Združevanje oglasov

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Odgovori
Jan-P
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 19 Maj 2008, 20:25
Kraj: Maribor

Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Jan-P »

Ne vem zakaj moderatorji sami od sebe združujejo oglase !!!!
Ali ni bolj pregledno če so stvari ločene v mojem primeru : Komanda , sprejemniki, kovček, višinomer ....

Moderator pa združi vse in da pod Razno (avto modelarstvo) !!!


Kaj se te grete !!!!!
Uporabniški avatar
nob
Freak
Prispevkov: 454
Pridružen: 05 Jun 2011, 09:46
Kraj: Cerkno
Kontakt:

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a nob »

Ja, tukaj se moram strinjati... Če prodajam 3 relativno različne stvari (v mojem primeru oddajnik, letalo in baterija) je to veliko bolj pregledno če je posebej, ko če je vse združeno. Se pa strinjam da, če nekdo prodaja 10 kosov baterij, da ne odpira 10 novih tem. Mislim, da bi bilo potrebno nekaj več razumnosti s strani moderatorjev. Je pa res, da je tukaj težko potegniti eno mejo, ker gre za precej subjektivno stvar.
Jan-P
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 19 Maj 2008, 20:25
Kraj: Maribor

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Jan-P »

Vse sem lepo ločil, potem pa poseg moderatorja, brez predhodnega obvestila.
To se ni zgodilo prvič.
Ne vem kako politiko se gredo moderatorji !!!

Prilagam sliko za dokaz.
Zajeta slika1.JPG
Zajeta slika1.JPG (17.19 KiB) Pogledano 6410 krat
Jan-P
Začetnik
Prispevkov: 32
Pridružen: 19 Maj 2008, 20:25
Kraj: Maribor

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Jan-P »

Prosim če lahko dobim ime in priimek odgovorne osebe foruma ter naslov !!!!
DP
Začetnik
Prispevkov: 41
Pridružen: 21 Sep 2005, 17:11
Kraj: MaRiBoR

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a DP »

podatki :
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a tornado »

Moje skromno mišljenje je, da bi člani, ki želejo oddati oglas morali najprej nekaj narediti za ta forum. V mislih imam vsaj 30 normalnih postov v in o modelarskih temah.
Žal je preveliko število takšnih, ki ta forum izkoriščajo samo za trgovanje in preprodajo!
Takšno politiko ima večina modelarskih forumov po svetu.
Lp Rado
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

Jan-P, vsekakor si upravičen do pritožbe. Je pa tu tudi druga stran karte. Bistvo tega foruma NISO mali oglasi.

Ob tvojem prispevku na forumu sem presenečen nad reakcijo na moderiranje. Ob tem čakam še doprinos nekaterih drugih posameznikov.
Pa da preidem k tvojim oglasom. Zakaj združevanje? Ker posameznik, ki pogleda nove objave na forumu vidi le oglase namesto dejanskih modelarskih tematik. Ker nismo bolha.com so oglasi drugotnega pomena in kot taki manj vpadljivi če so združeni.

Jan-P napisal/-a:Ne vem zakaj moderatorji sami od sebe združujejo oglase !!!!
Ali ni bolj pregledno če so stvari ločene v mojem primeru : Komanda , sprejemniki, kovček, višinomer ....

Moderator pa združi vse in da pod Razno (avto modelarstvo) !!!


Kaj se te grete !!!!!
Po drugi strani sem ti naredil celo uslugo. V eni tematiki imaš več predmetov in vsi bodo opazni, ko boš na njih odgovarjal (v skladu s pravili MO). Če bi se povsem držal pravil, bi ti v štartu brisal oglas zaradi ponavljanja (sprejemniki).
Pa mi povej, sem naredil prav ali se striktno držim in ti vse izbrišem brez opozorila?


Jan-P napisal/-a:Vse sem lepo ločil, potem pa poseg moderatorja, brez predhodnega obvestila.
To se ni zgodilo prvič.
Ne vem kako politiko se gredo moderatorji !!!

Prilagam sliko za dokaz.
Zajeta slika1.JPG
viewtopic.php?f=10&t=74873 #-o


Jan-P napisal/-a:Prosim če lahko dobim ime in priimek odgovorne osebe foruma ter naslov !!!!
PS: Kaj ti bo naslov odgovornega foruma? Ti dam še mojega? Kaki so tvoji nameni? Naj samo povem, da bo vsaka grožnja obravnavana resno, zato prosim, da se malce ohladiš. Sicer pa le pridi, potrebnega je še nekaj kidanja =D>
Uporabniški avatar
tornado
Dr. Modelar
Prispevkov: 2463
Pridružen: 17 Jan 2003, 01:00
Kraj: Maribor

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a tornado »

DP napisal/-a:podatki :

Dejan, to lahko kot oče povedal sinu kar doma!
Lp Rado
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Krist »

Jan-P napisal/-a:Ne vem zakaj moderatorji sami od sebe združujejo oglase !!!!
Ali ni bolj pregledno če so stvari ločene v mojem primeru : Komanda , sprejemniki, kovček, višinomer ....

Moderator pa združi vse in da pod Razno (avto modelarstvo) !!!


Kaj se te grete !!!!!
Kaj se pritožuješ?
Ne vem kako, ampak kar na enkrat ti je uspelo napisati oglas, kot je treba....
scuola
Začetnik
Prispevkov: 17
Pridružen: 10 Jul 2012, 10:29

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a scuola »

Phoinix napisal/-a:Jan-P, vsekakor si upravičen do pritožbe. Je pa tu tudi druga stran karte. Bistvo tega foruma NISO mali oglasi.

Ob tvojem prispevku na forumu sem presenečen nad reakcijo na moderiranje. Ob tem čakam še doprinos nekaterih drugih posameznikov.
Pa da preidem k tvojim oglasom. Zakaj združevanje? Ker posameznik, ki pogleda nove objave na forumu vidi le oglase namesto dejanskih modelarskih tematik. Ker nismo bolha.com so oglasi drugotnega pomena in kot taki manj vpadljivi če so združeni.

Jan-P napisal/-a:Ne vem zakaj moderatorji sami od sebe združujejo oglase !!!!
Ali ni bolj pregledno če so stvari ločene v mojem primeru : Komanda , sprejemniki, kovček, višinomer ....

Moderator pa združi vse in da pod Razno (avto modelarstvo) !!!


Kaj se te grete !!!!!
Po drugi strani sem ti naredil celo uslugo. V eni tematiki imaš več predmetov in vsi bodo opazni, ko boš na njih odgovarjal (v skladu s pravili MO). Če bi se povsem držal pravil, bi ti v štartu brisal oglas zaradi ponavljanja (sprejemniki).
Pa mi povej, sem naredil prav ali se striktno držim in ti vse izbrišem brez opozorila?


Jan-P napisal/-a:Vse sem lepo ločil, potem pa poseg moderatorja, brez predhodnega obvestila.
To se ni zgodilo prvič.
Ne vem kako politiko se gredo moderatorji !!!

Prilagam sliko za dokaz.
Zajeta slika1.JPG
viewtopic.php?f=10&t=74873 #-o


Jan-P napisal/-a:Prosim če lahko dobim ime in priimek odgovorne osebe foruma ter naslov !!!!
PS: Kaj ti bo naslov odgovornega foruma? Ti dam še mojega? Kaki so tvoji nameni? Naj samo povem, da bo vsaka grožnja obravnavana resno, zato prosim, da se malce ohladiš. Sicer pa le pridi, potrebnega je še nekaj kidanja =D>
LP.Cakamo na tvoj naslov.LP.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

scuola napisal/-a:LP.Cakamo na tvoj naslov.LP.
Hvala za ponudbo, smo že sami pospravili sneg.
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

Phoinix ali mi lahko poveš kam forum vodi? Prodajajo se stvari na njem katere sploh niso modelarske v zadnjem času kar veliko, potem grožnje, kregarija v nekaterih temah in podobno.
Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a 8pac »

ziga123 napisal/-a:Phoinix ali mi lahko poveš kam forum vodi? Prodajajo se stvari na njem katere sploh niso modelarske v zadnjem času kar veliko, potem grožnje, kregarija v nekaterih temah in podobno.
Lp
Žiga
Vse ne modelarske stvari so v večini bile pobrisane... vsaj za opazit jih ni. Na živce mi greste ljudje kateri pametujete tukaj... Moje mnenje je da moderatorji opravljajo svoje delo odlično in strpno, so že bili drugi načini vodenja ki pa se niso obnesli... #-o raje kot da tukaj komenteraš glej da se sam držiš pravil, kajti če bomo prvo pred svojim pragom počistili bo veliko manj nestrinjanj in krega.
Upam da se tema ne raztegne glede na mojo repliko.
Phoinix
Dr. Modelar
Prispevkov: 4007
Pridružen: 27 Okt 2005, 21:19

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a Phoinix »

ziga123 napisal/-a:Phoinix ali mi lahko poveš kam forum vodi? Prodajajo se stvari na njem katere sploh niso modelarske v zadnjem času kar veliko, potem grožnje, kregarija v nekaterih temah in podobno.
Lp
Žiga

V tem trenutku je kar mrtvilo v modelarstvu in razumljivo je, da ima marsikdo "preveč časa". Upam, da se s pomladjo situacija obrne in forum pridobi na modelarski tematiki.

Dejstvo je, da so mali oglasi v nenormalnem razmahu, moderatorji pa bi potrebovali pomoč. Drugi dan dopusta sem razočaran spoznal "bolha.com" in prerekanje v oglasih, katerega smo potem le skupaj sčistili. Prav zaradi že sedaj obremenjenih moderatorjev me skrbijo licitacije. Namesto, da bi pomagali začetnikom se posvečamo nezadovoljnim uporabnikom in tuhtamo rešitve, ki nebi omejevale ampak usmerjale forum v neko smer.

Groženj se ne bojim in nikoli nisem skrival kdo sem. Morda nekega dne razveselim še te posameznike in objavim življenjepis v slikah :)
Uporabniški avatar
ziga123
Tekmovalec
Prispevkov: 313
Pridružen: 25 Avg 2011, 13:37
Kraj: Šentjur

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a ziga123 »

8pac napisal/-a:
ziga123 napisal/-a:Phoinix ali mi lahko poveš kam forum vodi? Prodajajo se stvari na njem katere sploh niso modelarske v zadnjem času kar veliko, potem grožnje, kregarija v nekaterih temah in podobno.
Lp
Žiga
Vse ne modelarske stvari so v večini bile pobrisane... vsaj za opazit jih ni. Na živce mi greste ljudje kateri pametujete tukaj... Moje mnenje je da moderatorji opravljajo svoje delo odlično in strpno, so že bili drugi načini vodenja ki pa se niso obnesli... #-o raje kot da tukaj komenteraš glej da se sam držiš pravil, kajti če bomo prvo pred svojim pragom počistili bo veliko manj nestrinjanj in krega.
Upam da se tema ne raztegne glede na mojo repliko.
Hmmmm sevda ga opravljajo se strinjam! Držim se pravil ampak je bilo samo postavljeno vprašanje beri zgoraj nikjer v pravilih ne piše da se ne sme postavljati vprašanj ali se motim hmmm? Veliko sem na tem forumu veliko berem tako da vem zakaj sem to vprašanje postavil :) :)
Lp
Žiga
Hitec optic 6 sport
Multiplex royal 7
Sanwa MT-44
Pichler Domino, Orion, Sniper FunCub
Libella Dlg
Kyosho Inferno MP7.5 Sports 3 1/8
kyosho inferno mp9e 1:8 tki1
street jam ota r31 drift 1:10
Traxxas e-revo 1/16

Groupner Mc-20
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Re: Združevanje oglasov

Odgovor Napisal/-a 8pac »

ziga123 napisal/-a:
8pac napisal/-a:
ziga123 napisal/-a:Phoinix ali mi lahko poveš kam forum vodi? Prodajajo se stvari na njem katere sploh niso modelarske v zadnjem času kar veliko, potem grožnje, kregarija v nekaterih temah in podobno.
Lp
Žiga
Vse ne modelarske stvari so v večini bile pobrisane... vsaj za opazit jih ni. Na živce mi greste ljudje kateri pametujete tukaj... Moje mnenje je da moderatorji opravljajo svoje delo odlično in strpno, so že bili drugi načini vodenja ki pa se niso obnesli... #-o raje kot da tukaj komenteraš glej da se sam držiš pravil, kajti če bomo prvo pred svojim pragom počistili bo veliko manj nestrinjanj in krega.
Upam da se tema ne raztegne glede na mojo repliko.
Hmmmm sevda ga opravljajo se strinjam! Držim se pravil ampak je bilo samo postavljeno vprašanje beri zgoraj nikjer v pravilih ne piše da se ne sme postavljati vprašanj ali se motim hmmm? Veliko sem na tem forumu veliko berem tako da vem zakaj sem to vprašanje postavil :) :)
Lp
Žiga
Nekaj je postavlanje vprašanj, nekaj pa provokacija... kar vodi v... (kot v politiki leve in desne)
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom