Kaj trenutno počnete? 2011

Karkoli se vam zdi zanimivo, vredno ogleda,..., objavite tukaj!
Odgovori
Uporabniški avatar
murva
Tekmovalec
Prispevkov: 390
Pridružen: 10 Feb 2011, 17:42
Kraj: Šempas

Odgovor Napisal/-a murva »

Če želite imeti kolikor toliko urejen predalček za male oglase bi pravila morala biti tako nekako kot sem jih navedel spodaj. Edino tako se bo vzpostavil red v predačku mali oglasi...


1. Ta razdelek je namenjen prodaji rabljene MODELARSKE opreme. Prodaji stvari, ki ne spadajo v to skupino, je namenjena posebna izba. ( se pravi da bi morali imeti še eno temo npr. : Prodaja NE modearskih stvari)

2. OBJAVA OGLASA
V oglasu naj prodajalec čimbolj podrobno predstavi dejansko stanje artikla, ohranjenost, in druge posebnosti. K hitrejši prodaji pripomore dejanska slika artikla in objavljena cena izdelka. V oglasu navedite tudi kontaktne podatke.

Po objavi vsak objavljen oglas pregleda eden od moderatorjev foruma. V primeru, da ta zadosti pogojem oglaševanja, ga moderator odobri in oglas postane viden v izbi »Prodam«. Običajno je oglas odobren v nekaj urah, obvestilo o sprejetju pa uporabnik prejme po emailu.

3. UREJANJE OGLASA
V primeru, da ste ob objavi oglasa pozabili navesti kontaktne podatke, ceno, stanje artikla ali kakšnokoli drugo podrobnost, uporabite funkcijo »Uredi«.

4. ODGOVORI NA TEMO
Odgovori na že objavljeno temo so dovoljeni v okviru:
- Znižanja cene izdelka
- Spremembe v zvezi z artiklom
- Artikel ni več na voljo.

Odgovori na temo niso dovoljeni v primeru:
- Odgovor z namenom objave slike, kontaktnih podatkov ali dodatnega opisa artikla.
- Obveščanje, da je artikel »še naprodaj«. Če ni javljeno, da je artikel prodan, se smatra, da je še na voljo.
- Pisanje o stanju rezerviranosti artikla.
- Obveščanje o poslanem zasebnem sporočilu (ZS).
- Povpraševanje po ceni in barantanje. Če cena v oglasu ni navedena, se šteje, da je povpraševanje individualno in poteka preko ZS. Prav tako preko ZS poteka dogovarjanje o končni ceni, o kraju preizkusa in prevzema ter ostalih podrobnosti nakupa.
- Bumpanje oglasa z dvigovanjem in spuščanjem cene. Lahko se bumpa oglas s spuščanjem, dvig cene pa se ureja s funkcijo »Uredi«.
- Pisanje kakršnihkoli komentarjev. Povpraševanje po artiklih poteka izključno preko zasebnih sporočil. Komentiranju oglasov je namenjena izba »Pogovor o zanimivih oglasih«.
- Linkanje na Bolho ali drug spletni oglasnik (dovoljene so slike, ki se nahajajo na bolhinem serverju, linkanje nanjo pa ne.)
- Neutemeljeno podvajanje oglasov.
- drugi podobni primeri, ki jih bodo moderatorji obravnavali individualno.

5. SANKCIJE
Vsak oglas ali odgovor na oglas, ki ne bo sledil zastavljenim pravilom, bo zavrnjen.








:roll: toliko z moje strani ...
The Rose Squardon / Aircombat Slovenija Slika
Bastian
Razpravljalec
Prispevkov: 115
Pridružen: 31 Dec 2009, 11:15
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Bastian »

Eno je dodajati eni in isti oglas 3x na dan, drugo pa ga je osveževati npr. tedensko. Če stvari nisem prodal v prvem tednu, ne vidim razloga, zakaj ne bi oglasa osvežil.

Totalna bedarija je tudi, če želim spremeniti ceno, pogoje nakupa... moram o tem najprej obvestiti moderatorja. Najbolje, da vsak oglas pred objavo pregleda moderator in če mu ni sporen potrdi njegovo objavo... malo morgen :roll:

Nikogar ne mislim prepričevati kdo dela prav in kdo narobe... prav pa je, da izpostavimo problem.

Glede malih oglasov je bilo že kar nekaj debate, zato ne mislim nič filozofirat... sam bom svoje pisanje in objavljanje približal forumskih pravilom, vendar do mere, ki je sprejemljiva zame.

Lep sončen dan vsem, S. ;)
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

Meni pa se zdi, da ste malo zgrešili temo! Tema za komentarje v zvezi malih oglasov je posebej odprta in predlagam, da se (če že morate) razpišete tam.

LP B
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
klementercon
Profesor
Prispevkov: 1397
Pridružen: 08 Nov 2008, 12:14
Kraj: Sezana Milano
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a klementercon »

No pa sem zakljucil z delom
zacel ze zgodaj ob 7 pa do zdaj

Gremo ke na ena dva deci crnga pol pa spat jutri pa delat
http://karst-eagle-projects.webs.com/
https://www.facebook.com/groups/1070481479650458/
Uporabniški avatar
Pisaneli
Dr. Modelar
Prispevkov: 3509
Pridružen: 13 Sep 2006, 20:47
Kraj: Žiče-Slov. Konjice

Odgovor Napisal/-a Pisaneli »

Adijo, Mellijevega foruma že ni več. #-o Ni milosti, če ne plačaš si izbrisan.
Žalostno ampak resnično.
Fear of a Flat Planet.
-slopescream-
Uporabniški avatar
cujcuj
Dr. Modelar
Prispevkov: 2294
Pridružen: 25 Jul 2006, 13:21
Kraj: Selo Bled

kAKTUS.

Odgovor Napisal/-a cujcuj »

LP. Dopoldan sem imel malo vmesnega časa pa sem poslikal domač kaktus. Rekeu sem to pa moram pokazati vsem, ki imajo radi kaktuse. Lansko leto je imel 19 cvetov letos jih ima 21. #-o =D> :o :o
Priponke
HPIM6958 (Custom).JPG
HPIM6958 (Custom).JPG (109.22 KiB) Pogledano 2612 krat
Cvetovi so prelepi.
Cvetovi so prelepi.
HPIM6925 (Custom).JPG (122.42 KiB) Pogledano 2612 krat
To je veselje pogledati ko začne kazat popke ter prve cvetove.
To je veselje pogledati ko začne kazat popke ter prve cvetove.
HPIM6901 (Custom).JPG (127.12 KiB) Pogledano 2612 krat
pebi gas tam gledaj ki letiš.
Uporabniški avatar
cujcuj
Dr. Modelar
Prispevkov: 2294
Pridružen: 25 Jul 2006, 13:21
Kraj: Selo Bled

kAKTUS.

Odgovor Napisal/-a cujcuj »

LP. No tukaj je še ena slika iz drugega kota. :o =D>
Priponke
To je užitek pogledati.
To je užitek pogledati.
HPIM6959 (Custom).JPG (99.19 KiB) Pogledano 2605 krat
pebi gas tam gledaj ki letiš.
logar
Tekmovalec
Prispevkov: 229
Pridružen: 31 Jul 2007, 16:31
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a logar »

Sprašujem se zakaj portal modelarji.com ne dela. :roll:
Uporabniški avatar
jokeR
Tekmovalec
Prispevkov: 405
Pridružen: 23 Jan 2006, 19:34
Kraj: petrovče

Odgovor Napisal/-a jokeR »

betoniram pa feršolam za furno :lol:
Uporabniški avatar
HyperJack
Profesor
Prispevkov: 1230
Pridružen: 16 Maj 2004, 11:07
Kraj: Kočevje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a HyperJack »

jokeR napisal/-a:betoniram pa feršolam za furno :lol:
Kak je pa z Cobro? :D
Uporabniški avatar
klementercon
Profesor
Prispevkov: 1397
Pridružen: 08 Nov 2008, 12:14
Kraj: Sezana Milano
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a klementercon »

Pridno delam v sluzbi

Ta teden pa grem spet za par dni na dopust
Grem pa v

http://www.aqualandia.it/
http://www.mirabilandia.it/

po dopustu pa upam da prispe novo letalo :roll:
http://karst-eagle-projects.webs.com/
https://www.facebook.com/groups/1070481479650458/
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Kumarce ulagam
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Hodim gledat v delavnico kako se epoksi strjuje :D
Uporabniški avatar
jokeR
Tekmovalec
Prispevkov: 405
Pridružen: 23 Jan 2006, 19:34
Kraj: petrovče

Odgovor Napisal/-a jokeR »

jaka napisal/-a:
jokeR napisal/-a:betoniram pa feršolam za furno :lol:
Kak je pa z Cobro? :D
Morem kakšno sliko narediti, še ni bilo časa. Na morju vsak dan žgal po dve baterije. Nastal je pa samo eden video. Vec kot pol gasa nisem vozil (le na trenutke) ker gre preveč po luftu :lol:
Morem iti na kakšno bolj umirjeno jezero za full speed :)

http://www.youtube.com/watch?v=TbrofknJT1g
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Mitja, kaj pa pacaš? Še popravljaš gros zeglerja ali je kaj novega v paci? :) Kdaj gremo letet? :D Samo še malo mikrobalonov moram jutri v rep našibat na DLGju pa upam da bo brez napak potem :D

Sicer sem pa včeraj prišel iz poletne šole, danes od 6 do 8 na šihtu, jutr bom pa verjetno prespal celo dopolne, mi že precej manjka spanca :D Popoldne pa ma da porihtam 3 letala in grem letet. :]
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Kolega potapljač ima željo, da skupaj naredimo Karbonske plavutke.

Danes za rojstni dan sem mu dal tole:
:lol:
Priponke
31072011500.jpg
31072011500.jpg (36.5 KiB) Pogledano 2747 krat
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
štajerc
Dr. Modelar
Prispevkov: 2301
Pridružen: 08 Avg 2006, 14:36
Kraj: Ormož

Odgovor Napisal/-a štajerc »

brejker napisal/-a:Kolega potapljač ima željo, da skupaj naredimo Karbonske plavutke.
:lol:
Povej kaka bo učinkovitost, še jaz prinesem čevelj za mero 8)
Delam v pisarni namesto direktorja :), preglejujem forum ter poslušam antene stmk radio :)
L.P.
Štromar ima včasih prav, elektrika pa vedno!
Uporabniški avatar
blaž berden
Profesor
Prispevkov: 1510
Pridružen: 24 Nov 2005, 16:20
Kraj: Murska Sobota - Maribor

Odgovor Napisal/-a blaž berden »

Ej brejker, jaz se tudi potapljam...bi mel eno :lol:
LP Blaž :)
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Če rabiš samo eno in za na morje,potem misliš verjetno tole......"tahitre"coperge so obvezna oprema..............
http://www.youtube.com/watch?v=YJT766aV ... detailpage
Slika
Uporabniški avatar
Coil
Profesor
Prispevkov: 1145
Pridružen: 22 Mar 2008, 00:00
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Coil »

Pizdim nad Tomažom ki se gre obnaša kot zafrustreran policaj pri malih oglasih. To pa je res že absurdno. Kar je preveč je pa preveč, vedno sem probal upoštevati pravila, če sem si ponovil oglas sem to storil po 2 tednih. Sedaj pa zvem da ponavljanje sploh ni več mogoče in je treba pustiti oglas dokler stvari ne prodaš ??? Ker sem starega zbrisal po 14 dnevih, sedaj sploh ne smem objaviti novega.

Počasi izgubljam voljo do prisotnosti na tem forumu.
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

lol :] Si zgleda že zmišluje pravila po novem haha. :lol:
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
Žigaa
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 12 Maj 2009, 19:23
Kraj: Slovenj Gradec

Odgovor Napisal/-a Žigaa »

Coil napisal/-a:... Kar je preveč je pa preveč, vedno sem probal upoštevati pravila, če sem si ponovil oglas sem to storil po 2 tednih. Sedaj pa zvem da ponavljanje sploh ni več mogoče in je treba pustiti oglas dokler stvari ne prodaš ???...

Počasi izgubljam voljo do prisotnosti na tem forumu.

Hvala enako, podforum mali oglasi je najbolje da se ukine. Itak je postal neuporaben.
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Coil napisal/-a:Pizdim nad Tomažom ki se gre obnaša kot zafrustreran policaj pri malih oglasih. To pa je res že absurdno. Kar je preveč je pa preveč, vedno sem probal upoštevati pravila, če sem si ponovil oglas sem to storil po 2 tednih. Sedaj pa zvem da ponavljanje sploh ni več mogoče in je treba pustiti oglas dokler stvari ne prodaš ??? Ker sem starega zbrisal po 14 dnevih, sedaj sploh ne smem objaviti novega.

Počasi izgubljam voljo do prisotnosti na tem forumu.
Pravila za pisanje v forumu mali oglasi:

- Smo na modelarskem forumu, kjer prodajamo in kupujemo modelarsko robo. Kolesa, računalniki in ostale zadeve ne sodijo sem!

- Komecijalni oglasi pravnih oseb ne spadajo v to rubriko.

- Vsak oglas naj bo napisan v knjižnem jeziku ali pa vsaj temu nekaj podobnega. Hitro in nemarno napisan »zmazek«, da potencialnemu kupcu takojšnjo predstavo, kakšen odnos ima prodajalec do svoje prodajane robe!

- Že iz naslova naj bo razvidno za kaj se gre. Oglas naj bo napisan pregledno, s kratkim in jedrnatim opisom artiklov ter informacijo o njihovem stanju.

- Zelo priporočljivo pa je podajanje dodatnih informacij v smislu povezav na proizvajalčeve strani ali celo slik prodajanih artiklov (te naj ne bodo večje kot 640x480).

- Na koncu obvezno napišite ceno, svoje pravo ime in kje se vas lahko kontaktira (bodisi e-mail, telefon ali pa preko zasebnega sporočila)!

- Ponavljanje oglasov ni dovoljeno, ker ima vsak član označeno, kaj je že videl in se vse preveč to zlorablja v namen, da je oglas nekoga vedno na prvi strani.
V primeru ponavljanja bo izbrisan novejši oglas.

- Oglaševanje več artiklov po možnosti združite v en oglas, zaradi racione izrabe prostora in lažjega moderiranja.

- Kupovanje naj bo izvedeno na podoben način kot pisanje oglasov. Torej na kratko opis, kaj kupujete, okvirna cena in pa kontaktni naslov!

- Ko ste dosegli svoj cilj, t.j. prodali oz. kupili artikle, oglas pobrišite v celoti !

- Pretirano dodajanje smeškov in ASCII kode ter uporaba VELIKIH ČRK se ne tolerira!

- Oglasi, ki imajo link do drugega foruma ali prodajne internetne strani (bolha, salamon),........, bodo izbrisani!

- Dodajanje povezav do prodajnih oglasov v pasicah postov bodo izbrisani!



V primeru kršenja tu napisanih pravil, bodo kršiteljeva sporočila brez nadaljnjih opozoril izbrisana!
V imenu modelarji.com tima za ohranjanje preglednejšega in čistejšega foruma ter skrbi za vse uporabnike in obiskovalce,
Uporabniški avatar
tomazslo
Profesor
Prispevkov: 1369
Pridružen: 22 Jun 2010, 19:07
Kraj: Kranjska Gora
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a tomazslo »

Žigaa napisal/-a:
Coil napisal/-a:... Kar je preveč je pa preveč, vedno sem probal upoštevati pravila, če sem si ponovil oglas sem to storil po 2 tednih. Sedaj pa zvem da ponavljanje sploh ni več mogoče in je treba pustiti oglas dokler stvari ne prodaš ???...

Počasi izgubljam voljo do prisotnosti na tem forumu.

Hvala enako, podforum mali oglasi je najbolje da se ukine. Itak je postal neuporaben.
če si pa na tem forumu samo zaradi malih oglasov...potem zagotovo nisi na pravem forumu, ampak bi moral bit na bolhi ali pa na bazarju...
Uporabniški avatar
Coil
Profesor
Prispevkov: 1145
Pridružen: 22 Mar 2008, 00:00
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Coil »

Tomaž ko tebe še ni bilo, oz si zaj...... koga drugega, smo dorekli da je ponavljanje vse kar je več kot enkrat na 14 dni.

Ne da pa se mi več pregovarjat s teboj, ker imaš očitno nek kompleks in nič zdravega razuma. Če Sašo misli da je to pravi način na tem forumu, ga kar imejte.
Odgovori

Vrni se na Vpisi novico, povezavo,...