Indoor prostori?

Pogovori o akrobatskih modelih in letenju
Odgovori
Uporabniški avatar
alien2108
Razpravljalec
Prispevkov: 86
Pridružen: 14 Apr 2004, 21:31
Kraj: Maribor

Indoor prostori?

Odgovor Napisal/-a alien2108 »

Kako kaj zgleda pri nas z indoor 2d flightom? Sedaj bi bilo enkratno leteli v kaksni telovadnici etc, pa se nisem nic na to temo zasledil. Posebej kaj v MB?
We are all made of stars
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

Sin mi je povedal, da bi se dalo v Radovljici, za soliden denar najeti telovadnico. Ne vem sicer kako je velika, a za razne slow in shock flyerčke bi bila hitro dovolj. Če bi se nas dovolj nabralo, bi se verjetno lahko zmenil za termin. Če bi nas bilo dovolj, bi bilo dovolj če vsak prispeva 500 sit morda največ jurja, odvisno za koliko časa bi se lahko zmenil :D
Je pa to bolj aktualno za nas Gorence :D/
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
alien2108
Razpravljalec
Prispevkov: 86
Pridružen: 14 Apr 2004, 21:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a alien2108 »

Ja malo dalec za nas iz stajerskega konca :)

Sem pa preprican da bi se dala kaksna telovadnica osnovne sole najeti za mali denar....Pa ce bi nas bilo vsaj kaksnih 5....No bomo vidli ce se bo scena v MB dovolj razvila (oz mogoce je ze) :)
We are all made of stars
Uporabniški avatar
luigidon
Freak
Prispevkov: 564
Pridružen: 14 Jan 2004, 12:55
Kraj: Vir-Domžale

Odgovor Napisal/-a luigidon »

Vprašanje je koliko veliko telovadnico potrebujemo...Druga stvar, ki pa je je pa ta, da bi se marsikdo bal za svoj parket..Saj veste, letala padajo na tla in če ima spredaj šrauf to ni preveč nežno za parket...

Jaz lahko vprašam tukaj pri nas na OŠ, če bi se dalo telovadnico najet za kakšni dve urci ali več....Je pa velika ravnotoliko kot je veliko košarkarsko igrišče....

Vsekakor bi bilo dobro dobit kakšen filc ali pa vaaj nekaj, da bi ublažilo padce po tleh...Nebi namreč rad najel telovadnice, potem naaj bi jo dal pa vso preluknjano:)))

lp
matjaz
---------------------
:D
Dario
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 06 Dec 2004, 22:20

Odgovor Napisal/-a Dario »

V bližini celja smo trije, ki nam bi bil najmanjši problem se udeležit kej takšnega, tako da če se bo v prihodnosti kej dogajalo, nas lahko štejete zraven. :wink:
Uporabniški avatar
luigidon
Freak
Prispevkov: 564
Pridružen: 14 Jan 2004, 12:55
Kraj: Vir-Domžale

Odgovor Napisal/-a luigidon »

Mislim, da bo za indoor kar precejšnje zanimanje.
Takole je tukaj v bližini Domžal oz. domžalski občini. Cena najema dvorane je približno 4000 sit z ddv za uro. To naj bi bilo po celo občini enako-govori se o šolskih telovadnicah. Ampak problme pri teh telovadnicah je pa ta, da so 110% zasedene,

Edina, ki je terminsko bolj prosta je pa Hala KC v domžalah, ki je košarksarka dvorana, precej velika. Je pa tam seveda najem precej dražji. Lahko pa bi se zmenilo nekaj klubov skupaj in bi naredilo indoor air miting. Se povabi čimveč gledalcev in jest mislim, da bi stvar mogla bit zanimiva. Tam imajo tudi filc za po tleh, tako, da se dvorano zavaruje, pa tribune so, tako da so lahko gledalci na varnem itd....

Bom se pa pozanimal koliko bi stal najem te velike košarkarske dvorane....

Klubi premislite....
lp
matjaz
---------------------
:D
Uporabniški avatar
alien2108
Razpravljalec
Prispevkov: 86
Pridružen: 14 Apr 2004, 21:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a alien2108 »

Jaz sem preprican, da bi sploh v zdajsnjem casu bilo kar nekaj navdusencev, ki bi bili pripravljeni priti tudi do 100km dalec :) Samo pol vsaj za kaksne 2-3 ure :)

Mogoce najbolj pametno kje v Celju pa je za oba tabora na pol poti hehe :)

Ja kar se tice poda pa se vrze po podu zelo tanek linolej (taksen kot je recimo za badmington podlago). Samo to se splaca nabavit ce ves, da bos lahko telovadnico res tudi koristil, pa vsaj kaksnih 10 nas bi moralo biti, bi se stroski porazdelili...
We are all made of stars
Uporabniški avatar
luigidon
Freak
Prispevkov: 564
Pridružen: 14 Jan 2004, 12:55
Kraj: Vir-Domžale

Odgovor Napisal/-a luigidon »

Vsak bi imel rad najblizje:)

Ampak vem, da kjerkoli bi to imeli bi se na zbralo kar nekaj. Ker to se ne zgodi velikrat...

Se bom jaz pozanimal kdaj so kaj prosti termini v naši okolici, če ib se pa zmenili za najem velike dvorane, potem bom pa potreboval pomoč klubov....

lp
matjaz
---------------------
:D
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

A mislite :-k da je tole glede poškodb parketa res tak problem :praskam: saj ne bo vsak tri modele s sabo imel in potem v dveh urah vse potolkel #-o oz napičil z motorjem v parket #-o saj ne rečem, se zgodi :-s ampak večinoma se deprončke da vzleteti iz roke in pristati v roko 8) pa tudi normalni pristanki na tla, menda niso problematični :roll: po moje se več škode naredi, če kdo ne bo imel s sabo copat :wink:
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
luigidon
Freak
Prispevkov: 564
Pridružen: 14 Jan 2004, 12:55
Kraj: Vir-Domžale

Odgovor Napisal/-a luigidon »

@Brane

Pomojem, da se velikokrat to ne zgodi. Ampak vseeno se to zgodi in se dogaja....Ko sem gledal razne filmčke se mi zdi, da fantje kar obladajo, pa kar precej poka po tleh. REs pa je, da se orenk špilajo pa da prov iščejo, da bodo dol padli...

Ampak saj veš kako so nekje občutljivi na poškodbe na parketu. Če bi bili kje vk akšni stari telovadnici še ni tak problem. Če bi bili pa recimo v Domžalski hali, pa nebi bili navdušeni nad pikicami v parketu. Ker so ravnokar čisto prenovili celo dvorano vključno z novim parketom:)

Sam se bomo mogli pa hitro zmenit za kaj takega, da ne bo prej zima pobegnila:)

lp
matjaz
---------------------
:D
Odgovori

Vrni se na Akrobatsko in 3D letenje