POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUBRUK)

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUBRUK)

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

POMEMBNO OBVESTILO.!!!
PAZITE SE fanta, ki SE PREDSTAVLJA pod imeni JERNEJ KNUPLEŽ in pa ALEŠ. Na malih oglasih, ter se ukvarja s preprodajo artiklov.

Njegov profil: memberlist.php?mode=viewprofile&u=8088

Naj še opozorim TO NI PRAVI JERNEJ KNUPLEŽ, ki ima nikname quad.

LP .
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 15 Sep 2012, 14:47, skupaj popravljeno 6 krat.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: POMEMBNO: PAZITE

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Preden zadeva eskalira v kaj nepotrebnega...

Navedel si da prodaja modelarske stvari na dve internetnih mestih, s čimer ni nič narobe. Žal pa nisi navedel kaj oz. kje je problem razen, da je "nategavček" ter na hitro še ponovil svoj oglas.

Pisanje po forumu o navadah nekoga, ne da bi se kdo imel možnost branit ali predstavit svojo stran zgodbe, je nepošteno. Če je prišlo do groženj se sploh ne debatira javno, ampak se te sporoči administratorju, ta pa zadevo pošlje v postopek policiji.


Pisanja o fizičnem obračunavanju se nikakor ne bo toleriralo.
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

No moderator bom malo jasnejši.

Ne sklepajte kakršnihkoli dogovorov z osebo, ki se predstavlja z fake imenom in priimkom JERNEJ KNUPLEŽ in kliče s številke 030 660 089 in številke 02 671 05 91 na kateri je dosegljiv pod imenom Aleš. Dejansko gre za fanta z imenom ŠELA SUBRUK, stanuje Selnica ob Dravi.

V kolikor vam pade na misel da bi se z njim karkoli dogovarjali imejte v vidu, da vas bo to stalo nekaj živcev, predvsem pa veliko vašega prepotrebnega časa, ter stroškov. Zakaj ?
No pa da opišem njegov način dogovarjanja.

Kot resen interesent se je javil na oglas viewtopic.php?f=10&t=79119 in ker mu je bila cena cool(rc), je predlagal, da se zaradi obilice dela ki ga ima srečava nekje med Hrastnikom in Mariborom. No dogovor je bil Celje. Do tu vse OK. Dokler ne pridem ob dogovorjenem času na dogovorjeno mesto, njega pa od nikoder. Nato mi pošlje SMS obvestilo, da nikakor ni utegnil priti zaradi službene zadržanosti. Naslednjič predlaga da ker ima ravno službeno pot skozi naše kraje pride ob dogovorjeni uri v Hrastnik. Ker nisem ravno brezposeln, sem ga, ker zopet ni bilo glasu od njega pokličem na mobitel. Avtomatska tajnica sporoči :" vaša telefonska številka nima avtorizacije za klic klicane številke...!" Ponovno v njegovem stilu naslednji dan pride z njegovega mobitela SMS obvestilo, da je 100% kupec, naj počakam s prodajo, da v naših koncih ni bilo SMS signala. Ker sem tip, ki se rad drži dogovorjenega v tem času odpravim kar nekaj resnih interesentov, ki bi napravo in opremo dejansko kupili. Z njegove strani pa zopet jok, da kako resen je, da me niakor ni uspel priklicati niti preko prijateljevega mobitela. Nato zadevo prestavi še dvakrat. Ne bom razlagal koliko je bilo potrebno prilagajanja v moji službi s sodelavci, da bi ugodil potencialnemu kupcu. Včeraj v Četrtek 30.08.2012 me zopet pokliče da se dobiva v Celju 0b 20.00 uri. Ob 18.15 uri me ponovno pokliče in pove, da ker kasneje nima nobenega časa pride direktno v Hrastnik obdogovorjeni uri. No in ker ga ponovno ni bilo, niti ni bil dosegljiv na mobi številko, sem se poigral s stricem Googlom.

Tale stric mi je pa čedalje bolj všeč. Ugotovim, da fantina na veliko prodaja, na podoben način pa je nategnil kar nekaj prodajalcev, ki so mu robo pošiljali po povzetju. No in ker mi žilica ni dala miru sem ga poklical direkt na domačo številko. Zanimivo, da ga doma poznajo pod imenom ALEŠ, seveda na tem naslovu ni nobenega jERNEJA Knupleža, da ne bo pomote. Hahaha ŠELA SUBRUK, ki se predstavlja tudi pod imeni JERNEJ KNUPLEŽ in ALEŠ KUBUS šokiran od klica, ponovno nabija nesmisle o zadržanosti itd.

In ker sem človek, ki ima rad odkrit in fer odnos, ter nisem rad komu kaj dolžan prav lepo :mahaj: temu ŠELA SUBRUK iz Selnic ob Dravi.
Moj prijatelj Chuck.
Moj prijatelj Chuck.
CHUCK.jpg (8.76 KiB) Pogledano 5009 krat
Chuck jeprav prijeten možakar. V njegovi biografiji med drugim piše da je miroljub in samatarian, predvsem pa se njegova dobrota kaže v tem da rad zastonj deli BUČKE. Kakršne koli drugačne insinuacije Izven napisanega so lahko plod lastne interpretacije in nimajo osnove v realnih dogodkih. VSAKRŠNO DRUGAČNO RAZUMEVANJE NAPISANEGA SO PLOD LASTNE DOMIŠLJIJE VSAKEGA POSAMEZNIKA IN VSAKA DRUGAČNA RAZLAGA ALI POVEZOVANJE Z RESNIČNIMI DOGODKI JE ZGOLJ NAKLJUČJE !!!
Priponke
ŠELA SUBRUK iz Široke xx15xx, Selnica ob Dravi.<br />VSAKA PODOBNOST Z RESNIČNIMI AKTERJI JE ZGOLJ NAKLJUČNA !!!
ŠELA SUBRUK iz Široke xx15xx, Selnica ob Dravi.
VSAKA PODOBNOST Z RESNIČNIMI AKTERJI JE ZGOLJ NAKLJUČNA !!!
Ĺ ELA SURBUK.jpg (8.42 KiB) Pogledano 5009 krat
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 15 Sep 2012, 14:48, skupaj popravljeno 7 krat.
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Re: POMEMBNO: PAZITE SE

Odgovor Napisal/-a megane »

Imam sam podobne izkušnje z njim, le da sem jaz hotel kupiti nekaj kar je prodajal in je človek napizdoval v nedogled.
Včeraj sem po pogovoru s prijateljem ugotovil da se je za isto stvar zanimal še en forumaš in je tudi njega vozil
žejnega čez vodo.

Skratka odnos pod nivojem 5 letnega otroka.

p.s.: če me foto spomin ne vara, je tole nepismeni Buco iz foruma, od katerega sem letos kupil en krtačni motor
in sem tudi skoraj mlade dobil ko sem ga 45min čakal pred OBI-jem. Ker so bili zastoji in ne vem kaj še vse.
Plus tega da me je 3x klical za nakup nekih mojih delov kaj sem jih prodajal in je vedno mislil biti čez pol ure pri meni
jaz sem se pa zaradi tega peljal 2x 20km brezveze ker me takrat pač ni bilo doma.


Pozabil sem omenit da se je Buco predstavil kot Aleš.
Saj moderatorji (oz. admin) ziher lahko preverijo koliko aliasov ima kdo ali ne?

LP, Dejan
Zadnjič spremenil megane, dne 31 Avg 2012, 07:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUR

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Dejan tudi sam upam, da takle tipi dobijo doživljenski BAN.

LP Darko
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 15 Sep 2012, 14:50, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: POMEMBNO: PAZITE SE

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Je pač tako, da je kar nekaj takih, ki pač mešetarijo na MO. Samo na nas je, kako se zaščitimo pred takimi. Ko se nekaj zmenimo in če ni to v prvem koraku, pač s takimi nimamo več opravka. Po vsem, kar sem prebral, je velika mera krivde tudi na vas samih, ki ste se pustili "nategovati". Če prvič vidiš, da možakar ni resen, ga pač ne šmirglaš več. Da bi se moderator ukvarjal z vašo naivnostjo, je pa brez uspeha, tudi če se bana, bo pa z drugim nickom nazaj prišel. Skratka samo od nas samih je odvisno, kolikokrat nas bo kdo "nategnil" in kolikokrat ne. Resni dogovor upošteva tudi varovalke, ki jih imamo na razpolago in če jih upoštevamo, bo tudi zlorab in slabe volje manj. V tem pisanju pa bolj prevladuje osebna prizadetost zaradi zlorabe zaupanja, kot pa resni namen opozorila. Kar nekaj takih "kekcev" je, ki pač preprodajajo in tudi "mučkajo", samo če bi o vseh pisali, sploh nebi bil več modelarski forum, ampak neka nova "bolha", kjer bi se pritoževali nad našo naivnostjo...No tako je moje mnenje o tem.
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUR

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Da ne bo pomote Tomaž

Nobene osebne prizadetosti :lol:

Pač moderator je želel, da malo obširneje napišem zakaj menim da je "nategalček", pa sem dal duši prosto pot.
Hehehe

Ane Šela Surbuk, a si dobil sporočilo na FB profil :^o

LP.
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 15 Sep 2012, 14:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Re: POMEMBNO: PAZITE SE

Odgovor Napisal/-a tornado »

Popolnoma se strinjam, da se capini, ki nategujejo po forumih javno objavijo.
Če gre za isto osebo iz slike je to ALEŠ KURBUS, bolj poznan kot BUCO iz tega foruma.
Mislim da se v tem trenutku lahko javi vsaj 100 ljudi, ki jih je imel za norca, vključno z Miho Holcem.
Predlagam moderatorjem, da ga izključijo iz tega foruma. Njegovega velikega prijatelja ste že postavili na hladno in poglejte kakšen mir je nastal.

Modrovanje o tem kako se je potrebno žaščititi in nevem kakšne demagogije ne sprejemam.
Zelo dosti poslujem in kupujem različno modelarsko robo po celem svetu. Denar nakažem vnaprej in praktično ne vem kaj bom prejel v paketu. Do sedaj še nisem imel problemov in sem vedno dobil to kar sem plačal oz. celo več kot sem pričakoval. Kaj lahko naredim, če mi nekdo preko luže pošlje prazen paket. Nič, popolnoma nič. Na tem forumu se pa najdejo bizgeci, ki že leta nategujejo vse živo in se jim nič ne zgodi.
Lp Rado
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Re: POMEMBNO: PAZITE SE

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

tornado napisal/-a:Na tem forumu se pa najdejo bizgeci, ki že leta nategujejo vse živo in se jim nič ne zgodi.
Ja samo če pogledaš profil teh "bizgecov" in vidiš, da nimajo drugih prispevkov kot samo MO, ti je kaj hitro lahko jasno s kom imaš opravka, to sem mislil, ko sem omenjal, da smo tudi sami malo naivni..
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUB

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Tornado.

Bingo.

https://www.facebook.com/ales.coolrc

Je pravi ja. Tudi mirovnik Chuck pozna njegov obraz :whistle:

LP
Zadnjič spremenil slo-warhavk, dne 15 Sep 2012, 14:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUB

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

Aleš Kurbus !

Odloči se Kako sta te starša sploh krstila... Aleš ali Jernej... Možno da si sin svetega Petra ali kakšnega Kardinala...
Dej ne seri klamf po mobitelu, ne nadleguj me in ne grozi z ovadbami, ker nimaš nobene osnove... Sicer pa samatarian Chuk hodi okoli Selnic !!!

Pa lepe sanje !!!
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUBRUK)

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

PROSIM UPORABNIKE FORUMA, DA NE KLIČEJO PRAVEGA JERNEJA KNUPLEŽA, KI IMA NIKNAME QUAD.

PRAVI JERNEJ KNUPLEŽ NIMA PRAV NOBENE VEZE Z OSEBO ALEŠ KURBUS, KI JE "UKRADEL" NJEGOVO IME.

LP VSEM.

TEBI JERNEJ PA SE ZARADI POJAVA TVOJEGA IMENA ISKRENO OPRAVIČUJEM.

LP
Darko Šrenk
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUBRUK)

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Do teh problemov sploh ne bi prihajalo, če bi se upošteval moj nasvet izpred več kot leto dni, ko sem predlagal, da se mali oglasi ukinejo iz tega foruma.
Zadnjič spremenil Ultralajt, dne 15 Sep 2012, 16:40, skupaj popravljeno 3 krat.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: POMEMBNO: PAZITE SE ALEŠA (ŠELA SUBRUK)

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Ker tema ni več sledila niti, zaklep.

@KlemenP in Ultralajt: Odprita svojo temo pritožb in tam nadaljujta.
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom