Vabimo vse na tekmovanje s PAPIRNATIMI LETALCI in tekmovanje z MODELI DRSALCEV !
Tekmovanje bo potekalo v soboto, 13.2.2016 v telovadnici OŠ Dob pri Domžalah s pričetkom ob 9:00 uri.
Več v priponki.
Tekmovanje s papirnatimi letali
Moderatorji: pilot 96, overlord_tm
Tekmovanje s papirnatimi letali
- Priponke
-
- MP Tekmovanje Dob 2016.pdf
- (82.5 KiB) Prenešeno 113 krat
-
- papirnato.jpg (36.79 KiB) Pogledano 3092 krat
http://www.mru.si http://www.lipo.si/
»Ko vsi vedo, da nečesa ni možno narediti, pride nekdo, ki tega ne ve, in to stori.« (Einstein)
»Ko vsi vedo, da nečesa ni možno narediti, pride nekdo, ki tega ne ve, in to stori.« (Einstein)
Re: Tekmovanje s papirnatimi letali
Današnji rezultati:
Kategorija 1. do 3. razred:
1. Domen Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 97 točk
2. Nejc Kavčič OŠ Šmartno 91
3. David Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 77
4. Maja Kavčič OŠ Šmartno 52
Kategorija 4.razred in ostali
1. Matej Bodlaj OŠ Dob 131 točk
2. Luka Bodlaj OŠ Dob 113
3. Mojca Grojzdek Društvo Mavrica Domžale 104
4. Enej Grojzdek OŠ Domžale 90
4. Jakob Jamšek OŠ Dob 90
5. Gusti Ogrinec DMA Modra ptica 85
Kategorija drsalci
1. Primož Černe JK Bled 70 točk
2. Igor Šubic Shark Team Radovljica 61
3. Lucijan Černe JK Bled 51
4. Jakob Jamšek OŠ Dob 50
5. Oskar Šubic Shark Team Radovljica 43
6. Nejc Kavčič OŠ Šmartno 41
7. Enej Grojzdek OŠ Domžale 38
8. Rajko Hafner DMA Modra ptica 36
9. David Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 19
10. Maja Kavčič OŠ Šmartno 17
11. Domen Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 14
Čestitke vsem nastopajočim!
L.p.
ZupJo
Kategorija 1. do 3. razred:
1. Domen Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 97 točk
2. Nejc Kavčič OŠ Šmartno 91
3. David Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 77
4. Maja Kavčič OŠ Šmartno 52
Kategorija 4.razred in ostali
1. Matej Bodlaj OŠ Dob 131 točk
2. Luka Bodlaj OŠ Dob 113
3. Mojca Grojzdek Društvo Mavrica Domžale 104
4. Enej Grojzdek OŠ Domžale 90
4. Jakob Jamšek OŠ Dob 90
5. Gusti Ogrinec DMA Modra ptica 85
Kategorija drsalci
1. Primož Černe JK Bled 70 točk
2. Igor Šubic Shark Team Radovljica 61
3. Lucijan Černe JK Bled 51
4. Jakob Jamšek OŠ Dob 50
5. Oskar Šubic Shark Team Radovljica 43
6. Nejc Kavčič OŠ Šmartno 41
7. Enej Grojzdek OŠ Domžale 38
8. Rajko Hafner DMA Modra ptica 36
9. David Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 19
10. Maja Kavčič OŠ Šmartno 17
11. Domen Sitar OŠ Preserje pri Radomljah 14
Čestitke vsem nastopajočim!
L.p.
ZupJo
Eni mamo mulce, da letijo naše avione!
Re: Tekmovanje s papirnatimi letali
Najboljši v posameznih kategorijah...
- Priponke
-
- sDSC00287.jpg (117.13 KiB) Pogledano 3002 krat
-
- sDSC00293.jpg (114.2 KiB) Pogledano 3002 krat
-
- sDSC00299.jpg (113.19 KiB) Pogledano 3002 krat
Eni mamo mulce, da letijo naše avione!
Re: Tekmovanje s papirnatimi letali
LP Gusti & Ales
XRAY BX 808/11
AXE ROSSI 21 COBRA X2 EVOLUTION OFF-ROAD ENGINE
Kopropo - EX-10 Helios
sponsored by
XRAY BX 808/11
AXE ROSSI 21 COBRA X2 EVOLUTION OFF-ROAD ENGINE
Kopropo - EX-10 Helios
sponsored by