Okrevanje očeta Roberta

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

=D> Bravo stari =D>

Še mal pa bomo spet skupi na Strmici
Priponke
strmca19.jpg
strmca19.jpg (51.3 KiB) Pogledano 4974 krat
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Ooooooo, lepi :) Tebe se pa še spomnim, očitno da nisi še pozabil vseh svojih magic veščin. Pa tistega (?) za mano na sliki imam tudi še med "znanimi osebami", sicer noname, ampak mislim, da se lahko v bližnjem srečanju uporabi tudi EJ TI ... :lol: Če pa me spomin ne vara (???), se je pa ta neznana (?) oseba nekam čudno obnašala enkrat na vračanju s tekme F3J iz dežele Ogrskih Salam ...:wink: Očitno so se nekatere stvari, ki bi si zaslužile, da bi ostale pri smreki, odločile, da rajši ostanejo v glavi ... :wink: SEEE You !!!
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Še nekaj moram dodati, ker sem si še enkrat ogledal sliko. Očitno nimam pojma o jadranju, ker sem moral na Strmici (da ne bi še kdo jamral glede mojega spomina !!!) leteti z motornim jadralnim modelom ... :D
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Bom kar sam zopet pojamral ... Šele sedaj sem opazil, da si že ti omenil, da je bilo to na Strmici. Očitno sem v času med branjem tvojega posta in pisanjem mojega odgovora to že pozabil ... #-o
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Ker se hvališ da imaš spomin kot zlata ribica :D te bom malo spomnil

tole je definitivno strmica
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Danke Mc. Gayver. Vsaka podobnost z Danka je zgolj slučajna ... :wink:
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

še malo za spodbujanje spomina

internacionalno
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Hvala Milan (?). Kje, kdaj, kako, itd, ob teh slikicah ostajajo nerešena fprašanja. Še najbolj siguren ob teh slikicah sem v to, da Polde na sliki sigurno ni bil Mk. 3. In ker se mi zdi, da Polde Mk. 3 obstaja že kar nekaj časa, je bilo to poslikano verjetno kar nekaj časa nazaj. Vidiš, fant razmišlja ... :D Vsak podatek, ki ga dobim in ga znam povezati s čim je zame zelooo dobrodošel. Res pa je, da mi sličice pri obujanju spominov zelooo pomagajo. Čez dobro uro bo na sporedu Top Gun. Prav zanima me, koliko se bom spominjal, saj sem ga gledal sigurno že xxxxx-krat :D
Ob tem pisanju sem se zamislil nad tem, da moje pisanje nima prav velike veze z modelarstvom. Vendar sem takoj ugotovil, da tudi naslov te teme nima (?) neposredne veze z modelarstvom. Torej mislim, in to je dober znak, da bom še kdaj modeliral. To je pa spet v zvezi z modelarstvom ...
Kaj je že bilo prej? Kura ali zajce ? :D :D :D
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Marec 20, 2005 :o :D
http://www.rcgroups.com/forums/showthre ... 608&page=5 tole maš še rezultate

ti kar razgibavaj sive celice, top gun bova pa "skupaj" gledala pa čeprav že žnjtič lp
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

Hehe, a se spomniš tele robi, si se potrudu, da sem malo zašvical ;) in obratno

Pa še malo F3A zgodovine http://www.fly.to/mlksostanj ...sploh nisem vedel, da je že toliko časa :lol:
Priponke
sosotanj2001_robizmaga.jpg
sosotanj2001_robizmaga.jpg (48.1 KiB) Pogledano 4392 krat
Zadnjič spremenil matej rozman, dne 28 Sep 2010, 14:39, skupaj popravljeno 1 krat.
plp, Matej
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Ja man :D Spominjam pa se tudi (?), da mi je enkrat na enem podobnem kraju (?) ostal en jadralni model (?) na eni smreki in se mi zdi, da ga je nekdo v moji odsotnosti ko ste ga le nekako dobili dol (ti s pomočjo sposojenega gasilskega plezalnega pasu ???) , celo odkupil (???). Ne zamerit, če malo fantaziram, ker je eno čudno vreme ... 8)

Zdi se mi, da tistega gospoda, ki je z meno na sliki tudi še poznam. Lahko, da je celo kdaj delal v moji firmi ... :lol: Bogo, če slučajno to bereš, prosim ne zameri in bodi lepo pozdravljen.
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
flesh
Profesor
Prispevkov: 1005
Pridružen: 11 Dec 2006, 22:16
Kraj: Logatec

Odgovor Napisal/-a flesh »

Roberto napisal/-a: Zdi se mi, da tistega gospoda, ki je z meno na sliki tudi še poznam. Lahko, da je celo kdaj delal v moji firmi ... :lol: Bogo, če slučajno to bereš, prosim ne zameri in bodi lepo pozdravljen.
In meme ko sem ti hodil skoz gužvo delat v firmo :lol: :lol: :lol:

Pozdravljen nazaj!

Slika
Uporabniški avatar
matej rozman
Freak
Prispevkov: 852
Pridružen: 26 Jul 2005, 15:06
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a matej rozman »

#-o uff, šit, zdaj pa ti men spomin osvežuješ. Ja na istem mestu, zločinec isti, mislim da je šlo za nekega ASW-ja, detaljev se pa ne spomnim :lol: , vem samo da je bila smreka prav lepo okrašena in ravno prav visoko, da je postalo zanimivo...vem pa tudi da smo enga oddojka takrat zavrteli :D
matr smo ga srali včas =P~
plp, Matej
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Odojek, hmmmmm. Včasih je bilo to zelo dobrooo. Na žalost, trenutno v moji glavi, tisti moški del priključka za okus še ni našel ženskega dela ... Saj bo ...
Alora, moja myself terapija se nadaljuje. Danes je bilo na vrsti lakiranje Extre. Prva roka (?) mislim da je kar uspela, pribor je očiščen in TO je TO. Bravo JEST !!!
Priponke
Extra2.jpg
Extra2.jpg (64.41 KiB) Pogledano 5316 krat
Extra1.jpg
Extra1.jpg (63.43 KiB) Pogledano 5316 krat
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Roberto napisal/-a:... v moji glavi, tisti moški del priključka za okus še ni našel ženskega dela ...
Lej to, mogoče nekaj zate :)
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Saj ni res, pa je. Fčeraj sem bil na Soči na testiranju novega, še nedokončanega, avtomobila za rally (druga slika). Danes, pa so me z njim, tokrat dokončanim, že iskali celo dopoldne po cestah okrog naše hiše (prva slika). Očevidci, ki so kontaktirali z vozniki, so vedeli povedat, da me iščejo, glede na moje včerajšnje rezultate testiranja, zaradi možnosti stalne zaposlitve rally voznika. Sicer bi morali na avtomobilu izvesti še ene manjše spremembe (stoplka za gas prirejena za levo nogo, avtomatski menjalnik), vendar to spljoh ne bo noben finančni problem, saj imam odličnega sponzorja: Adrija AirGames ...
Priponke
Rely1.jpg
Rely1.jpg (71.74 KiB) Pogledano 5014 krat
Rely2.jpg
Rely2.jpg (76.83 KiB) Pogledano 5014 krat
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Ker so me v petek na Soči tako zasvojili z avto simulaterjem ni preostalo drugega, kakor da si nekaj podobnega omislim tudi doma za avio različico. Seveda je to nekoč doma že obstajalo, toda obstajajo tudi smreke ...
Vseeno je danes, z Bogdanovo pomočjo, zadeva zopet zalavfala in nikoli si nisem mislil, da mi bo simulator lahko v tako pomoč. Mogoče bi letenje s počasnim F5J modelom šlo tudi direktno na terenu, toda za kakršenkoli motorni model bo simulator še kako dobrodošel, predvsem zaradi vsklajevanja mojih želja in dejankih premikov komandnih ročic. Resno razmišljam o tem, da bi mogoče pa vseeno odklonil ponudbo za poklicnega rally šoferja ... :D :D :D
Priponke
Simulator.jpg
Simulator.jpg (81.4 KiB) Pogledano 4860 krat
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Danes sem kar nekaj popoldanskega časa preživel na delovni terapiji v delavnici. Skupaj sem hkrati združil več stvari. Trening spomina z iskanjem potrebnega orodja, že prej - organizacijo pomoči pri nabavi potrebnega materiala, trening ročnih spretnosti in še za konec, užitek ob delu in s tem metanje polen pod noge depresiji ... S končnim izdelkom, za katarega sem sigurno porabil veliko več časa, kakor bi ga nekoč in ki bi bil nekoč verjetno tudi na pogled bolj všečen, sem zelooo ZADOVOLJEN in se že veselo polni v odložišču telefona. S tem sem tudi "priznal", da gre za elektrarno (?) mojega prenosnega telefona. Kamen na kamen - kup kamenja ... :D
Priponke
2korak.jpg
2korak.jpg (85.75 KiB) Pogledano 4608 krat
KonÄŤni izdelek.jpg
KonÄŤni izdelek.jpg (53.89 KiB) Pogledano 4608 krat
Vgradnja.jpg
Vgradnja.jpg (50.24 KiB) Pogledano 4608 krat
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13475
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

To je kar v redu terapija Robi!
Razgibaš vse od konic prstov do sivih celic... pa še po modelarstvu diši!
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Hvala za pohvalo Ultralalajt. Tvojega imena in priimka pa se ne spomnim več ... Spomnim pa se, da si nam nekoč, na eni F3J tekmi, na letališču nad enim mestom (?) demonstriral let z jadralnim letalom. Je bilo to res ???

Drugače pa se je ravnokar, po priblišno 3/4 ure mojega truda, zgodil zanemarljiv dogodek za modelarstvo in veeelik dogodek za Robertota . Z Relexovo Katano, mi je namreč v Reflex simulatorju po dooolgem trudu končno uspelo pristati na stezi. Predstvljajte si stroške takega treninga "v živo" :oops: :^o [-X . Saj booooo !!! Mora bit, ker volja je!
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
kos
Profesor
Prispevkov: 1622
Pridružen: 29 Dec 2001, 01:00
Kraj: Maribor-USA-Bangkok-Doha-Bogota-Teheran-Maribor kolodvor

Odgovor Napisal/-a kos »

bravo Roberto... pocasi se dalec pride...!
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Miran (?), ti pa kar brez komentarjev, ker se mi zdi, da si mi prav ti (?) nekoč priskrbel Orbitov polnilec, ki pa še nima na spodnji strani ohišja vgrajene tipke: Pri težavah z "your memory," pritisni na to tipko !!! :D :D :D
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13475
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Roberto napisal/-a:Hvala za pohvalo Ultralalajt. Tvojega imena in priimka pa se ne spomnim več ... Spomnim pa se, da si nam nekoč, na eni F3J tekmi, na letališču nad enim mestom (?) demonstriral let z jadralnim letalom. Je bilo to res ???
Ne, ne Robi!

Jaz sem tale, če se navežem na najina skupna leta v F5J-400:

Slika

Slika
Uporabniški avatar
Roberto
Dr. Modelar
Prispevkov: 8651
Pridružen: 16 Nov 2004, 18:16
Kraj: Idrija

Odgovor Napisal/-a Roberto »

Jaaa, tvojega "obrisa" se še spomnim ... :lol: Ime in priimek pa sta mi še vedno skrivnost. Zdi se mi (?), da se pa še spomnim "imena" tvojega modela: Paličnjak (???). Upam, da nisem zopet kaj pomešal ... :roll:
.
Grunf pravi: Ko vrijedi leti, ko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi !
.
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13475
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

A se spomneš obrisa ali frisa? :lol: :lol:

Mitja Seršen Erman
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...