Kaj trenutno počnete? 2011

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

tomazslo napisal/-a:
Žigaa napisal/-a:
Coil napisal/-a:... Kar je preveč je pa preveč, vedno sem probal upoštevati pravila, če sem si ponovil oglas sem to storil po 2 tednih. Sedaj pa zvem da ponavljanje sploh ni več mogoče in je treba pustiti oglas dokler stvari ne prodaš ???...

Počasi izgubljam voljo do prisotnosti na tem forumu.

Hvala enako, podforum mali oglasi je najbolje da se ukine. Itak je postal neuporaben.
če si pa na tem forumu samo zaradi malih oglasov...potem zagotovo nisi na pravem forumu, ampak bi moral bit na bolhi ali pa na bazarju...
Coil je že kar nekaj časa aktiven član foruma, ki je marsikomu pomagal s svojimi nasveti in izkušnjami. Kolikor spremljam njegove poste in male oglase, se drži reda, tako da si njegove oglase brisal čisto po nepotrebnem.
Ne vem sicer za koga se imaš, ali ti je stopil položaj na forumu v glavo, ampak meni in kar nekaj uporqbnikom greš že pošteno na kurac!
Se opravičujem za grdo besedo, ampak ne najdem ustrezne zamenjave za njo...
Raje pejt v delavenco, pa pokaž kak ličen izdelek izpod svojih rok, ne pa se nekej šopert z moderatorsko močjo v malih oglasih...
Pa ni mi treba pošiljat ZS-jev, ker se nimam časa s takimi traparijami ukvarjat!
Ukinitev malih oglasov!!!!
janjan1212
Tekmovalec
Prispevkov: 299
Pridružen: 02 Sep 2008, 13:25
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a janjan1212 »

Coil imaš tudi moj podpis!
Ponavlanje na 14dni bi moralo biti dovoljeno, kar pa se ponavlja vsak dan pa bi morali brisati!!

P.S.

Med tem ko sem pisal je svoje mnenje podal še Krist, vse kar lahko rečem je BRAVO Krist!! =D> =D>
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Odgovor Napisal/-a saMx »

Zakaj bi ukinili male oglase? Včasih pa prav pridejo. Ukinite tega moderatorja, in ga zamenjajte z nekom normalnim.

Se opravičujem, ker sem se vmešal. :oops:
Zadnjič spremenil saMx, dne 01 Avg 2011, 12:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

janjan1212 napisal/-a:Coil imaš tudi moj podpis!
Ponavlanje na 14dni bi moralo biti dovoljeno, kar pa se ponavlja vsak dan pa bi morali brisati!!

P.S.

Med tem ko sem pisal je svoje mnenje podal še Krist, vse kar lahko rečem je BRAVO Krist!! =D> =D>
se podpišem :D
Lp Luka
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

Bi pa za vnaprej predlagal da se nekako izvoli kdo bo moderator sekcije da ne pride na oblast nekdo ki je poln samega sebe in porine v drek ne samo sekcije ki jo moderira ampak ves forum. In če z moderatorjem nismo zadovoljni se mu na podlagi glasovanja odvzame moderatorske pravice.
Lp Luka
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Odgovor Napisal/-a saMx »

Kralj Luka napisal/-a:Bi pa za vnaprej predlagal da se nekako izvoli kdo bo moderator sekcije da ne pride na oblast nekdo ki je poln samega sebe in porine v drek ne samo sekcije ki jo moderira ampak ves forum. In če z moderatorjem nismo zadovoljni se mu na podlagi glasovanja odvzame moderatorske pravice.
=D> =D>
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Krist, če misliš da uživam se fejst motiš, a ne gre drugače prevzremi moderatorstvo, ti ga rade volje prepustim in boš videl kako je..če je ena izjema je potem za vse, se potegne kot veriga...14 dnevno ponavljanje brez veze. ker je oglas aktiven dokler je...je pa potrebno posodobiti program, da bodo možne druge opcije, da se bo arhiva spravljala drugam in, da bodo oglasi gor le določen čas, potem se pa avtomatsko izbrišejo, torej aktualni oglasi nekaj strani, ostalo pa v arhivo.
Resnično mi kar nekaj časa pobere, a moramo biti dosledni, pravila so napisana in držati se jih je treba, a je to tako hudo.
Predlagaj Sašu, da me zamenja in da prevzameš to delo, da bo bolje in kvalitetnejše....
Zadnjič spremenil tomazslo, dne 01 Avg 2011, 12:48, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

Aja še malo tomazuslo v razmislek. Če bo kdo želel kaj kupiti bo moral po novem pregledati slabih 600 strani malih oglasov ????? Nekateri v današnjem času nimamo toliko časa !!!!! Jaz bi obupal že na 20 strani ker imam za opravit dosti pomembnejše stvari kot sedet za računalnikom !!!
Lp Luka
Uporabniški avatar
Coil
Profesor
Prispevkov: 1145
Pridružen: 22 Mar 2008, 00:00
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Coil »

Tomaž če bi bil karakter, bi se umaknil sam.

Kar se tiče mene, te nebi spustil na 100m blizu kakšne bolj pomembne funkcije na tem forumu.

Roko na srce, pač nisi primeren za tako delo, ker imaš očitno neke osebne težave.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Lol, oglas je aktiven kar forever. Ne vem kako smotan bi mogel bit človek, da bi klical okoli za par mesecev stare oglase. Vsakodnevno ponavljanje je nadležno, ampak dvakrat na mesec moraš imet pa res ene komplekse da te moti ponavljanje.
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

T0RN4D0 napisal/-a:Lol, oglas je aktiven kar forever. Ne vem kako smotan bi mogel bit človek, da bi klical okoli za par mesecev stare oglase. Vsakodnevno ponavljanje je nadležno, ampak dvakrat na mesec moraš imet pa res ene komplekse da te moti ponavljanje.
Ne sedaj po novem boš lahko klical modela ki je pred 5 leti oddal oglas če je stvar še vedno na voljo in model sploh ne bo vedu o čem govoriš :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Lp Luka
Uporabniški avatar
saMx
Freak
Prispevkov: 749
Pridružen: 28 Mar 2008, 22:34

Odgovor Napisal/-a saMx »

Čeprav to se je meni že naredilo. Pozabil sem zbrisati oglas, ko sem pred leti prodajal HPI Savage X. In so mi kar eni trije, že po vsaj enem letu od tega ko sem napisal oglas, pisali če se zadeva še prodaja. :lol: #-o
Stay hungry. Stay foolish. :wink:

LP, Samo
Uporabniški avatar
Kralj Luka
Freak
Prispevkov: 720
Pridružen: 25 Avg 2006, 10:49
Kraj: Rožna dolina (Nova gorica)

Odgovor Napisal/-a Kralj Luka »

saMx napisal/-a:Čeprav to se je meni že naredilo. Pozabil sem zbrisati oglas, ko sem pred leti prodajal HPI Savage X. In so mi kar eni trije, že po vsaj enem letu od tega ko sem napisal oglas, pisali če se zadeva še prodaja. :lol: #-o
Zato bi se pa mogli oglasi recimo po 2 mesecih brisat ;)
Lp Luka
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Odgovor Napisal/-a megane »

Najbolje da se oglasi onemogočijo, pa se ne bo za kaj kregati.

LP, Dejan
Uporabniški avatar
mato
Freak
Prispevkov: 971
Pridružen: 22 Dec 2004, 15:56
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a mato »

megane napisal/-a:Najbolje da se oglasi onemogočijo, pa se ne bo za kaj kregati.

LP, Dejan
Rezultat bo to, da bodo oglasi med samimi temami, kar je še slabše.
Določiti je treba en termin, ko lahko ponoviš oglas, če predhodno brišeš star oglas.

Če bodo pravila OK, bo tudi Tomaž dobro opravljal delo, ker se očitno drži pravil.

Rešitev te kregarije je samo sprememba pravila.
Lp Matej
logar
Tekmovalec
Prispevkov: 229
Pridružen: 31 Jul 2007, 16:31
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a logar »

Uvedlo se je ogromno nekih novih in neumnih pravil o oddaji malih oglasov. Oglas bi moralo biti dovoljeno ponoviti oz. osveziti na vsakih 14 dni. Moti me tudi pravilo o obvezni navedbi cene (cena po dogovoru ne velja). To je cista bedarija, saj se mi zdi, da prodajalec sam odloca o kontaktnih podatkih in navedbi cene. Tomazslo, mislim, da bi bilo bolje ce bi odstopil, da se stvar uredi kot je bila, kjer je sicer bilo nekaj pritozb a vseeno manj kot zdaj ko se ti igras "moderatorja".
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Prej se je pritoževal samo tomaž, zdaj se pa vsi dugi. :D
Fly it like you stole it!
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Odgovor Napisal/-a megane »

Če je cena podana, ne rabiš ZS nekomu pošiljat če ti je predrago.
Oglasi bi morali biti narejeni tako, da jih uporabniki ne bi mogli sami brisati,
temveč bi se samodejno zbrisali mesec dni po objavi.

Seveda bi bilo še najbolje, če bi se najprej nadgradil forum na novejšo
verzijo, saj bi se tako lahko uporabljale tudi nekatere funkcije, katerih
sedaj ni in je tudi zaradi tega moderiranje težje.


LP, Dejan
Uporabniški avatar
Račka
Tekmovalec
Prispevkov: 215
Pridružen: 06 Jun 2011, 21:24
Kraj: Gozd Martuljek

Odgovor Napisal/-a Račka »

Zanimivo, da so oglasi iz 2007 ali 2008 še aktualni. :lol:
Slika
Lep pozdrav, Račka. :wink:

Hitec Aurora 9
HawkSky (UFO) Fox 1800 ASW 28 Extra 300L Xeno Deep Blue One S10 Blast BX HB Cyclone S LRP Upstream RC RACA Leteče krilo
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Odgovor Napisal/-a megane »

To je bilo izpostavljeno že zelo dolgo nazaj, samo če ni interesa pri samem
vrhu, se to ne bo uredilo.

Če moderator nima privolitve lastnika foruma, da bi lahko zbrisal stare
oglase, jih normalno ne bo.

Sicer pa tudi ta verzija foruma podpira samodejni izbris po pretečenem času
samo jo mora admin vklopit. Moderator dela samo to kar mu je dovoljeno.

In prav to Tomaž trenutno počne, saj je bilo že prav moteče gleda vsak dan
ene in iste oglase. Nekatere celo 3x na dan.

In ko si dopoldan oddal oglas, si bil, če je bila sreča zvečer že na dnu druge
strani ker so eni dnevno obnavljali oglase.

Saj sem tudi sam obnavljal na 2-3 tedne.

Trenutno pač ne obnavljam in se tudi ne obremenjujem s tem kot se nekateri.


LP, Dejan
Zadnjič spremenil megane, dne 01 Avg 2011, 14:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Račka
Tekmovalec
Prispevkov: 215
Pridružen: 06 Jun 2011, 21:24
Kraj: Gozd Martuljek

Odgovor Napisal/-a Račka »

Mogoče bi pa šlo, če bi moderator imel privoljenje avtorja oglasa. =P~
Slika
Lep pozdrav, Račka. :wink:

Hitec Aurora 9
HawkSky (UFO) Fox 1800 ASW 28 Extra 300L Xeno Deep Blue One S10 Blast BX HB Cyclone S LRP Upstream RC RACA Leteče krilo
megane
Freak
Prispevkov: 693
Pridružen: 20 Avg 2006, 18:08
Kraj: Bogu za hrbtom

Odgovor Napisal/-a megane »

Avtor oglasa lahko le tega sam izbriše. Zato pa imamo 500 strani malih
oglasov, ker so zgleda še vsi aktualni, ker nobeden ne briše svojih oglasov.

Saj mogoče bo ta debata pripeljala do kakšne konstruktivne rešitve
glede foruma, do tedaj pa naj Tomaž lepo briše tiste, kateri si še vedno
ne dajo dopovedati, da je trenutna politika pač takšna kot pač je.

Sicer pa je za nerganje nad malimi oglasi odprta posebna tema.
viewtopic.php?t=70643

LP, Dejan
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

megane napisal/-a: Sicer pa je za nerganje nad malimi oglasi odprta posebna tema.
viewtopic.php?t=70643
Bog ne daj, da v zgoraj omenjeni temi kaj rečeš glede na trenutno stanje [-X Izbris sledi v nekaj minutah #-o Razen, če seveda pohvališ stanje kakršno je...
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Račka napisal/-a:Mogoče bi pa šlo, če bi moderator imel privoljenje avtorja oglasa. =P~
Brez veze še kaj debatirat okol tega, pravila so napisana in po pravilih se moderira, če nekdo hoče drugače, se lahko javi, opravlja funkcijo moderatorja, naj bo to Krist ali pa nekdo od vas, k imatete toliko pripomb....

Moderiranje sem sprejel v dogovoru z lastnikom foruma in tudi pod pogoji, kot so opisani, v kolikor nekdo hoče drugače in misli, da je bolje drugače, naj kar z lastnikom uredi....ali pa naj tisti najbolj pametni prevzamejo to vlogo..jaz se nič ne silim...a samo če se bomo držali pravil, bo tudi to kolikor toliko užitno.

Napisal sem že nekaj 1oo ZSjev, enim in istim pametnjakovičem, pa še vedno eni in isti limajo gor tudi po trikrat ali večkrat na dan, kljub temu, da sem jim lepo obrazložil dejstva. Tu je predvsem važna kultura in pismenost oglaševalcev, ne pa da se lima čist vse, kar nekomu tist moment pride na misel.

Še malo me izivajte in prilepil bom kompletno arhivo po nickih, z ZSji vred pa sami presodite, kako se obnašate. Jaz bom urejal tako, kot so pravila, pa če se vi strinjate ali ne, če se pravila spremenijo, bo urejal kdo drug, ali pa tisti ki so že sedaj in že pred leti obupali.

Čas je, da zapremo to temo in se raje lotimo našega hobija, trgovanje in kšeftanje naj pa tisti, ki se s tem ukvarjajo oglašujejo drugje. Na malih oglasih pa ni potrebno čisto nič drugega, kot prebrati pravila oglaševanja in se tega držati. Zakaj so trenutna pravila taka kot so, niso brez vzroka tako napisana, mi že vemo zakaj, nenazadnej tudi zaradi odgovornosti lastnikov v skladu z trenutno veljavno zakonodajo.

Tko mislim, da bomo nehali modrovat. Prav nič pa ne bom jokal, če nekdo drug poizkuša narediti red, naj prelaga Saši in pizkusi. A zavedati se mora, da če bo nekomu nekaj oporekal, da bo dobil na stotine ZSjev od raznih vsakodnevnih kšeftarjev. Seveda zaradi teh nastradajo vsi, tudi tistih, ki imajo poštene namene, a samo striktno izvajanje po pravilih lahko umiri to žogico in, da se potem začne znova spreminjati in prilagajati rubriko na novih temeljih. Dokler pa traja anarhija bo pa vsaka sprememba neuspešna.

Torej vsi kritiki, ki obsohjate moje delo, po napisanih pravilih, predlagajte drugega, jaz pa se rešim te funkcije. Dokler jo bom pa opravljal, bom delal tako, kot piše v pravilih. Pa če me še toliko zmerjate, verbalno napadate v ZSjih, bom delal po pravilih.

Je pa tko, da vsak maček zacvili, če mu stopiš na rep.

l.p Tomaž
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Meni nisi še nobenega oglasa zbrisal (ne ti, ne kdo drug), pa mi greš s svojim obnašanjem vseeno na k* :)
Fly it like you stole it!
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...