Walkera 36 za začetek?

Debata o modelih: PicoZ, Hummingbird, Sabre, Dragonfly, MicroBell, Ikarus Piccolo, Walkera in podobnih
Odgovori
bellanca
Tekmovalec
Prispevkov: 244
Pridružen: 23 Sep 2007, 12:50
Kraj: Trate

Walkera 36 za začetek?

Odgovor Napisal/-a bellanca »

Bi bil ta helikopter dober za zaćetek , ima kdo izkušnje z tem helikopterjem?
Zdaj imam lamo , da sem dobil občutek zdaj pa bi rad šel korak dlje, za ne preveč denarja.
Uporabniški avatar
ZERO
Razpravljalec
Prispevkov: 117
Pridružen: 25 Dec 2006, 11:02
Kraj: Ormož

Odgovor Napisal/-a ZERO »

Zima 2006, kupil sem si prvi helikopter in to Sabre-ta oz. natančneje je bil firme Reely ampak mislim da je bolj poznan pod prvim imenom.
Vrjetno zima ni primerna za začetek s helikopterjem zato sem ga po 1 tednu že prodajal in prodal.

Poleti sem spet dobil voljo da bi probal helikopter, kupil sem ponovno Sabreta oz. Carbon G2 in Walkero 36, ker sem pričakoval na napredek za začetkom.
Po nekaj tednih treniranja s prvim sem prvič sprobal Walkero. seveda najprej nastavljenje. Po prvem vklopu se mi ni dopadla baterija, ki je zraven 12V oz. 10 celic AAA baterij 650mAh, jo je spraznil v slabih 2 minutah. Seveda se mi je navajanje oz. začetek zdel nemogoč glede na čas baterije. Po par takih poskusih "lebdenja" se mi je vse skupa zdelo nevarno :-? in sem Walkero 36 takoj prodal, preden bi se kaj hudega zgodilo (ne meni, ampak helikopterju :D)

To je moja zgodba glede Walkere 36, če imaš kakšno določeno vprašanje pa je najboljše da me vprašaš. Se še da povedat marsikaj.

V glavnem računaj na zamenjavo baterije, vrjetno LiPo, potem regler,.. V sprejemniku ki je zraven je sicer vgrajen regler, ampak se ga da izklopit in na 3. kanal lahko priklopiš zunanji regler.

To je to kar se mi zdi pomembno, več pa po želji.
Lp
bellanca
Tekmovalec
Prispevkov: 244
Pridružen: 23 Sep 2007, 12:50
Kraj: Trate

Odgovor Napisal/-a bellanca »

Hvala za nasvet , mi je kar minlo do tega helikopterja , bom moral kupit nekaj boljšega , samo kaj ko cena za kaj boljšega vrtoglavo naraste.
L.P #-o
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Odisej »

Sam sem imel 35, ki naj bi bila identična zoom-u, pa sem bil kar zadovoljen. 36-ka ima prenos na zadnji rotor gnan preko jermena, to pa mislim, da je tudi vse, kar je bistvenih razlik. Pomoje, za svoj denar dober helikopter. Samo v evropi znaš imeti malo problemov z dobavo rezervnih delov. 8)
Slika
Odgovori

Vrni se na Mikro-elektro helikopterji