Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
Uporabniški avatar
goodhunting
Freak
Prispevkov: 864
Pridružen: 10 Apr 2011, 16:14

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a goodhunting »

...
Zadnjič spremenil goodhunting, dne 31 Jan 2017, 10:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

A s to komando se da kako furat simulator?
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Maš ene par metod, ja. Čestitam, naj ti dobro služi!
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Hvala! :) Za tak denar mislim, da mora. :lol:

Kake pa so metode? Misliš, da bi se z mojim kablom, ki ga imam od Ernesta dalo?
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Sem probal, simulator mi dela kar preko USB kabla. Noro, nisem pričakoval, da bo to res delalo.
Lahko potrdim, če še koga zanima, AeroFly RC7 Ultimate Edition mi dela direktno s komando priklopljeno na PC preko priloženega USB. =D>
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Za nekatere druge simulatorje je kar problem, saj audio priključek ni trainer.
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Ja, saj tudi tukaj mi je čudno da dela, ker na Jeti strani piše da ne dela prek USB za AeroFly sim.
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Dave3D
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 13 Okt 2015, 18:24

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Dave3D »

V lindingerju za 799 =D> če koga zanima
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Ja, DC-14. Tista je pa itak v osnovi 800€, ane.
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Dave3D
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 13 Okt 2015, 18:24

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Dave3D »

Ah ja,to je "osnovni" model ki za 800€ ponuja plastične gumbe in plastično ohišje v barvi aluminija.
Sicer nima recimo barvnega touchscreena ali uporabniku lahko razumljivih nastavitev kot turnigy za stotaka,
je pa priznane češkoslovaške kvalitete,kot ostale visokotehnološke elektronske naprave. :wink:
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Dave3D napisal/-a:Ah ja,to je "osnovni" model ki za 800€ ponuja plastične gumbe in plastično ohišje v barvi aluminija.
Sicer nima recimo barvnega touchscreena ali uporabniku lahko razumljivih nastavitev kot turnigy za stotaka,
je pa priznane češkoslovaške kvalitete,kot ostale visokotehnološke elektronske naprave. :wink:
Ni res, samo hebli in gumbi so plastika, ostalo aluminij in manj softwersko omogočenih funkcij. Kljub vsemu je bolj kvalitetno grajena od večine Graupnerc in kitajcev.

Uporabniški vmesnik je zelo dober, isti kot na ostalih Jetijevih, da pa o barvnih displayih sploh ne začnem. Zaslon&Touchscreen brez veze. Sploh touchscreen; dokler ne bodo na nivoju S7/i6, za futabo vemo kako skropocalo je dala ven. Dokler ne bodo kapacitete akumulatorjev 4x trenutnim, pomeni da vsak dan polniš oddajnik.

Tisti, ki imamo jetija, vemo zakaj in naj pri tem ostane. Rabljenih ni v oglasih, pomisli... Lahko sklepam, da nisi na Jetiju. Piši izkušnje ko boš, ker mi je nesmiselno zagovarjati nekaj kar sploh ni potrebno samo zato, da ne bo vladalo zmotno prepričanje ostalih.
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a gusar »

Phoinix napisal/-a:
Dave3D napisal/-a:Ah ja,to je "osnovni" model ki za 800€ ponuja plastične gumbe in plastično ohišje v barvi aluminija.
Sicer nima recimo barvnega touchscreena ali uporabniku lahko razumljivih nastavitev kot turnigy za stotaka,
je pa priznane češkoslovaške kvalitete,kot ostale visokotehnološke elektronske naprave. :wink:
Ni res, samo hebli in gumbi so plastika, ostalo aluminij in manj softwersko omogočenih funkcij. Kljub vsemu je bolj kvalitetno grajena od večine Graupnerc in kitajcev.

Uporabniški vmesnik je zelo dober, isti kot na ostalih Jetijevih, da pa o barvnih displayih sploh ne začnem. Zaslon&Touchscreen brez veze. Sploh touchscreen; dokler ne bodo na nivoju S7/i6, za futabo vemo kako skropocalo je dala ven. Dokler ne bodo kapacitete akumulatorjev 4x trenutnim, pomeni da vsak dan polniš oddajnik.

Tisti, ki imamo jetija, vemo zakaj in naj pri tem ostane. Rabljenih ni v oglasih, pomisli... Lahko sklepam, da nisi na Jetiju. Piši izkušnje ko boš, ker mi je nesmiselno zagovarjati nekaj kar sploh ni potrebno samo zato, da ne bo vladalo zmotno prepričanje ostalih.
V oglasih jih res ni....pomisli :wink: ja lastnikov je simbolično :lol: (je pa odlična, da ne bo pomote...kot sem že enkrat zapisal, poznam Čeha, ki je snoval jetija, celo po kom so se zgledovali pri nekaterih zasnovah..težko bi verjel )..........(jaz bom zdaj dal izdelat alu ohišje na cnc za par € za kitajca x9e to pa bo pol "uber" rang :whistle:)
lp
MKM
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Pa nas ni tako malo kot misliš... Sicer pa, razlika je v softweru, modulih, ki jih lahko navlečeš not in supportu :wink:
tomazcc
Freak
Prispevkov: 591
Pridružen: 10 Dec 2007, 23:26
Kraj: Kranj

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a tomazcc »

Phoinix napisal/-a:Pa nas ni tako malo kot misliš... Sicer pa, razlika je v softweru, modulih, ki jih lahko navlečeš not in supportu :wink:
Si napisal supportu. No, jaz še nisem dobil odgovora že več kot 1 leto... Oziroma kakšen support si mislil?
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Mhm, naslednji dan odpisali.
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a gusar »

Phoinix napisal/-a:Pa nas ni tako malo kot misliš... Sicer pa, razlika je v softweru, modulih, ki jih lahko navlečeš not in supportu :wink:
Malo off, za uživanje v programiranju imam X9E ter simpl programiranje.. malo cigo migu po barvah MZ-24 [-o<
MKM
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Jaz sem res sicer popolnoma nov na Jetiju ampak zaenkrat nimam kaj reci, razen da je vse drago. :lol: Tudi ko jim pisem maile mi odgovarjajo se isti ali pa vsaj naslednji dan.

Ravno v ponedeljek sem za foro vprasal, ce bi bilo mozno dobiti originalna ang. navodila, saj sem pri Schweighoferju dobil samo nemska. Odgovor sem dobil v roku ure do dve, da naj jim posljem svoj naslov ter serijsko st. In sedaj, po poslanih podatkih pricakujem navodila, glede na to da ni bilo vec kakega odgovora. :D

To je pac en majhen primer poleg tega, da sem jih ze prosil za pomoc, ko pac nekaj nisem bil siguren. Kaj vecjega pa se nisem rabil njihovega supporta pa upam da ga tudi ne bom. :D
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

A mogoce kdo ve, kaj bi moral naredit, da bodo flapi pravilno delali?

Najprej je levi delal normalno le kontra, desni se je pa kar tako vsake toliko malo premaknil, potem ko sem pa storehal po nastavitvah sta pa cisto nehala delat. Aileroni in vse ostalo pa dela kot mora.
Pa tudi na servo monitorju kaze da kanala 3 in 4 hodita ob premiku rocke, na modelu pa ne.

Ni mi jasno kaj bi bilo. Sem pobrisal model ter ga na novo naredil in mu na novo zbindal konektor, pa vseeno ne gre.

Kaka ideja kaj delam narobe?
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
maki
Razpravljalec
Prispevkov: 189
Pridružen: 30 Nov 2004, 20:50

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a maki »

Verjetno nisi pravilno definiral modela (pri predpostavki da servota delata pravilno če ju vtakneš npr. v smer...)
V nasprotnem išči napako v povezavi
prije stavljanja jezika u pogon ukljuci mozak!
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

Ja nastavil sem letalo z 2 flapoma, 2 aileronoma.
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Nov JETI oddajnik 2,4GHz

Odgovor Napisal/-a saMx »

No psyho, smem vprašat kako to, da prodajaš zverino? :D :o
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Odgovor Napisal/-a saMx »

A je mogoče kdo od vas naročeval folije za display na komandi?

Našel sem jih kar nekaj na ebay, pa nevem katere so najbolj kvalitetne. Ima kdo kakšne izkušnje s katerimi?

Hvala!
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
maki
Razpravljalec
Prispevkov: 189
Pridružen: 30 Nov 2004, 20:50

Re: Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Odgovor Napisal/-a maki »

naročil od amazona, je bilo najceneje, za e-bay ne vem kakšna je kvaliteta
prije stavljanja jezika u pogon ukljuci mozak!
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Re: Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Odgovor Napisal/-a saMx »

Katere pa?

Jaz sem malo vprašal na RCG in mi je večina priporočala od Vikuiti, katere so od 3M. Tako, da nevem, če ne bom naročil te spodaj.

http://www.protectionfilms24.com/articl ... 07089.html
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
FANATIC
Razpravljalec
Prispevkov: 135
Pridružen: 04 Feb 2009, 09:31
Kraj: Pod hribom

Re: Jeti Duplex 2,4GHz oddajniki

Odgovor Napisal/-a FANATIC »

Pa sej ni mobitel ,da ga mečeš po avtu in po mizi! Baaa...nevem zakaj bi imel folijo..
Odgovori

Vrni se na RV naprave