RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Debata o izredno popularnih tekmovalnih jadralnih modelih z elektropogonom (F5J-400, 7 in Unlimited)

Moderatorji: Pisaneli, rossi

Odgovori
Uporabniški avatar
Zvone
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:12
Kraj: Litija

RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Zvone »

RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014
Priponke
RAZPISZA LETO 2014-2.doc
(491.5 KiB) Prenešeno 314 krat
Uporabniški avatar
Zvone
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:12
Kraj: Litija

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Zvone »

1. Damir Kosir 2,4
2. Siniša Karič 2,4
3. Krešimir Hrastovec 2,4
4. Saša Mihajlovič 2,4
5. Alen Tucman K69 (35MHz) ili K53(40 MHz)
6 Rudolf Korber,LMK Polzela 2,4ghz
7. Niko Skočir k 55 40 MHz klub BDSH.
8.Matjaž Podbregar AK Milan Borišek Litija 2,4ghz
9.Lovše Mirko AK Milan Borišek Litija 35MHz kanal 70
10.Luka Urbančič 2,4ghz Junior
11.Grega Urbančič 2,4ghz
12.Milan Jovičič Štorklja 2,4 ghz
13.Rajko Hafner DMA Modra Ptica Domžale; 2,4 gHz
14. Noel Demšar DMA Modra Ptica Domžale; 2,4 gHz - junior
15.Darko Ozimec AK OSA Kutina
16.Antonijo Ozimec AK OSA Kutina
Zadnjič spremenil Zvone, dne 31 Maj 2014, 19:56, skupaj popravljeno 7 krat.
Uporabniški avatar
Zvone
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:12
Kraj: Litija

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Zvone »

Nedelja se bliža dajte se prijavit!
Uporabniški avatar
Zvone
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:12
Kraj: Litija

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Zvone »

Rezultati današnje tekme!
Slike sledijo!
Priponke
2014_junij_f5J_litija_final.pdf
Rezultati današnje tekme!
(50.73 KiB) Prenešeno 180 krat
Uporabniški avatar
Zvone
Tekmovalec
Prispevkov: 347
Pridružen: 13 Sep 2006, 16:12
Kraj: Litija

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Zvone »

Uporabniški avatar
Dlaka
Razpravljalec
Prispevkov: 130
Pridružen: 29 Avg 2005, 12:02
Kraj: zapresic

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a Dlaka »

Kiša, sunce, pljusak, mirno, vjetar, termika, graba... i sve to u Litiji, koja je i po idelanim uvjetima za*ebana. Litijska ekipa je po običaju savršeno tekmu organizirala =D>
Čestitke svima, a posebno juniorima =D> Moj hat-trick :oops:
slabom ku*cu i dlaka smeta!
Uporabniški avatar
aspirin1
Freak
Prispevkov: 766
Pridružen: 10 Feb 2008, 07:31

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a aspirin1 »

Golaž
Dober,kot vsako leto posebej.Prav dolgo sem preizkušal in čakal na odstopanje od prejšnjih golažev.Ni bilo.Ravno prav pikanten...ravno prav.Baje,da je g.Siniša K. trikrat dvignil termiko iz lonca?Jaz samo dvakrat.Tehtnica vseeno pokaže realnost.
Aja bila je tudi tekma.Kot napisano iz strani Damirja "dlakastega".Bilo je vse v enem dnevu,kar lahko ponudi takšen dan.Če Litijani sami povedo,da še oni ne vedo,kje bo šlo gor...takšen"abvind",kot sem ga doživel v enem od turnusov sem menda samo enkrat na SAL tekmi.Če bi imel vključen motor in tiščal višino doli ne bi šlo tako...Modeli in pilotiranje napreduje iz tekme v tekmo.Posebno so se izkazali "ta mladi".Tokrat pogumno z luknjami in dviganji.Zanimivi so bili "balončki" na 10-20 metrih.Za minuto do dve ga je bilo pa v tem času nikakor nisi mogel ugotoviti,kam se pomika ali se bo pomikal.Bil priča pojavu z Gregorjem U.,kateri je naletel dve minuti na višini cca.15 metrov...naenkrat pa pisani pogled...kje je??Nekako se je umirilo okoli celic pa elis...bolj se leti.Kar je dobro.Sam sem zamenjal spiner z alu-spinerjem in Aeronaut-ovo eliso.Na tehtnici pokaže 8 gramov razlike-Kar precej v korist Graupnerjeve.Premer določenih 165 mm vendar neke izrazite prednosti nisem občutil.Samo v zvoku sem siguren na nižje obrate.Model Vortex-priredba je malce težji in sicer okoli 370 gramov.Sem naredil po tekmi zanimivo rošado-v Graupnerjev spiner (lažji) dal Aeronavtovo eliso.Da ne bom sedaj jaz o elisah...Izkazalo se je,da boljše pride skozi tisti z konstatnim letenjem,kot pa "pikerji" in "razturači".Umirjeno,lagano...pa gre.Tekma odpeljana tekoče z vremenskimi vložki in dobro voljo.
Hvala Litijanom za pestro tekmo in postrežbo.Zvone,Boštjan in kompanija-le tako naprej.Samo balončke spuščati bolj pogosto..
Sodniki korektni-tudi strikni pri pregledu reglerjev.
Polona še posebej pozdravlja Zvone-ta.Zakaj le?
Je pa res,da sem se mislil pritožiti zaradi nadlegovanja organizatorjeve ekipe med letenjem.Skoraj so mi z svojimi izjavami pokvarili let.Kot Grega U.so se naučili kako dekoncentrirati nasprotnika. :whistle:
Pa lep pozdrav
Rudi,Polonca
Zadnjič spremenil aspirin1, dne 02 Jun 2014, 19:34, skupaj popravljeno 1 krat.
master_007
Začetnik
Prispevkov: 50
Pridružen: 09 Sep 2005, 06:58
Kraj: Varaždin

Re: RAZPIS TEKME F5J 400 LITIJA 1.6.2014

Odgovor Napisal/-a master_007 »

Pozdrav svima,

i ja moram pohvaliti domačine, jedino imam malu zamjerku na razglas, odnosno slovensku verziju "virtualnog" glavnog suca. (To mislim da čak nije ni problem domačina, nego opčenito) Mislim da bi trebalo pri kraju malo češÄ‡e odbrojavati do kraja radnog vremena.

Ja sam zadovoljan sa letenjem, čak i ako uzmem u obzir da sam jedan model stmoglavio okomito u livadu, do krila. Srečom je bila mekana zemlja i stradala je samo cijev i motor, čak je i spiner ostao cijeli :)
Koliko je bila čudna tekma samo opis mojeg zadnjeg leta gdje svi idemo na istok po padini, ja zadnji i najniži, bez ikakvog razloga skrenem kontra i na padinu uhvatim toliki stup da sam u trenu na granici vidljivosti, dok ostali svi ponavljaju. Ja sam čak triput snižavao u tom stupu koliko je bio jak.

O gulašu netreba ni trošiti riječi, odličan
Odgovori

Vrni se na F5J