Mrider

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Zaklenjeno
Uporabniški avatar
sukoki
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 14 Sep 2006, 14:28

Mrider

Odgovor Napisal/-a sukoki »

Tako danes sem se pogovarjal z mriderom po msnju in poglejte kaj vse on govori da boste priča in da ne lažem !
Nekateri ste videli in sm zbrisal zato ker se posmehujete jaz sem pa ob 20k lp Žiga
Zadnjič spremenil sukoki, dne 23 Okt 2006, 19:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ace
Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: 06 Jun 2006, 12:02
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ace »

hahahahahaha

keri pogovori so to
ne se jebat

hahahahah :lol: :lol: :lol: :lol:

ta je bla najbol zatrjevalna :lol:

# BassHunter # says:
doben me ne mara zarad tebe naforumu
# BassHunter # says:
vsi pluvajo čez mene
Medyy says:
jajaj
Medyy says:
sj prov
# BassHunter # says:
kot da imam ukradeno robo
Medyy says:
jz bom tut
# BassHunter # says:
ti kr
# BassHunter # says:
sam ker poznam holca te bo banov
# BassHunter # says
Zadnjič spremenil ace, dne 23 Okt 2006, 19:02, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
čalpič
Freak
Prispevkov: 820
Pridružen: 13 Dec 2004, 20:09
Kraj: Selnica ob Muri(Šentilj)---Maribor
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a čalpič »

za zbrisat :roll: #-o
Če se počutiš ,da imaš stvar pod nadzorom ,je to samo zato, ker ne greš dovolj hitro!
[M. Andretti]


http://album.email.si/hydro_freak/
Uporabniški avatar
sukoki
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 14 Sep 2006, 14:28

Odgovor Napisal/-a sukoki »

če bo kdo do konca prebral bo vedel za kaj se gre, in boste vidli kakšen je
Uporabniški avatar
sukoki
Razpravljalec
Prispevkov: 52
Pridružen: 14 Sep 2006, 14:28

Odgovor Napisal/-a sukoki »

vsi ste me tako popljuvali na forumu, kot da sem največji zločinec npr: Silvo Plut :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
ace
Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: 06 Jun 2006, 12:02
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ace »

ne brisat da bom lahk še frendom pokazu da se bomo skp smejal pa cepal od smeha :lol: :lol:
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

eni ste pa res "orenk" zgrešil forum... #-o #-o
imate pa res preveč časa.....

lp
Slika
Uporabniški avatar
PRIMOŽ
Razpravljalec
Prispevkov: 131
Pridružen: 06 Maj 2005, 20:58
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a PRIMOŽ »

#-o #-o #-o #-o #-o #-o

l.p.

Primož
LMD Kanja
Hrastnik
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

zdravo!

saj smo takšnega govorjenja navajeni tisti, ki imamo razkrite MSN naslove... pomojem je tako vse dodal in jih štrabciral dokler niso enostavno stika blokirali in zbrisali... čudno da sem jaz nekako dolgo pri njem ustrajal... mislu sem da bo prišel počasi k pameti... ko pa je prišel na vrsto on Soko galeb... in me je mulc vprašal če rabi elerone ali bi bila smer dovolj, no... potem pa je bila moja pomoč postopoma izbrisana :wink: .

kar se vajinega problema tiče... bravo ](*,) :razpaljot:
boco
Tekmovalec
Prispevkov: 311
Pridružen: 14 Apr 2006, 16:45
Kraj: Kranj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a boco »

Sicer ne vem, če sem pristojen za dajanje takih izjav, ampak bi bilo prav, da moderatorji izbrišete takšne debate. Mularija pa bi se tudi lahko zavedala, da je modelarski forum namenjen debatam o modelarstvu in ne smetenju foruma z neumnostmi. Mislim.....ko majhni otroci.....sam razjočte se še in očiju potožit. Če ne znate barantat, si raje omislite kakšno drugo stvar. Sukoki, še premalo te je nategn.... Pri denarju se brata ne pozna, pa dvomim, da boš razumel tale rek.
LP
Boco
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Glede na resnično neverjetna vprašanja, ki jih mrider postavlja se je za vprašat, če je res le mladost kriva za te neumnosti. Ne vem, če se ima smisel razburjat.




p.s.

Sukoki:
Daj še enkrat na forum, da še zamudniki preberemo kako ti ga je spustil.SlikaSlika

Obljubim, da bom priden.Slika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
.:RC:.
Razpravljalec
Prispevkov: 88
Pridružen: 18 Avg 2006, 22:58
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a .:RC:. »

Ne bi se rad vmešaval v prepir z mrider-jem in sukokijem, bom pa povedal svoje mnenje. Zarad tistih očal oz. 20.000 se vidva zmenta na 4 oči. Tukaj - na forumu, na msnju, ali pa kjerkoli drugje (invidualno) se mi zdi nesmiselno da pametujeta en čez drugega in si zbijata zgled - poleg tega pa se sekirata. Nevem kako si lahko grozita in pišeta poste kot so:"Ga bom tožu", "zarad njega sem opustil modelarstvo"- ko si modelar, si modelar..zarad enih 20.000. To naj bo šola tistemu, ki vrednostne predmete pošilja po pošti brez odkupnine prejemniku, ki ga osebno ne pozna (zakaj mu ni poslal kar 20.000)? Zdaj pa to zadevo že enkrat zaklučta pa ne odpirita novih tem. Spemajta pa po forumih, kjer je postavljena tema SPAM.

Tud sam nisem modelar, vendar jim po forumu vseeno ne smetim, ampak raje prebiram nasvete izkušenih modelarjev in z lepo besedo mi je že marsikdo pomagal.

Ta post vzemta kot osebno mnenje.

PS: moderatorjem jemleta živce.

Lp
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

.:RC:. napisal/-a:
PS: moderatorjem jemleta živce.

Lp
ZELO!!!

P.S.

Se strinjam z ostalim napisanim. Ta tema je zrela za izbris, ker se drugače ne bo končala in bo verjetno dosegla takšno aktualnost kot teme F5J pred ca. 2 leti! :D

Jan
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6693
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Zaklep please :-?
Samo od mriderja in sukokija se tuki še bere pa nič koristnega ne zve
Pojdita oba na mobisux v temo Blodnje in tam bluzita :roll: :roll: :roll:
Uporabniški avatar
AD
Freak
Prispevkov: 597
Pridružen: 21 Nov 2004, 16:57
Kraj: Trebnje

Odgovor Napisal/-a AD »

Zakaj bi zavirali ustvarjalnost in otroško izumiteljsko vznesenost uporabnikov foruma? Odprimo rubriko "vrtec" ter podrubriko "igralnica", kjer se ne bo delalo škode, saj tudi zakoni fizike tam ne veljajo. Tam bodo leteli jet-i samo s smerjo in višino, hidroglisarji na raketni pogon bodo prebijali zvočni zid, hkrati pa se bodo nadobudneži učili še osnov trgovanja "handlanja" "mešetarjenja" kakor hočete. Res, prav lepo bo v tej domišljijski deželici!

:mahaj:
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6693
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Ja ni slaba ta ideja z vrtcem in sicer vsaka taka malo off tema gre lahko v to temo ki jo mod direktno prestavi
Točno tako imajo uštimano na Sux-u in prav je tako za tako mularijo ..
mrider
Razpravljalec
Prispevkov: 104
Pridružen: 18 Avg 2006, 19:55

Odgovor Napisal/-a mrider »

Sukoki, tvoje grde izjave si pa kot kaže mal zredirov a?

No dj kr cev pogovor še tist ko si ti mene pošiljav newem kam pa govoril take stvari da če i teli tle vidl....

LP
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a tornado »

Intruder napisal/-a:
.:RC:. napisal/-a:
PS: moderatorjem jemleta živce.

Lp
ZELO!!!

P.S.

Se strinjam z ostalim napisanim. Ta tema je zrela za izbris, ker se drugače ne bo končala in bo verjetno dosegla takšno aktualnost kot teme F5J pred ca. 2 leti! :D

Jan
Ne vem kaj se čaka tako dolgo in se dopušča takšno sranje in maltretiranje vse ostalih prisotnih??????
Predlagam , da ob prvi objavi kakšne cvetke enega oba avtorja zdrah enostavno izključite.
Lp Rado
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

tornado napisal/-a:
Ne vem kaj se čaka tako dolgo in se dopušča takšno sranje in maltretiranje vse ostalih prisotnih??????
Predlagam , da ob prvi objavi kakšne cvetke enega oba avtorja zdrah enostavno izključite.

Kaj bi bili malenkostni :D . po moje sta oba nepoboljšljiva in zrela za :ratata: s foruma.
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

alesb napisal/-a:
tornado napisal/-a:
Ne vem kaj se čaka tako dolgo in se dopušča takšno sranje in maltretiranje vse ostalih prisotnih??????
Predlagam , da ob prvi objavi kakšne cvetke enega oba avtorja zdrah enostavno izključite.

Kaj bi bili malenkostni :D . po moje sta oba nepoboljšljiva in zrela za :ratata: s foruma.
Kaj pa tvoja repata kura, ki žali vse konjeljubce? Slika Pazi, da te v Lipici ne vidijo. Te bodo imeli za golf žogico!
lp
Sašo
Uporabniški avatar
Brane
Dr. Modelar
Prispevkov: 4585
Pridružen: 15 Nov 2004, 12:30
Kraj: Moste

Odgovor Napisal/-a Brane »

V nekaj letih udejstvovanja po forumih, sem se naučul, da je jeza ob takih temah povsem odveč. Posebej tule, kjer je že iz naslova nedvoumno jasno o čem bomo brali. Če kdo dobi občutek, da se na forumu berejo samo še takele oslarije , je to zato, ker ne pozna dobro, kako tole deluje.
Beremo namreč tisto kar želimo , tistega kar ne želimo ...ne beremo, zakaj bi nam torej šlo takole nakladanje na živce 8)
Dva mlada fanta pri tem postavljata nivo svoje vrednosti , saj nista sposobna rešiti preprostega zapleta ob pošiljanju rabljenega modelarskega blaga, s svojo primitivnostjo pa ne sramotita mene, ali kogarkoli drugega pač pa sebe.
Če bi oba premogla vsaj malo več modrosti, bi vedela, da za pošilko obstaja dokument, z datumom in številko pošiljke in se tako da , ne glede kako je bilo poslano ugotoviti, kje roba je in kdo laže.
Ker pa ne premoreta toliko modrosti, se tisti, ki tole beremo, ob tem lahko veselo zabavamo, ne pa, da si kravžamo živce #-o
Kdor misli, da zaradi takih tem in pisanja, ne bo zvedel nekaj pametnega, se namreč hudo moti, takole "smetenje", prav nič ne odžira prostora pametnim prispevkom, močno pa veča število uporabnikov.
Kot moderatorju mi na misel nebi prišlo, da bi takole temo zaklepal, iz izkušenj vem da se prej ko slej sama ugasne in potem nastane čas za pametne prispevke.
Ni pa slabšega kot mrtvilo na forumu 8)

Moderator (pa ne tegale becirka) Brane
Kaj bo, ko se razve, da so nekatere kopije že boljše od originalov???
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:-?

Najprej en lep pozdrav vsem.

Predvsem glavnemu moderatorju foruma modelarji.com. Zakaj prvo prav njemu?! Predvsem je od njega odvisno kaj se bo dovoljevalo na forumu in kaj ne. Kakšne pomočnike oz. moderatorje posameznih tem si bo nastavil itd. Predvsem pa bi si želel, da moderator postane nekdo, ki ni le verbalni modelar ampak oseba, ki zna argumentirano zasopati posamezne sklope oz, segmente katere moderator je. Če se pogovor na neki temi sprevrže v nekaj čemur forum ni namenjen, naj po mojem mnenju moderator odločno ukrepa, če pa oseba ki je moderator neke teme ali pomočnik moderatorja ne upraviči svojega poslanstva, pa naj se mu ta status odvzame. Forum modelarji.com ima jasna navodila o vsem, tudi o uporabi slovenskega jezika, sem pa po mojem prepričanju ne sodi pisanje podobno tistemu iz IRC-a. Člane foruma, ki nimajo spoštovanje ne do sebe ne do drugih ne do pravil in ne do slovenskega jezika bi osebno brez kančka slabe vesti izbrisal.
Tako pač je g. glavni moderator. Forum je nemenjen predvsem temu, da se širi znanje modelarstva, tehnične KULTURE oz. vse kar k temu spada. Če pa se dvogovori oz. teme sprevržejo v hranjene lastnega ega, zdravljenje frustracij je treba nemudoma temo zaklenit oz izbrisat. Tudi mladini je potrebno postaviti jasna pravila in jim ne dovoljevat da se forum razvije v vse kaj drugega kot temu čemur je namenjen. Nismo njihovi starši niti skrbniki, če nimajo spoštovanja do drugih članov foruma, ga nimajo nikjer in s tem se posredno tudi kvaliteta člankov na forumu slabša.

Zadnje čase vse preveč opažam pljuvanje po članih, ki objavljajo res kvalitetne članke in so naredili ogromno za forum predvsem pa za razvoj modelarstva in tehnične kulture pri nas. Nič ne rečem da so pogledi na določene prispevke izkušenih modelarjev lahko različni, vendar tudi tu postavimo jasne meje. Če se že postavljajo kontra mnenja, naj bodo dovoljena taka, ki so podprta z argumenti. Vse ostalo je le brezpredmetno nabijanje postov. Prav tako opažam, da se izkušeni modelarji več ne spuščajo v različne debate, vse preveč je brezveznega natolcevanja brez vsake vsebine in s tem se slabša kvaliteta napisanega na forumu .

Zato še enkrat g. glavni moderator - KAKRŠEN JE GENERAL TAKŠNA JE VOJSKA !


LP Darko
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

raktivec napisal/-a: Kaj pa tvoja repata kura, ki žali vse konjeljubce? Pazi, da te v Lipici ne vidijo. Te bodo imeli za golf žogico!
Offtopic:

Med kuro in konjem je OGROMNA razlika :D

Lipicanci (odrasli) so bele barve.

Z golf igriščem bodo vsaj malo uredili zaraščeno gmajno.
Slika
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Dobro; povej torej kje so drugi deli konja. Ali je v mortadeli?Slika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Ahahahahahaha... nice one!!! :D :D :D

Samo, če sem odkrit...meni bi bilo v čast, da bi v temi, kjer je moje ime NASLOV padlo toliko replyev :D Najboljša reklama je slaba reklama! In to se zelo dobro kaže prav tukaj!

Koliko postov bi dobila tem,a če bi nekdo na začetku napisal: Samo ej...mridar je pa CAR. Prejšnič mi je šenkal avjon za 3000€ ....

Jan
Zaklenjeno

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom