Modelarski zemljevid

Vse, kar ne spada drugam v čolnarstvu.

Moderatorji: Intruder, A6_quattro

Odgovori
Uporabniški avatar
kokynator
Tekmovalec
Prispevkov: 329
Pridružen: 13 Dec 2009, 17:03
Kraj: Zemlja

Modelarski zemljevid

Odgovor Napisal/-a kokynator »

Pozdravljeni čolnarji!

Postavil sem tako imenovani modelarski zemljevid na katerem so zbrane vse lokacije letalcev, čolnarjev, avtomobilistov, modelarskih trgovin ter sejmov.

Največ lokacij nam primanjkuje s področja čolnarstva zato vas prosim, če s svojim znanjem pomagate pri širitvi zemljevida. Kot lokacija se šteje že vsako malo jezerce, luža, jezero, mlaka ali kaj podobnega, le da omogoča dobro plovbo za modelarje.

Zemljevid je dostopen na http://www.rc-skatla.info/zemljevid

Za lažje "branje" zemljevida uporabite navigacijo tik pod zemljevidom. Z njo lahko izklopite in vklopite posamezne kategorije.

LP in že vnaprej hvala za informacije![/url]
www.rcmap.info - modelarski zemljevid z lokacijami po celem svetu - tudi za Android
Uporabniški avatar
kokynator
Tekmovalec
Prispevkov: 329
Pridružen: 13 Dec 2009, 17:03
Kraj: Zemlja

Odgovor Napisal/-a kokynator »

Kaj ste res nezainteresirani/v zimskem spanju/ne vozite čolnov po jezerih?

Verjetno ste le v zimskem spanju hehe, ni nobene zamere ;) le upam, da se kdo kmalu prebudi in se mu bo ideja o zemljevidu zdela zanimiva in bo z veseljem kaj prispeval k razvoju. Do takrat pa nasvidenje!

:)
www.rcmap.info - modelarski zemljevid z lokacijami po celem svetu - tudi za Android
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Kako lahko dodajam lokacije?
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
kokynator
Tekmovalec
Prispevkov: 329
Pridružen: 13 Dec 2009, 17:03
Kraj: Zemlja

Odgovor Napisal/-a kokynator »

Zaenkrat le na ta način, da jih posreduješ meni.... v planu pa imam zastavit zadevo tako, da bo lahko vsak sam dodajal. Zaenkrat pa lahko samo jaz dodajam. Sporoči mi preko foruma (tukaj) ali pa izpolni kontaktni obrazec na zemljevidu (glej čisto na dnu opcijo kontakt).

LP
www.rcmap.info - modelarski zemljevid z lokacijami po celem svetu - tudi za Android
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Glej takole sem naredil :wink:
Bo vredu?
Slika
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
kokynator
Tekmovalec
Prispevkov: 329
Pridružen: 13 Dec 2009, 17:03
Kraj: Zemlja

Odgovor Napisal/-a kokynator »

Upam, da bom lahko točno našel lokacijo, sicer si pa dobro označil in ne bo problema. Prosil bi te le, če imaš podatke o lokacijah? Vidim, da si označil modelarsko letališče pa verjetno pripada k nekemu klubu modelarjev? Za jezera ne bo problema najdt imena.
Drugače imam raje koordinate o lokacijah, ker je dodajanje hitrejše ;) tako, da če boš kdaj imel možnost oz. podatek o koordinatah je tisto bolj praktično.

LP
www.rcmap.info - modelarski zemljevid z lokacijami po celem svetu - tudi za Android
Uporabniški avatar
brejker
Dr. Modelar
Prispevkov: 4065
Pridružen: 20 Feb 2006, 21:38
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a brejker »

Označil sem travnik in ne letališča.
Je kar natančno označen. Poglej pod satelitom pa boš videl "kup šodra".
Imamo v najemu cesto in parkirišče. (modelarski klub Kamnik)
-Pobočje sem malo skiksal... bobiš ZS glede tega pa ti bom poleg še kakšnega pripel :wink:
www.okarbon.eu
Uporabniški avatar
kokynator
Tekmovalec
Prispevkov: 329
Pridružen: 13 Dec 2009, 17:03
Kraj: Zemlja

Odgovor Napisal/-a kokynator »

OK, hvala!
Se opravičujem za pomoto, malce pozna ura pa sem narobe pogledal ;)
www.rcmap.info - modelarski zemljevid z lokacijami po celem svetu - tudi za Android
Odgovori

Vrni se na Razne čolnarske zadeve