Zelo poceni reglerji

Baza informacij o motorjih, krmilnikih, prenosih, propelerjih v modelih letal

Moderator: Pisaneli

Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

http://www.leaderhobby.com/list.asp?typ ... egories=31


Evo meni je odprlo. Javite mi če vam je uspelo odpret link.
Jaz imam te reglerje, pa vse dela. Za programirat si potegnete navodila pa bo. Dober nakup.

Lp :wink:
Uporabniški avatar
boško75
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 03 Mar 2009, 23:25
Kraj: RUŠE

Odgovor Napisal/-a boško75 »

dprulles napisal/-a:http://www.leaderhobby.com/list.asp?typ ... egories=31


Evo meni je odprlo. Javite mi če vam je uspelo odpret link.
Jaz imam te reglerje, pa vse dela. Za programirat si potegnete navodila pa bo. Dober nakup.

Lp :wink:
JA SEDAJ PA DELUJE...JUPIIIIII....hvala tudi v imenu marsikaterega modelarja.....vrjetno jih bo kr precej kaj kupilo...ali priporočalo to stran naprej.....
35MHz / 2,4GHz
vredi vržem samo spustit pozabim....


LP Boško,
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

200A regler je 36$ + International Register Air Mail ( 101g - 200g ) Slovenia $ 8.03 je 44$, kar je 34.667€. Če je to komu drago in to z 5A BECom potem naj niti ne išče.


Boško! Evo nekaj zate, da boš mel HITECA 6 na 2.4Ghz in to za 28$. Z modulom in sprejemnikom. Prilagam ti link od Hobykinga,pa si poglej. Jaz sem ga kupil otrokom in smo ga testirali na zemlji skozi 2 avtomobila in 350 metrom daleč, z iztegnjeno anteno pa je delalo brez pardona. edino sprejemnik je malo bikast(velik). Vzameš ga iz ohišja in skrčko prozorno pa bo majhen. :lol:

http://www.hobbycity.com/hobbyking/stor ... %28DSSS%29_
Zadnjič spremenil dprulles, dne 26 Avg 2010, 21:44, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

Se opravičujem nisem bil pozoren.....
Uporabniški avatar
boško75
Razpravljalec
Prispevkov: 93
Pridružen: 03 Mar 2009, 23:25
Kraj: RUŠE

Odgovor Napisal/-a boško75 »

dprulles napisal/-a:Se opravičujem nisem bil pozoren.....
ni panike...saj razumem za kaj se gre....

kar se pa tiče modula 2.4 GHz....

ja nekaj takega ali pa je celo enak modul ima kolega...ga je nekajkrat že testiral in opravil kr nekaj letov z njim in se ni pokazala še nobena težava ali pomanjkljivost....kupil je preko e-baya....žal ne vem od katerega prodajalca.....glede velikosti sprejemnika pa ni problem...bi ga uporabil za super aira ki je dovolj velik za to škatlico...jaz osebno pa itak razmišljam že kr nekaj časa o tem da zamenjam frekvenčno območje iz MHz na GHz....hvala ti ...link bom hranil da lahko naročim...žal sam nimam take možnosti da bi posloval po netu...pač naprosim kolega....tako da bolj malo gledam elektroniko ki bi jo nujno potreboval...vedno pa si vzamem čas da tudi pregledam ka dober link na forumu....
35MHz / 2,4GHz
vredi vržem samo spustit pozabim....


LP Boško,
Uporabniški avatar
obadek
Tekmovalec
Prispevkov: 366
Pridružen: 07 Mar 2010, 18:57
Kraj: Okolica Kranja - Preddvor

Odgovor Napisal/-a obadek »

Je kdo naročval pri njih se splača kako je s pošilko, jo dobiš kmalu je isto kpt pri hobicitiju?
Naročil bi par stvari pa sem mal v dvomih ker je tolk mal napisano, sem se danes registriru za provinco sem napisal NA je pravilno? ker drugače ni šlo skozi.
LP
Hvala za odgovore.
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

Če berete poste ,potem je enih par postov nazaj lepo razloženo. Za primer sem napisal 200A regler. Pošta? Ja enih par dni je prišlo. Če pa naročaš iz hobyja,pa itak veš kako je. Kolko plačaš,tolko čakaš.
Lp
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Tudi če bi bila Kitajska pri Spodnjem dupleku ne moreš dobiti v par dneh......
Slika
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

Vse kar je poceni je čez lužo :lol: :lol: . Zato pa evropski trg propada :roll: . Naj dajo take cene pa bomo doma kupovali.... :wink:
Uporabniški avatar
peugeot1
Freak
Prispevkov: 924
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:05
Kraj: Selca

Odgovor Napisal/-a peugeot1 »

LP.

Ali ve kdo, kje bi še lahko kupil regulator okoli 100A in saj 10S, razen v Hobby kingu. . Na čeloma je ogormno regulatorjev, za zelo malo evrov, ampak so vsi nekje do 7lipo.


Hvala.

LP,Klemen
Ljubezen: ime ji je letenje!!!
Uporabniški avatar
dprulles
Tekmovalec
Prispevkov: 267
Pridružen: 29 Jul 2009, 21:29
Kraj: murska sobota

Odgovor Napisal/-a dprulles »

Hm za te volte boš pa moral malo globje sečt v žep :cry: . Imaš tudi v hobbyu ampak so tudi tam cene od 149$ pa tja do 189$. Mogoče kaj v leadershobyu. Poglej 200A mogoče pa je do 10S.
Lp
Sem prvak v postelji.......


.....lahko spim cele dneve.
Uporabniški avatar
peugeot1
Freak
Prispevkov: 924
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:05
Kraj: Selca

Odgovor Napisal/-a peugeot1 »

dprulles napisal/-a:Hm za te volte boš pa moral malo globje sečt v žep :cry: . Imaš tudi v hobbyu ampak so tudi tam cene od 149$ pa tja do 189$. Mogoče kaj v leadershobyu. Poglej 200A mogoče pa je do 10S.
Lp
LP.

Ja saj ni problema. Tako vprašam če se kaj najde. Drugače pa sentilon 100A. Ta je do 12lipo. Tega sem že imel, pa zelo dobro je delal, dokler ga po svoji napaki nisem skuril :lol: .


LP,klemen
Ljubezen: ime ji je letenje!!!
Odgovori

Vrni se na Elektropogon