SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Pozdrav

Uf,kaj bi rekel.Ravno danes zjutraj še zadnjikrat metal modele v popolnoma (skoraj) miren zrak (ob 6.45-dosegal čase 2 min ali 120 sekund.
Najpreje enka nato dvojka in še trojka.To so "imena" trenutno.Samo to vem,da trojka bo za mirno vreme.Okoli 228,229 gramov.Doma se pelje še kako lepo.
Glede nastavitev v napravi-dokaj složno oziroma blizu so si nastavitve.V samem letu v normal,kot v termik fazi ni odstopanj.Oziroma začutiš takoj model.Čeprav nam sigurno manjka en teden viška intenzivnega treninga in spoznavanja z modeli.So pa za kakšen mm odstopanja v "živo".Največjo razliko opažam pri štartu.Ja in imam tudi dve napravi.Odzvanjale so nekaj dni besede Denisa-naj ti odpove nekaj tam.Groza in strah.In sem takoj dobil še Cocpita SX.Budemo videli.
Sedaj pa pakirati počasi.Malček me daje "trema" pa še kaj.Ni to "vaška liga"Če ne druga bom imel za leta kasneje kaj pogledati na projektorju.
Lp Rudi
Blahh
Razpravljalec
Prispevkov: 97
Pridružen: 22 Feb 2015, 23:32
Kraj: Centralna močvara

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Blahh »

rock napisal/-a:Iz vseh mogočih medijev počasi na veliko prihajo razne novice... se vidi , da je samo še nekaj ni do začetka...... je pa dobra slika za oris ,kako izgleda avto nekaterih reprezentanc pred odhodom na polje...
ammm... no comment... oziroma en; kje te trenirajo... sigurno lahko mimo prideš, mal opazuješ, rečeš lej ga ptička in med tem k se vsi obrnejo, suneš enga in laufaš, če te ne vidjo še pogruntal naujo da je en set manj v avtu :lol:

Šalo na stran, veliko sreče vsem, še posebej "našim"!

mogoče bom pa z malo sreče se morda tudi jaz zapeljal en dan do tja in malo vrgel uč kako jim gre :)
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Odisej »

Zdej mi boš pameten, k sm pa jst rekel če si planirava cajt za izlet pa ne :whistle:

Skratka, če se boste javili kaj na telefone, se lahko tudi na kako pivo vsedemo, ko boste odleteli. Če se seveda svetovna elita druži z rekreativci :lol:
Gledal sem kako bo potekalo tekmovanje, glede na spored, kdaj priporočate obisk tekem? Verjetno bo za WC večja gužva kot za fizir cup?
Slika
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Moj predlog je petek in sobota naslednji teden... se pravi zadnji in predzadnji dan.

V petek se letijo zadnji turnusi tekme.... tisti,ki se še borijo za finale dajo vse od sebe in so kaki leti precej zanimivi.... ravno tako pa je zaradi zadnjega dne že v večini reprezentanc vse bolj kot ne sproščeno in s kakim čevekom niti nisi več v preveliko napoto... Pa še večer zadnjega dne je potem ponavadi najboj sproščen.
V soboto je pa finale. Prav vedno zelo zanimivo. Zbirka najboljših tistega tedna in letenje na vse ali nič.

lp,
Blahh
Razpravljalec
Prispevkov: 97
Pridružen: 22 Feb 2015, 23:32
Kraj: Centralna močvara

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Blahh »

Pravš da bi šla na en pir u zagreb... no ja zakaj pa ne...
A so tut kake majce za navijač(ic)e pa uni fufki za na roke.. da podpiramo ekipo... :P
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Danes je na programu FIZIR CUP..... ponavadi se za tekmo pred svetovnim odločijo vsi tujci in pomočniku, če imajo modele poleg. Tekma ponudi možnost spoznavanja terena predno gre za res.... domačini in tisti, ki teren poznajo se jih pa ponavadi ne udeležijo. NI ravno potrebe, da se kaj polomi, predno gre zares...


delni rezultati po četrtem turnusu..... priskbel jih je NICK WU... prav poseben tič in sem se ravnokar dogovril, da bom lahko objavljal tu še njegove fotografije.... zna poskrbeti, da so na njih pravi trenutki :)

Drugače pa še organizator letos zelo dobro skrbi, da ro rezultati on line.... http://www.f3k2015.com/resultDetail.php ... Cup#Totals

lp
Priponke
results_FIZIR_2015_01.jpg
results_FIZIR_2015_01.jpg (165.35 KiB) Pogledano 10690 krat
results_FIZIR_2015_02.jpg
results_FIZIR_2015_02.jpg (166.6 KiB) Pogledano 10690 krat
results_FIZIR_2015_03.jpg
results_FIZIR_2015_03.jpg (157.4 KiB) Pogledano 10690 krat
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a belovic »

Fizir cup ki steje za svetovni pokal poteka v petek in soboto, zato si lahko se jutri ce imate priloznost pogledate na delu najboljse f3k pilote na svetu. V nedeljo je dan rezerviran za registracijo modelov in otvoritveno slovesnost ter seveda zakljucni trening. Svetovno prvenstvo je na programu od ponedeljka do sobote, ko se bo letel fly off. Ena zanimivost, na tekmovaliscu je 120 pilotov in vsak ima 4-5 modelov, kar pomeni zame, ki sem zadolzen za kontrolo ter verifikacijo modelov, lep zalogaj... registrirati 600 modelov v dveh dneh ni malo :-({|= Kontrolira se razpetina kril ter radius nosa, velikost in ustreznost registrskih oznak na modelu.
Se nekaj.. Slo ekipa je na terenu dobro raspolozena in optimisticna, danasnjo tekmo pa so izkoristili za trening in finalne nastavitve modelov...zal so nekateri modeli ze dobili lepotne "popravke" kajti gneca v tekmovalne polju je velika in prav vsi prisotni zelijo izvleci maksimum iz svojih letov :whistle:
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Fizir CUP 2015 je zaključen..... izredno izenačeni rezultati.... in glede na to, da je za naslednji teden podobna vremenska napoved, bo očitno zelo izenačena tekma.... kjer bo verjetno o zamgovalcu odločal 5x2min in pa poker....

slike je priskrbel Nick WU
Priponke
results_FIZIR_2015_final_01.jpg
results_FIZIR_2015_final_01.jpg (205.17 KiB) Pogledano 10614 krat
results_FIZIR_2015_final_02.jpg
results_FIZIR_2015_final_02.jpg (202.23 KiB) Pogledano 10614 krat
results_FIZIR_2015_final_03.jpg
results_FIZIR_2015_final_03.jpg (191.03 KiB) Pogledano 10614 krat
aeroharpija
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 14 Sep 2013, 21:09

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a aeroharpija »

rock napisal/-a:Fizir CUP 2015 je zaključen..... izredno izenačeni rezultati.... in glede na to, da je za naslednji teden podobna vremenska napoved, bo očitno zelo izenačena tekma.... kjer bo verjetno o zamgovalcu odločal 5x2min in pa poker....

slike je priskrbel Nick WU
Helo Rock.Kje si pa ti dozdaj spal,namesto,da bi tekmoval.Celjani ste SLO pustili na cedilu.LP.
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Hmm... ne vem če sem ravno spal. Mi v glavnem že nekaj let primankuje spanca....Sem bolj plenice menjaval in riti brisal, namesto da bi brisačke za vpijenje epoksija uprabljal.... Sta pa oba fracka zrasla in sta bolj kot ne že samostojna, tako, da počasi noči ponovno za modelarjenje koristim...
Glede na to, da pa za modelarjenje prav nikoli nisem nič dobil od SLO, pa nimam prav nobene slabe vesti da bi jo postil na cedilu.... :D

Se je pa WC 2'15 začel.... prva runda task 3x200

rezultati... http://www.f3k2015.com/resultDetail.php ... rs#Round-1

V vsaki skupini en ali dva polna... oziroma na zemlji so izgubli za pristanek in ponoven štart samo 3 sekunde.... prava atletika in super časi vredni svetovnega prvenstva
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

So odleteli drugo rundo..... 3 od 6

http://www.f3k2015.com/resultDetail.php ... rs#Round-2

Očitno je veter premešal karte in so se kar namučili....

Pa še lista s taski (nalogami)..... http://f3k2015.com/doc/seniorTaskList.pdf

čakam na rezultate pokra... :D
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

se tretja runda.... skupni štarti...oziroma all up last down

http://www.f3k2015.com/resultDetail.php ... rs#Round-3

Bravo Rudi za prvega jurja....
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Prvi dan so zaključili z odleteno četrto rundo.... naloga Poker.... dobro vreme je večino najboljših prepričalo v to da se da narediti 9:58.... in večina je to tudi odletela.

rezultati.... http://www.f3k2015.com/resultDetail.php ... rs#Round-4

Da pa tudi najboljšim ni vse enostavno se pa vidi, da tudi dva odlična pilota nista izpolnila napovedi in sta zaključila z nulo.... Nemec Roland Border (na svetovnem leti za Tajvan) in pa Novozelandec Alex Hewson. Tak je poker :D

EDIT:.... glede Alexa se moram popravit.... gre za napako pri vnosu rezultatov... je napolnil poker in tako ima še četrtega jurja.
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a belovic »

Ena zanimivost... štart in pristanek modela se mora izvršiti iz tekmovalnega polja, med letom pa lahko tekmovalec zapusti polje in gre za modelom. V Ludbregu tako ni nič neobičajnega če greste v mestno slastičarno ali pizzerijo, da ob malici spremljate pilota kako suče v termiki okoli križa na cerkvenem stolpu v mestem središču...

Ja in še to kako je v soboto italijan Paolo Rota dobil fly off proti Alexu Hewsnu na Fizir kupu, ki je bil s 122 nastopajočimi največji F3K Contest na svetu. Letelo se je 5x2 minuti in tu običajno odloča hitrost meta oz. pristankav čem je Alex mojster, saj pristaja v roko in štarta v manj kot dveh sekundah torej izgubi pri 5-ih štartih med 5 in 10 sekund sekund. Med pristankom v drugem letu mu je model zdrsnil s prstov na tla in po gobe je šlo dodatnih 5 sekund kar žal z naslednjim ekstremno hitrimi štarti ni uspel nadoknaditi.

Vse ampak prav vse mučijo ekstremni pogoji, kajti v temperature v senci se gibljejo med 34 in 37 stopinj kako pa je tekmovalcem v polju na soncu pa niti ne vprašajte... Španci vajeni vročine me sprašujejo ali je tukaj vedno tako "toplo" in samo majejo z glavo. Pri takih pogojih vsaj dixiji ne trpijo, jaz osebno v soboto po 10-ih urah na terenu in popitih treh plastenkah vode (4,5l) nisem šel niti enkrat na wc :kronik:

za konec skupinska slika s predtekme:
Priponke
1.jpg
1.jpg (77.08 KiB) Pogledano 10386 krat
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a belovic »

rock napisal/-a: Da pa tudi najboljšim ni vse enostavno se pa vidi, da tudi dva odlična pilota nista izpolnila napovedi in sta zaključila z nulo.... Nemec Roland Border (na svetovnem leti za Tajvan) in pa Novozelandec Alex Hewson. Tak je poker :D
mogoče info za tiste, ki ne vedo za kaj gre pri nalogi poker... v delovnem oknu 10 minut je potrebno 3 sekunde pred metom vnaprej napovedati koliko časa boš odletel in samo v primeru da to odletiš dobiš točke. Le te se obračunavajo tako, da tisti ki je v skupini napovedal in odletel najdaljši čas dobi 1000, ostali ustrezno manj ali enako če so napovedali enak čas. Seveda se na svetovnem ne kalkulira in se vsaj pri pogojih kakršni so v Ludbregu napove maksimalni možni čas 9:58". Prav ste prebrali štart iz roke in za tisočaka moraš odleteti 9 minut in 58 sekund. Če prištejemu k temu veter, ki odnaša termične balončke, balone, stebre... si lahko predstavljate kam odnaša in kje letijo piloti s svojimi 220-250gr. "težkimi" modeli... Pristati je seveda treba v polju kar pomeni, da se je potrebno tudi vrniti proti vetru.

Ob tehničnem pregledu modelov sem zasledil, da večina modelov aktualne generacije tehta od 210-240gr. Napredek pri gradnji, končni masi ter štartni višini je v zadnjih dveh letih neverjeten. Če so bile štartne višine preko 70m pred kakšnim letom redkost, so sedaj pravilo.. bojda eden od američanom vrže v določenih pogojih >90m visoko :-k
Uporabniški avatar
Odisej
Freak
Prispevkov: 506
Pridružen: 06 Jul 2005, 17:00
Kraj: Vrhnika
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Odisej »

No, saj tudi materiali napredujejo... kaj se dobi danes in kaj se je dobilo leta nazaj. Karbonske tkanine so vedno lažje a vseeno dovolj močne :)
Malo gledam rezultate in edino okoli točkovanja mi ni čisto jasno, po kakem kopitu gredo točke? 1000 pik dobi najboljši. Tudi če ne odleti 100%? koliko dobi naslednji, se sekunda leta pretvori v procent in se odšteva, kdaj (zakaj) so eni dobili penalty,...? Nikjer ne najdem dokumentov o točkovanju, niti o pravilih glede modelov, če povem po pravici - se pri razpetini meri tip-tip ali po korenu - zgoraj ali spodaj,...?

Sicer pa, ne glede na rezultate naših majstrov, je lepo na klimi spremljat kaj se dogaja in študirat, kak hudiča skačete pri nekajintridesetih stopinjah po soncu cel dan =D>
Slika
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

link do pravilnika.... http://www.fai.org/downloads/ciam/SC4_F3Soaring_2015

točkovanje je pa sledeče..... vsaka skupina ima svoje točkovanje.... najboljši v skupini dobi 1000 točk (tisti, ki zbere največ sekund, ni nujno da izpolni vse naloge).... njegov čas v sekundaj je osnova za izračun točk ostalih tekmovalcev..... enačba je sledeča..... končno število točk tekmovalca = časa tekmovalca v sekundah / čas najboljšega skupine v sekundah X 1000
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Na temo pravil ... mi lahko kdo razloži, kaj se je dogajalo okrog pravil na prejšnjem SP 2013? Ker baje na fai niso bili najbolj zadovoljni s tem in imajo sedaj strašne pomisleke po hitrem postopku spraviti še kako svetovno skupaj, recimo za F5J ...
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Zanimiv citat:
Flew my short boom snipe light, long boom snipe regular, and my Vortex 2.5
All were performing well and I feel I could pick any of them up and not be at a plane disadvantage.
A big thanks to Denis Skrabl of the Vortex team and Vladimir's Models for keeping me supplied with models. Also, Glider Pros and Kennedy Composites for making it happen.
Priponke
Clipboard01.jpg
Clipboard01.jpg (271.33 KiB) Pogledano 10349 krat
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a belovic »

Odisej napisal/-a: Nikjer ne najdem dokumentov o točkovanju, niti o pravilih glede modelov, če povem po pravici - se pri razpetini meri tip-tip ali po korenu - zgoraj ali spodaj,...?
Razpetina modela se meri na način, da se izmeri "senca" oz. tlorisna projekcija modela. V praksi to poteka tako, da se krilo modela položi na hrbet med dva distančnika, ki sta na razdalji 1500mm. Če gre krilo skupaj s "štiftom" za met med distančnika je ok, če ne pa brusno deščico v roke in brusi dokler ne klapa...
http://static.rcgroups.net/forums/attac ... 154619.jpg
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 562&type=1
po moji oceni na grobo je imelo ca. 10% modelov (50-60) preveliko razpetino in so morali brusiti.
Drugo kar se meri je radius nosa, ki mora biti min. 5mm in kar se meri z namenskim orodjem - predpisano šablono. Tudi tukaj so tekmovalci veselo brusili, ampak ne zaradi tega ker bi bili modeli napačno izdelani temveč je šlo običajno za ostanke smole, tkanine na nosu kar je seveda pokvarilo radij
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... 562&type=1
Avtor objavljenih fotk je Nick Wu

in še nekaj uradnih določil pomembnih za verifikacijo modela: http://www.f3k2015.com/news.php?id=6
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

pegasus napisal/-a:Na temo pravil ... mi lahko kdo razloži, kaj se je dogajalo okrog pravil na prejšnjem SP 2013? Ker baje na fai niso bili najbolj zadovoljni s tem in imajo sedaj strašne pomisleke po hitrem postopku spraviti še kako svetovno skupaj, recimo za F5J ...
Jure... nisem bil na Danskem 2013... sem pa spremljal kolikor sem imel takrat volje, tako, da mogoče ne vem čisto točno za kaj je šlo.. je pa tole moje mnenje.....

Takoj ko so bila F3K pravila sprejeta in uradna ne samo "provisional", so se že pokazale pomankljivosti.....kategorija se je hitro razvijala, taski niso sledili razvoju, ravno tako se je marsikaj dalo taktično izigrati... Poleg je bila prisotna še zelo velika želja tekmovalcev iz celega sveta po svetovnem prvenstvu.... želeli so si ga tudi komisarji in do realizacije in organizacije je prišlo zelo hitro. No že na prvem svetovnem na Švedskem 2011 (oziroma še prej 2010 v Nemčiji na neuradnem svetvnem) se je pokazalo, da ima pravilnik pomanjkljivosti, kar velike po resnici povedano... Sestanki s predstavnki ekip so bili na rednem progamu in so kljub temu, da so dolgo trajali bili zelo produktivni in so se stvari sproti rešile, brez kakega oškodovanja kateregakoli tekmovalca.... na srečo se je vse prej zmenilo oziroma niti ni prišlo do primerov z zagato.... komisarji FAI so se s potekom strinjali in razumeli, da je prvič...

No, Danska ni bilo prvič in spet so se pokazale pomanjkjivosti..... sploh tole.... kaj narediti če imata dva tekmovalca v fly off-u popolnoma enak končni rezultat.... kdo je zmagal svetovno prvenstvo :D ..... vse so se soglasno zmenili in sta odletela fly off let med seboj.... 5x2 minuti......... sem videl posnek in je noro dober... kaj šele v živo............................. no, bilo je že drugo svetovno in komisarji FAI niso bili več navdušeni nad tem.... z letom 2014 so se lahko predelale spremembe in izboljšave, tako da, zadnji pravilnik iz januarja 2015 že ima popravljene najbolj očitne pomanjkljivosti, ki so se pokazal v zadnjih letih....

Po moje komisarji FAI s kategorijo F5J ne želijo ponoviti tega kar se je dogajalo z F3K.... po moje je še več stvari, ki jih niti sami ne raumejo, sploh pa je kategorija še bolj sveža , kot je bila F3K..... ne bom pozabil komisarja, ki je bil prisoten na švedskem... si sploh ni predstavljal, do kakšne situacije lahko pride :D


tole je pa link do videa s posebnim fly off letom, ki je odločil svetovnega prvaka 2013..... https://www.youtube.com/watch?v=JWSdGHYFQqk

popolnoma sta bila usklajena pri pristanku in metu. Če Igor nebi padel pri tretjem štartu, oziroma, če bi uspel iz niske višine izvlečt 2minuti, bi po moje morali še en fly off ponovit :D
bojan11
Razpravljalec
Prispevkov: 139
Pridružen: 18 Jul 2013, 18:59
Kraj: Celje

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a bojan11 »

Pozdravljeni zanima me ob kateri uri bo sobotni finale nikjer nisem zasledil rasporeda tekem.
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a rock »

Na uradni strani tekme je en splošni razpored za ves čas tekme. Tam je zabeleženo da bo finale v soboto med 9:00 in 15:00 uro..... točen čas se lahko še dogovori na terenu, če bi šlo kaj zaradi vremena ali česa druga drugače.

Je pa v Ludbregu zelo vroče..... celo tako da se modeli upepelijo :D ..... stik s električnim vodom..... slike so od Nick Wu-ja
Priponke
burned_000.jpg
burned_000.jpg (66.58 KiB) Pogledano 10236 krat
burned_001.jpg
burned_001.jpg (94.84 KiB) Pogledano 10236 krat
burned_003.jpg
burned_003.jpg (173.35 KiB) Pogledano 10236 krat
Blahh
Razpravljalec
Prispevkov: 97
Pridružen: 22 Feb 2015, 23:32
Kraj: Centralna močvara

Re: SP Ludbreg 2015 misija...mogoče KOMENTARJI

Odgovor Napisal/-a Blahh »

Auch jes pa na najbližjem travniku ravno nad drati rad letim ker čudežno tam pikco gor drži.... zgleda da se tega ne bomo več šli.

PS: kako najdemo slovenski tabor če se v soboto podamo pogledat zadnji del tekme?
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli