ROBITRONIC v Sloveniji

Moderatorji: jannyy, mihec87, DobnikarA

Odgovori
Štromar
Začetnik
Prispevkov: 11
Pridružen: 20 Nov 2004, 15:19

Regler

Odgovor Napisal/-a Štromar »

Zraven dobite tudi regulator robotronic, ki je po izjavah prodajalca čudovit. To je lahko res, če niste navajaenih drugih reglerjev. Imam jih kar nekaj, pa vsi zavirajo mnogo bolje kot ta. Če tudi ročko zategneš do konca nazaj , se model ustavlja kakšnih 10 metrov. Z drugim regulatorjem (V4R ali navadnim iz conrada) porabi le tretjino te poti in ta pot je odvisna od tega koliko zateguješ komando.
Pa saj sem še mlad, se bom morda enkrat navadil. Sem ga dal v cros ato, ki že tako malo bolj bremza.

LP
Jest
SZU
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 21 Apr 2005, 19:54

Odgovor Napisal/-a SZU »

Jaz imam tudi ta avto. Glede zaviranja se nebi mogel strinjat s tabo saj se moj model ustavi ze po dveh treh metrih.

Zanima me kako je z nastavitvami tega avta. Slišal sem da mu lahko spreminjaš nastavitve amortizerjev, diferenciala... pa ne vem kako. Prosim če mi lahko kdo to razloži ali pa mi da link od kakšne uporabne strani.
jenej
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 23 Maj 2005, 22:39

Odgovor Napisal/-a jenej »

Zdravo,

Sem cist nov v temle sportu :D. Zanima me kako dolgo zdrzijo priblizno baterije z enim polnjem in kateri model mi priporocate. Zagrel sem se za omenjen model, pa me se zanima kako je z polnilci in baterijami. Vem da so najbolje obnesejo NiMh (uporabljam drugje), ter kako je z dobavo, sem namrec kr dosti iz Lj, pa se poznam slabo Ljubljano. Nameravam pa ga vozit tako med vikendom.


Hotel sem sicer taksnega na motor, vendar sem se zaradi vzdrzevanja premislil.

Prosim za odgovore, pa ze v naprej hvala.

lp jenej
jenej
Začetnik
Prispevkov: 2
Pridružen: 23 Maj 2005, 22:39

Odgovor Napisal/-a jenej »

Aja, pa ce vzamem tale komplet, kaj se potrebujem za voznjo.

lp jenej
Uporabniški avatar
street hero
Začetnik
Prispevkov: 7
Pridružen: 06 Avg 2005, 21:45
Kraj: Ljubljana

NASVET

Odgovor Napisal/-a street hero »

SZU, Nebec ti bo dal vse imformacije, zato ga poklič, ali pojdi k njemu. Točnih navodil ti pa ne moram dati, ker sem se odločil za avtomobil z jermenskim pogonom.
Odgovori

Vrni se na Modeli z elektro pogonom