V roku vikenda bi rad zadevo spravil v zrak.
Hvala za predloge in odgovore.
Zraven sem kupil lepilo epoxi rapid 5 min, ki ga proizvajalec ne priporoča, pa me zanima, če ga je že kdo uporabil za leplenje.
Zadnjič spremenil willy, dne 17 Jun 2006, 07:55, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
AirKiller
Tekmovalec
Prispevkov: 262
Pridružen: 29 Avg 2005, 19:58
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a AirKiller »

Kaj a ni izadost da si ze v obstojeco temo to napisal ?
viewtopic.php?p=89191#89191
o_O
Uporabniški avatar
willy
Začetnik
Prispevkov: 22
Pridružen: 17 Maj 2006, 18:59

Odgovor Napisal/-a willy »

Zalepil sem z navadnim sekundnim. Malo bolj napeto je bilo, ampak zadeva je skupaj.
Tomaž
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Ja, elapor (Multiplex) lahko komot lepiš z CA lepilom (nvadnim). Imel sem Multiplex Pico Jeta in sem vse zlimal z njim, in moram rečt, da bo tisti spoj zadnje, kar bo še ostalo skupaj. Uporabljaš lahko tudi Aktivator. Ni panike....to piše tudi v Multiplexovih navodilih, čeprav sem tudi sam takrat za ziher sprva probal na robo krila ali jim je vredno verjet! :D Ampak Multiplex ne laže! :D

Jan
Odgovori

Vrni se na Modeli iz penastih materialov