Slovenski začetki scene F5B

Debate o hitrih modelih pylon in hotlinerjih

Moderatorji: Pisaneli, AD

Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Slovenski začetki scene F5B

Odgovor Napisal/-a mihah »

Verjetno bo tu malce več kandidatov oz potencialnih kandidatov kot za F5D (pylon) :lol:

Bi se priporočal za pomoč pri prevajanju pravilnika F5B. Za FAI pravila velja v 2005 nov pravilnik glede pogona (16 akumulatorjev maks).

The new rules affecting the F5B models for 2005 are:

* Minimum model weight without battery will be 900g.
* Maximum size of cylindrical cells will be 24mm diameter and 45mm long.
* Maximum number of cells will be 16.
* Minimum surface area 26.66 dm2

IMHO, the implications of these rules will be that all of the 2004 models will still be useable in 2005. Also, those models that were built to exactly 2000g using 18 cells will be two cells lighter next year. This will make them more agile and glide better, so we are in for an interesting couple of years. Finally, some models that are too heavy this year could become competitive next. For example, the Ripmax Evolution and the Ariane V11.

The running of the competition is as before. F5B is a multitask event for radio controlled electric gliders. The three tasks that have to be completed in one flight are Distance, Duration and Landing.

Distance: You have 200 seconds (3min and 20s) from the moment the model is launched to complete as many 150 metre 'legs' as possible. Each completed leg scores 10 points. You can use the motor to climb up to 10 times but all legs must be completed with the motor off.

Duration: At the end of the distance task you have to fly for a further 600 seconds (10 minutes). Each second airbourne scores 1 point but one point is deducted for every second of motor you use. You also lose a point for every second you fly in excess of the 10 minutes.

Landing: The flight ends when the model comes to rest on the ground. A landing bonus of 30 points is added if the nose of the model is within 5 metres of a pre-determined landing spot. 20 points are added if the nose is within 10 metres, and 10 points if it is within 15 metres.

Scoring: Points are allocated as follows:
Distance: Each lap completed within the 200 second time period is awarded 10 points.
Duration: 1 point is awarded for each second of flight time up to 10 minutes, 1 point is deducted for each additional second of flight time over 10 minutes. 1 point is lost for each second of motor run used.
Landing: Within 5m of the spot, 30 points, within 10m, 20 points and 15m, 10 points.

The scores are normalized for each round. ie the winner receives 1000 points and the other competitors receive a fraction of this in proportion to their total score.

Flight order: the first round flight order is determined by random draw and successive rounds are flown in reverse order of the competitor's current placing. (except where frequency clashes prevent this)

Naredimo lahko za začetek kdor pride (nič omejitev), verjetno pa predvidevam, da bi za lažji prehod iz F5J-7 poskusili 7 celično klaso (glej spodaj).


Povzetek pa je recimo tole (Avstralci):

Intermediate class models: their battery is to contain a maximum of 10 cells (any weight or capacity permitted) There is no restriction on wing area except in terms of the maximum surface loading.

7 cell open models: their battery is to contain a maximum of 7 cells (any weight or capacity permitted) There is no restriction on wing area except in terms of the maximum surface loading.

7 cell ferrite models: have a maximum of 7 cells weighing not more than 330 grams and must use a motor with ferrite magnets. There is no restriction on wing area except in terms of the maximum surface loading.

__________

Obstajajo tudi F5B-400

http://members.rogers.com/ldionne5531/rc/f5b-400.htm

__________
Slike iz zadnjega SP v Angliji, avg 2004

Slika

Slika

Slika

Model Fabrice Noro, FRA (Cyclon brushless)
Slika

Slika

Celice pokajo od vročine v italijanskem prizemljenem modelu!
Slika

Aktualni svetovni prvak z modelom Raketenwurm 2
Slika
Slika
Priponke
Skupaj s pylonaši...
Skupaj s pylonaši...
Competitors.jpg (64.89 KiB) Pogledano 15248 krat
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Po ZS sem dobil od Damjana naslednje sporočilo. Ker hočem v javnosti povedati, da to dejansko ni zraslo na mojem zelniku. Upam, da mi Damjan ne bo zameril.

Hi,

glede F5B, danes smo se glih z Andrejem P. pogovarjali o tej temi. Na stajerskem koncu bodo 3 Ariane in 2 Windija pripravljena na kaksen F5B light oz. nacionalni F5B (mogoce vec samo jih ne poznam). Glede celic mogoce max. 10 celic oz. 12. Pri 7 celicah so tokovi za 1,3kg hotlinerje za dobre vertikali ze preko 70A in s tem avtomatsko prides v klaso "dragih" reglerjev..

Interes obstaja...

LP
Damjan



Torej najprej =D> vsem navdušencem SLO F5B!

Pri F5B je in bo večni problem sama moč.

P = U Ă— I

Sedaj pa ali bo to napetost ali bo to tok, ali pa oboje!!

Torej osebno mi je všeč pobuda na 10 in 12 celic. Velika prednost je v tem, da se zajame večji krog interesentov, vsaj za začetek.

Vseeno pa sem mnenja, da se bo hitro pokazalo, kdo in kako so pomembni Watti!

Recimo prva "rešitev" ki mi pade na pamet:

Omejiti samo na 70 A reglerje in maksimalno število celic.

Vendar: Pridemo prej ali slej na bitko motorjev, kjer se da za nekaj več denarja dobiti malo boljši motor z boljšim izkoristkom pri višjem toku ... in pa do tega:

KDO SI UPA VEČ?

Dokler ne bo regler kos sežganine...

_________

Naj začetni primer motoviljenja naresti kategorijo F5B "bolj prijazno" vsem ne predstavlja ovire!


Za začetek si lahko zadamo cilje:

- poiskati po svetu vse možne različice prirejenih F5B pravil in odzive
- prevesti pravilnik FAI F5B
- najti primerno opremo za merjenje in sodnike

- določiti za začetek samo prostor in datum srečanja ali dveh za foro, naresti seminar ali dva (tu se javim za en seminar!)

Po vsem tem pa bomo videli kako in kaj!
Andrej Petrovčič
Tekmovalec
Prispevkov: 413
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:45
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Andrej Petrovčič »

F5B je takšna disciplina, katera od začetnika zahteva osnovni pogoj, to je, da znaš tehnično sploh odletet podane naloge, ki jih kategorija postavlja.

Osebno sem se z manjšimi modeli že igral nek F5B sam po svoje in približno, toliko da vidim kako to sploh gre, pa verjamite, da ni lahko. Če pogledam samo nalogo "preleti", mi je uspelo v vsakem tretjem obratu model spravit v kovit.... pa nisem med "levimi".

S svojo ArianoV10 in bi se šel F5B(N) na 10 celic, ampak na zobe pa se nebi metal, ker mi je model preveč vreden.

Za začetek bi rekel, da se en dan dobimo z ustreznimi modeli in zadevo uredimo kot nekakšno "srečanje", toliko da se prebije led na tem področju pri nas. Seveda bi organizator nastavil nekakšno nalogo za "tekmovalce", ampak primerne zahtevnosti za začetek. Verjetno bi takšno srečanje privabilo marsikoga v okviru omejene zahtevnosti, tak modelar pa hitro vidi če je to zanj ali ne..... potem pa dalje

A.
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

No, torej sva Andrej enakega mnenja.

Eno izi srečanje pa mal probavanje, čvek in to...

Zvrstimo se!

1. interesent

Miha Holc
Flash
Aveox 1015/2Y 4.4:1
Jeti 70A Advance
16 GP1100
Prop 15x13

_______________

Določitev termina in prostora.

Se kdo od klubov javi?
Andrej Petrovčič
Tekmovalec
Prispevkov: 413
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:45
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Andrej Petrovčič »

2.

Ariane V10
Kontronik FUN-500-48 5.2:1
Hacker 70-O-flight
10x GP2200
Prop = ?
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

3.

Jan Pernarčič
Ariane V10
Hacker B40 9L 5,2:1
Hacker 70 o-flight
12x GP2200
Aeronaut 14x12 (tu nekje)
Uporabniški avatar
kiwi
Profesor
Prispevkov: 1093
Pridružen: 29 Apr 2003, 07:36
Kraj: Okolica Ptuja - Haloze

Odgovor Napisal/-a kiwi »

4. Boštjan Emeršič

Ariane V10
Kontronik FUN-500-48 5.2:1
Hacker 70-O-flight
10x GP2200
Prop: za probo najprej 13x7 ali 13x8


PS: Sorry andrej ker sem te prepisal, ce pa ne znam drugace napisat istih stvari. :D

Lp Bostjan
Uporabniški avatar
Damac
Tekmovalec
Prispevkov: 311
Pridružen: 15 Nov 2004, 23:23
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Damac »

Evo, pa so ze 3 stajerske ariane pa en Windy :) Lastnik drugega Windija se nekje luta po Nemciji ampak se bo sigurno prijavil :)

5. Damjan Ekert

Windy
Hopf Viper 35-9
Hacker 70-O-flight
8 (10) x GP2200
14x9

LP
Damjan
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Že zdaj nas je za eno konkretno prijateljsko tekmo! Hihi...se že veselim! :D Samo prvo bo potrebno malce potrenirat in se poigrat z motorjem in porabo :D. Limit mi je amperaža reglerja in delno tudi motorja...več kot 70A kratkotrajno ne bo šlo :D Ampak mislim, da bo cca 500 - 600W več kot dovolj :D
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Sem pozitivno presenečen nad odzivom v manj kot enem dnevu! =D>

No, ""adrenalinski Ä‘ankiji", a vidite, da nas sploh ni tako malo! Samo poiskati in malo se moramo organizirati!
tica(slo)
Razpravljalec
Prispevkov: 78
Pridružen: 17 Nov 2004, 18:09

Odgovor Napisal/-a tica(slo) »

[-X
Zadnjič spremenil tica(slo), dne 01 Mar 2005, 22:57, skupaj popravljeno 1 krat.
imam konjiča dva
Uporabniški avatar
Kroko
Tekmovalec
Prispevkov: 445
Pridružen: 05 Apr 2004, 19:15
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Kroko »

6. Andrej Lippai

micro Flash
Mega 16/15/7
10xGP1100

lp
Uporabniški avatar
Kroko
Tekmovalec
Prispevkov: 445
Pridružen: 05 Apr 2004, 19:15
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Kroko »

Hmm, ali bomo upoštevali omejitev minimalno 900g? Da ne bom imel premajhnega avijona.
Program pa že pridno treniram :D

lp
tica(slo)
Razpravljalec
Prispevkov: 78
Pridružen: 17 Nov 2004, 18:09

Odgovor Napisal/-a tica(slo) »

[-X
Zadnjič spremenil tica(slo), dne 01 Mar 2005, 22:58, skupaj popravljeno 2 krat.
imam konjiča dva
Uporabniški avatar
MC GAYVER
Profesor
Prispevkov: 1973
Pridružen: 12 Dec 2002, 01:00
Kraj: lj
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MC GAYVER »

:o Torej imam par vprašanj

Kakšni pyloni bodo
Na kak način se bo oznanjalo prelet
a kdo ve kaj o elektronskih "merilnikih" (na slikah se vidi okrogla antena na videu pa se sliši pisk po preletu pylona uporabljajo enake reči kot na F3Fu )

Splošno kaj več o tekmi sami [-o<

kar je uspelo posneti

še nekaj napotkov :D
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Milan in vsi ostali navdušenci!

Google pomaga ;) Kot sem napisal, bi prosil za pomoč pri prevajanju pravil.

Slika
Uporabniški avatar
Kroko
Tekmovalec
Prispevkov: 445
Pridružen: 05 Apr 2004, 19:15
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Kroko »

A lahko kdo objavi link do uradnega aktualnega (2005) pravilnika. Jaz sem našel samo 2004 verzijo.

Koda: Izberi vse

b) Model Aircraft specifications:
Minimum weight...................... 2000 g
Maximum battery weight ............. 1100 g
Maximum number of cells ............ 30
Maximum suface loading ............. 75 g/dm2
Priponke
f5b.jpg
f5b.jpg (14.6 KiB) Pogledano 12928 krat
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Kroko, kar sem izvedel, sem podal v prvemu postu:
The new rules affecting the F5B models for 2005 are:

* Minimum model weight without battery will be 900g.
* Maximum size of cylindrical cells will be 24mm diameter and 45mm long.
* Maximum number of cells will be 16.
* Minimum surface area 26.66 dm2
Andrej Petrovčič
Tekmovalec
Prispevkov: 413
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:45
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Andrej Petrovčič »

Osebno se mi še vedno zdi kategorija F5B-400 dodatno zelo zanimiva ker pride do več kreativnosti modelarja:

1. kupljeni modeli večinoma ne odgovarjajo (naredi sam)
2. precej študije je potrebno okoli pogona (zahteve podobne pri f5j, ampak hitrost....)
3. Vsak modelar si lahko privošči preprost model, 400pogon, 2-3 pico-servote

osnovna pravila (ang):
- Speed 400 motor.
- 7 cells of any size.
- No limitation of airframe size.
- Distance of 200ft between Base A and Base B.
- Score is 10 points per legs.
- Unlimited climbs during the Distance task.
- Duration task is only 3min.
- Landing circle of 30ft in diameter.

Mogoče bi v tem primeru dovolil uporabo Li-xx celic zaradi cenovne dostopnosti in smiselnosti pri majhnem modelu.

Zakaj 400-tka ... nekateri že imamo modele, ampak ko sem skupaj potegnil strošek moje ArianeV10, me je vrglo na rit. Če priznam, me je vse skupaj stalo dobrih 800€ (z precej vezami, popusti in handlanjem), kar pa povprečen modelar ne da kar tako od sebe.

Zato se mi zdi, podobno kot pri F5J, smiselno za nekoga, ki bi rad samo probal kako to gre in če je zanj ter bil kreativen.... Keep it simple (KIS-vkradeno od W.Zach)
Andrej Petrovčič
Tekmovalec
Prispevkov: 413
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:45
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Andrej Petrovčič »

Nemcem se kategorija 400 tudi zdi zanimiva iz podobnih razlogov kot opisano zgoraj:

povezava: http://www.mfg-tangstedt.de/modules.php ... cle&sid=80


Dovoljujejo do 10 celic in modele max 2m razpona...pa še kaj. Preberite si (nemško), uporabite prevajalec če ne razumete
Uporabniški avatar
alien2108
Razpravljalec
Prispevkov: 86
Pridružen: 14 Apr 2004, 21:31
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a alien2108 »

Vazno je sodelovati ne zmagati, zato bom seveda zraven! :)

8. Alen Šalamun

Windy
AXI 2826/10
Hacker 70-O-flight
10 (12) x SANYO1950FAUP (CBP 2500)
13x9 (13x8)
We are all made of stars
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

=D>

Super odziv, že kar 8 kandidatov. Upam, da ne boste dobili miljon izgovorov, ko se bo potrebno prikazat na terenu ;)

Andrej, zanimiv predlog pravilnika, vreden malce poglobljenega pogleda.

Moje razmišljanje pa je sledeče:

Kot prvo mora biti vsakomur jasno, podobno kot pri F3B, da se tu ne da kaj prišparati, ampak je to pač "formula 1" elektro jadralstva. šest mestne številke SIT oz štirimestne € niso nič nenavadnega.
Obstajajo pa bolj ali manj "milejše" različice pravil, ki so zanimive za širše množice.

Sedaj se vprašam:

- Ali je interes za vstopno kategorijo v F5B? "Ciljna publika? Kje sploh iskati potencialne kandidate?
- Kdo oz kateri modelarji bodo promotorji te začetne kategorije?
- Načrti?

Nočem zveneti pesimistično, ampak dejansko se mi zdi tak podvig še za eno stopnjo večji kot za F5J, z dodatno razliko od tega, da nas je precej manj in še dodatno, da nazaj na 400 motorčke se pa tule ne da iti kar tako preprosto.

Če je že volja, jo bodo najprej pokazali nadebudneži v F5J. Današnja mladina je precej razvajena in ugotavljam, da ji že skoraj preveč strežemo spredaj in zadaj.

Do takrat pa se naj jim še vsaj nekaj let cedijo sline na ta hitrih in lepih modelih =P~

Kakor je že Alen napisal, naj ostane letos predvsem v duhu "važno je sodelovati", jaz pa pri tem dodajam, dejmo se še kej zanimivega naučiti in se pri tem imeti fajn, s kakršnim koli modelom in setupom že!
__________

Damjan, na FAI strani sem našel:

Lahko se za začetek prevede kaj sploh pomeni F5 ?

ftp://www.fai.org/sporting_code/sc4/sc4-f5.04.zip
__________

Koledar FAI 2005

http://events.fai.org/aeromodelling/calendar.asp?id=5
Uporabniški avatar
mihah
Dr. Modelar
Prispevkov: 9302
Pridružen: 27 Apr 2001, 01:00
Kraj: Gmajnica
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a mihah »

Modelarji me opozarjajo na problem sodnikov. Naj ta problemček zaenkrat pospravimo malo pod preprogo in se najprej dobimo na kakem srečanju! :)
Uporabniški avatar
rock
Freak
Prispevkov: 596
Pridružen: 28 Avg 2001, 01:00
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a rock »

Miha,
čestitke...... en teden in že 8 fan-ov...

Včeraj sem se komaj zadržal.... popolnoma te podpiram..... potrudite se in ne razbijte kategorije na več podkategorij....

Prav vsak lahko pride na tekmo (srečanje)... kot je rekel "Alien" in nekaj postov prej tudi sam Andrej P, važno je sodelovati in se najprej vsega naučiti.... nato pa bo že vsak, ki bo "not padel" pripravljen malo več $$$ vložiti...

Glede sodnikov se ne obremenjevati...... neglede na to kolikor vas bo na prvem srečanju..... za začetek vam ni potrebno delati velikih grup... problem je pa tako ali tako samo v nalogi preletov, kjer mora imeti vsak tekmovalec v grupi po dva sodnika......
aja.... trajanje--- sodniki enako kot F5J
......... preleti----- vsak tekmovalec v grupi 2 sodnika
......... hitrost------ po en tekmovalec v zraku... samo 2 sodnika
nad vsem bedi še glavni sodnik s štoparico ki vodi delovni čas

Rešitev je tudi v tem, da v primeru srečanja povabite tudi vse F5J navdušence, ki vam bi bili pripravljeni soditi... saj veš kako je v F5J za PIR vsak naredi vse....

Pa štartajče čim hitreje tale elektro F1....

Glede pravil..... Za leto 2005 bodo objavljeni šele marca... najprej mora FAI imeti še zasedanje da jih potrdi...

lp, rok
Uporabniški avatar
Damac
Tekmovalec
Prispevkov: 311
Pridružen: 15 Nov 2004, 23:23
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Damac »

Hi,

nekaj bi se dodal kaj se tice modelov, kar nekaj prispevkov na rcgroups govori o lastnikih FLY-Qjev (v Ameriki se imenuje Omega) in njihovih F5B-7 in F5F setupov in udelezb na raznih F5B tekmovanjih. Kolko sem kaj zasledoval jih ima kar nekaj FLY-Qje s kaksnim brushless setupom...

V zacetku bo vsekakor vazna tehnika saj nobeden od nas se nima 16 celicnega FAI setupa ali? Miha ? :)

Kot prvo bi bilo mogoce vredu, da se nekje ob kakem pivcu vsedemo za mizo in malo diskutiramo kako in kje bi speljali prvo "tekmo" ter kaksna bi bila pravila in omejitve (ce sploh). Cim prej boljse :) Tukaj bi nam sigurno pomagale izkusnje organizatorjev kaksnih F3B oz. F3F tekem :)

Pravilnik in potek F5B tekme je ze opisal Miha, najblizja F5B tekma (nam Stajercem) bo v 14. in 15. Maja v Oberpullendorfu (pred Dunajem). Seznam udelezencev in obis najdete na http://www.lexsoft.at/aeroclub/Vereine/ ... 02005.html .

Lep pozdrav,
Damjan
Odgovori

Vrni se na Visokozmogljivi modeli