P-51D MUSTANG "GUNFIGHTER" PNP PARKZONE

Vse od načrtovanja, izdelave do letenja z modeli letal iz stiropora, deprona, EPP pene, itd.

Moderator: carcar

Odgovori
Uporabniški avatar
TadejM
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Apr 2011, 16:36
Kraj: Bled

P-51D MUSTANG "GUNFIGHTER" PNP PARKZONE

Odgovor Napisal/-a TadejM »

Imam vprašanje glede letala ki ga imam namen kupiti: http://shop.lindinger.at/product_info.p ... s_id=84272

Če ima kdo to letalo v lasti, bi ga prosil naj mi pove koliko je prostora za baterijo saj v paketu dobiš baterijo 3S 1300mAh, sam pa bi dokupil baterijo z več Ah.

Hvala za odgovor
MPX easystar 2nd
MPX FUNCUB
Mustang P51-D
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

Mogoče se bo slišalo malo neumno, samo a ti kupuješ avijon za baterijo ali baterijo za avijon? :)
Kaj sem s tem mislil, če ti je letalo všeč ga kupi, in pol zadevo premeriš in kupiš. Sicer majo pa v Hobby city-ju toliko različnih dimenzij ,da se skoraj sigurno najde kaj po tvojih željah.Edino kar je ponavadi treba vedet ,da večja ko je kapaciteta baterije večja bo tudi posledično teža in pol moraš za vsako baterijo poseb štimat zadevo.
Najbolj simpel je da dokupiš še eno ali več takih oz. podobnih baterij.
No ja seveda je pa odločitev tvoja . :wink:
Uporabniški avatar
8pac
Profesor
Prispevkov: 1608
Pridružen: 07 Sep 2008, 15:26
Kraj: LJ

Odgovor Napisal/-a 8pac »

Aja pa tukaj se mi zdi da ni zraven baterije.
LIEFERUMFANG:
• fertig gebautes Modell
• Motor, Regler, Servos
Uporabniški avatar
JATO
Razpravljalec
Prispevkov: 62
Pridružen: 28 Jan 2007, 13:06

Re: P-51D MUSTANG "GUNFIGHTER" PNP PARKZONE

Odgovor Napisal/-a JATO »

TadejM napisal/-a:Imam vprašanje glede letala ki ga imam namen kupiti: http://shop.lindinger.at/product_info.p ... s_id=84272

Če ima kdo to letalo v lasti, bi ga prosil naj mi pove koliko je prostora za baterijo saj v paketu dobiš baterijo 3S 1300mAh, sam pa bi dokupil baterijo z več Ah.

Hvala za odgovor

Na spletni strani ParkZone imaš (dimenzije org. aku-ja):
http://www.parkzone.com/Products/Defaul ... ID=PKZ1033

Kot je bilo rečeno, če ti je všeč ... kupi. Potem pa poiščeš primeren aku. in kupiš dva ali tri enake.

p.s.: Jaz sem enako storil ko sem nabavil Corsair-ja. 8)

Lp
Corsair F4U
Rapid
Blade CP
Uporabniški avatar
TadejM
Začetnik
Prispevkov: 10
Pridružen: 01 Apr 2011, 16:36
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a TadejM »

8pack ja vrjetn se ni dobr razbral kva kupujem. Kupujem namreč letalo ter baterijo, le da bi bila ta baterija imela večjo kapaciteto kot priporočena 1300mAha in bi še vedno ˝sedla˝ v letalo :)

JATO in 8pack hvala za hiter odgovor in priporočila :)
MPX easystar 2nd
MPX FUNCUB
Mustang P51-D
Uporabniški avatar
gusar
Freak
Prispevkov: 828
Pridružen: 05 Dec 2004, 12:19
Kraj: Štajerska

Odgovor Napisal/-a gusar »

TadejM napisal/-a:8pack ja vrjetn se ni dobr razbral kva kupujem. Kupujem namreč letalo ter baterijo, le da bi bila ta baterija imela večjo kapaciteto kot priporočena 1300mAha in bi še vedno ˝sedla˝ v letalo :)

JATO in 8pack hvala za hiter odgovor in priporočila :)
Če se vstavlja od spodaj v odprtino ne gre večja noter!
MKM
Helium
Tekmovalec
Prispevkov: 398
Pridružen: 22 Mar 2009, 15:31

Odgovor Napisal/-a Helium »

Nevem, zakaj bi hotel imeti več mah kot je priporočeno... Mislim, da je za ta avion to povsem primerna kapaciteta. Pač nabaviš še dva ali tri iste packe pa si oborožen.



Lp, Marko
Spektrum DX6i

GB-Models Yak 55M 1.4m
Uporabniški avatar
deci
Tekmovalec
Prispevkov: 289
Pridružen: 13 Jan 2009, 19:20
Kraj: Sežana - Šepulje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a deci »

Prostora je le za akku ki je prilozen torej 3s 1300mah. Morda bi zlezel noter kakšen malo daljši akku.
Sicer pa sam imam več paketov akkujev 3s 1300mah in so vsi priblizno enakih dimenzij in lepo sedejo v prostor za akku.

lp
Odgovori

Vrni se na Modeli iz penastih materialov