T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Akrobatski in 3D modeli
Odgovori
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Odgovor Napisal/-a Prapok »

Lepo pozdravljeni vsi freaki, modelarji, doktorji,


končno sem zaposlen in prišel je čas, da tudi malce zaslužka spet spremenim v crash. Hec na strani. Hehe.

Odločam pa se med protosom in t-rex 600. Kupil bi ga tule:

http://www.rc711.com/shop/product_info. ... 9}33{12}56

Ali pa protos-a od "Melly"-a.


Odločam se tudi med 8FG SUPER in desetko od Futabe.


Želel sem kupiti Walkero v500d01 z devo 12 a za ta denar dobim aligna. Why not. :D


Lep pozdrav,


Prapok

P.S. v zadevo grem resno, zanima me tudi ali ima kdo izkušnje z rc711 ? Prodajajo tudi mogoče na obroke, odlog ?


Finnaly I landed.
Uporabniški avatar
Karbonko
Tekmovalec
Prispevkov: 277
Pridružen: 09 Sep 2008, 15:24
Kraj: Velenje

Re: T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Odgovor Napisal/-a Karbonko »

Zdravo!

Za postajo bi ti priporačal da vzameš osemko. Ima vse kar ima tudi futabina dvanajstica vendar v drugem ohišju in za drugo ceno. Iz osebnih izkušenj res dobra postaja, pa še v roko fajn paše! 8)
Drugače pa tudi desetka ni slaba postaja tak da kakorkoli se boš odločil ne boš razočaran.

Za heli bi ti priporočal da vzameš t-rexa 600, že zaradi velikosti. Večji kot je heli lepše leti, je bolj stabilen in bolj robusten, kar je za začetnika pomembno.

Lp!
Slika Slika
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Odgovor Napisal/-a Prapok »

Jo, hvala za informacije, da je to zgolj menjano ohišje in, da se splača bolj vzeti 8FG Super.

Sam bi raje vzel 10CG. Boljšo verzijo kot je na spletni strani od Futabe. Videz mi je bolj všeč, agresivneje mi deluje.
Definitivno pa bo padel Align 600. Komaj čakam korak za korakom sestavo in potem prvi let. Bom pa rabil veliko pomoči, ne drugih rok ali samo "ust" ampak samo informacije,s spleta, drugih forumov, Vas.


Oddal sem naročilo, plača še bliža, raje kupim helija kot pa kakšen računalnik. Ok to je že malce druga tema, a je povsem res, boljše pravi svet kot pa kaj digitalnega. :wink:

Lep večer.

David
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Re: T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

rc711 so vredu, že parkrat vzel par drobnarij pri njih. Vendar boš plačal še davek in carino - ker so iz HK-ja.
Slika
Uporabniški avatar
Prapok
Začetnik
Prispevkov: 25
Pridružen: 13 Dec 2011, 07:49

Re: T-REX 600 EFL PRO 3GX - PROTOS ? Komanda ?

Odgovor Napisal/-a Prapok »

AlesZ napisal/-a:rc711 so vredu, že parkrat vzel par drobnarij pri njih. Vendar boš plačal še davek in carino - ker so iz HK-ja.

Zanimivo, a zgleda, da na odlog ne gredo, še posebej ne na novo stranko. :P


LP,

David
Odgovori

Vrni se na Elektro helikopterji