Mali oglasi

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

tomazslo napisal/-a:
digidon napisal/-a: Krist in Coil ki sta tukaj prava zakladnica znanja pa kar lepo upoštevaj, ker če bo forum zgubil ta dva pa še enih par zraven, bo forum postal pravi peskovnik nevednežev in neumesnih/neumnih člankov.
lp
Namen tega pisanja tukaj je diskriminirat noderatorja, da bi rekel "k vas gleda, jest se ne grem več". Nikjer nisem nič proti omenjenima dvema napisal, tudi sam jih prebiram in se strinjam, da imata koristne prispevke.

Pa da se vrnemo k temi, o kateri teče debata. Ja tudi sam kaj spregledam in naredim kako napako, kar ni niti čudno, pri vseh vsakodnevnih poizkusih zlorab nekaterih, ki se poslužujejo vse sort "fint", samo da bi dosegli svoj prav.

Pravite, da je bilo pred mojim modeliranjem bolje...ja seveda je bilo po vaše bolje, ker ste počeli kar ste hoteli, Tornado je že davno obupal nad vami in sedaj, ko je narejen preskok, pač nekatere moti, da je tako kot je.
Za male oglase ničesar ne plačujete, pravila so napisana in v skladu z pravili lahko tudi objavljate. V kolikor nekomu pravila ne odgovarjajo, naj pa oglašuje drugje.

Tudi v primeru, ko oglas "diši" po prekupčevanju ali "kšeftanju" imam pravico ta oglas izbrisati. Lepo se vidi, da nekateri ne modelarite, ampak se ukvarjate predvsem z preprodajo ali prodajo.

Torej dragi oglaševalci, po pravilih in vse bo v redu....

l.p.Tomaž
Kaka je tu finta da imaš par ljudi ki dajo oglas zbrisan z obrazložitvijo da že obstaja na forumu ga pa ni moč najti,isto oglas je zbrisan zaradi neustrezne vsebine človek naredi nov oglas kjer je popravljeno dobi izbris češ oglas že obstaja(kako če je bil izbrisan)?

Ali pa kaj je narobe z tem oglasom(v njem je moč razbrati ves info kaj je vgrajeno itd..)
jannyy napisal/-a: Prodam :

THUNDER TIGER s3 PRO buggy.


Komplet vsebuje:

Celoten avtek 1:8 off road buggy thunder tiger s3 PRO z vsemi dodatki !
Dodatno šasijo za podaljšanje medosne razdalje za hitrejše proge
Motor NOSRAM.21 z Novarossi avspuhom
Servi za zavijanje in gas/zavoro HITEC HS945MG


Na buggyju so vsi dodatki kateri so bili dodatno naročeni iz amerike !


Dodatno je zraven :

1x Nova nepobarvana karoserija
1x Pobarvana karoserija
3x Kompleti OFF ROAD GUM
2x vsi 4 Amortizerji Thunder tiger opcijski
1x Noname amortizerji (1 par-2komada)
Vse ploščice za nastavljanje izteka koles
Dodatni stabilizatorji za spredaj in zadaj
1x spodnje roke katere so vse 4 enake
1x zgornje sprednje roke
1x navaden viskozni differencjal (na avtu je powerlock)
4x CVD osovine
1x komplet za servo v sivem karbonu ( na avtku v rdečem karbonu)
1x komplet plexi za setup delat
1x Titan nastavki koles ( na avtku so isti le viola barve )
1x sprednja pesta
2x kroglice (uniball) za zavijanje spredaj
1x zadnja pesta
1x škatla za sprejemnik in baterije
1x zadnji nosilec spojlerja
1x navadni towerji (železni)
1x servo saver original alu z plastiko... ( Na avtu je servo saver komplet alu)
1x servo saver plastičen
2x Nova rossi gumica za avspuh
+ razne plastike rokice itd.


CENA VSEGA KAR JE NAŠTETO IN SE VIDI NA SLIKI JE 800€ !
Možno tudi na 2-3 obroke !

Več na [email protected] ali pa 031 250 173


VSE NADGRADNJE KI SO NA AVTU :
za 1000$ opcijskih kosov prilagam račun :
Slika
Slika



SLIKE:

Vsi deli poleg :
Slika

Slika

Deli za podaljšanje šasije za 1cm za hitrejše proge : ( Šasija, sprednji kardanski zglob, nosilec pri differencjalu ter plošča za serve)
Slika


avto:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

p.s.
Diskriminacija pomeni neenako obravnavanje posameznika oz. posameznice v primerjavi z nekom drugim zaradi narodnosti, rase, etničnega porekla, spola, zdravstvenega stanja, invalidnosti, jezika, verskega prepričanja, starosti, spolne usmerjenosti, izobrazbe, gmotnega stanja, družbenega položaja ali katerekoli druge osebne okoliščine.

Diskriminacija je ravnanje, ki ogroža, omejuje ali onemogoča prizadevanje, uresničevanje ali uveljavljanje človekovih pravic in temeljnih svoboščin.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

Krist napisal/-a: Jst osebno se sploh ne upam dat oglasa, ker se bojim, da bo izbrisan....
+1
lp Melly
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

mihec87 napisal/-a: Diskriminacija je ravnanje, ki ogroža, omejuje ali onemogoča prizadevanje, uresničevanje ali uveljavljanje človekovih pravic in temeljnih svoboščin.
ja mihec87, tudi vi ste eden od tistih, ki vam ne gre in ne gre, da bi se držali pravil in celo tukaj ste sedaj zlorabilii repliko, da ste nekaj objavili, kar vam tam ni več dovoljeno in dobro veste zakaj.
Pa nikar ne mislite, da ste tako zelo prebrisani, vsaka palica ima dva konca in kaj kmalu udari tudi z drugim...

Enostavno me silite da bo prišlo tako daleč, da nekaterih ogasov sploh ne bom bral in če bom samo nick videl, ga bom že izbrisal, tolikokrat ste mi že naložili dodatno delo z nespoštovanjem in zlorabo pravil, da ste si to že zaslužili....

pa brez zamere

l.p.Tomaž
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Enostavno me silite da bo prišlo tako daleč, da nekaterih ogasov sploh ne bom bral in če bom samo nick videl, ga bom že izbrisal, tolikokrat ste mi že naložili dodatno delo z nespoštovanjem in zlorabo pravil, da ste si to že zaslužili....


Matr ti pa res znaš zganjat teror in uveljavljat diktaturo #-o .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Mipo
Dr. Modelar
Prispevkov: 3309
Pridružen: 15 Nov 2004, 11:59
Kraj: Vrtojba

Odgovor Napisal/-a Mipo »

Tomaž,

prosim za pojasnilo, zakaj je bil omenjeni oglas izbrisan. Tako se bomo lahko tudi ostali pravilno ravnali.

Miloš
Uporabniški avatar
digidon
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 13 Dec 2009, 13:15
Kraj: Ptuj

Odgovor Napisal/-a digidon »

tomazslo napisal/-a:
digidon napisal/-a: Krist in Coil ki sta tukaj prava zakladnica znanja pa kar lepo upoštevaj, ker če bo forum zgubil ta dva pa še enih par zraven, bo forum postal pravi peskovnik nevednežev in neumesnih/neumnih člankov.
lp
Namen tega pisanja tukaj je diskriminirat noderatorja, da bi rekel "k vas gleda, jest se ne grem več". Nikjer nisem nič proti omenjenima dvema napisal, tudi sam jih prebiram in se strinjam, da imata koristne prispevke.

Pa da se vrnemo k temi, o kateri teče debata. Ja tudi sam kaj spregledam in naredim kako napako, kar ni niti čudno, pri vseh vsakodnevnih poizkusih zlorab nekaterih, ki se poslužujejo vse sort "fint", samo da bi dosegli svoj prav.

Pravite, da je bilo pred mojim modeliranjem bolje...ja seveda je bilo po vaše bolje, ker ste počeli kar ste hoteli, Tornado je že davno obupal nad vami in sedaj, ko je narejen preskok, pač nekatere moti, da je tako kot je.
Za male oglase ničesar ne plačujete, pravila so napisana in v skladu z pravili lahko tudi objavljate. V kolikor nekomu pravila ne odgovarjajo, naj pa oglašuje drugje.

Tudi v primeru, ko oglas "diši" po prekupčevanju ali "kšeftanju" imam pravico ta oglas izbrisati. Lepo se vidi, da nekateri ne modelarite, ampak se ukvarjate predvsem z preprodajo ali prodajo.

Torej dragi oglaševalci, po pravilih in vse bo v redu....

l.p.Tomaž
tomaz, stem nisem mislil nic slabega, ampak se mi bolj zdi da se ti poslužuješ raznih fint,da upravičuješ svoj prav.
V življenju se je treba prilagajat okolici, ne okolica tebi.
Zaradi mene ne rabiš odstopit od moderatorja, ampak vsaj svoja egoistična pravila spremeni,
tako da bo prav tebi in nam, ni vrag da nebomo našli skupni jezik.
3D is art painted in the air :)
Uporabniški avatar
Omei
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 20 Avg 2011, 12:06

Oglasi

Odgovor Napisal/-a Omei »

A potem bo še vedno 500 strani neuporabnih starih oglasov in novi se bodo brisali? =D> =D>
Jaz sem na tem forumu že več let,samo geslo se mi je zaj.... pa sem prijavljen z novim imenom.
Bi se našel še kak moj oglas izpred let...
A je forum tomažev?
Imam ene 5 oglasov za oddat pa premišljam,da raje vse šenkam sosedovemu mulcu.
:^o
Zadnjič spremenil Omei, dne 28 Avg 2011, 09:52, skupaj popravljeno 2 krat.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Kaj pa manjka tistemu oglasu?
Tak bi moral biti zgled vsem, ne pa da se briše.
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

tomazslo napisal/-a:
mihec87 napisal/-a: Diskriminacija je ravnanje, ki ogroža, omejuje ali onemogoča prizadevanje, uresničevanje ali uveljavljanje človekovih pravic in temeljnih svoboščin.
ja mihec87, tudi vi ste eden od tistih, ki vam ne gre in ne gre, da bi se držali pravil in celo tukaj ste sedaj zlorabilii repliko, da ste nekaj objavili, kar vam tam ni več dovoljeno in dobro veste zakaj.
Pa nikar ne mislite, da ste tako zelo prebrisani, vsaka palica ima dva konca in kaj kmalu udari tudi z drugim...

Enostavno me silite da bo prišlo tako daleč, da nekaterih ogasov sploh ne bom bral in če bom samo nick videl, ga bom že izbrisal, tolikokrat ste mi že naložili dodatno delo z nespoštovanjem in zlorabo pravil, da ste si to že zaslužili....

pa brez zamere

l.p.Tomaž
Tomaž o čem vi to?
-kakšno zlorabljanje
-kakšnih pravil se ne morem držati
-kje mi ni več dovoljeno objavljati
-o kakšni prebrisanosti vi to

Na tele 4 točke pričakujem konkreten odgovor podkrepljen ne neko prazno mlatenje..


Glede palice se strinjam ja pa tudi da paše na vsako rit vem..

Glede brisanja po nicku nazadnje ko sem preveril ste uporabnik/moderator ne lastnik...

Do tegale posta sem še verjel da bi z malo usmeritve bili dober moderator, sedaj v to močno dvomim..

p.s. ne rabite me tikat sem precej mlajši..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Torej še enkrat in zadnjič

Zakaj izbrisani...?
- Ker ni okvirne cene prodajnega artikla, ampak piše več na ZS, cena po dogovoru in podobno,
- Ker se ponavlja isti artikel v novem oglasu,
- Ker ne popravite vsebine tam, kjer je bil oglas objavljen, ampak pobrišete starega in na novo oglašujete isto, kar je že bilo,
- Ker ne združujete oglasov istega dne skupaj v en oglas in limate vsak artikel posebaj,
- Ker imate v oglasu link do drugega oglaševalskega foruma,
- Ker nekdo objavi nek artikel, po določenem času pa spremeni isti oglas in vstavi vsebino, ki ni v skladu z pravili oglaševanja,
- Ker so to mali oglasi in ne oglaševanje in v male oglase ne spadajo "cena velja samo do konna meseca, če kupite dva vam enega podarimo... akcijska cena in podobno...

Mali oglasi so nam v pomoč, da se nečesa znebimo, česar ne ptrebujemo ali da nekaj kupimo, kar rabimo in ima morda nekdo odveč... To se nam modelarjem ne dogaja vsak dan, saj tudi vsak dan ne izdelujemo novega modela. Torej ste vsi tisti, ki vsak dan 'kšeftate' zgrešili rubriko.


Držite se tega in z oglasi ne bo problemov in tudi nepotrebnega pisanja tukaj

l.p.Tomaž
Uporabniški avatar
scenic
Tekmovalec
Prispevkov: 208
Pridružen: 22 Sep 2008, 10:23
Kraj: Celje

Odgovor Napisal/-a scenic »

Tomažeka dol iz foruma!!! SRAMOTA!!! :kregajse:
Servo lovers
35 K64
Uporabniški avatar
obadek
Tekmovalec
Prispevkov: 366
Pridružen: 07 Mar 2010, 18:57
Kraj: Okolica Kranja - Preddvor

Odgovor Napisal/-a obadek »

Tomaž sploh ne ve kaj bi rad prvo naj pri sebi razčisti kaj in kako hoče pol nej pa briše pa opozarja.
Lej primer 1 mesec nazaj sem rabu motor sem ga dobil na oglas sem napisal kupljeno, čez 14 dni sem spet potreboval identičen motor ( pač dva combat modela ), in glej ga zlompa oglas v katerem piše da kupim je bil izbrisan.
Zej pa nevem ali moram Gospoda pametnjakoviča Tomaža vprašat ali lahko imam več kot 1 model.
Idiot kaj lepšega o njem sploh ne znam povedat sicer se pa že po njegovih prispevkih vid da je za en kurc modelar in letalec, zmer ga zjebe kao neka višja sila...
bla, bla, bla lahka bi pisu cev popoldan sam je brez veze ker itak nikamor ne prideš!
MOJ PREDLOK JE DA SE ZAMENJA MODERATOR KER TO JE PODEN!

Al pa nej gre cev forum u pi*** mat**!!!!!
Spoštuj mnenje drugih in drugi bodo spoštovali tebe!
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

tomazslo napisal/-a: ja mihec87, tudi vi ste eden od tistih, ki vam ne gre in ne gre, da bi se držali pravil in celo tukaj ste sedaj zlorabilii repliko, da ste nekaj objavili, kar vam tam ni več dovoljeno in dobro veste zakaj.
Pa nikar ne mislite, da ste tako zelo prebrisani, vsaka palica ima dva konca in kaj kmalu udari tudi z drugim...

l.p.Tomaž
Tomaž o čem vi to?
-kakšno zlorabljanje
-kakšnih pravil se ne morem držati
-kje mi ni več dovoljeno objavljati
-o kakšni prebrisanosti vi to

Na tele 4 točke pričakujem konkreten odgovor podkrepljen ne neko prazno mlatenje..
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

- Ker ni okvirne cene prodajnega artikla, ampak piše več na ZS, cena po dogovoru in podobno,


Pa kaj tebe briga za kok evrov gdo kaj prodaja #-o .Če je napisano cena po dogovoru ali na ZS to pomeni,da se bosta kupec in prodajalec sama zmenila za ceno in TI ali mi res ne rabimo vedt cene. Če hočeš kupit ga pač pokličeš in se zmeniš pa je.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
bike-2007
Tekmovalec
Prispevkov: 306
Pridružen: 04 Jul 2007, 12:09
Kraj: Kjer piha...

Odgovor Napisal/-a bike-2007 »

Ja gospod T. je res teror. Brez večjega razloga počenja stvari, za katere sploh ne vem v čem je poanta. Ubistvu je perfekcionist. Perfekcionisti ne delujejo nikjer dobro, ker nikoli neka stvar, ki jo delajo ni dovol dobro narejena. Dam lahko en čudovit primer: Tla ki nam služijo, da hodimo po njih nimajo primarnega namena da so čista, ampak da hodimo po njih. Perfekcionist pa bo vedno rekel: "poglej kako so umazana". Enako je tu: Mali oglasi imajo primarno funkcijo, da se oglasi nekdo, ki ima nekaj za prodati ali podariti, kupiti...Gospod moderator pa z grožnjami prek zasebnih sporočil odtujuje ljudi, ker ne vidi m. oglasov kakor sredstva za prodajo ampak sredstvo urejenih njegovih osebnih pravil in interesov, ter izživljanja nad modelarji. To je teroriziranje in iskanje svojega prav zaradi osebnih interesov nadvladja.
Modelarstvo mi je hobi in nad takim početjem sem zelo razočaran ker enostavno nikoli nisem pričakoval, da se lahko kaj takega dogaja v hobiju. Zelo podobno se mi zdi, kakor pri pisanju raznih pogodb. Imaš določen rok in nič več in nič manj. Če pa narediš napako pa si sam kriv. Mislim da to ne meji na razumnem ravnanju. #-o

lp
Sanje so vse!
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a: Pa kaj tebe briga za kok evrov gdo kaj prodaja #-o .Če je napisano cena po dogovoru ali na ZS to pomeni,da se bosta kupec in prodajalec sama zmenila za ceno in TI ali mi res ne rabimo vedt cene. Če hočeš kupit ga pač pokličeš in se zmeniš pa je.
+1

p.s. pa še moj primer, pomotoma sem včeraj napisal še drugi oglas v enem dnevu (pozabil sem na skrajno upoštevanje pravil) in ostal sem brez obeh oglasov (brez opozorila)...

p.s.2 Mihec ni imel slabih namenov saj je citiral tuj ne pa svoj oglas.

p.s.3 zelo lahko je narediti prikrito oglaševanje za t.i "kšeftanje", pač narediš prispevek o gradnji modela in se tako izogneš "malim oglasom", kako to pripomore k urejenosti pa ...

p.s.4 še vedno lahko oglašujemo v klubskih delih foruma
Zadnjič spremenil Melly, dne 28 Avg 2011, 10:15, skupaj popravljeno 1 krat.
lp Melly
Uporabniški avatar
Omei
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 20 Avg 2011, 12:06

Kaj kdo dela-prodaja

Odgovor Napisal/-a Omei »

Jaz sestavljam vsak dan kaj novega.
Le prodat ne morem.
A mi lahko kdo odgovori kaj delajo tam vsi tisti stari oglasi?
Če že o tem?
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ultralajt napisal/-a:REŠITEV JE NA DLANI, OZIROMA TU:

http://www.modelarski-bazar.si/
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ultralajt napisal/-a:REŠITEV JE NA DLANI, OZIROMA TU:

http://www.modelarski-bazar.si/
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ultralajt napisal/-a:REŠITEV JE NA DLANI, OZIROMA TU:

http://www.modelarski-bazar.si/
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

obadek napisal/-a:Tomaž sploh ne ve kaj bi rad prvo naj pri sebi razčisti kaj in kako hoče pol nej pa briše pa opozarja.!
Objavljeno: Ned Jul 17, 2011 5:34 pm Naslov sporočila: K: Motor

Zakaj ste isti dan (23.8.) pobrisal star oglas in napisali novega? Samo zato, da je bil zopet na prvi strani….če ste rabili še en motor bi enostavno pustili oglas tam kjer je bil ..torej ste kršili pravila oglaševanja, ker ponovitve oglas niso dovoljene
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Ultralajt napisal/-a:REŠITEV JE NA DLANI, OZIROMA TU:

http://www.modelarski-bazar.si/
bike-2007
Tekmovalec
Prispevkov: 306
Pridružen: 04 Jul 2007, 12:09
Kraj: Kjer piha...

Odgovor Napisal/-a bike-2007 »

Ne Mitja ni rešitev v bežanju na bazar, rešitev je v tem, da se odstrani gospoda, ki dela zdrahe.
Sanje so vse!
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Tomaž vem da ste prebrali toda ignorirate zaradi nekega razloga
tomazslo napisal/-a: ja mihec87, tudi vi ste eden od tistih, ki vam ne gre in ne gre, da bi se držali pravil in celo tukaj ste sedaj zlorabilii repliko, da ste nekaj objavili, kar vam tam ni več dovoljeno in dobro veste zakaj.
Pa nikar ne mislite, da ste tako zelo prebrisani, vsaka palica ima dva konca in kaj kmalu udari tudi z drugim...

l.p.Tomaž
Tomaž o čem vi to?
-kakšno zlorabljanje
-kakšnih pravil se ne morem držati
-kje mi ni več dovoljeno objavljati
-o kakšni prebrisanosti vi to

Na tele 4 točke pričakujem konkreten odgovor podkrepljen ne neko prazno mlatenje..
Zadnjič spremenil mihec87, dne 28 Avg 2011, 10:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Modelarji smo kot trobentice,ko skopni sneg ter pride pomlad, pokukamo na plano..
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

bike-2007 napisal/-a:Ne Mitja ni rešitev v bežanju na bazar, rešitev je v tem, da se odstrani gospoda, ki dela zdrahe.
Po moje je to najbolj elegantna rešitev in ni bežanje ampak presedlanje iz slabega na dobrega konja! ;)
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom