Hot Bodies Ve8

Moderatorji: Nebec, jannyy, mihec87

Odgovori
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Lepo izgleda. =D> Tale JConcepts Ve8 karoserija mi je od vseh, ki pašejo na Tekno šasijo, najlepša.

Jaz sem tudi nekaj ustvarjal prejšni dan. :)
Enkrat je mihec87 predlagal za temnenje stekel zatemnitveno folijo za avtomobilska stekla. Z nemškega eBaya sem naročil folijo za zatemnevanje avtomobilskih luči. Predvsem zato, ker jo je mogoče naročiti manj (običajne dimenzije sta 30x60cm ali 30x120cm). Žal sem že pozabil, koliko procentno zatemnitev sem naročil. Super je tudi, da se dobi veliko barv, če bi kdo želel kakšno drugo. Če bo kdo iskal je ključna beseda za iskanje na eBay.de "Auto Scheinwerfer Folie Tönungsfolie". Zagotovo se bo našlo kaj primernega. No, in tak je moj rezultat:

Slika
Slika

Moram reči, da v živo lepše izgleda. Na čisti leksan se folija prilepi brez problema, tam kjer pa je karoserija že pobarvana pa ne. Verjetno zaradi hrapave površine. Boljše bi bilo, če bi po končanem barvanju karoserije celotno karoserijo na tanko nanesel še prozoren lak, na katerega bi se ta folija lepše prilepila. Ampak čeprav folija odstopa na barvanih površinah vseeno ni videti, da bi se preveč rada odlepila. Bomo videli, kako se bo obneslo.

Mimogrede sem na stranice šasije in karoserije prilepil še ježka, da se karoserija lepo prime šasije in je tako manj ropota.

Slika
Slika
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

kurnt29 napisal/-a:Na prvi pogled ni opaziti kje bi bila zasustrana.. Lepo izgleda.
Problem je da sem hotel ogen "plamen" malo pordečiti na začetku čez rumeno in ratal je lp preliv iz oranžne na rumeno ampak nisem zaščitil ostale karoserije in rdeča mi je butnila po celem prednjem delu tudi čez zeleno.

nob, zraven j-concept sem sam dobil zelo lepe modre prosojne nalepke ki se jih prilepi znotraj ampak jih prej nisem opazil zdaj ko sem že pobarval jih nisem dal gor saj se potem tu in tam pokaže "luft" ker ni pobarvano točno do predela kjer pride nalepka, saj je le ta že odrezana na mero, najbrž bi najbolje naredil če bi prvo nalepil nalepke pa potem zaščitil čez bi lepo pokrilo do koder mora...

LP
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

nob napisal/-a:Enkrat je mihec87 predlagal za temnenje stekel zatemnitveno folijo za avtomobilska stekla.
Ali pa enostavno narocis prosojno temno barvo za lexan (se dobi v vecih barvah) in pobarvas enako kot ostale dele..
Sicer pa tudi tole dobro izgleda. =D>
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
major.jure
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Sep 2011, 07:05
Kraj: Podlog v sav. dolini

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a major.jure »

Zdravo

Tudi jaz sem malo ustvarjal oz. sem malo kopiral zračnike na kabini za tintekom. #-o :whistle: :whistle: :whistle:
moram rečt da se mi motor manj greje kot prej O:)

slike:

Slika

Slika

Slika

Lp Jure
Lp Jure
Hb ve8
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

Ena majhna posodobitev da tema ne zamre preveč :)

Ker sem že večkrat polomil zadnje "hub"-e sem tokrat naročil alu.
Najdemo jih dveh različnih vrst (68185,67214) v čem je razlika ne bi vedel, sam sem se odločil za podobne originalom ker sem bil prepričan da bodo pasale brez večjih predelav. Zanimivo je tudi da večje puše pridejo zraven kit kompleta avta.

Slika
Slika
Slika

LP
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

En mali update. Zadnjič ko sem prišel s proge in začel čistiti model sem opazil, da je na enem od prednjih amortizerjev veliko umazanije in vse je bilo mastno. Takoj mi je bilo jasno, da je spustil olje, ni pa mi bilo jasno kako je do tega prišlo. Ko sem razdiral amortizer sem opazil, da je bila kapica na vrhu odvita in je očitno med vožnjo malo pomalo teklo ven olje. Zakaj je do tega prišlo mi ni jasno, verjetno moja napaka pri sestavljanju, da sem premalo zatisnil kapico na vrhu in se je počasi odvijala. K sreči pride poleg kita nekaj olja viška, in sem ga samo dolil.

Slika

Danes sem ga šel še malo podit po naši novi progi, ravno proti koncu baterije drugega akumulatorja sem z zadnjo roko precej močno zadel ob vejo, ki je štrlela iz tal ob progi. Ko se avto ni več premaknil in je samo še nekaj škrtalo se mi je zazdelo da mora biti nekaj hudo narobe. No, na srečo je bil defekt tipičen za Ve8. Počen zadnji skidplate.

Slika

Slika

Ga pa ne bom menjal za Al ... Gor bo šel običajen platičen skidplate. Al skidplati so dragi, in se bolj splača kupiti celotno novo podvozje, bodisi od Tekno ali HHH. Ampak zaenkrat naj bo tako, za naprej bomo pa videli.
Uporabniški avatar
major.jure
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Sep 2011, 07:05
Kraj: Podlog v sav. dolini

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a major.jure »

nob napisal/-a:En mali update. Zadnjič ko sem prišel s proge in začel čistiti model sem opazil, da je na enem od prednjih amortizerjev veliko umazanije in vse je bilo mastno. Takoj mi je bilo jasno, da je spustil olje, ni pa mi bilo jasno kako je do tega prišlo. Ko sem razdiral amortizer sem opazil, da je bila kapica na vrhu odvita in je očitno med vožnjo malo pomalo teklo ven olje. Zakaj je do tega prišlo mi ni jasno, verjetno moja napaka pri sestavljanju, da sem premalo zatisnil kapico na vrhu in se je počasi odvijala. K sreči pride poleg kita nekaj olja viška, in sem ga samo dolil.

Slika

Danes sem ga šel še malo podit po naši novi progi, ravno proti koncu baterije drugega akumulatorja sem z zadnjo roko precej močno zadel ob vejo, ki je štrlela iz tal ob progi. Ko se avto ni več premaknil in je samo še nekaj škrtalo se mi je zazdelo da mora biti nekaj hudo narobe. No, na srečo je bil defekt tipičen za Ve8. Počen zadnji skidplate.

Slika

Slika



Ga pa ne bom menjal za Al ... Gor bo šel običajen platičen skidplate. Al skidplati so dragi, in se bolj splača kupiti celotno novo podvozje, bodisi od Tekno ali HHH. Ampak zaenkrat naj bo tako, za naprej bomo pa videli.


Zdravo

Če rabiš skitplate imam enega novega viška za prodat.

Lp Jure
Lp Jure
Hb ve8
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Hvala za ponudbo, ampak ga bom dobil od tinteka. ;)
Če ga še kdaj zlomim vem na koga se obrnit. :) Hvala
Uporabniški avatar
Domzalcan
Razpravljalec
Prispevkov: 65
Pridružen: 15 Avg 2013, 20:33

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a Domzalcan »

Damn, tole si ga pa fajn poču :-D
Kr neki je tole!
Uporabniški avatar
major.jure
Razpravljalec
Prispevkov: 112
Pridružen: 28 Sep 2011, 07:05
Kraj: Podlog v sav. dolini

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a major.jure »

Zdravo

Ker je prišla prva plača, sem zato lahko malo prerihtal avto, in sicer

Nova Turex kolesa, orion vortex motor, regler hobbywingov, novi spoiler ter kabina.
In moram reči da stvar zgleda precej bolje.
Ko bo pa prišla druga plača pa bo še kakšna alu. plata padla.

Slike:

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Lp Jure
Lp Jure
Hb ve8
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Ulala je lep, skoraj ista barvna shema kot moj. ;)
Čeprav moram reči, da meni tale FTW karoserija ni preveč všeč. Ampak s tvojo shemo izgleda zelo lepo. Take so mi najbolj všeč, agresivne in elegantne hkrati. :)

Šasijo pa le zamenjaj, čimprej. :) Pri meni je dolgo držala stock. Zdaj se mi je prvič zlomil skidplate, in sicer zadnji. Po podrobnem pregledu sem ugotovil, da je poleg tega počila še glavna plošča šasije in opora šasije, ki gre z diffa na glavno ploščo šasije.

Plošča je počila na mestu kjer je nameščena opora za šasijo. To je verjetno najbolj šibka točka glavne plošče, ker je zelo malo materiala.
Slika

Slika

Na srečo je "skoraj sosed" tintek nedolgo nazaj presedlal na Tekno šasijo in je imel vse te dele na voljo. Zato sem jih dobil ugodno.
Na Tekno šasijo še nisem šel, ker za naslednjo sezono načrtujem nakup novega modela. Bomo videli pozno jeseni, kako se bom odločil. Ali nov model ali pa Tekno šasijo, definitivno. :)
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

No pri meni je prišel čas remonta. Ker bom naslednje leto vozil z novim modelom sem se odločil Ve8 pred prodajo malce obnoviti, da bo šel lažje v prodajo. Upam. [-o<
Zamenjal bom olja v diferencialih in amortizerjih ter zamenjal ležaje, ga generalno očistil in po potrebi zamenjal še kakšen obrabljen del. Sicer še čakam ležaje, da pridejo po pošti, ampak ker sem imel čas sem začel z razstavljanjem na zadnjem delu.

No tako izgleda moja začasna delavnica v kuhinji. :)
Slika

Ko sem vse dele opral in posušil, sem jih še pregledal. tintek-u mislem da so zadnji "hub-i" kar pokali, meni še nikoli. No, če bi ga vozil še nekaj časa bi zagotovo tudi meni, saj sta bila oba že načeta.

Desni:
Slika
Slika

Levi:
Slika

Sicer bi z previdno vožnjo hub-a verjetno še nekaj časa zdržala, ampak sem raje naročil nova, še čakam da jih dobim.

Potem sem odprl še amortizerje. Nekaj umazanije je prišlo v notranjost.
Slika

Ker sem ravno packal z oljem, se snel in očistil še prednja dva amortizerja, vanju pa sem nalil sveže olje. Uporabil sem Hobbyking Trackstar olje, in sicer 500cSt zadaj in 450cSt spredaj.

Slika

Toliko zaenkrat, več pa v prihodnjih dneh.
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

Zanimivo kako vse odpre po isti liniji, razmem da je tam najšibkejši člen ampak morda je kaj tudi na sistemu brizganja plastike da se tam ohlaja okrog železnih/alu jeder ki pridejo v luknje...

LP
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
rc-ryder
Dr. Modelar
Prispevkov: 3140
Pridružen: 10 Dec 2012, 23:03

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a rc-ryder »

tintek napisal/-a:morda je kaj tudi na sistemu brizganja plastike da se tam ohlaja okrog železnih/alu jeder ki pridejo v luknje...

LP
Plastika tam jekleni igli oblije z obeh strani. Na mestu loma se fronti tečenja združita in se steklena vlakna ne prepletejo. Zato je tam plastika samo "zlepljena" in ne zlita. Tipičen problem, rešitev pa popolna predelava orodja...

Lp
RC-Ryder - Degustiram modelarstvo O:)
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Danes je bila končno akcija naprej.
Ležaje sem naročil na eBayu s Kitajske in sem jih pričakoval tam okoli novoletnih praznikov. Ko sem po praznikih pogledal tracking, sem videl da so šli dvakrat skozi carino v Pekingu, in so bili še po enem mesecu in pol še vedno tam. #-o Zato sem jih naročil na RCbearings.co.uk in jih dobil v nekaj dneh - pripročam!

Časa ni veliko, tako da mi je danes uspelo samo razstaviti vse diferenciale in jih sestaviti na novo.
Ne bi preveč na dolgo in široko razlagal kaj in kako. Razstavil sem vsak diferencial, ga očistil, nalil novo olje in zamenjal ležaje.
Izbral sem najbolj klasično buggy razporeditev olj, spredaj 7000, v sredi 5000 in zadaj 3000.
Zobniki so kot novi, nekaj slik je spodaj.
Stari ležaji so čutiti v redu, ampak sem jih vseeno zamenjal z novimi. Ob priliki bom stare odprl in očistil, pa bodo pripravljeni še za kakšno sezono.

Mali zobniki iz sredinskega diferenciala:
Slika

Zobniki, kot novi:
Slika

Se ne spomnim več, ali je bil tole prednji ali zadnji:
Slika

Sveta trojica, pripravljena za montažo: :lol:
Slika
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Že enkrat ponoči prejšnji teden sem se lotil ponovne montaže. Sredi noči me je zbudila luna in ni bilo druge kot vstati. :)
Po dobri uri sestavljanja se mi je le začelo nazaj spati, v tem času pa mi je uspelo skupaj spraviti celoten zadnji in sredinski del.
Slika

Danes sem nadaljeval na sprednjem delu, ampak sem ugotovil, da mi manjkajo štirje ležaji, ki so drugačnih dimenzij kot tisti v diferencialih. Sestavil sem kar se je pač dalo, do konca pa ko dobim še preostale 4 ležaje.

Sprednji odbijač je bil že dodobra zdelan, zato si je zaslužil zamenjavo.
Slika

Nov:
Slika

Sprednji del je končan, kolikor je pač lahko:
Slika

Trenutno stanje pa je tako:
Slika
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a nob »

Včeraj sem končal z remontom. Nič posebnega, vstavil sem še manjkajoče ležaje in sestavil skupaj še povezovalne linke za zavijanje.

(Skoraj) kot nov:
Slika
Slika
Slika

Zdaj gre v male oglase, upam da ga to sezono vidim še na kakšni dirki. :) Navsezadnje sva skupaj le osvojila en pokal (2. mesto v B-finalu). ;)
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Lepo si poskrbel zanj. Custvena naveza je hudic.. :wink:
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

ojla, je kaj narobe da se teli ve8 prodajajo vse križem :)

No meni je ok z avtom sem zadovoljen in mi dobro služi, zato sem mu privoščil nekaj rabljenih updejtov in ne boste verjeli poslikal sem jih :)

Tudi na veliko mizo sem se že navadil kjer že zmanjkuje prostora
Slika

Sprotno "grobo" čiščenje modela
Slika

Delovno okolje
Slika

"končnike" al kakor se že temu reče sem zamenjal z alu
Slika

nabavil "lovilce mavte"
Slika

in montiral tekno nosilec zadnjih amortizerjev
Slika

RTR
Slika

.
.
.
.
Umes mi je enkrat zlomilo tekno plastični nosilec esc-ja zato sem hotel problem odpraviti ampak me je stal €€€. Skratka iz 2mm karbona sem naredil mizico na katero sem privijačil 4 nogice ki pridejo na šasijo na mizico pa privijačil esc, stvar je bila fixna in toga da je le kaj a glej ga zlomka ob prvi vožnji model bočno zabijem v skalo in avto se ustavi. Tako je zdrobilo mi je esc zgornja ploščica se je odtrgala od zgornje z povezavami vred, namenil sem mu 2 uri finega spajkanja ampak dlje od štarta motorja in nekaj dima nisem prišel zato sem naročil enakega katerega pričakujem te dni...

Karbon mizica dela boga
Slika

ne zgleda tako hudo
Slika

ploščice ločene z odtrganimi povezavami
Slika

LP

PS: a sploh ima še kdo ta model?
LP Tine

Kaj malga tut postružim
blu
Razpravljalec
Prispevkov: 127
Pridružen: 10 Feb 2011, 11:13
Kraj: Velenje

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a blu »

evo en je že dobiu novega lastnika pri meni :)

model je odličen in neverjetno stabilen, sicer za mano sta sam 2 vožnje, nimam pa niti približno tok vlke mize :)
http://www.erepublik.com/en/referrer/mojlek
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

Blu super pokaž kakšno sliko, gume si dobil? za buggy niso tako drage gume zato ne vem če se splača kupovat rabljene...

Uglavnem ta regler men ni usojen, v ponedeljek naročil novega iz nemčije in čakam sreda nič, četrtek nič, dhl-ov tracking number ne deluje oz je na 10%...
nakar mi v petek poštar slovenije prinese paket od dhl-a ??? nič naj bo majo že kake pogodbe... uglavnem škatla niti ne majhna jo odprem notri ca 5-7 zračnih blazin in nedotaknjena škatla hobbywing zapakirana v celofan.

Skratka škatla hobbywinga zapakirana in nič kaj poškodovana na videz ko pa sem reč odprl me je čakalo presenečenje, ohišje reglerja počeno ok si mislim... gledam dalje ohišje še bolj počeno, ohišje skrojeno, deli ohišja po škatli groza, zanimio je to da je škatla skorajda nepoškodovana, najbrž je krivo neumno pakiranje hobbywinga ki v tako veliko škatlo dajo regler pokončno tako da zasede celotno višino škatle.

Uglavnem imam že nekaj slabih izkušenj z reševanjem težav z nemcem pri kitajcih je ta postopek veliko lažji vsaj iz mojih izkušenj. pošljeva si 10mailov da sem mu sploh dopovedal da je regler zlomljen saj je kar naprej trdil da ga še nisem dobil ker tracking ni delal... uglavnem na moje veselje mi je danes rekel da gre v ponedeljek na pošto nov regler in da starega lahko obdržim.

No tedaj sem se opogumil in regler priklopil ampak žal ne deluje odprem in vidim enak prizor kot pri prejšnjem le da je bil odtrgan še senzor konektor.

Po dobri uri spajkanja regler usposobil še mal lepljenja ohišja pa bo. =D>

Imel sem srečo da so bili loti slabi in ni potrgalo povezav na tivu

na zunaj niti ni videt nekaj hudega
Slika

deli letijo od vsepovsod
Slika

Največji problem je odspajkati te pine
Slika

Pini prispajkani na spodnjo ploščo
Slika

še senzor konektor
Slika

in pa gasa
Slika
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Ce je bila skatla neposkodovana, je mozno, da je bil regulator kot tak zapakiran. Kar je skrb vzbujajoce.
Sicer pa.. :o

Se dobro, da imas izkusnje z elektroniko, drugace bi bila kriza..
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
Uporabniški avatar
tintek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2227
Pridružen: 18 Jul 2005, 12:22
Kraj: cerkno

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a tintek »

Evo spet mal akcije...

Esc deluje dobil pa sem novega ampak ne od prodajalca ampak direktno from kyosho.de zgleda imajo nekaj prste umes saj je tudi na embalaži označeno da je izvoženo iz kyosho.de ne fom hobbywing, kakorkoli regler na lagerju bo še prav prišel :)

Včeraj sem ga spet malo gonil in polomil 3 pine (končnike zgornje sprednje roke) ou bolj znano "ball end" se mogoče dobi tudi za buggy kaj močnejšega (rpm)? no te sem sproti menjal potem pa sem zlomil jekleni pin 3mm na koncu zadnje roke kar mi je zanimivo da je popustil slednji in ne roka, na modelu mi namreč še ni uspelo poškodovati roke. ko bi bilo tako lepo tudi pro monsterjih :)

No zakar pišem je en mali upgread, odkar sem kupil tekno plato se model neverjetno zvija, že na roke ga komot našponaš 5mm skupaj kaj se dogaja šele ob trših pristankih.

Luknja na karoseriji je bila precej velika pa jo je še vedno pretrgalo, nakar se je karoserija vedno pogosteje snemala med vožnjo (pri pristankih)

No ker je kolega kupil cnc sva se hitro lotila izdelave ojačitev katere sem imel že dlje časa zrisane, ojačitve sav izrezala iz karbona ampak sem imel na zalogi le 2mm zato sem daljši del moral ojačati z 2mm alu L profilom.
Zdaj je model tog kot se zagre testiral sicer še nisem ampak mislim da prehudih težav ne bi smelo bit.

Poškodovana karoserija:
Slika

Izrezane ojačitve:
Slika

Porezkan L profil za dodatno ojačitev:
Slika

Na mestu:
Slika

Slika

LP Tine
LP Tine

Kaj malga tut postružim
Uporabniški avatar
kurnt29
Profesor
Prispevkov: 1993
Pridružen: 21 Nov 2010, 22:34
Kraj: THN

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a kurnt29 »

Zanimivo, da se je model tako zvijal. Sicer to pomeni lazjo kontrolo, vendar je avto toliko bolj neenakomeren iz kroga v krog.
To kar si spravil skupaj pa res lepo izgleda, ce bo pol toliko dobro delovalo je to to. =D>
_________________________________
Mess with the best.. die like the rest!
_________________________________
Traxxas Slash VXL
Traxxas Slash VXL 1:16
Traxxas Slash VXL 4Ă—4
Go Traxxas or get left behind.
matej.s
Začetnik
Prispevkov: 44
Pridružen: 03 Nov 2012, 15:24
Kraj: obala

Re: Hot Bodies Ve8

Odgovor Napisal/-a matej.s »

tintek napisal/-a:Evo spet mal akcije...
Slika
A niso malce švohceni tej napajalni konektorji?
Odgovori

Vrni se na 1:8 OFF-ROAD