nano servo motorji

Modeli jadralnih letal z metom iz roke

Moderator: samo3d

Odgovori
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

nano servo motorji

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

Katere (znamka ali link) servo motorčke 5-9 g se kaj uporablja v HLG ali SAL modlih?

Zanimajo me dobri ne taki ki delajo ali pa tudi ne :^o
Ultralajt
Dr. Modelar
Prispevkov: 13473
Pridružen: 15 Nov 2004, 17:57
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Ultralajt »

Jaz se bom vrinil semle k Gajverju, ker je na podobno tematiko in vprašujem če ima kdo v HLGju PROTECH Super Micro Servo B1054, ali če kdo ve ali bo primerno. Model bo imel klasični rep (smer in višina) sestavljen iz stabilizatorja in krmila.

PROTECH
Super Micro Servo B1054
dimenzije: 20 x 8 x 17 mm
navor: 1.1 kgcm
hitrost (pri 6V): 0,1s/60°
masa: 5,4 gr
dolžina kabla: 10 cm

To sem enkrat nabavil, ker mi HS-55 ne paše v trup ki ga imam namen imeti za to sezono na tekmovalnem HLG-ju.

Mitja
Uporabniški avatar
belovic
Profesor
Prispevkov: 1396
Pridružen: 16 Nov 2004, 00:06

Odgovor Napisal/-a belovic »

pred casom so bili v krilih ''the best'' graupnerjevi C261, sedaj pa protech B109 oz. diamond D47 (nazalost dobavljiv le v tujini...)

v trupu pa vse mogoce od ta najmanjsih GigaLine ''SubMini'' , protech B1054/1062, do ta ''vecjih'' C261...

jaz sem imel vse navedene in mi je v 4 letih crknil le eden C261 skupaj od 8-ih...
Uporabniški avatar
Bošti
Tekmovalec
Prispevkov: 214
Pridružen: 15 Nov 2004, 23:25
Kraj: Pokoše, na sončni strani Pohorja
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Bošti »

Sam uporabljam 5.4 gramske Gigaline Sub mini 9.5 tako za pogon repov, kot tudi v krilih za flaperone. Zaenkrat prezadovoljen =D> .
Sem pa slišal pohvale tudi za Dymond D47 (High quality microservo) cena 19.90 EUR/kos, pri več kosih še manj. Zastopnik:http://www.modellhobby.de/modellhobby/index.php?ktg=73
Lp, Boštjan
grega
Razpravljalec
Prispevkov: 148
Pridružen: 15 Avg 2003, 11:47

Odgovor Napisal/-a grega »

Ultralajt napisal/-a:Jaz se bom vrinil semle k Gajverju, ker je na podobno tematiko in vprašujem če ima kdo v HLGju PROTECH Super Micro Servo B1054, ali če kdo ve ali bo primerno. Model bo imel klasični rep (smer in višina) sestavljen iz stabilizatorja in krmila.

PROTECH
Super Micro Servo B1054
dimenzije: 20 x 8 x 17 mm
navor: 1.1 kgcm
hitrost (pri 6V): 0,1s/60°
masa: 5,4 gr
dolžina kabla: 10 cm

To sem enkrat nabavil, ker mi HS-55 ne paše v trup ki ga imam namen imeti za to sezono na tekmovalnem HLG-ju.

Mitja
Jaz imam omenjen servo. Všeč mi je da je tako zelo hiter. O zanesljivosti pa ne morem govorit ker imam samo enega, pa še ta ima za sabo le par letov. Zaenkrat še ni odpovedal.
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Jaz imam 2 Protecha 1044 (5g) in sta v HLGju odlična. Hitra sta tako, da trzneta, če spustiš "hebl" in se strese zaradi federce! :D Skratka..zelo hitra sta, lahka sta, odlično vračata v nulto pozicijo...skratka...zadovoljen sem! :D


Jan
Odgovori

Vrni se na HLG/SAL/DLG modeli