Naze 32

Letalne naprave z enim ali več rotorji na elektro pogon.

Moderatorji: Krist, SUKHOI

Odgovori
Uporabniški avatar
bray
Freak
Prispevkov: 927
Pridružen: 04 Maj 2006, 20:57
Kontakt:

Naze 32

Odgovor Napisal/-a bray »

Opažam, da se na forumu omenjajo večinoma samo kontrolerji DJI NAZA, KK 2.0 in nekaj malega multiwii in OP CC zadeve. Obstaja namreč tudi super izdelek za razumno ceno (sploh acro verzija brez baro in mag senzorja), ki je lahko platforma za multiiwii (original fw in par izpeljank) ali pa recimo tudi OP CC3D.

http://abusemark.com/store/index.php?ma ... ucts_id=30

Sam uporabljam Acro Naze 32 z malo modoficiranim harakiri FWjem (+ dodan baro senzor in GPS) + Frsky telemetrijo. V kombinaciji z TGY 9x in OpenTx lahko tako na zaslonu naprave vidim višino, napetosti, razdaljo, hitrost,... Nastaja pa tudi OSD modul za FPV ground station, ki bo vse te podatke brezžično spravil v video signal na strani sprejemnika.

Je še kak uporabnik Naze 32 na forumu?
I didn't know it was impossible when i did it!
http://www.sdgpslogger.com
http://bpp-blog.blogspot.com
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

Ja baje je naze32 od timecop-a top zadeva. Sploh, ker ima 32bit proc gor.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a Krist »

Imaš kak video letenja s tem krmilnikom?
Doma se mi valjajo 3 regulatorji blue line 12A s simok fw za hrbtno letenje, bi si izdelal kak mini tricopter ali kaj podobnega za norenje.
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

Krist napisal/-a:Imaš kak video letenja s tem krmilnikom?
Doma se mi valjajo 3 regulatorji blue line 12A s simok fw za hrbtno letenje, bi si izdelal kak mini tricopter ali kaj podobnega za norenje.
Jst mislim, da je KK2.0 več kot dovolj za norenje ;) Ravno dva dni nazaj sem si naredil takega.
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

kakšen firmware pa je to za hrbtno letenje :-s
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

Ja to je simonk samo v kodi...mislim, da v .asm fileju preden nardiš hex file je treba neki spremenit ampak jst ne vem točno kaj. Maš pa potem 0 gasa na sredini...naprej gas se dviguje normalno pod polovico gas pa se dviguje obrnjeno.

krist...dj pliz točno povej kako se nardi...morda enkrat probam.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a Krist »

scrat napisal/-a:Ja to je simonk samo v kodi...mislim, da v .asm fileju preden nardiš hex file je treba neki spremenit ampak jst ne vem točno kaj. Maš pa potem 0 gasa na sredini...naprej gas se dviguje normalno pod polovico gas pa se dviguje obrnjeno.

krist...dj pliz točno povej kako se nardi...morda enkrat probam.
Na RCG je bil objavljen zip s hexi za vse regulatorje z atmega. Klasično posnameš FW, razlika je le, da ga namesto s seznama, izbereš iz mape, kjer imaš to datoteko in to je to.
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Pa ste že kej probal te zadeve, verjetno mora tudi flight controler podpirat 3d ?
Emax motorji | 2213 | 2216 | BL2822 .... ZS pa se zmenmo :)
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

mzakelj napisal/-a:Pa ste že kej probal te zadeve, verjetno mora tudi flight controler podpirat 3d ?
FC mora podpirat, da ti sam nastaviš minthrottle in maxthrottle. Naze in MultiWii to znata.

Tukaj je video, ki sem ga postnil samo ima model ultra esc-je gor. http://vimeo.com/61127136
msev
Razpravljalec
Prispevkov: 166
Pridružen: 01 Sep 2010, 13:45

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a msev »

Bray na katerem osd čipu pa bazira ta groundstation osd?
A to misliš tisto varianto, ki jo razvija timecop (stm32+lm1881)?

Kako si pa modificiral harakiri, a si zadovoljen z alt.hold-om, kaj pa PH in RTH?

Sicer pa imam to ploščico doma, nimam pa še motorjev etc.
Uporabniški avatar
axe
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 06 Jan 2007, 14:41

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a axe »

Naze32 za moje pojme je ena najbolje letečih flight kontrolerjev.
Ima samo en problem, ko pride now FW za multiwii, ga mora timecop ali nekdo drug prirediti za ta procesor,
ki ni atmel in tako si malo v zaostanku za drugimi vendar to ni tak problem.
Aleš
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Evo še enega čisto svežega lastnika naze :D
Skratka po nekaj ne ravno super začetkih z quadi sem videl tole temo in se malce bolj pozanimal o temle hecu in po "še trajajoči" borbi z KK 2 sem se odločil da bo tole prava reč za enga solidnega quada.

Sicer je tale plata resnično sila poceni glede na ostale, sploh ko jih primerjaš po zmogljivosti, ima pa kot vse ostale slabo stran, je brez ohišja. No, če bi bil to moj prvi quad bi še ne rekel, tako pa vem, da je kompaktno ohišje zlata vredno. V glavnem nastalo je naslednje, ohišje je sprintano iz ABS-a, na vrh sem pa nalepil lasersko gravirano plato da se ne zgubim ko bo treba kaj priklopit.

Naj povem, da gravirana ploščica ni ravno najbolje izpadla, material ki sem ga imel pri roki ni narejen za laser, sicer vseeno gre, ni pa najlepše, ampak važno da se vidi kam kaj vtaknat :D in še bolj pomembno, lahko ga vržem v steno pa mu nič ne bo :roll:

Zdaj pa šibam metat kramo skupaj da bo za vikend kaj za videt 8)
Priponke
20130725_201956.jpg
20130725_201956.jpg (242.46 KiB) Pogledano 6218 krat
20130725_202026.jpg
20130725_202026.jpg (232.26 KiB) Pogledano 6218 krat
20130725_202543.jpg
20130725_202543.jpg (199.42 KiB) Pogledano 6218 krat
plp, Matej
Uporabniški avatar
AirLord
Tekmovalec
Prispevkov: 384
Pridružen: 20 Jan 2012, 19:30

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a AirLord »

Matej,

uf, lepo si tole naredil. Ker imam tudi sam to platko in sem brez ohišja bom vprašal, če se da morda kakšen kos kupiti?

Lp
ZephyR clone FWP
Quad MV15 670 FP
Quad MV2 450 FP
QAV250 FP
ET gear: LoggerV3, OSD Pro, Guardian, Eagle eyes GS
RC link:FR Sky,2,4Ghz DHT-U
Video link: TS351+RC305, 5,8Ghz, 200mW,
FatShark base VG
SC2000 PZ0420
NEX-5N; MOBIUS
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a Krist »

matej rozman napisal/-a:Evo še enega čisto svežega lastnika naze :D
Skratka po nekaj ne ravno super začetkih z quadi sem videl tole temo in se malce bolj pozanimal o temle hecu in po "še trajajoči" borbi z KK 2 sem se odločil da bo tole prava reč za enga solidnega quada.

Sicer je tale plata resnično sila poceni glede na ostale, sploh ko jih primerjaš po zmogljivosti, ima pa kot vse ostale slabo stran, je brez ohišja. No, če bi bil to moj prvi quad bi še ne rekel, tako pa vem, da je kompaktno ohišje zlata vredno. V glavnem nastalo je naslednje, ohišje je sprintano iz ABS-a, na vrh sem pa nalepil lasersko gravirano plato da se ne zgubim ko bo treba kaj priklopit.

Naj povem, da gravirana ploščica ni ravno najbolje izpadla, material ki sem ga imel pri roki ni narejen za laser, sicer vseeno gre, ni pa najlepše, ampak važno da se vidi kam kaj vtaknat :D in še bolj pomembno, lahko ga vržem v steno pa mu nič ne bo :roll:

Zdaj pa šibam metat kramo skupaj da bo za vikend kaj za videt 8)
Odlično!
Plošča je res lepa.
Hiba vseh open source projektov je ravno ohišje. Tole tvoje je res vrhunsko.
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Dankešen Krist :D

Mimogrede, ravnokar sem probal tale hec, ostal sem brez besed :o
Če primerjam z KK 2, potem je tole galaktika! Skratka vse dela kot mora, quad je stabilen, stabilizacija je perfektna, kompas in baro ga zakleneta perfektno, edino z GPS-om se še nisem igral, v glavnem počasi in po pameti. In vse to z "tovarniškimi" nastavitvami.
Še za info, plato imam namontirano na FY 450 (rebrandana naza 450), Emax motorji iz Almapeka, original propi, 3S 2500, v planu 3S 4000 ali več (ko bo gor še FPV).
V glavnem, zdaj ko vidim da to špila se lahko pa počasi začnem igrat s FPV-jem in ostalo šaro. Vsekakor priporočam vsem ki jim arduino okolje ni všeč (mimogrede, za to plato ni potreben noben programator, navaden usb a-b mini je dovolj!

@ Airlord

Kar se ohišja tiče, noben problem ni priti do njega, samo muditi se ne sme preveč, trenutno je sezona dopustov in sem posredno zaradi tega zakopan z delom.
Bom pa ohišje še malo spremenil (lepotno), čeprav mu načeloma že zdaj nič ne manjka. Več informacij okoli ohišja pa na ZS ali mail.
plp, Matej
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a Krist »

Probaj kar se da olajšat model. 3S 3300mAh je več kot dovolj za FPV.
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Sem ravno nekaj računal/vagal, v trenutnem stanju z 2500 vaga 830g, FPV da dodatnih 120g, in še dodatnih 60g kolikor znese razlika do 3300.
Se pravi skupaj lahko računam na dobro kilo kar pa mislim da za 3300 nebi smelo biti ovira glede na to da sem z 2500 in 830g teže trenutno na varnih 11 minut normalega letenja.
Mimogrede, sem prezadovoljen uporabnik Gens Ace lipotov. Za info, ne rabim več kot 2. paketov da lahko letim cel dan če me prime, polnim na 5C, polnit dam takoj ko zaključim let, in ko zaključim z svežo je naslednja že polna 8) in verjeli ali ne, celicam se nič ne pozna, kar dela in dela.
plp, Matej
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

Nisem niti gledal..kateri GPS pa podpira tale naze 32? Thx!
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

scrat napisal/-a:Nisem niti gledal..kateri GPS pa podpira tale naze 32? Thx!
Po pravici povedano nimam pojma, meni se namreč niti ne sanja o teh hecih, sem čisto pravi "teleban" v multirotor svetu. Jaz sem za nasvet povprašal Bray-a, mu povsem zaupam in sem nato po njegovih navodilih nabral robo skupaj.

Mimogrede, tukaj je še slika moje leteče naprave, naj povem da še čakam na ta pravo kramo in je posledično še treba malo ožičja počistit, ampak dugače pa dela kot ura, vsaj zaenkrat "tok-tok".
Čas letenja v tej konfiguraciji je 9 minut z 3S 2500, na poti pa so že 3300 in računam na par minutk več. Teža je okoli kile trenutno, pride pa gor druga kamera in še nekaj malenkosti.

Naj pa ta post izkoristim da vsem ki snemate oz. letite z FPV dam kapo dol, pravi carji ste! Jaz sem ko ovčka, ne upam se iti zares, nimam čisto nobenega občutka kako visoko, koliko hitro, .......v glavnem ni mi jasno kako vam uspeva. Morda kakšen nasvet kje in kako se lotit? OSD-ja še ni, je pa na poti :)

V glavnem, OKUŽEN :D
Priponke
20130730_203125.jpg
20130730_203125.jpg (223.54 KiB) Pogledano 6017 krat
plp, Matej
dkulcar
Freak
Prispevkov: 882
Pridružen: 28 Okt 2006, 09:18
Kraj: Lendava
Kontakt:

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a dkulcar »

matej rozman napisal/-a:
Naj pa ta post izkoristim da vsem ki snemate oz. letite z FPV dam kapo dol, pravi carji ste! Jaz sem ko ovčka, ne upam se iti zares, nimam čisto nobenega občutka kako visoko, koliko hitro, .......v glavnem ni mi jasno kako vam uspeva. Morda kakšen nasvet kje in kako se lotit? OSD-ja še ni, je pa na poti :)

V glavnem, OKUŽEN :D
Če si res popolnoma nov v svetu multirotorjev bi ti jaz najprej priporočal, da zelo dobro natreniraš model brez FPVja in šele nato počasi preideš na kamero. Jaz sem v začetku naredil 30-40 poletov, da sem dokaj dobro obvladal model in šele nato šel na vožnjo preko kamere. Drugače pa bi se mogoče z naze32 dalo takoj preskočit na vožnjo preko kamere saj ima baro in GPS, kar je po mojem velika prednost proti KK2 plošči.

Tudi mene so okužili z Multirotorji še posebej z FPV.
LP David
Uporabniški avatar
AirLord
Tekmovalec
Prispevkov: 384
Pridružen: 20 Jan 2012, 19:30

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a AirLord »

Ja prvo res, če še nisi prej z multirotorji letal velja, da se navadiš vozit brez FPV ja suvereno (gre precej hitro) in potem počasi na FPV. Prvo delaj krajše polete okoli "glave" drži se bolj pri tleh, če pride kaj narobe si hitro na tleh z minimalno škodo. Z vsakim poletom boš imel več izkušenj in samozavesti in tako počasi nadgrajuješ dokler ne boš popolnoma suveren. Vsakič pred poletom pa je vredno razmisliti tudi to, da tak quad naredi lahko veliko škodo, če uide izpod nadzora v urbanem okolju! Zato po pameti.
Leti vedno z vklopljeno stabilizacijo ker je tako bistveno lažje. Hode daj za začetek majhne in povečaj expote, da je "zverinica" pohlevna.
Je pa tudi res kakor je rekel že David, da je (vsaj za moje pojme) res fino imeti baro in GPS podporo (RTH ali hold) ker, če se zgodi karkoli nepredvidenega to pomaga ful in reši quad pred uničenjem ali pred morebitno škodo. Za sabo imam kar nekaj FPV poletov z quadom in sem prejšnji teden prvič imel grenko izkušnjo, da sem krešnil z quadom...kar na enkrat je zmanjkalo slike (črnina) na dobrih 600m in 3m višine (hvala bogu sem bil res nizko) v močnem vzhodniku. Reagiral sem rutinsko nisem zapaničaril, kljub temu, da slike ni bilo in ni bilo nazaj, sem na pamet poizkusil pristati kar mi je tudi uspelo vendar je močen veter odnesel quad nazaj od baze iz 600 na cca 800m. Quad je ob pristanku krešnil z zadnjim delom na tla, posledica uničena baterija, zlomljen nosilec od GPS za OSD, potolčena 2 propa in izgubljena kamera za snemanje. Ostalo je preživelo. Quad sem iskal dobro uro (seveda nisem predvidel, da ga je v cca. 15s odneslo 200m proti zahodu ampak sem mislil, da je bistveno bližje bazi saj sem misli, da ga je odneslo proti bazi ker sem ga rahlo tiščal proti bazi. Srečo sem imel, da sem ga našel, sem pa imel večjo srečo kot pamet, kamere pa nikakor nisem uspel najti tisti dan čeprav sem preiskal vse v radiju cca. 30 metrov od kraja nesreče...poklapan sem odšel domov. Zvečer sem v miru razmislil in rekonstruiral polet z krešom in predvidel kje bi lahko bila kamera in, ko sem drugi dan odšel na ponovno iskanje sem jo našel točno tam kjer sem predvidel, da bi lahko bila v borih 3 minutah iskanja. Spet sreča večja kot pamet... V glavnem, če bi imel GPS podporo bi se temu verjetno lahko izognil...me je pa večkrat rešil RTH v povezavi z stabilizacijo od ET, ki deluje res odlično pri letečem krilu, ko je aktiviran letalo vedno pride domov neglede na situacijo in razmere.
Jaz imam doma pripravljen za Nazo GPS iz HK http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... odule.html uporabniki naze32 so pisali, da dela BP sam pa še nisem preizkusil...pride na vrsto v bolj zimskem času.
ZephyR clone FWP
Quad MV15 670 FP
Quad MV2 450 FP
QAV250 FP
ET gear: LoggerV3, OSD Pro, Guardian, Eagle eyes GS
RC link:FR Sky,2,4Ghz DHT-U
Video link: TS351+RC305, 5,8Ghz, 200mW,
FatShark base VG
SC2000 PZ0420
NEX-5N; MOBIUS
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

AirLord napisal/-a:Ja prvo res, če še nisi prej z multirotorji letal velja, da se navadiš vozit brez FPV ja suvereno (gre precej hitro) in potem počasi na FPV. Prvo delaj krajše polete okoli "glave" drži se bolj pri tleh, če pride kaj narobe si hitro na tleh z minimalno škodo. Z vsakim poletom boš imel več izkušenj in samozavesti in tako počasi nadgrajuješ dokler ne boš popolnoma suveren. Vsakič pred poletom pa je vredno razmisliti tudi to, da tak quad naredi lahko veliko škodo, če uide izpod nadzora v urbanem okolju! Zato po pameti.
Leti vedno z vklopljeno stabilizacijo ker je tako bistveno lažje. Hode daj za začetek majhne in povečaj expote, da je "zverinica" pohlevna.
Je pa tudi res kakor je rekel že David, da je (vsaj za moje pojme) res fino imeti baro in GPS podporo (RTH ali hold) ker, če se zgodi karkoli nepredvidenega to pomaga ful in reši quad pred uničenjem ali pred morebitno škodo. Za sabo imam kar nekaj FPV poletov z quadom in sem prejšnji teden prvič imel grenko izkušnjo, da sem krešnil z quadom...kar na enkrat je zmanjkalo slike (črnina) na dobrih 600m in 3m višine (hvala bogu sem bil res nizko) v močnem vzhodniku. Reagiral sem rutinsko nisem zapaničaril, kljub temu, da slike ni bilo in ni bilo nazaj, sem na pamet poizkusil pristati kar mi je tudi uspelo vendar je močen veter odnesel quad nazaj od baze iz 600 na cca 800m. Quad je ob pristanku krešnil z zadnjim delom na tla, posledica uničena baterija, zlomljen nosilec od GPS za OSD, potolčena 2 propa in izgubljena kamera za snemanje. Ostalo je preživelo. Quad sem iskal dobro uro (seveda nisem predvidel, da ga je v cca. 15s odneslo 200m proti zahodu ampak sem mislil, da je bistveno bližje bazi saj sem misli, da ga je odneslo proti bazi ker sem ga rahlo tiščal proti bazi. Srečo sem imel, da sem ga našel, sem pa imel večjo srečo kot pamet, kamere pa nikakor nisem uspel najti tisti dan čeprav sem preiskal vse v radiju cca. 30 metrov od kraja nesreče...poklapan sem odšel domov. Zvečer sem v miru razmislil in rekonstruiral polet z krešom in predvidel kje bi lahko bila kamera in, ko sem drugi dan odšel na ponovno iskanje sem jo našel točno tam kjer sem predvidel, da bi lahko bila v borih 3 minutah iskanja. Spet sreča večja kot pamet... V glavnem, če bi imel GPS podporo bi se temu verjetno lahko izognil...me je pa večkrat rešil RTH v povezavi z stabilizacijo od ET, ki deluje res odlično pri letečem krilu, ko je aktiviran letalo vedno pride domov neglede na situacijo in razmere.
Jaz imam doma pripravljen za Nazo GPS iz HK http://www.hobbyking.com/hobbyking/stor ... odule.html uporabniki naze32 so pisali, da dela BP sam pa še nisem preizkusil...pride na vrsto v bolj zimskem času.
Bova zrihtala :)
Uporabniški avatar
AirLord
Tekmovalec
Prispevkov: 384
Pridružen: 20 Jan 2012, 19:30

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a AirLord »

Bo treba pačasi ja :lol: plan je, ko se malo ohladi in bo spet luštno v delavnici delat, ob slabem vremenu zunaj...
Kako tvoji plani z FPV, oprema že kaj pada skupaj?
ZephyR clone FWP
Quad MV15 670 FP
Quad MV2 450 FP
QAV250 FP
ET gear: LoggerV3, OSD Pro, Guardian, Eagle eyes GS
RC link:FR Sky,2,4Ghz DHT-U
Video link: TS351+RC305, 5,8Ghz, 200mW,
FatShark base VG
SC2000 PZ0420
NEX-5N; MOBIUS
scrat
Profesor
Prispevkov: 1942
Pridružen: 04 Jun 2011, 11:59

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a scrat »

AirLord napisal/-a:Bo treba pačasi ja :lol: plan je, ko se malo ohladi in bo spet luštno v delavnici delat, ob slabem vremenu zunaj...
Kako tvoji plani z FPV, oprema že kaj pada skupaj?
Počasi bo...samo še malo denarja se nabere. Sem imel v mislih najprej kupiti novo komando od FrSky - Taranis, ki ima telemetrijo že po defaultu....na svojo komando tg9x sem dal sedaj gor OpenTx FW in morda celo prej kupim FPV opremo. Morm se še odločt...ampak se vseeno najprej nagibam k FPV, ker bo ta komanda za učenje FPV-ja odlično služila :)
Uporabniški avatar
AirLord
Tekmovalec
Prispevkov: 384
Pridružen: 20 Jan 2012, 19:30

Re: Naze 32

Odgovor Napisal/-a AirLord »

Super se sliši, upam, da čim prej poštimaš pa se kej dobimo, da poFPViramo skupaj kak krog.
ZephyR clone FWP
Quad MV15 670 FP
Quad MV2 450 FP
QAV250 FP
ET gear: LoggerV3, OSD Pro, Guardian, Eagle eyes GS
RC link:FR Sky,2,4Ghz DHT-U
Video link: TS351+RC305, 5,8Ghz, 200mW,
FatShark base VG
SC2000 PZ0420
NEX-5N; MOBIUS
Odgovori

Vrni se na Multirotorji