kyosho, avto 1:8

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
domeng
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Apr 2006, 13:19
Kraj: ljubljana

kyosho, avto 1:8

Odgovor Napisal/-a domeng »

živjo, kakšen teden nazaj sem dobil od prijatelja avto kyosho mp7.5. zdaj me pa zanima kje je kakšna trgovina v sloveniji ki prodaja rezervne dele za ta avto.



hvala,
Čur
Tekmovalec
Prispevkov: 274
Pridružen: 05 Dec 2004, 14:58
Kraj: Novo mesto

Odgovor Napisal/-a Čur »

Mislim, da boš moral kar v Evropo.
lp
Uporabniški avatar
KOLE
Trgovina
Prispevkov: 819
Pridružen: 15 Nov 2004, 10:52
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a KOLE »

Jaz pa mislim,da smo že tam =D> :wink:
LP 8)
Kole
Uporabniški avatar
ŠKALEC
Začetnik
Prispevkov: 20
Pridružen: 03 Avg 2005, 12:06

Re: kyosho, avto 1:8

Odgovor Napisal/-a ŠKALEC »

domeng napisal/-a:živjo, kakšen teden nazaj sem dobil od prijatelja avto kyosho mp7.5. zdaj me pa zanima kje je kakšna trgovina v sloveniji ki prodaja rezervne dele za ta avto.
hvala,
Brez skrbi, tudi jaz sem ponosni lastnik Kyoshota in rezervni deli se dobijo pri PrimusR v Komendi.
Res je, da jim posreduješ številke artiklov in oni te potem obvestijo o času dobave omenjenih artiklov.
Jaz sem sedaj povpraševal za nujne rezervne dele, kot so sprednje/zadnje roke, polosovine .... itd.
Sedaj trenutno čakam na podatek v kolikem času bi dobil omenjene artikle. Drugače pa omenjene rezervne dele dobiš v Shweighoferju (Deuchlandsberg) rok dobave 14 dni in pa dobiš jih pri DTM (Dobl) rok dobave pa je neverjetnih 8 - 10 dni.
Kolikor sem govoril z njimi ti naročijo tudi ostale stvari od Kyoshota in ne samo rezervne dele. Tukaj mislim predvsem torbe, majice, puloverje ....

Tako, da ne rabiš se bat, vse se dobi malo je treba pobrskat za podatki.

P.S.
Dober model voziš ! :wink:
Prijeten dan še naprej in lep pozdrav. Škalec
domeng
Začetnik
Prispevkov: 4
Pridružen: 10 Apr 2006, 13:19
Kraj: ljubljana

a

Odgovor Napisal/-a domeng »

ok, hvala za odgovore. jest sem zdaj dobil rezervne dele, ampak avto neki ne dela, tko da ga še sploh nisem vozil. ali bi bil kdo iz okolice ljubljane pripravljen pomagati. mislim da gre tukaj za težave z nastavitvijo avtomobila.

hvala
Odgovori

Vrni se na 1:8 OFF-ROAD