Pista v Sneberjah (Zalogu, pr kurah)

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Odgovori
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

No še ena vesela novica =D> =D> =D> =D> =D> .
Kup iz smeri pristajanja je spet VEČJI :car: :car: :car: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :grrrrrrrrrrr: :ratata: :ratata: :ratata: :razpaljot: :razpaljot: :razpaljot: :razpaljot:
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

Jebi ga!!! Uni na drugi strani pa ni resen.... zamuja #-o
Robert
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Kmal pa boste mel še padino :lol: :lol: :lol:
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
T0RN4D0
Dr. Modelar
Prispevkov: 2979
Pridružen: 15 Feb 2010, 20:40
Kraj: sevnica

Odgovor Napisal/-a T0RN4D0 »

Zdej rabte na tistem kupu sam še en ogromen reklamni pano pa ste zmagali :D
Fly it like you stole it!
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Pista v Snebarjih (pri kurah)

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Kakor je tekma lepo uspela,kaže tudi hektarskemu donosu KZ (kmetiske zadruge)pr"kurah.Paradajz je že cvetel,koleraba se že kaže,solata je v bujnem pogledu.Manjka samo še ena princeska,ki bo namesto naveličanega gledanja v frčoplane s seboj prinesla motiko,okopala parcelo KZ in poplela. Pol naj pa nabere nekaj te čudovite solatke in dragemu pripravi nedeljsko vegetarjansko kosilo. :wink: Pa še ena posebnost našega Riharda:Če prešteješ kolerabe,jih je toliko,kot je bilo tekmovalcev. :-k
Priponke
IMG_5338.jpg
IMG_5338.jpg (119.72 KiB) Pogledano 3661 krat
IMG_5339.jpg
IMG_5339.jpg (114.98 KiB) Pogledano 3661 krat
IMG_5340.jpg
IMG_5340.jpg (109.28 KiB) Pogledano 3661 krat
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

A to pomen de so bli tekmovalci iz rodu Kolerabarjev :roll: :roll:
Drgač pa KZ pr kurah res lepo napreduje =D> =D>
Robert
Uporabniški avatar
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6716
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Najboljš da zdele še stojinco postavte pa začnete prodajat(sadje-zelenjava)pa konkurenco delat šipkotm :lol:
Uporabniški avatar
tone vidensek
Dr. Modelar
Prispevkov: 2126
Pridružen: 21 Nov 2005, 20:04

Pista v Snebarjih (pri kurah)

Odgovor Napisal/-a tone vidensek »

Ne nakladajte nesrečniki,raje prinesite prekle za paradajze.(pa ne štiri metrske za fižol).Se vid,da ste zrastl u bulan Lublan. #-o
Uporabniški avatar
golum
Razpravljalec
Prispevkov: 55
Pridružen: 06 Jun 2009, 09:53
Kraj: pr' kurah

Odgovor Napisal/-a golum »

:D :D :D :D =D> ti jih pa treseš.
Krajan
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2010, 11:38
Kraj: Ljubljana

Hrup !!!!

Odgovor Napisal/-a Krajan »

Spoštovani,

pišem vam v imenu krajanov Sneberij in Zaloga, v kateri okolici imate vaše "letališče" Pr' Kurah, ki se natančneje nahaja na Cesti v Prod. Osebno nimam nič proti vašemu hobiju oziroma delovanju, vendar vaše delovanje povzroča že kar nekaj časa več kot prekomeren hrup, ki ga povzročate z vašimi avio modeli. Iz dneva v dan smo deležni hrupa, ki presega vse meje (še posebej ob vikendih oziroma nedeljah).

Prosim vas, da omejite vaše delovanje z preglasnimi modeli, kajti v nasprotnem bomo prisiljeni poiskati pravne in druge načine za omejitev hrupa, ki ga povzroča vaše delovanje.

Lp
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

No ja po eni strani vas razumem vendar me zanima če ste tako obvestilo poslali tudi podjetju,ki cele dneve melje drevesa in se vozi z veliko gradbeno mehanizacijo ne upošteva ne hrupnih še manj pa gradbenih predpisov.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Krajan
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2010, 11:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Krajan »

UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:No ja po eni strani vas razumem vendar me zanima če ste tako obvestilo poslali tudi podjetju,ki cele dneve melje drevesa in se vozi z veliko gradbeno mehanizacijo ne upošteva ne hrupnih še manj pa gradbenih predpisov.
Hvala za vaš odgovor, vendar vaš odgovor ni na mestu oziroma je prelaganje odgovornosti.

Lp
Uporabniški avatar
Živnorc
Dr. Modelar
Prispevkov: 3093
Pridružen: 22 Nov 2004, 09:54
Kraj: Kamnik

Odgovor Napisal/-a Živnorc »

Živijo, g. krajan Sneberij.

Glejte:
Naša letala res povzročajo hrup. Hrup povzročajo tudi ostala prevozna sredstva...avtomobili, tovornjaki...
Če gremo meriti hrup v Sneberjah ali pa Zalogu, ko ga povzročajo naši modeli popoldne ali pa med vikendom dopoldne in popoldne in ga primerjamo z ropotom Tomosa avtomatika, ki ga vsako jutro poslušate, ko poštar raznaša cajtnge od hiše do giše ob petih zjutraj, mislim da hrup Tomosa prekaša našega od letala za nekajkratni faktor.
Pa ste poštarja že prijavili, da vas zbuja ob 5 uri ?
Poznam veliko ljudi v Zalogu ...od sodelavcev, do drugih prijateljev in ko se slučajno pogovarjamo o našem hobiju, mi povejo da se nas res sliši, pa da se noben od njih niti od sosedov še ni potožil, da jih moti.
Vem, da nekoga, ki mu gre na živce ena stvar moti še toliko bolj, če že v naprej ve...pravzaprav kar pričakuje, da mu bo šlo spet nekaj na živce. Verjamem, da to pri kakem posamezniku pripelje do nevzdržnega stanja...kot je bilo to pri meni, ko je soseda imela doma pod mojim oknom petelina, ki je konstantno pel od dveh zjutraj v 6 sekundnih intervalih...jasno da sem šel že spat ves naspizdiran, ko sem vedel že v naprej, da ne bom mogel spati.
V našem primeru pa je to malce drugače...seveda, če gledamo z naše strani, ne z druge. Letala se res sliši v bližnje kraje, vendar je ta "hrup " mislim da v "zakonskih normalah"...vendar je to spet relativna stvar, odvisno koliko gre komu ta hrup na živce.

Moje mnenje je, da zaključimo tole debato na forumu, ker se lahko tole sprevrže v hud prepir, ker se vedno kdo najde, da stvar začne preveč na trdo.
Moj predlog je, da se dogovorimo en dan in se dobimo na naši pisti in se lepo pogovorimo kako in kaj.
Prosil bi vas, da se preko ZS- dogovoriva za datum kako naprej.
Hvala in lep pozdrav!
Uroš.
Pridemo tudi na dom...

Lep dan še naprej!
Živnorc.
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Krajan napisal/-a:
UROŠ MURKOVIČ napisal/-a:No ja po eni strani vas razumem vendar me zanima če ste tako obvestilo poslali tudi podjetju,ki cele dneve melje drevesa in se vozi z veliko gradbeno mehanizacijo ne upošteva ne hrupnih še manj pa gradbenih predpisov.
Hvala za vaš odgovor, vendar vaš odgovor ni na mestu oziroma je prelaganje odgovornosti.

Lp
Gospod Krajan to ni nobeno prelaganje odgovornosti [-X ker ,če mene moti hrup mi je čisto vseeno ali leti letalo ali pa negdo žaga drva.Vprašanje je samo v katerega se upam spustit.
No kot je že kolega povedu se moramo dobit na pisti pa,da si povemo kaj mislimo o vsem tem ker se take stvari rešuje na 4ali več uči ne pa preko tipkovnice.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
Uporabniški avatar
Entrainer
Razpravljalec
Prispevkov: 153
Pridružen: 16 Nov 2005, 22:34

Odgovor Napisal/-a Entrainer »

Fantje, ne se kregat. Jaz predlagam, da tale naš gospod von K(a)rajan da za kakšno gajbo pira mi pa za čevape pa bo volk sit in kura cela.
Profesionalni maneken notranje lepote.
---------------------------------------------
http://modelarstvo.noir.si
Krajan
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2010, 11:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Krajan »

Živnorc napisal/-a:Živijo, g. krajan Sneberij.

Glejte:
Naša letala res povzročajo hrup. Hrup povzročajo tudi ostala prevozna sredstva...avtomobili, tovornjaki...
Če gremo meriti hrup v Sneberjah ali pa Zalogu, ko ga povzročajo naši modeli popoldne ali pa med vikendom dopoldne in popoldne in ga primerjamo z ropotom Tomosa avtomatika, ki ga vsako jutro poslušate, ko poštar raznaša cajtnge od hiše do giše ob petih zjutraj, mislim da hrup Tomosa prekaša našega od letala za nekajkratni faktor.
Pa ste poštarja že prijavili, da vas zbuja ob 5 uri ?
Poznam veliko ljudi v Zalogu ...od sodelavcev, do drugih prijateljev in ko se slučajno pogovarjamo o našem hobiju, mi povejo da se nas res sliši, pa da se noben od njih niti od sosedov še ni potožil, da jih moti.
Vem, da nekoga, ki mu gre na živce ena stvar moti še toliko bolj, če že v naprej ve...pravzaprav kar pričakuje, da mu bo šlo spet nekaj na živce. Verjamem, da to pri kakem posamezniku pripelje do nevzdržnega stanja...kot je bilo to pri meni, ko je soseda imela doma pod mojim oknom petelina, ki je konstantno pel od dveh zjutraj v 6 sekundnih intervalih...jasno da sem šel že spat ves naspizdiran, ko sem vedel že v naprej, da ne bom mogel spati.
V našem primeru pa je to malce drugače...seveda, če gledamo z naše strani, ne z druge. Letala se res sliši v bližnje kraje, vendar je ta "hrup " mislim da v "zakonskih normalah"...vendar je to spet relativna stvar, odvisno koliko gre komu ta hrup na živce.

Moje mnenje je, da zaključimo tole debato na forumu, ker se lahko tole sprevrže v hud prepir, ker se vedno kdo najde, da stvar začne preveč na trdo.
Moj predlog je, da se dogovorimo en dan in se dobimo na naši pisti in se lepo pogovorimo kako in kaj.
Prosil bi vas, da se preko ZS- dogovoriva za datum kako naprej.
Hvala in lep pozdrav!
Uroš.
Poslan ZS.

Lp
Uporabniški avatar
RLogar
Profesor
Prispevkov: 1112
Pridružen: 22 Nov 2004, 21:37
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RLogar »

Hja, pa glih zdej ko sem propeler zamenjal, da bo manj ropotalo.. #-o #-o #-o

Sam sem eden izmed (naj)bolj glasnih in aktivnih, 3 dni bom še ropotal proti večeru - priprave na tekmo. Potem pa dopust in malce tišine, nato dogovor.

LP

Robi
Krajan
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2010, 11:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Krajan »

RLogar napisal/-a:Hja, pa glih zdej ko sem propeler zamenjal, da bo manj ropotalo.. #-o #-o #-o

Sam sem eden izmed (naj)bolj glasnih in aktivnih, 3 dni bom še ropotal proti večeru - priprave na tekmo. Potem pa dopust in malce tišine, nato dogovor.

LP

Robi
Bomo potrpeli do nujnega dogovora, ker je bilo včeraj spet preglasno.

Lp
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13475
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Krajan napisal/-a:Bomo potrpeli do nujnega dogovora, ker je bilo včeraj spet preglasno.Lp
Ne bi rad prilival olja na ogenj, ampak dajem samo eno mojo menje:

Gospod "krajan", moje menje (na osnovi Uredbe o hrupu v naravnem in življenjskem okolju, po Uradnem Listu) je, da se mora, preden se nekaj okarakterizira za "preglasno", najprej pogledati v katero kategorijo spada obravnavano območje, ter na osnovi dovoljenega hrupa in meritev ugotoviti, ali je neka dejavnost prehrupna za to okolje in čas izvajanja.

Obstajajo štiri kategorije naravnega ali življenjskega območja.
Stopnje varstva pred hrupom, določene glede na občutljivost posameznega območja naravnega ali življenjskega okolja (v nadaljevanju: območje) za učinke hrupa, so:

- I. stopnja varstva pred hrupom za območje, ki potrebuje povečano varstvo pred hrupom, to je naravno območje, namenjeno turizmu in rekreaciji, neposredna okolica bolnišnic, zdravilišč in okrevališč ter območje naravnih parkov (v nadaljevanju: I. območje);

- II. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer ni dopusten noben poseg v okolje, ki je moteč zaradi povzročanja hrupa, to je območje, ki je primarno namenjeno bivanju oziroma zgradbam z varovanimi prostori, čisto stanovanjsko območje, okolica objektov vzgojnovarstvenega in izobraževalnega programa ter programa osnovnega zdravstvenega varstva, območje igrišč ter javnih parkov, javnih zelenih in rekreacijskih površin (v nadaljevanju: II. območje);

- III. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer je dopusten poseg v okolje, ki je manj moteč zaradi povzročanja hrupa, to je trgovsko-poslovno-stanovanjsko območje, ki je hkrati namenjeno bivanju oziroma zgradbam z varovanimi prostori in obrtnim ter podobnim proizvodnim dejavnostim (mešano območje), območje, namenjeno kmetijski dejavnosti ter javno središče, kjer se opravljajo upravne, trgovske, storitvene ali gostinske dejavnosti (v nadaljevanju: III. območje);

- IV. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer je dopusten poseg v okolje, ki je lahko bolj moteč zaradi povzročanja hrupa, to je območje brez stanovanj, namenjeno industrijski ali obrtni ali drugi podobni proizvodnji, transportni, skladiščni ali servisni dejavnosti ter hrupnejšim komunalnim dejavnostim (v nadaljevanju: IV. območje).
Za vsako veljajo predpisi za mejne in kritične ravni hrupa, ter nočne in dnevne mejne ravni za vir hrupa.

Hrup se ne ocenjuje s sluhom ampak meri z napravami za merjenje hrupa.

Meritve hrupa s strani pooblaščene uradne osebe niso najbolj poceni!

Prav tako uradni list opredeljuje kdaj lahko obratujejo naprave z motorji na notranje izgorevanje.

Upam, da boste našli skupen jezik za ureditev problema na relaciji letenje z modeli<-> moteni občani, kajti zelo slabo bi bilo, če se takšna zanimiva aktivnost kot je letalsko modelarstvo, ukine in jo nadomesti tiho zabadanje igel v žilo za vašim vogalom, ki pravzaprav nikogar ne bo motilo in ne bo dvigalo hrupa, dokler vam ne potrka na vaša vrata.....

Naj povem, da nisem modelar, ki leti pr kurah, ampak sem se oglasil, ker se v svojem poslu dostikrat srečujem s problemom hrupa in "osveščenimi" posamezniki.


Pa brez zamere...

LP

Mitja
Krajan
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 19 Jul 2010, 11:38
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Krajan »

Ultralajt napisal/-a:
Krajan napisal/-a:Bomo potrpeli do nujnega dogovora, ker je bilo včeraj spet preglasno.Lp
Ne bi rad prilival olja na ogenj, ampak dajem samo eno mojo menje:

Gospod "krajan", moje menje (na osnovi Uredbe o hrupu v naravnem in življenjskem okolju, po Uradnem Listu) je, da se mora, preden se nekaj okarakterizira za "preglasno", najprej pogledati v katero kategorijo spada obravnavano območje, ter na osnovi dovoljenega hrupa in meritev ugotoviti, ali je neka dejavnost prehrupna za to okolje in čas izvajanja.

Obstajajo štiri kategorije naravnega ali življenjskega območja.
Stopnje varstva pred hrupom, določene glede na občutljivost posameznega območja naravnega ali življenjskega okolja (v nadaljevanju: območje) za učinke hrupa, so:

- I. stopnja varstva pred hrupom za območje, ki potrebuje povečano varstvo pred hrupom, to je naravno območje, namenjeno turizmu in rekreaciji, neposredna okolica bolnišnic, zdravilišč in okrevališč ter območje naravnih parkov (v nadaljevanju: I. območje);

- II. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer ni dopusten noben poseg v okolje, ki je moteč zaradi povzročanja hrupa, to je območje, ki je primarno namenjeno bivanju oziroma zgradbam z varovanimi prostori, čisto stanovanjsko območje, okolica objektov vzgojnovarstvenega in izobraževalnega programa ter programa osnovnega zdravstvenega varstva, območje igrišč ter javnih parkov, javnih zelenih in rekreacijskih površin (v nadaljevanju: II. območje);

- III. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer je dopusten poseg v okolje, ki je manj moteč zaradi povzročanja hrupa, to je trgovsko-poslovno-stanovanjsko območje, ki je hkrati namenjeno bivanju oziroma zgradbam z varovanimi prostori in obrtnim ter podobnim proizvodnim dejavnostim (mešano območje), območje, namenjeno kmetijski dejavnosti ter javno središče, kjer se opravljajo upravne, trgovske, storitvene ali gostinske dejavnosti (v nadaljevanju: III. območje);

- IV. stopnja varstva pred hrupom za območje, kjer je dopusten poseg v okolje, ki je lahko bolj moteč zaradi povzročanja hrupa, to je območje brez stanovanj, namenjeno industrijski ali obrtni ali drugi podobni proizvodnji, transportni, skladiščni ali servisni dejavnosti ter hrupnejšim komunalnim dejavnostim (v nadaljevanju: IV. območje).
Za vsako veljajo predpisi za mejne in kritične ravni hrupa, ter nočne in dnevne mejne ravni za vir hrupa.

Hrup se ne ocenjuje s sluhom ampak meri z napravami za merjenje hrupa.

Meritve hrupa s strani pooblaščene uradne osebe niso najbolj poceni!

Prav tako uradni list opredeljuje kdaj lahko obratujejo naprave z motorji na notranje izgorevanje.

Upam, da boste našli skupen jezik za ureditev problema na relaciji letenje z modeli<-> moteni občani, kajti zelo slabo bi bilo, če se takšna zanimiva aktivnost kot je letalsko modelarstvo, ukine in jo nadomesti tiho zabadanje igel v žilo za vašim vogalom, ki pravzaprav nikogar ne bo motilo in ne bo dvigalo hrupa, dokler vam ne potrka na vaša vrata.....

Naj povem, da nisem modelar, ki leti pr kurah, ampak sem se oglasil, ker se v svojem poslu dostikrat srečujem s problemom hrupa in "osveščenimi" posamezniki.


Pa brez zamere...

LP

Mitja
Spoštovani,

sem že sporočil, da je bilo poslano ZS vašemu kolegu oz. vodji društva modelarjev, da se dobimo in dogovorimo.

Nisem imel namena polemizirat tukaj na forumu, vendar moram vseeno napisat tudi moje mnenje, kot pravite "motenega občana".

Moram vas seznaniti, da pravne podlage poznam (Uredbo o mejnih vrednostih kazalcev hrupa v okolju, Pravilnik o prvih meritvah in obratovalnem monitoringu hrupa za vire hrupa ter o pogojih za njegovo izvajanje, itd.).

Vsem tistim, ki se sklicujete na ostale "probleme" kot npr. gradbena podjetje ali podjetje za predelavo lesa ali kot ste Vi povedali, "narkomanijo", se strinjam, da so to tudi problemi, na katere smo opozarjali v preteklosti in bomo še naprej opozarjali pristojne inštitucije.

Vendar se zmeraj pospravi pod domačim pragom, ne pa pod tujim pragom.


Nikjer nisem napisal, da nas motijo VSI modelarji. Napisal sem, da nas motijo nekateri modelarji, ki izvajajo akrobacije z očitno PREGLASNIMI modeli, poleg tega pa še kakšna druga stvar, za katere smo prejeli pripombe krajanov.

Poleg tega pa, če menite, da hrup preglasnih avio modelov ni moteč, pa dejte izvajat dejavnost na domačem dvorišču, po sporočte reakcijo bližnje okolice na vašo dejavnost.

To je bilo moje zadnje javljanje na vašem forumu na to temo do sestanka, ki ga upam bomo imeli v čimbližji prihodnosti v skladu z dogovorom vodje društva modelarjev.

S spoštovanjem,
Uporabniški avatar
RLogar
Profesor
Prispevkov: 1112
Pridružen: 22 Nov 2004, 21:37
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RLogar »

Krajan napisal/-a:
RLogar napisal/-a:Hja, pa glih zdej ko sem propeler zamenjal, da bo manj ropotalo.. #-o #-o #-o

Sam sem eden izmed (naj)bolj glasnih in aktivnih, 3 dni bom še ropotal proti večeru - priprave na tekmo. Potem pa dopust in malce tišine, nato dogovor.

LP

Robi
Bomo potrpeli do nujnega dogovora, ker je bilo včeraj spet preglasno.

Lp
No zdej me pa že pošteno firbec matra, kako blizu piste ste stacionirani.
Model je defintivno precej tišji, kot je bil v zadnjem letu in pol. Poleg tega sem bil sam in opravil 4 štarte po 10min. Da ne dolgovezim, poslušanje včerajšnjega letenja s kilometra ali dveh oddaljenosti ni moglo biti neko hudo trpljenje...

Pa še to, na tej pisti se v takšni in drugačni obliki leti že več kot 20 let. Sam sem tu od vsega začetka. Imeli smo od jet modelov, glasnih metanolcev, malih cox motorjev brez izpuhov itd. Do sedaj nobene pripombe na glasnost...

Lep pozdrav,

Robi Logar
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Jaz ti lahko povem, da se kavitiranje propa na večjem akrobatu sliši vse tja do konca Zaloške do Ljubljanice. A zame je to pesem za ušesa :glasba:
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Vsem tistim, ki se sklicujete na ostale "probleme" kot npr. gradbena podjetje ali podjetje za predelavo lesa ali kot ste Vi povedali, "narkomanijo", se strinjam, da so to tudi problemi, na katere smo opozarjali v preteklosti in bomo še naprej opozarjali pristojne inštitucije.


Se pravi,ko boste še te utišal bojo na vrsti še vrabci,ker čivkajo okoli bajte.
Pa še neki! mene je mama učila ,da če se z kom pogovarjam se lepo predstavim ne pa da se skrivam pod nekim čudnim imenom.
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
mzakelj
Profesor
Prispevkov: 1171
Pridružen: 24 Nov 2009, 12:27
Kraj: Godowich

Odgovor Napisal/-a mzakelj »

Ne poznam točno situacije, a kot bi sklepal z postov je ta Krajan navaden nergač, kateremu nič ne paše. Če bi se vpiču v sosedovega mačka, bi verjetno toliko časa zasledoval ubogo žival dokler ne bi prdnila. Nato bi bil cel hudič. Pri nas imamo lepo ime za take : DRIST !!!!

:x
Uporabniški avatar
RLogar
Profesor
Prispevkov: 1112
Pridružen: 22 Nov 2004, 21:37
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RLogar »

pegasus napisal/-a:Jaz ti lahko povem, da se kavitiranje propa na večjem akrobatu sliši vse tja do konca Zaloške do Ljubljanice. A zame je to pesem za ušesa :glasba:
:lol:

Jure, hvala za info. Tako kot si rekel in je Živnorc napisal par postov nazaj: "sliši se", kako glasno in če je v mejah dovoljenega bo pa potrebno izmeriti.

Tudi jaz slišim norca na motorju, ki ob polnoči odpre do konca po dunajski od obvoznice in ga slišim še, ko spusti gas na bavarcu, po tem, ko je imel že četrto na 10jurjev. Pa ne s fabrškim izpuhom, da ne bo pomote.

Sicer tudi to mojim ušesom paše, :lol: :lol: problem je v tem, ker bolj kot ne prestrašeno poslušam kdaj bo počilo... Da pa zbudi pol Ljubljane, najbrž ni treba posebej razlagat.
#-o #-o

LP

Robi
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana