Nove pridobitve v AK Kranj

Modeli s turbinskim pogonom (jet, pulzo jet, ducted fan & elektro)
Odgovori
majstr
Profesor
Prispevkov: 1445
Pridružen: 22 Jan 2005, 10:05

Nove pridobitve v AK Kranj

Odgovor Napisal/-a majstr »

Tu si lahko ogledate nove pridobitve v našem klubu:

viewtopic.php?t=8410
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Majstr;


Kaj praviš na mojo ponudbo okrog runde? Nekam tiho si.Slika Ponudba je bila podana v izogib forumskim prepirom in za materializiranje raznih trditev o kvaliteti modelov...
Pokaži še kak svoj model!


Tile na slikah tvojih klubskih kolegov izgledajo prav lepo.



lp
Sašo
majstr
Profesor
Prispevkov: 1445
Pridružen: 22 Jan 2005, 10:05

Odgovor Napisal/-a majstr »

Trenutno ti lahko samo pokažem novo kuhinjo in kopalnico, kamor sem vložil prosti čas, ki je bil namenjen za modelarstvo. To zimo je za moje modelarstvo zmanjkalo časa, upam da ga bo prihodnjo zimo več, marca bo pa nova pridobitev! Boš obveščen!
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

majstr napisal/-a:Trenutno ti lahko samo pokažem novo kuhinjo in kopalnico, kamor sem vložil prosti čas, ki je bil namenjen za modelarstvo. To zimo je za moje modelarstvo zmanjkalo časa, upam da ga bo prihodnjo zimo več, marca bo pa nova pridobitev! Boš obveščen!

Lepo, da skrbiš za svoj domek, ampak zadnjič si govoril nekaj drugega, saj veš. Da se ne prepiramo po forumu sem ti ponudil boj, v katerem na prvi tekmi F5J postaviva skupaj moj in tvoj model. Naključno izbrana 5 članska komisija, ki jo bova sama določila pa bo odločila kdo je zmagal. Tisti, ki zgubi plača rundo vsem prisotnim modelarjem. Povej, ali se strinjaš, ali raje natolcuješ po forumu. Tudi to je po svoje zanimivo, čeprav izpadeš včasih bedak.

Kar se tiče prostega časa je to dobrina, ki ne sodi na ta forum in bi bil raje tiho. Navezujoč se na tvojo gradnjo pa vseeno pripominjam, da me je najbrže od vseh forumskih obiskovalcev glede nadur v tem jesensko zimskem času prehitel edino Slowfly. Torej, aaakcijaaaa!

Tako, za spomin:
viewtopic.php?t=8152&postdays=0&postorder=asc&start=80

lp
Sašo
Odgovori

Vrni se na Jet modeli