Jadralna šola Bloke

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Spoštovani!
Sporočam vam fenomenalno novico. Še sem ŽIVA.

Ko sem se v četrtek vračala iz sejma, mi je kmalu od izvoza Unec nevarno nasproti direkt proti meni prihajal tovornjak. Začela sem močno hupati … kot po čudežu se je ustavil tik, preden bi počilo. Ven je prišel prestrašen šofer in kolikor sem iz gest razbrala je za hip zaspal.

Italijansko ne znam, a njegov morto, morto, morto … oprostite, ampak meni je šlo na smeh. Vse se je srečno končalo, zadnji hip je ustavil, problema nema, on pa …

Sem se spomnila … saj imam v avtu spominek Merico za Krpanovo sol …. in hecno zgodbico tudi v itali. … mu jo dala. Ko pogleda, malo prebere … začne pa še jokati.
Itak, stres. Možakarja objamem, kar po naše ga tolažila, on pa samo si, si, si, … Vozniki so brezbrižno vozili mimo … ITAK! Saj ni bilo nič posebnega.

Jaz sem začela jokat pa šele v soboto, ko nas je mama poklicala, da nam vošči meni za god, hčerki za rojstni dan. V meni …. Joj, zdaj se ji lahko oglasim, saj sem živa.
Lahko bi bil pa verjetno v nedeljo moj pogreb. In planem v jok, še hujši kot šofer v četretk. Vso soboto nisem prišla k sebi …

Poleg tega pa dobila še zadnje tri negativne odgovore od 33. prošenj, kolikor sem jih poslala za donatorstvo prireditve 1.3.
Če sem prej še cvikala … organizacija, plačilo, kazni, Sazas … Zavod za uveljavljane pravic …
Zdaj mi je kristalno jasno.

Le živa lahko še vse postorim, poizvem, poprosim …
Zato vas prosim za vaše prostovoljne prispevke v zameno za vstopnico in "čudežno" merico ... Prijavite se na moj mejl (z željo- parter ali balkon), jaz vam pa nazaj sporočim številko sedeža. Vstopnice dobimo pri blagajni CD.
Popoldne bom raznesla vabila in prijavnice (za tiste, ki nimajo mejla) po vseh gost. lokalih naše bivše občine Cerknica. Da vidim, koliko jih je pripravljeno priti na moj »pogreb, haha.«
Zdaj hitim v štalo, da teletu malo mleka ukradem še za nas … Tekom dneva vam napišem nastopajoče, potek … v miru napisala, datoteke mi ne prenese …
Lp,
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

lesena_merica_za_sol-1.pdf
(53.2 KiB) Prenešeno 233 krat
Martina - letak.pdf
(66 KiB) Prenešeno 215 krat
Imam več sreče …. kot pameti! Hčerki je prišla voščit vaška mladež. Jaz pa brž Luka zaarala za priponke! Kako malo je treba … samo eno vrstico premakniti!

Luka mi je tudi zrihtal svojega profesorja - Ivan Zupanc, ki igra samo na stare dunajske citre. Vam na čast, ljubiteljem modrega športa in pa meni osebno bo prišel zaigrat. Drugače ga »dobijo« samo intimne družbe in seveda Dunaj.

Pripenjam letak z nastopajočimi, moj kontakni E-naslov in TRR.
[email protected]
Martina Hribar, Ravne na Blokah 12, 1385 Nova vas

TRR: SI-56 9020 0201 1445 356
Poštna banka Slovenije d.d.


Iskrena hvala za vso korajžo, ki ste mi jo dajali. Iskrena hvala za denarna sredstva za uresničitev moje vizije in bloške zgodovine »fligarjev!«

Lep preostanek nedelje, jaz jo zdaj mahnem - Žimarice, Grahovo, Žerovnica, Babno polje … Za Cerknico mi bo pa že letakov zmanjkalo. Pa jutri …
Lp,
Martina

p.s.: mogoče še besedilo spominka merice, katero je šoferju odprlo solzne kanale.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

GENERALKA uspela!
- žal samo na papirju ](*,)
- rezervacijo dvorane CD včeraj stornirala
- šla pobrat vabila in prijavnice po gostinskih lokalih na območju pošt Sodražice in Grahovega (več mi v nedeljo ni uspelo)
- obvestila ... Milan Korbar, Benč Ličer, Grega Ječnik ... ostale danes
- in še ene 300 mejlu …, da bo še ena mini generalka - na belo nedeljo, 3. aprila 2016 ob 17. uri v dvorani Bloški smučar

Zdaj PONOVNO fehtam … Do 1. marca je rok za razpis na EU ZA DRŽAVLJANE. Prijaviš dogodek, na katerega bo prišlo čim več ljudi (cilj EU - združevanje + spomini, kulturna dediščina). Naše jesensko srečanje ima vse atribute … Manjka samo še registracija ZAVODA VRABEC in partnerji iz čim več držav.

Prosim, pošljite mi kontakt osebe, ki pozna koga v tujini … ki bi bil naš partner na jesenskem srečanju in pri nas koga, ki zna njihov jezik
. Za pisanje gore papirjev so mi obljubili Ob železnici 30a.

Zdaj pa … pripravljat spominke za štant za Bloške teke. V nedeljo, 7.2.2016 vabljeni!
Martina

-
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 02 Feb 2016, 07:27, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Bloški teki ... se bodo organizatorji še v soboto odločali, če bodo. Vabljeni pa na pustni karneval v Cerknico. Na tržnici so nam zanesenjakom ZASTONJ ponudili štant ... pridite ... čaj, kompot, marmelada, kisle prezrele kumarice .... in ŠKART lesena žlica ... vas čakajo ...
Vabljeni, da s prostvoljnim prispevkom pomagate plačati Gallusovo. Hvala že danes.

Sinoči se je končno ožrebila kobila. Skoro tri dni se je matrala. Je pa zato zelo, zelo veliko žrebe prišlo na dan ... Žal je žrebček. To bo spet enega razbijanja ...

Torej, VABLJENI v nedeljo, 7.2.2016 mogoče na bloške teke, sigurno pa okrog 12.32 v Cerknico!
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

...
Kot ste že iz medijev verjetno izvedeli - Bloški teki odpovedani!

Vabljeni na karneval v Cerknico!
Markacija moje stojnice na kmečki tržnici --- rumeni baloni z napisom tega foruma.
Hvala za zaupanje!
:mahaj:
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Karneval v Butalah čudovit! Sicer vseskozi pomalem rosilo, a mačkor to ni motilo. :whistle: Nas sejmarjev pa tudi ne, saj smo bili pod streho stojnic.

Uspelo mi je podeliti polovico balonov, skoro vse kompote, kumare, tinkture arnike, ognjičeve žavbe … in preko 300 letakov za delovanje bodočih … (pripenjam)!

In celo Leseno merico za Krpanovo sol sem prodala (plačilo dobila v dolarjih - kaj sem ponosna). Pomislite in to turistki iz Kitajske.
Prijazna vodička iz prestolnice je expresno prevajala … o Krpanu, Jadralni šoli Bloke, Prvi slovenski roman … Lesene žlice bloških izdelovalcev bodo mešale čorbe po vsem svetu.

Veliko zanimanja so požele žlice z luknjo na sredini, ki mi jih poklanja Nataša iz Velikih Blok … Tudi nekaj Štajercev je prvič slišalo za bloško letenje in … Bloškega Valvazorja.

ZA DAN KULTURE … malo bloške kulture. Domačin Jože Kotnik je lastnik Založbe MATH in glavni »krivec« za izdajo štirih knjig rojaka iz Benet:
Jože Čampa: NA MRTVI STRAŽI
Veselo »sprehajanje« po Blokah.
Martina
Priponke
vabilo-prijavnica.pdf
(26.8 KiB) Prenešeno 247 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

2x poslala isto vsebino ... ne znam zbrisat prispevek ...
Lp,
Martina
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 21 Feb 2016, 13:56, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:lol:
Kako lep sončen dan! Upam, da ga boste lepo preživeli.
Zato samo par vrstic … kaj so me v prestolnici prejšni teden podučili:

*** Razpis za 1. marec - PREPOZNA - Taka ogromna prireditev se dela LETO dni. To so GROZNE priprave.

*** Drugi rok: 1. september 2016. Torej se mi z ustanovitvijo Zavoda ne mudi. Se pravi - moram 10.9.2016 solirat. Tudi prav, saj ni važno kdo je nosilec, glavno, da bo gladko teklo, saj nas bo cel bataljon. V ponedeljek podpišem pogodbo za ozvočenje. Z nakazilom na moj TRR mi lahko že sedaj pomagate. Šotore še iščem. Ali kdo od vas ve za poceni varianto?

Takisto se priporočam za kontakte ljubiteljev modrega športa, ki bi bili pripravljeni v kakršni koli obliki pomagati. Najbolj seveda z denarno donacijo. In vaše makete, katere se pridno delajo,upam. Kot že za Mihaelov sejem povedano -prodajali jih boste lahko preko mojega paragonskega bloka, če nimate svoje registacije. Hvala!

*** VELIKO srečanje pa planiramo - čez dve leti, drugo soboto v septembru. Predlog za filatelistično znamko pošljem jutri. In še kdo od vas naj ga …, da Ministrstvo prepričamo, da je to jako važen zgodovinski, z dediščino obogaten dogodek … torej:

PROŠNJA za filat. znamko: Sobota, 8. september 2018, ob 14. uri v Novi vasi na Blokah - 80 let dograditve bivalnih prostorov za potrebe Jadralne šole Bloke na Vidmu …

V sredo grem v Litijo poslušat o kulturni dediščini, me obvestila ena prijazna gospa Nataša iz zvkds.si (V Pivki prezrla …kako ohranjati, kako se pripraviti na razpis …). Obenem pa tudi vas naprošam, če spremljate po medijih, me opozorite na prijave, predavanja ... kar diši po EU in pa seveda še vse iz domačih logov.

Hvala in lep sprehod do kavča, gozda, vrha Slivnice ... kamor ste pač namenjeni
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Upam, da je tudi pri vas tako lepo, čisto, jasno nebo z obilo sonca kot je na Blokah. Posledično so potem tudi misli …
Zaradi viroze nimam končanega letaka za prireditev 3.4.16 … Pa čez par dni! :oops:

Zdaj pa … 3.3.1767 se je na Studencu na Blokah rodil prvi slovenski balonar Gregor Kraškovič. Že septembra mi je en prijazen gospod Tone Krampač (Nadškofijski arhiv Ljubljana) raziskal njegovo rodbino do leta 1800, dalje pa domačin Jože Lavič Cascio, ki je 2013 dokončal knjigo iz zbirke Bloke skozi čas z naslovom BLOKE, SREDIŠČE KRANJSKE, katero s ponosom ponudim v nabavo na moji stojnici.

Torej, 250 let je lepa okrogla obletnica, ni res? Ma, ena spominska plošča bi se spodobila.
Ker iz rojstne hiše prvega slovenskega balonarja izhajajo tudi moževi sorodniki …
:jumpjump:

Da ne bo z zgodovinskimi podatki slučajno kaj narobe, sem iskala po spletu, povsod podpisan Sandi SITAR ... samo kako priti do njega ... Gospod Seka, hvala za namig za kontakni info in gospod Matej - za končni info.
Dr. Sandi Sitar mi takoj prisluhnil. Akcija !!!

Seveda, ponovno - priložnostna znamka. Ker je rok za oddajo predlogov za priložnostne znamke že zaključen, rabim pomoč …
Če bo predlog res »udaren« … nas mogoče naknadno stlačijo v program … Hvala, če imate karkoli otipljivega.
Lepo nedeljo želim,
Martina

P.s.: Poleti, ko so me obiskali Milan, Niko in dr. Pavel Magister ... se spomnim, da mi je gospod Pavel ob mojem navdušenju ... "Ja, še balonarja Gregorja stlačimo zraven !!!" opozoril, da naj ne mešam jabolk in hrušk.

=; Se zavedam, jadralstvo in balonarstvo = dva različna pojma. A jaz se bom držala vašega foruma, saj ste mi že veliko
pomagali --- in za mene ... vsi ste v zraku. Torej imate nekaj skupnega. Z mano pa le to, da sem iz Blok. Svoje spletne strani pa itak ne znam narediti in kot slišim je tudi velik finančni zalogaj ...

Iskrena hvala za vso pomoč, za vso poslano pošto, oprostite, če vam takoj ne odgovorim. Preberem sigurno in grem takoj v akcijo. Se priporočam za vse vaše znanje in izkušnje.
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 25 Mar 2016, 14:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Lepe praznike, še lepši pa podaljšek vikenda!

Na belo nedeljo, 3. aprila 2016 ob 17. uri toplo vabljeni v dvorano Bloški smučar v Novi vasi

na prireditev "Polje, kdo bo tebe ljubil?" II. Več v priponki.
Lp,
Martina
Priponke
PLAKAT 3.4.2016.pdf
(162.91 KiB) Prenešeno 200 krat
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Vabilo za nedeljo, 3.4.2016 mi pomagal vpisati en prijazen gospod na :

NAPOVEDNIK.COM

Vabljeni k ogledu,
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Srečanje v soboto, 10.9.2016 ob 14. uri pred podružnično osnovno šolo Grahovo pri Cerknici - več na

Napovednik.com
in obenem prošnja za naslove dobrih ljudi: vas, fizične osebe, s.p, d.o.o ... donatorji, sponzorji ... Mladina bo organizirala srečolov, če se mogoče nabere kaj izdelkov v ta namen. Hvala v imenu bloške zgodovine in v mojem imenu, da bom obenem videla bivše učitelje, učence ...
Lp,
Martina :lol:

P.s.: Tistih 33 € iz Mihaelovega sejma skrbno čuvam, da bo za takso UE. Za ostale stroške pa vas lepo prosim na TRR ali v blagu. Saj vemo, brez dnarja ni muzike. Iskrena hvala za vsak vaš dar. (Kljub lepo napisanim prošnjam, še vedno dobivam negativne odgovore ...) Me drži pokonci misel na veterane in na vse nas, da nam še kaj zanimivega povedo.

Martina Hribar, Ravne na Blokah 12,
1385 Nova vas
TRR: SI-56 9020 0201 1445 356
Poštna banka Slovenije d.d.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:D/
https://www.bloke.si/krpanova-pot.html
:D/ Še malo več info ...

https://www.bloke.si/upload/editor/Razpis po krpanovi poti 2016.pdf

Pohod bo v vsakem vremenu ... se glasi zadnje vabilo prizadevnih organizatorjev. Jaz bom s spominkom Lesena merica za Krpanovo sol na točki: 13 Bočkova žaga in mlin.

Vabljeni na rekreacijo, druženje, okrepčilo in nakup! Pa srečno hodite ...
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

[-o< :)
Dobro jutro! Upam, da ne bo preveč deževalo, da ne boste na pohodu preveč mokri. Se vidimo ...
- danes
- 28.8.2016 na Velikem Vrhu
- 10.9.2016 pred podružnično šolo Grahovo
- 4.3.2017 v Gallusovi dvorani Cankarjevega doma
lp,
Martina

http://www.napovednik.com/dogodek393475 ... ljubil_iii
http://www.napovednik.com/dogodek392654 ... o_srecanje
Zadnjič spremenil Bločanka, dne 08 Sep 2016, 10:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:D
Dragi pohodniki, kateri ste prikoračili mimo Bočkove žage in mlina: ČESTITKE, da ste se tudi v takem vremenu spustili od doma.

Iskrena hvala za nova znanstva, iskriv klepet, iskreno hvalo in konstruktivne predloge. Vzela na znanje ... Se vidimo drugo leto!
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Spoštovani!

Kar nekaj vas je prosilo, če datum preložim na nedeljo. To sem na Napovednik.com ravnokar tudi storila. TOREJ:

Srečanje jadralnih pilotov bo v NEDELJO, 11. SEPTEMBRA 2016 OB 14. URI pred OŠ Grahovo.

AMD Cerknica obeležuje 40, ZŠAM Cerknica pa kar 60 let delovanja. Ob tej priliki bodo pripravili razstavo slik o razvoju društva in predstavili starodobnike.
Tudi v imenu AMD Cerknica lepo vabljeni 11.9.2016 v Cerknico, v mojem pa v Grahovo ... V slogi je moč! :lol:
Martina
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Spoštovani ljubitelji modrega športa!

Srečanje jadralnih pilotov je že malo bliže ... Če kdo od vas modelarjev utegne priti - vljudno vabljeni! Če mi zaupate vaš poštni naslov, vam pošljem vabilo na razlednici z osebno poštno znamko z motivom, ... i, motivom Vrabca, kaj pa drugega, a ne?

Zdaj pa le povabilo za danes teden, torej v nedeljo, 28.8.2016 na Veliki Vrh na Blokah, od koder je razgled na nekdanje letališče ... (več na Napovednik.com).
Lp,
Martina :whistle:
http://www.napovednik.com/dogodek393475 ... ebe_ljubil
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

SPREMEMBA LOKACIJE!

Srečanje ljubiteljev jadralnega letenja bo v dvorani Bloški smučar v Novi vasi na Blokah. Več v spodnjem linku. Upam, da vas ne bom razočarala. Po svojih močeh se trudim maximalno … :mahaj: :mahaj: :mahaj:

Kritje stroškov - Naprošam vas za prostovoljne prispevke. Iskren »BOG POVRNI« … O:)

http://www.napovednik.com/dogodek392654 ... ih_pilotov
klima
Razpravljalec
Prispevkov: 56
Pridružen: 01 Mar 2011, 15:10

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a klima »

Bločanka,

predlagam da spodnjo povezavo daš še v uradno Facebook skupino "Bloška planota" na https://www.facebook.com/groups/681773015175865/.

Tu tečejo razne debate o Blokah na sploh in so taki prispevki več kot dobrodošli.

Lahko tudi jaz prilepim link, če želiš...

LP K
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Ja, lepo prosim, dodaj. Hvala za pomoč.
LP, M
klima
Razpravljalec
Prispevkov: 56
Pridružen: 01 Mar 2011, 15:10

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a klima »

Evo sem ravnokar dodal :)

LP K
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

ŠE zadnja sprememba!!!

Letališko bogoslužje bo na VIDMU PRI FARI - kjer je nekoč stal hangar. Kulturna prireditev pa malo niže v ŽUPNIJSKI DVORANI.

Kaj bi jaz brez veteranov! Mislim, saj res! Letališko bogoslužje je na letališču ... žal nekdanjem.

Zbirali bomo pa strokovna mnenja kaj, kako bi se ponovno oživilo. Začetek je že na vidiku ... :jumpjump: :jumpjump: :jumpjump:
LP
M
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Klima mi je ponudil pomoč za FB, jaz pa brž še ... YT. Klima, v imenu bloške zgodovine, iskrena hvala!
Poglejte, kaj mi je na Napovednik.com naložil iz leta 2005:

Povezava do Petračevih dveh:
https://www.youtube.com/watch?v=sRDF3Bu9EhQ

Povezava do Franceta Škrabca:
https://www.youtube.com/watch?v=bAyXIpdHDmY
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

Dva prijazna člana me opozorila: Napovdnik se bo po dogodku zbrisal, linke prenesi sem ... Rečeno - storejno!

Hvala, da mislite namesto mene.
LP
M.

http://opensoaring.com/Teorija/Literatu ... ikane.html

https://www.youtube.com/watch?v=BKOnM8yfp-U
https://www.youtube.com/watch?v=a5YWFTxBwqo
https://www.youtube.com/watch?v=0uG7EO1Y54E
Bločanka
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 24 Jul 2015, 17:46

Re: Jadralna šola Bloke

Odgovor Napisal/-a Bločanka »

:roll:
Zaradi obilice jesenskega dela se ne utegnem pohvaliti, da je v nedeljo prišlo na srečanje jadralcev kar nekaj veteranov in lepo število aktivnih pilotov.

Še bolj pravi razlog je pa ta, da se bojim kaj narobe zapisati, ker … Pomislite! Dr. Dominik Gregl me je takoj ob prihodu opozoril, da je bil hangar dograjen šele 1938. Meni je vse dol padlo …

… vendar sem vajena svoje napake popraviti. Zato bom pojutrišnjem na Mihaelovem sejmu izobesila plakat (v priponki), da bo čist ta prava obletnica 2018.
2017 pa balonar … če kdo kaj ve o moževem daljnem, daljnem sorodniku Gregorju Kraškoviču … se priporočam za info.

Zaradi avtorskih pravic poizvedujem - Ivan Godec, ki je bil lastnik arhiva za film Ptički z gnezdom. Na RTV ga ne poznajo. Ga kdo izmed vas?
Hvala že v naprej, Milanu pa že zdaj - za poslani link.
http://www.opensoaring.com/Krila_slavni ... jenko.html =D> [-o< =D>

LP
M.
Priponke
plakat_1000x700.pdf
(911.97 KiB) Prenešeno 149 krat
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...