flycamone2

Fotografiranje z modelom iz zraka

Moderator: Pisaneli

Uporabniški avatar
SUKHOI
Profesor
Prispevkov: 1141
Pridružen: 11 Okt 2007, 20:14
Kraj: Vir
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a SUKHOI »

Pred vzletom jo vklopiš da začne snemat. Saj ima baterijo.
Počasi se daleč pride, hitr pa še dlje.
http://www.micra-tech.com

LP Miha
Uporabniški avatar
conco
Tekmovalec
Prispevkov: 224
Pridružen: 01 Jul 2005, 09:53
Kraj: Goričko

Odgovor Napisal/-a conco »

Hvala
..........::::: In The Air :::::.........
-------===hoby RC frik===------
Grega1407
Razpravljalec
Prispevkov: 105
Pridružen: 23 Jan 2010, 21:03
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a Grega1407 »

Sam ima m tudi to kamero pa zaenkrat nimam nobenih problemou, ne pri niski temparaturi ne pri meglenm ali sončnem vremenu. Pa je kamera doživela tudi trše pristanke. Če objektiu obrneš v sonce se pa nardi črna pika v točki kjer je sonce, je pa možno da barve začnejo nagajat a samo koje obrnjena v sonce.
Gregor
T-I-N
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 11 Feb 2008, 16:19
Kraj: Lj. Nove Jarše/Sežana

Re: flycamone2

Odgovor Napisal/-a T-I-N »

Živjo!

Jst mam en problem po treh letih uporabe te kamere: ko sem nazadnje brisal videje s kartice sem (najbrž) zbrisal tudi datoteko s pomočjo katere kamera zapisuje podatke (nevem :S). Tako mi sedaj noče več snemati. Ko jo vžgem, nastavim na UR mode prtisnm gumb (2) za start in se nič ne zgodi. Morale bi se začet vrtet pikice po ekranu, vendar na ekranu še naprej kaže UR. Ve kdo kaj je problem?

Na kartici je sedaj samo mapa DCIM, v njej pa nič...neki se spomnm da je še bilo vedno v njej, ampak nevem več kaj...je to razlog da noče snemat? :oops:

Hvala za odg. in LP! :)
Sx-TIN
Uporabniški avatar
Guli
Razpravljalec
Prispevkov: 58
Pridružen: 27 Jun 2009, 13:27
Kraj: Prebold
Kontakt:

Re: flycamone2

Odgovor Napisal/-a Guli »

Vsebina kartice ne vpliva na delovanje kamere. Lahko popolnoma formatiraš kartico in mora delovat.
Pojdi na njihovo uradno stran in ponovno naloži FW na kamero.
Jaz bi poizkusil še odklopit baterijo s kamere, da se kamera popolnoma sprazni, je možno, da ji je kaj čudnega prišlo po toliko letih.
Baterija po toliko letih uporabe tudi ni več najboljša. Meni se je dogajalo, da ni snemalo, če je bila baterija skoraj prazna.
Sem kupil kabel, za zunanje napajanje preko sprejemnika letala in nimam več teh problemov.
T-I-N
Tekmovalec
Prispevkov: 237
Pridružen: 11 Feb 2008, 16:19
Kraj: Lj. Nove Jarše/Sežana

Re: flycamone2

Odgovor Napisal/-a T-I-N »

Sem update-al ta firmware use lepo tko k piše..pa mi je napisal update successfully finished. Pa je še zmer isto :/. Ko jo prižgem piše da je 99 polna, tko da nevem kaj bi bil zdj problem :-k

LP!
Sx-TIN
Odgovori

Vrni se na Aerofotografija