Zahvala....

Cesta 3 julija 7, 1430 Hrastnik, Kanja_hrastnik(at)email.si

Moderator: AD

Odgovori
Uporabniški avatar
jegger2
Razpravljalec
Prispevkov: 123
Pridružen: 19 Nov 2004, 11:32
Kraj: LAŠKO

Zahvala....

Odgovor Napisal/-a jegger2 »

Pozdravljeni!
Ker sem na včerajšnem srečanju kar nekako na hitro stisnil rep ned noge :oops: in odšel"višja sila"sem na nekaj pozabil, kar pa sem imel v mislih a je na žalost ušlo iz glave ](*,) #-o !!!
Zahvalil bi se Mitju"Ultralajt" ki mi je dal kar nekaj napotkov glede tega in onega v modelarstvu nenazadnje pa tudi zato,ker mu kar velikokrat visim na Gsm-u kadar kaj zašteka :-? zašteka pa velikokrat to pa mi lahko verjamete :wink: !
Nato pa sta tu še g.Niko in "Combat fighter"-Darko ki sta mi ob prvem srečanju raskazala klubske prostore-LMD Kanja,mi bolj podrobno razložila kako stvari tečejo v samem modelarstvu in klubu, lahko pa si mislite kaj o modelarstvu mi je kateri od niju razložil :wink: :wink: in pa seveda tudi hvala,ker sta mi pomagala pri mojem prvem projektu Zagi-Jegger!
Vsem članom LMD Kanja Hrastnik,kakor tudi vsem ostalim ki prebirajo ta forum pa želim vse naj,naj,naj v letu 2005,in Vas lepo pozdravljam.
LP.Aleš
Uporabniški avatar
URAN8
Freak
Prispevkov: 524
Pridružen: 23 Nov 2004, 22:29
Kraj: Radeče

Odgovor Napisal/-a URAN8 »

Zahvala Ultralajtu gre tudi z moje strani ,ker me je po predolgi odsotnosti od modelarstva spravil nazaj v ta čudovit hobi, tako da sedaj spet "preveč" časa porabim v delavnici.

LP Andrej
Odgovori

Vrni se na LMD Kanja Hrastnik