Instrukcije

Pomembne informacije, pomoč, vprašanja&odgovori začetnikom z modeli letal/helikopterjev

Moderatorji: Pisaneli, luigidon, JKSniper, alien2108

Odgovori
Uporabniški avatar
Božidar
Razpravljalec
Prispevkov: 83
Pridružen: 20 Mar 2009, 14:06
Kraj: Novo mesto

Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Božidar »

Pozdravljeni fantje,

sem začetnik in rad bi se naučil leteti, imam nekaj opreme, v izdelavi Telstarja 400 ki pa ne bo tako hitro končan. V kratkem dobim rabljeno Miss in prvi let z izkušenim pilotom. Za naprej pa potrebujem instruktorja zato prosim če se kdo javi ali če veste za koga ki je pripravljen vskočiti na pomoč? Sem iz Nm, vsak vikend pa na Jesenicah na Gorenjskem.

Hvala in pozdrav,
Darko
dragan
Začetnik
Prispevkov: 5
Pridružen: 17 Sep 2007, 23:42
Kraj: Ljubljana, Žiri

Pomoč!

Odgovor Napisal/-a dragan »

Živjo

je morda kdo iz Ljubljane, Vrhnike ali Škofje Loke, ki bi mi bil pripravljen v nekaj urah pomagati vsaj približno pravilno uporabljati helikopter (M.A.S.H.).
Seveda sem pripravljen za inštrukcije plačati.
Uporabniški avatar
Božidar
Razpravljalec
Prispevkov: 83
Pridružen: 20 Mar 2009, 14:06
Kraj: Novo mesto

Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Božidar »

Živjo,

tole bo bolj težko na forumu, vsi pravi so zgleda na terenu, ti pa predlagam da greš kar na teren fantje ti bodo sigurno pomagali, jaz sem tako neredil in res so od sile..,si je za zapomnit ko bo kdo drug potreboval pomoč,lp
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Re: Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Krist »

Božidar napisal/-a:Pozdravljeni fantje,

sem začetnik in rad bi se naučil leteti, imam nekaj opreme, v izdelavi Telstarja 400 ki pa ne bo tako hitro končan. V kratkem dobim rabljeno Miss in prvi let z izkušenim pilotom. Za naprej pa potrebujem instruktorja zato prosim če se kdo javi ali če veste za koga ki je pripravljen vskočiti na pomoč? Sem iz Nm, vsak vikend pa na Jesenicah na Gorenjskem.

Hvala in pozdrav,
Darko
Na ZS mi pošlji svojo telefonsko številko, pa se slišiva glede inštrukcij.
webmar
Razpravljalec
Prispevkov: 178
Pridružen: 12 Jun 2008, 14:44
Kraj: Maribor

Instrukcije

Odgovor Napisal/-a webmar »

LP.V Mariboru ter velika okolica, na 041731559.
MIRAN
Uporabniški avatar
Božidar
Razpravljalec
Prispevkov: 83
Pridružen: 20 Mar 2009, 14:06
Kraj: Novo mesto

Instrukcije

Odgovor Napisal/-a Božidar »

Hvala in lep pozdrav!
Uporabniški avatar
mucy
Freak
Prispevkov: 610
Pridružen: 28 Sep 2007, 17:39
Kraj: Bled

Odgovor Napisal/-a mucy »

Poglej ZS!!
AndrejSk
Razpravljalec
Prispevkov: 54
Pridružen: 14 Feb 2009, 21:23
Kraj: Smlednik

Odgovor Napisal/-a AndrejSk »

Pozdrav,

Jaz pa sem tudi postal lastnik EasyStar-ja, upam, da mi ga jutri rata skupi sestavit...:)
Imam komando DX7 in bi tudi rabil malo pomoči pri prvih nastavitvah in pri prvem letu...
Sem iz okolice Kranja, natančneje iz Moš, čisto blizu Zbilja, tukaj imamo terenov za spuščanje letal kar nekaj, tako da če bi kdo bil pripravljen pomagat naj mi prosim pošlje PM.

Hvala in Lp :)
Odgovori

Vrni se na Oddelek za začetnike