F3A treningi

Pogovori o akrobatskih modelih in letenju
Odgovori
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

F3A treningi

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Živijo!

Tole mi je ravno napisal kolega Christopher Ferkl iz Avstrije:
" I have a question: normally we drive the first week in april near Venedig for training F3A, next year we cannot go to the place, because they have problems with the neighbours - do you think it is possible, that we can fly on your place for on week (monday - friday) ??? "

Je kakšen klub, ki ima prostor za F3A treninge in bi dovolil tem Avstrijcem treninge en teden od ponedeljka do petka, prvi teden aprila? Verjetno bo tudi zanimivo za videti in se kaj naučiti :) Pebi sploh niso slabi ;)

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
deepo
Profesor
Prispevkov: 1405
Pridružen: 02 Maj 2005, 11:49
Kraj: Deskle
Kontakt:

Re: F3A treningi

Odgovor Napisal/-a deepo »

Škoda da, kolikor razumem, gre za avstrijsko "drugo ligo" - RC3 in ne "prvo ligo". :wink:

Sicer jaz ne nameravam sodelovati pri bilokakšni organizaciji in spodbujanju F3A-ja prihodnje leto, ampak gre moj predlog v to smer (če se slučajno najde kakšen naš pilot, ki ima dovolj časa in energije za organizacijo, in če se slučajno dobi kakšen naš klub, ki bi bil za 1 teden pripravljen odstopiti letališče avstrijcem), da se avstrijcem odstopi letališče, v zameno pa se jim na trening-kampu priključi še nekaj naših pilotov, ki imajo tekmovalne F3A ambicije. :wink:

Tule imam seznam 9ih naših pilotov, ki so pred nekaj meseci izrazili zanimanje za trening-kamp F3A. Seveda je načrt propadel, tako kot sezona. :lol:
Uporabniški avatar
janko1
Profesor
Prispevkov: 1051
Pridružen: 06 Avg 2007, 06:14
Kraj: Novo mesto / Dolenjska / Slovenija / EU / Zemlja / Rimska cesta /
Kontakt:

Re: F3A treningi

Odgovor Napisal/-a janko1 »

Ponudba za teren ( AK Novo mesto ) je bila Avstrijcem poslana in čakamo odgovor.
Vso komunikacijo vodi Igor Makovec.

Čeprav tudi sami precej letimo, smo veseli vsakega ki nas obišče.
Torej dobrodošli.

8) Janko
Modelarstvo zaradi službe ne sme trpeti !

Ko sem pijan me vsi vidite, ko sem pa žejen pa nobeden.

NEUČAKANOST je izraz za dejanje, ko Dolenec začne jesti grozdje.
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: F3A treningi

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Hvala vsem ki ste in boste pomagali pri izvedbi. Dejansko avstrijci potrebujejo zgolj dovoljenje da lahko od ponedeljka do petka uporabljajo stezo, kar se jim ostalega ponudi, pa je odvisno od pripravljenosti nas :). Se mi zdi pa zanimivo da so želeli iti tokrat v Slovenijo, in z veseljem se bom oglasil kak dan v novem mestu in naredil kako fotko in da malo počvekam s kolegi, čeprav sem že malo aut iz scene. :). Kakor se spomnem F3A-ja na zadnje, je bilo tekmovalcev ogromno, ljudi okrog ogromno, dogajalo se je cel dan, ob podelitvi smo odpirali šampance, pili in se polivali z njimi in debatirali kako fajn bo šele naslednje leto :). :-({|= :-({|= :-({|=

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
modlar!
Razpravljalec
Prispevkov: 82
Pridružen: 01 Nov 2005, 16:39

Re: F3A treningi

Odgovor Napisal/-a modlar! »

5D rulz
:)
Odgovori

Vrni se na Akrobatsko in 3D letenje