MULTIPLEX MC 3010 - POMOČ

Izkušnje z RV napravami, sprejemniki, servomehanizmi

Moderator:

Odgovori
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

MULTIPLEX MC 3010 - POMOČ

Odgovor Napisal/-a breny »

Pozdravljeni!
Imam omenjeni oddajnik in zanima me, ali se da na kakršenkoli način zadeva vrniti na tovarniške nastavite. V navodilih nisem našel nič pametnega, ali pa morda nisem prav iskal. Vsakršna pomoč bo dobrodošla.

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Sam jo imam, pa ti ne znam odgovoriti. Če pa boš preučil navodila, potem ne potrebuješ "gumba" povrnitev na tovarniške nastavitve ;).
Uporabniški avatar
Melly
Dr. Modelar
Prispevkov: 3879
Pridružen: 15 Feb 2007, 22:51
Kraj: Ankaran, Ocizla

Odgovor Napisal/-a Melly »

A imaš notri "reserve battery"?
Navodila stran 76?
http://www.multiplex-rc.de/cms/vorschau ... 030_gb.pdf
lp Melly
Uporabniški avatar
AlesZ
Dr. Modelar
Prispevkov: 3221
Pridružen: 22 Maj 2002, 01:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a AlesZ »

Oziroma kaj sploh misliš z tovarniškimi nastavitvami,v menijih imaš par prednastavljenih programov ki jih preimenuješ ali pa kopiraš v meni ki ga rabiš..........imaš pa tudi litijevo baterijo na "matični plošči" ki ti skrbi za ohranjanje teh zadev,če se ti sesuje...... :roll:
Slika
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Melly napisal/-a:A imaš notri "reserve battery"?
Navodila stran 76?
http://www.multiplex-rc.de/cms/vorschau ... 030_gb.pdf
Možakar ima 3010 ;).
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

Saj ravno v tem je problem, ker sem "izgubil" nekatere prednastvaljive programe!
Izgleda, da sem jih kopiral na napačno mesto in potem opravljal še druge nastavitve, tako, da mi sedaj zadeva ne deluje pravilno. Pri prednastvaljenem modelu "Big lift" mi servo za gas dela tako, da se pri premiku ročice iz nultega položaja do sredine servo odkloni do polovice hoda, ko pa ročico pomaknem naprej do skrajne lege, se servo vrne nazaj v nulto pozicijo. Prednastvaljenega modela za npr.F3A pa najbrž še katerega, pa ni več nikjer v meniju, oz. sem ga verjetno "prekril" s kakšnim drugim predprogramom.
@ Melly....hvala za angleško verzijo navodil! Saj ne rečem, da mi je nemščina španska vas, ampak angleško je pa le angleško :D .

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

breny napisal/-a:Saj ravno v tem je problem, ker sem "izgubil" nekatere prednastvaljive programe!
Izgleda, da sem jih kopiral na napačno mesto in potem opravljal še druge nastavitve, tako, da mi sedaj zadeva ne deluje pravilno. Pri prednastvaljenem modelu "Big lift" mi servo za gas dela tako, da se pri premiku ročice iz nultega položaja do sredine servo odkloni do polovice hoda, ko pa ročico pomaknem naprej do skrajne lege, se servo vrne nazaj v nulto pozicijo. Prednastvaljenega modela za npr.F3A pa najbrž še katerega, pa ni več nikjer v meniju, oz. sem ga verjetno "prekril" s kakšnim drugim predprogramom.
@ Melly....hvala za angleško verzijo navodil! Saj ne rečem, da mi je nemščina španska vas, ampak angleško je pa le angleško :D .

LP Brane
Glede na to, da imaš 3010, potem si raje snami majmunal za 3010 http://www.multiplex-rc.de/cms/vorschau ... 010_gb.pdf

Resnično pa ti predlagam, da si vzameš čas in da se naučiš sam nastaviti čisto vsako funkcijo, ker boš včasih več časa porabil, da boš prednastavljene priredil kot pa kreiral sam svoje nastavitve :D .
Uporabniški avatar
drago
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 01 Avg 2007, 21:04
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a drago »

Uporabniški avatar
drago
Razpravljalec
Prispevkov: 87
Pridružen: 01 Avg 2007, 21:04
Kraj: Celje
Kontakt:

profi mc 3000/4000

Odgovor Napisal/-a drago »

Imam eno prošnjo.Ali je kdo ali pa zna najti na e-aby u dodatno opremo za MPX profi mc 3000/4000 in sicer nosilce za nosilni trak zraven sta pa meni se zdi tudi dva podaljška za roke za ob strani postaje?
Uporabniški avatar
breny
Freak
Prispevkov: 474
Pridružen: 29 Avg 2005, 09:06
Kraj: Mozirje

Odgovor Napisal/-a breny »

Za e-bay ne vem, imam pa jaz eno tako zadevo viška!

041 483-461

LP Brane
35 MHZ, Ch 76
Uporabniški avatar
lucky_luke
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 12 Dec 2004, 11:00
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a lucky_luke »

Zdravo,

tudi jaz potrebujem ročke za trak in "winglete", se pravi naslone za roke na vsaki strani oddajnika (mc3010). Če ima kdo kakšne viška in bi jih želel prodati naj mi prosim javi.

Hvala in lp,
L.
.:.:.Let`s go flying.:.:.
Odgovori

Vrni se na RV naprave