Okrevanje očeta Roberta

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Moja draga se je odločila da bo prenovila dnevno sobo, zato sem dobil nalogo, naj pospravim svoje narejen makete, zato sem včeraj poiskal ustezno veliko škatlo, katera je imela "nekaj lukenj", in te luknje mi je moja hčerka rešila tako, da je škatlo od znotraj oblepila s časopisnim papirje, jaz pa sem danes takoj po zajtrku že izpraznil omaro z mojimi maketami, in jih previdno zložil v pripravljeno škatlo, in zdi se mi, da kljub svoji nerodnosti nisem nobene polomil. =D>

Slika

Slika

Slika

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

"Evo Robertota", zopet po že kar nekaj časa. Modelarstvo in maketarstvo sem očitno zamenjal s kolesarstvom. =D>

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Za tiste, kateri se me še spominjate kot "zagrizenega" letalskega modelarja. Moja 110 kilometrska vožnja v sredo, je bila tudi moja zadnja letošnja vožnja s kolesom, in toliko kilometrov s kolesom v enem letu, do letos še nisem prevozil. =D>
BOLJ STAR, BOLJ NOR. :D

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slikapublic image upload

Slika

Slika

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Še v tej temi bom vprašal, ker "je moja tema" in ker se mi zdi, da je mojo včerajšnjo objavo v eni drugi temi na tem forumu nekdo izbrisal.
Ali se pravilno spomnim, da je na teh dveh fotografijah, od katerih sem eno našel s pomočjo Googla in drugo na temu forumu, gospod Miran Kos, s katerim sva bila kar dobra modelarska prijatelja. Nišem še pozabil, da naju je s kolegom, ko sva se vračala od nekje (pozabil od kje), povabil k sebi domov na burek (mislim da je bil burek). Ali je gospod Miran še vedno modelarsko aktiven? Če se pravilno spomnim, je bil "strasten F3F (?) navdušenec" in tudi organizator "mednarodne" (?) F3F tekme, verjetno nekje na "Štejerskem".

Slika

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
damjanr
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 10 Feb 2005, 13:21
Kraj: maribor

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a damjanr »

pozdravljen Robert,
da to je Miran, še vedno aktiven.
lp Damjan
Victorious warriors win first…and then go to war, while defeated warriors go to war first…and then seek to win.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Damjan HVALA za odgovor. Sprašujem zato, ker je včasih tudi na forum kaj napisal, vendar že dolgo časa nisem videl nobenega njegovega prispevka, da bi vprašal kar njega.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Moj Orbit polnilec akumulatorjev je star verjetno že 20 let, priskrbel mi ga je Miran Kos, uporabljal sem ga za polnjenje modelarskih akumulatorjev, sedaj ga pa vsaj enkrat na leto spomladi uprabim za dopolnjenje skuterjevega akumulatorja.

Slika

Slika

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8648
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Re: Okrevanje očeta Roberta

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Kljub 2.321 "novih" mA v akumulatorju mojega skuterja, ta še vedno ni bil 100 % napolnjen, toda ker se je polnilni tok znižal že na 150 mA, sem polnjenje prekinil kar sam.
Razen vremena je sedaj vse pripravljeno za vgradnjo akumulatorja nazaj v moj skuter.

Slika

Slika

Slika

Slika
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...