Pomoč začetniku

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Odgovori
Uporabniški avatar
levcek23
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2007, 10:02
Kraj: Ljubljana

Pomoč začetniku

Odgovor Napisal/-a levcek23 »

Lepo pozdravljeni!

Bil sem to nedeljo na pisti, kjer sem vas gledal. Bil sem z modrim cliotom, sem pa začetnik. Kupil sem si komande MX-12, ter polnilec ultramat 12, pa ne znam napolniti baterije komand, kljub slovenskim navodilom, ki so priložene. Bi bil kdo tako dober, da ko bo na pisti, da pridem tudi jaz tja in mi malo pove. Zadnjič mi je že Andrej (tisti ki pride z avtodomom) povedal marsikaj zanimivega, vendar pa ne znam niti osnov (polnjenje baterij, nastavitev komand, ...).

Lp

Domen
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Se te spomnim.
Glede nasvetov pa le brez strahu vprašaj. Navada ni, da ogovarjamo prišleke oz. gledalce razen, če ne parkirajo narobe.
Na pisti smo bili Tone, Milan, Boštjan in moja malenkost. Vzrok "pomanjkljivi" posadki je bil miting v Crngrobu.
Še vedno smo našli odgovore na zastavljena vprašanja predvsem začetniška. Najlažje je pa, če stvari pripelješ s seboj, da vidimo kje so težave.
Ponavadi smo med vikendom celi dan prisotni na pisti, oz. če je lep dan pa tudi popoldan med tednom.


LP

Tomaž

P.S. Za informacije pa raje sprašuj bolj izkušene modelarje, sai začetnik dostikrat še odkriva "topo vodo".
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
levcek23
Začetnik
Prispevkov: 34
Pridružen: 01 Jun 2007, 10:02
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a levcek23 »

Super. Ko bo lepo vreme se zagotovo zopet vidimo. Takrat pa se vam bom tudi predstavil in vas VELIKO povprašal, zato vam bom zelo hvaležen za vse odgovore.
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana