CESSNA.....?

Splošna elektro debata

Moderator: alien2108

Odgovori
HOBIMODELAR
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 03 Dec 2008, 10:04
Kraj: obala

CESSNA.....?

Odgovor Napisal/-a HOBIMODELAR »

https://www.cool-pc.org/productdetail.php?prodid=4025

Zanima me kaj pravite na to cessno ....hvala!
freewind
Tekmovalec
Prispevkov: 336
Pridružen: 20 Okt 2008, 16:56

Odgovor Napisal/-a freewind »

rajše jo ne kupi...si mogoče začetnik?...po mojem kupi mx-12 pa še kupi eno cessno
lp blaž
lepo je biti modelar,sploh če si milijonar:D
LetiLeti
Začetnik
Prispevkov: 40
Pridružen: 29 Okt 2008, 11:22

Odgovor Napisal/-a LetiLeti »

freewind napisal/-a:rajše jo ne kupi...si mogoče začetnik?...po mojem kupi mx-12 pa še kupi eno cessno
lp blaž
Zgleda da si ti še 3x večji začetnik od njega :wink: !
Ta cesna je za to ceno popolnoma vredo, tudi za začetnika. Sem jo letel sam in sem dodobra zadovoljen z njo. Mx-12 (pomoje neveš), je pa RV naprava, katero za zečeten ne potrebješ (lastna odločitev).
HOBIMODELAR
Začetnik
Prispevkov: 8
Pridružen: 03 Dec 2008, 10:04
Kraj: obala

Odgovor Napisal/-a HOBIMODELAR »

LetiLeti napisal/-a:
freewind napisal/-a:rajše jo ne kupi...si mogoče začetnik?...po mojem kupi mx-12 pa še kupi eno cessno
lp blaž
Zgleda da si ti še 3x večji začetnik od njega :wink: !
Ta cesna je za to ceno popolnoma vredo, tudi za začetnika. Sem jo letel sam in sem dodobra zadovoljen z njo. Mx-12 (pomoje neveš), je pa RV naprava, katero za zečeten ne potrebješ (lastna odločitev).
hvala ti vsaj eden ki mi je pomagal pri odločitvi...
Uporabniški avatar
KolarModelar
Freak
Prispevkov: 994
Pridružen: 19 Okt 2007, 15:52
Kraj: Letuš

Odgovor Napisal/-a KolarModelar »

Raje kupi easystarja, saj če še nisi letel, bo model z eleroni težak začetek. MX- 12 je zelo vredu naprava za začetnika. Zakaj bi kupil neko Zebro in druge plastik fantastik naprave. Bolje, da na začetku razmišljaš o prihodnosti.
Nč bat, sam žgat...
Sokek
Tekmovalec
Prispevkov: 225
Pridružen: 29 Dec 2007, 19:58

Odgovor Napisal/-a Sokek »

Poglej kot vsakemu začetniku kot so tudi meni priporočam malce dražjo ampak veliko boljšo stvar.Cessna ni slaba kot samo letalo za začetnika vendar je vse drugo bolj slabo v njej vgrajeno.Jaz osebno ti bi priporočal da kupiš cessno v mibotu za 50€(tukaj je samo letalo ter motor priložen ni rtf),ter potem mx-12.polnilec (ultramat 14,16...)...
Odgovori

Vrni se na Splošni pogovori o elektro modelih