Pista v Crngrobu

Moderator: Pisaneli

Odgovori
neodym4
Razpravljalec
Prispevkov: 155
Pridružen: 27 Nov 2002, 01:00
Kraj: Kranj

Pista v Crngrobu

Odgovor Napisal/-a neodym4 »

Pozdravljeni,

kaj se kdo leti v Crngrobu. Danes sem bil tam pa je pista v najslabsem stanju do sedaj. Slisal sem tudi, da Cuki zdaj letijo nekje drugje. Kje?

Zelo dobro bi bilo, ce bi se kak dan (najbolje cimprej - trenutno je zemlja zelo mehka) dobili in povaljali ter pokosili travo, ce se jo bo spoh se dalo resiti - vojaki so letos res naredili hudica in pol :evil: (kolesnice globlje od 10cm!!!), saj so se vozili po travniku.

Ce ima kdo predlog kdaj naj to prosim napise. Meni naceloma ustreza vsak delovni dan razen petka. Ta vikend sobota popoldne ...

Skratka, ce je se kdo pripravljen prijeti za valjar ali koslinico in seveda ima kljuc od barake, kjer se le-ta nahaja naj me poklice, maila, ... in z veseljem bom pomagal.

LP
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Big A »

Hej,

Vsako leto imamo spomladi v Crngrobu delovno akcijo za ureditev piste.
Problem te piste je med drugim tudi to, da je spomladi precej razmočena in zato pogosto neprijetna za letenje, kaj šele za urejanje. Čim se bo vsaj približno posušila, bomo napravili delovno akcijo.
Po sklepu občnega zbora, bomo letos akcije imeli ob četrtkih popoldne.
Bomo pravočasno obvestili. Vsak, ki je pripravljen pomagati, je dobrodošel!

LP

Andrej Pervinšek
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Big A »

Danes, 12.maja 2005, imamo v Crngrobu, delovno akcijo za ureditev vzletne piste. Pričetek ob 17.uri.

Vabljeni!!

A
mucek
Freak
Prispevkov: 499
Pridružen: 09 Avg 2003, 22:42
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a mucek »

Težko je delo slovenskega proletarca!
Karjolo je težje vozit kot avion... :-?

LP, Grega
Uporabniški avatar
Big A
Dr. Modelar
Prispevkov: 2065
Pridružen: 17 Nov 2003, 09:11
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Big A »

mucek napisal/-a:Težko je delo slovenskega proletarca!
Karjolo je težje vozit kot avion... :-?

LP, Grega
He, he.. Če bi bile karjole na radijsko vodenje, bi imeli na delovni akciji gotovo več karjolistov...
No, kakorkoli... akcija je uspela. Pokosili smo celoten prvi sektor strelišča. Zasuli in poravnali smo tudi od avtov razrite dele piste tako, da je pista sedaj nared za prijetnejša opravila.

Akcije se je udeležilo 15 Čukovcev, ki smo v slabih štrih urah opravili vse potrebno.

LP
A
Odgovori

Vrni se na Prireditve, srečanja in tekmovanja