Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Pomembni dogodki...

Moderatorji: tornado, bostjan9a, John

Odgovori
AAndro
Razpravljalec
Prispevkov: 171
Pridružen: 04 Mar 2008, 12:28
Kraj: Ljubljana

Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a AAndro »

Pozdravljeni,

Glede no to, da ni pretirane zmrzali me zanima ali je kaj interesentov za prijateljski trening (beri vožnjo) na boje na Koseškem bajerju. Pred koncem sezne sva jih z Boštjanom kar nekaj obnovila tako da se mi zdi prav, da jih preizkusimo. Tudi Matjaž je bil v fazi priprave novi prototipnih izdelkov boj, vendar smo jih zaradi časovne stiske opustili :) .

Lansko sezono smo vozili že 1.1. kot je razvidno iz preteklih prispevkov.

Letošnja čolnarska sezona treningov kot tudi tekmovanj na Koseškem bajerju, bi znala biti nekoliko omejena zaradi razmnoževanja ptic. To pomeni, da bi bilo potrebno sezono voženj v 2015 nekoliko prej zagnati, da se domače ptice ter okolišnji stanovalci navadijo na gruče tekmovalcev ter opazovalcev na vsem znanemu tekmovališču :oops:.

Zanima me ali ke kaj interesentov za eno skupinsko vožnjo, da odpremo letošnjo sezono? Pajčovne na lipo baterijah so precejšne tako da jih je potrebno malce re-animirati.

Beri v terminu sreda ali petek. Lahko se dogovorimo tudi za drugo lokacijo (Gradiško jezero Lukovica ) ter po možnosti termin sobota, da ugotovimo kako gledajo na postavitev boj ter hitrih premikajočih se vodni predmetov tamkajšni ribiči. Napihljiv čoln manjše velikosti je na voljo. Vesla nekoliko oslabljena vendar uporabna tudi. Le dogovoriti se moramo.

Lep čolnarski pozdrav!

Andrej
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3146
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

AAndro napisal/-a: Tudi Matjaž je bil v fazi priprave novi prototipnih izdelkov boj, vendar smo jih zaradi časovne stiske opustili :)
No ja, nekdo me je vztrajno motil z buggy-i in avijoni...

Bom probal kaj zrihtat čim prej, vsaj za test, da vidimo, če se ta dizajn splača...
AAndro napisal/-a:
Beri v terminu sreda ali petek. Lahko se dogovorimo tudi za drugo lokacijo (Gradiško jezero Lukovica ) ter po možnosti termin sobota, da ugotovimo kako gledajo na postavitev boj ter hitrih premikajočih se vodni predmetov tamkajšni ribiči. Napihljiv čoln manjše velikosti je na voljo. Vesla nekoliko oslabljena vendar uporabna tudi. Le dogovoriti se moramo.

Ta vikend bo prišel (je prišel) prehitro, do naslednjega bi pa sigurno lahko spravi skup vsaj en čoln za prob, tako da sem za :D

Za Gradiško jezero me pa tudi zanima, da probamo vozit še po čem drugem kot po Koseškem smrklju... :roll:

Lp
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 722
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a Jaro »

AAndro napisal/-a:Lahko se dogovorimo tudi za drugo lokacijo (Gradiško jezero Lukovica ) ter po možnosti termin sobota, da ugotovimo kako gledajo na postavitev boj ter hitrih premikajočih se vodni predmetov tamkajšni ribiči.Andrej
Grdo... 8)
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
AAndro
Razpravljalec
Prispevkov: 171
Pridružen: 04 Mar 2008, 12:28
Kraj: Ljubljana

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a AAndro »

Jaro napisal/-a:
AAndro napisal/-a:Lahko se dogovorimo tudi za drugo lokacijo (Gradiško jezero Lukovica ) ter po možnosti termin sobota, da ugotovimo kako gledajo na postavitev boj ter hitrih premikajočih se vodni predmetov tamkajšni ribiči.Andrej
Grdo... 8)
Ni za bat. Sem vozil pred leti na Gradiškem jezeru in ti lahko rečem, da so ribiči prijazni. To so bile moje takratne izkušnje ob vožnji novega Tenshock ECO expert-a (lahko, da se je medtem kaj spremenilo - gnezdenje ptic ..ipd). Med drugim sem tam tudi letel ter pristajal (beri na vodi) s predelanim Multiplex Twinstar-jem II. Ni bilo pretiranega negodovanja iz strani ribičev.

Res pa je, da so današnji čolnički vedno hitrejši, čeprav kar se glasnosti tiče smo tam, tam.

Upam, da se nas kaj zbere na Koseškem bajerju pred začetkom tekmovalne sezone (kdaj bo, bosta povedala John ter Boštjan). Vsekakor je potrebno tamkajšne stanovalce ter prebivalce ponovno navaditi na našo prisotnost ob sredah ter petkih. Bo John povedal, če se je kaj spremenilo. Za enkrat nisem zasledil nobene table o prepovedi.

Lp Andrej
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 722
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a Jaro »

Ne me narobe razumet. Vse teste delam na Gradiškem jezeru. Ogromno sem preizkušal SAW čolne. Sem pa tja se najde kdo, ki je pač nagnjen k temu, da ga vse moti. Pa to niso samo ribiči.

Sem pa prepričan, da bi bilo precej drugače, če bi se nas začela zbirati gruča, postavljati boje in "drgniti" čolne par ur skupaj.
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
Uporabniški avatar
HyperJack
Profesor
Prispevkov: 1231
Pridružen: 16 Maj 2004, 11:07
Kraj: Kočevje
Kontakt:

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a HyperJack »

Jaro napisal/-a:Ne me narobe razumet. Vse teste delam na Gradiškem jezeru. Ogromno sem preizkušal SAW čolne. Sem pa tja se najde kdo, ki je pač nagnjen k temu, da ga vse moti. Pa to niso samo ribiči.

Sem pa prepričan, da bi bilo precej drugače, če bi se nas začela zbirati gruča, postavljati boje in "drgniti" čolne par ur skupaj.
Jaz sem za, sam da bo reševalni čoln, pa sm takoj tam...ker plavat v tisti župi mi ne diši preveč :P
Uporabniški avatar
The Edge
Profesor
Prispevkov: 1021
Pridružen: 10 Jan 2004, 20:59
Kraj: Senovo

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a The Edge »

Jaz sem tudi za to :)

Je pa malo naprej nek bajer pod imenom Havaji :D pozna kdo?
Life is too short to dance with an ugly woman
Uporabniški avatar
Jaro
Freak
Prispevkov: 722
Pridružen: 20 Maj 2003, 10:48
Kraj: Izlake

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a Jaro »

Pod tem, da bi bilo hitro drugače, sem mislil, da bi imeli hitro sranje. Na kosezah imamo dovoljenje za te aktivnosti, tule pač ne. Organizirano zbiranje s postavljanjem boj najbrž ne bi naletelo na tako strpen odnos, kot si ga deležen, če prideš sam.

Hawaiiiiiii!!! Že pred nekaj leti ga je jalovina iz peskokopa skrčila na neuporabno majhno površino. Dvomim, da je sedaj bolje. Kvečjemu slabše...
Lep pozdrav,

Jaro

___________________________________
"Zeit ist weg! Letzte Runde!" (Ivan Kneys)
AAndro
Razpravljalec
Prispevkov: 171
Pridružen: 04 Mar 2008, 12:28
Kraj: Ljubljana

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a AAndro »

Včeraj se je vozilo na Kosezah. Razmere odlične kljub obilice vode dokaj nizke temperature ter nekaj vejevja. Kosu ECO leti kot pri norcih :D
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3146
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

AAndro napisal/-a:Kosu ECO leti kot pri norcih :D
[-X
AAndro nalaga kt pr norcih....
Lp
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3146
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Še malo slikovnega materiala.

Zjutraj je lilo, čez dan deževalo, do pete pa je povsem nehalo padat:

Slika

Arzenal na pomolu:
Slika

Pospravljanje:
Slika

in slovo od lepega trening:
Slika

Lp
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3146
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

Danes se je spet vozilo.

Vse tri katgorije: Merlin in TenShock Eco, Mono1 in Hidro1. Pred nama pa so se po vodi še nekaj sprehajale jadrnice.

Slika

Slika

in krstna vožnja Hidro 1: ( viewtopic.php?f=5&t=90066 )

http://youtu.be/g9NQj64nGLo

LP
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
ta_pravi_modelar
Razpravljalec
Prispevkov: 63
Pridružen: 05 Maj 2012, 13:07

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a ta_pravi_modelar »

Čoln se krasno pelje! Projekt uspel! Bravo!
Uporabniški avatar
HyperJack
Profesor
Prispevkov: 1231
Pridružen: 16 Maj 2004, 11:07
Kraj: Kočevje
Kontakt:

Re: Sezona 2015 - utrinki treningov eco, mono 1, ....

Odgovor Napisal/-a HyperJack »

Dobro, da z Jarom treniram, da vsaj vsake toliko vidim kak hiter čoln in dobro vožnjo :D

Slika

moj prototype potreben še male dodelav
Slika

bojne rane :oops:
Slika
Odgovori

Vrni se na Tekme, Prireditve, Srecanja,...