mali oglasi

...vaše želje o čem naj bi se pisalo
goldi
Tekmovalec
Prispevkov: 319
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:36

Odgovor Napisal/-a goldi »

Krist napisal/-a:Ja itak #-o
Če bi se vsi držali reda, bi bili oglasi pregledni.
Zakaj pa so teme kot so Čolnarska sekcija, Letalska sekcija itd. .... in potem podteme.... npr. pod letalstvo Jadralni modeli splošno, Jadralno modeli za pobočje, RV makete letal... In potem so šele teme.
Zakaj pa potem ni kar vse pod eno temo modelarstvo? Saj ima forum funkcijo IŠČI, a ne? Potem pa bomo imeli en majhen google. In če bo pisalo v naslovu Gradnja Pilatus B-4 najbrž ne bo potem kdo mislil, da kdo prodaja čoln mono :wink:
Jaz se podpišem pod vsemi, da bi bilo pametno v naslednjem "updejtu" tega foruma o tem razmislit. Čisto dovolj je kot npr. pri sosedih Avstrijcih http://www.prop.at/
In tako če me zanima, da bi kupil mono, najbrž ne bom iskla med helikopterji ali pa listal pol ure ali pa uporabljal funkcijo išči. Statistično je ziher gledano maksimalno 3-4 strani nazaj glede starosti oglasa. Vsak pogleda prvo stran, mogoče tudi drugo.. potem pa gre nazaj.
Odgovor, saj je OK kot je gledano nazadnjaško. Če bi vsi tako gledali bi še danes vsi hodili peš in živeli v jami, preganjali pa nas bi dinozavri.
Kokodaka lahko vsak, ne more pa vsak znesti jajca.
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

goldi napisal/-a:
Krist napisal/-a:Ja itak #-o
Če bi se vsi držali reda, bi bili oglasi pregledni.
Zakaj pa so teme kot so Čolnarska sekcija, Letalska sekcija itd. .... in potem podteme.... npr. pod letalstvo Jadralni modeli splošno, Jadralno modeli za pobočje, RV makete letal... In potem so šele teme.
Zakaj pa potem ni kar vse pod eno temo modelarstvo? Saj ima forum funkcijo IŠČI, a ne? Potem pa bomo imeli en majhen google. In če bo pisalo v naslovu Gradnja Pilatus B-4 najbrž ne bo potem kdo mislil, da kdo prodaja čoln mono :wink:
Jaz se podpišem pod vsemi, da bi bilo pametno v naslednjem "updejtu" tega foruma o tem razmislit. Čisto dovolj je kot npr. pri sosedih Avstrijcih http://www.prop.at/
In tako če me zanima, da bi kupil mono, najbrž ne bom iskla med helikopterji ali pa listal pol ure ali pa uporabljal funkcijo išči. Statistično je ziher gledano maksimalno 3-4 strani nazaj glede starosti oglasa. Vsak pogleda prvo stran, mogoče tudi drugo.. potem pa gre nazaj.
Odgovor, saj je OK kot je gledano nazadnjaško. Če bi vsi tako gledali bi še danes vsi hodili peš in živeli v jami, preganjali pa nas bi dinozavri.
to bi bil najboljši način :wink:
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Plohl že glih cel tedn piše da neki kupuje.....ampak po naslovu ti ni nič jasno.
U glavnm kupim #-o
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

miskolin napisal/-a:Plohl že glih cel tedn piše da neki kupuje.....ampak po naslovu ti ni nič jasno.
U glavnm kupim #-o
Zakaj pa si mene izbral za žrtev? nevem kje ti vidiš da kopujem celi teden že! Povej prej dober razlog preden kaj pišeš, če te ne zanima ne poglej-če pa te zanima pa poglej ni pa mi potem treba nekje za hrbtom pisati!
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
Glinšek
Razpravljalec
Prispevkov: 80
Pridružen: 02 Jan 2008, 17:57
Kraj: Škale pri Velenju

Odgovor Napisal/-a Glinšek »

Goldi podpišem se pod tvoj post 8)
Lep pozdrav!
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Goldi mali oglasi pač niso tako obsežni kot forum zato je teško primerjat..


P.S. sam ste pa vztrajni..
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

mihec87 napisal/-a:Goldi mali oglasi pač niso tako obsežni kot forum zato je teško primerjat..


P.S. sam ste pa vztrajni..
ja tudi ti bi bil če ti bi bilo nekaj narobe :-?
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Pejte rajš modelart al pa letet ,ne da se obremenjujete s temi oglasi,ki so čisto v redu pregledni za nekoga ki ni tolk težk kot ste vi s tem sranjem kaj bi lahko bilo in kaj ne. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: #-o #-o #-o
Tak je in tak nej ostane,kva me briga kak majo drugje,pa pejte tja,tuki se pa ne oglašajte več k že prou utrujate in morite :evil:
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Offshore napisal/-a:Pejte rajš modelart al pa letet ,ne da se obremenjujete s temi oglasi,ki so čisto v redu pregledni za nekoga ki ni tolk težk kot ste vi s tem sranjem kaj bi lahko bilo in kaj ne. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: #-o #-o #-o
Tak je in tak nej ostane,kva me briga kak majo drugje,pa pejte tja,tuki se pa ne oglašajte več k že prou utrujate in morite :evil:

Nevem zakaj ta debata tebe tako moti saj te nišče ne sili da jo preglejuješ in razpravljaš o njej če te ne zanima koga pa zanima pa bo pač pogledal in povedal svoje menje ne pa delati iz nas bedakov da nekoga utrujamo in morimo!

LP
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

plohl napisal/-a:
Offshore napisal/-a:Pejte rajš modelart al pa letet ,ne da se obremenjujete s temi oglasi,ki so čisto v redu pregledni za nekoga ki ni tolk težk kot ste vi s tem sranjem kaj bi lahko bilo in kaj ne. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: #-o #-o #-o
Tak je in tak nej ostane,kva me briga kak majo drugje,pa pejte tja,tuki se pa ne oglašajte več k že prou utrujate in morite :evil:

Nevem zakaj ta debata tebe tako moti saj te nišče ne sili da jo preglejuješ in razpravljaš o njej če te ne zanima koga pa zanima pa bo pač pogledal in povedal svoje menje ne pa delati iz nas bedakov da nekoga utrujamo in morimo!

LP
prav tako je
drugič raje premisli preden kej napišeš :-? :-?
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

A se še kr oglašate #-o
Mularija,sej če so počitnice ni nujno da ni nobenega bolj pametnega dela kot utrujat kle gor :roll:
Uporabniški avatar
Parky
Dr. Modelar
Prispevkov: 3052
Pridružen: 12 Sep 2004, 18:24
Kraj: EU-Slovenia

Odgovor Napisal/-a Parky »

Iz te moke ne bo kruha... čez tedn prečekiraš par strani pa je ;)
Offshore sej je pel avion, lahko bi dal malo manjšo slikco .... predstavlji si da bi imeli vsi take slike :roll:
Lp,Borut
IksDe --->Das Hubschrauber Heli Team <---xD :car:
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

Offshore napisal/-a:A se še kr oglašate #-o
Mularija,sej če so počitnice ni nujno da ni nobenega bolj pametnega dela kot utrujat kle gor :roll:
Nevem če imajo vsi počitnice, verjetno je polovica modelarjev starih preko 25 let tako da nikogar glih ne preganjajo počitnice in si ne krajšamo časa z nakladanjem kot ti pišeš, mi pa smo dali predlog za male oglase potem nas verjetno ne treba razganjati ker so počitnice ali ja? Kaj pa če bi bil tale predlog dan januarja kaj pa bi potem imel za izgovor?

še pripomba za offshore: Piši slovensko, če ne pa preberi pravila!
Zadnjič spremenil plohl, dne 30 Jun 2008, 14:53, skupaj popravljeno 3 krat.
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Uporabniški avatar
Krofek
Freak
Prispevkov: 622
Pridružen: 21 Apr 2006, 21:20
Kraj: Ivanjkovci

Odgovor Napisal/-a Krofek »

o reorganizaciji malih oglasov je bilo že več tem in z njih ni bilo čist nič koristi nevem čemu spet taka tema če itak nebo nič z nje...
sicer pa nekje treba smetit če ni nič pametnega za povedat!
"Kdor nikdar ni storil napake, ni nikdar poizkusil nič novega."-Albert Einstein
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

MKP ali mali koristni predlog za admina:Zbriši to temo ,je že dosti smeti po forumu =;
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

zakaj pa? saj ni bilo v temi brezveznih besed uporabljenih in žaljivk dokler se ti nisi pojavil in nam začel pridigati da se tako izrazim
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Ne se jezat,boš siv ratal :lol:
Uporabniški avatar
plohl
Freak
Prispevkov: 509
Pridružen: 19 Maj 2007, 15:23

Odgovor Napisal/-a plohl »

oh, to pa ne bom verjemi še kar nekaj časa ne,LP
Sovražnik tvojega sovražnika je tvoj prijatelj!
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

ta tema je bila ustvajena za predloge in ne za nesmiselna sporočila kot jih obljavlja Offshore
glede počitnic pa malo premisli da nam jih Offshore kle gor ne utruja :-? :-?
Uporabniški avatar
miskolin
Dr. Modelar
Prispevkov: 2733
Pridružen: 02 Feb 2004, 22:52
Kraj: VESOLJE

Odgovor Napisal/-a miskolin »

Se mi zdi, da je tole naše nakladanje obrodilo sadove.
Prav vsi zadnje objavljeni mali oglasi so napisani tako, da ti je vse takoj jasno. =D> :jumpjump: O:)
Uporabniški avatar
blaž berden
Profesor
Prispevkov: 1510
Pridružen: 24 Nov 2005, 16:20
Kraj: Murska Sobota - Maribor

Odgovor Napisal/-a blaž berden »

jao kaj delate ej, ša malo pa brez kokic in cocacole ne bo šlo foruma brat :lol: zadnje čase so same komedije objavlene :lol: hehe
Se je res treba skregat v vsaki temi? Dajte no, bodite malo bolj strpni en do drugega. Naj vsak pove svoje mnenje kakršno koli že je ne da mu takoj nekdo nabije par postov ala kaj si misliš, nimaš pojma ipd. to se da tudi na lep, kulturen način.

grem raje model rihtat 8)

ta tema rabi zaklenjeno ključavnico =P~
LP Blaž :)
goldi
Tekmovalec
Prispevkov: 319
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:36

Odgovor Napisal/-a goldi »

blaž berden napisal/-a:j...Se je res treba skregat v vsaki temi? ....
Napisal bom še nekaj, čeprav mi ni bilo preveč. Blaž, skregat se je tako SLOVENSKO. Mi SLOVENČEKI smo pač takšne živali, da ko da nekdo nek predlog, se nekdo takoj javi in ga popljuva, da je tako ali tako to kar je sedaj pač dovolj dobro ( mogoče za njega, za ostale pač ne). In za prepir sta že dovolj dva. En ZA in en PROTI. Potem se še velikorat najde nekdo, ki piše "ej fantje spravte se modelarit, bo bolj pametno kot pa vaše debate po forumu...itd". Ta isti pa potem nakladajo v isti temi eno in isto naprej. In potem se vprašam, kaj je pa s tem človekom narobe, ali piše ker nima kaj delat ( beri modelarit ), ali pa pač da nekoga podžigajo, provocirajo... pa dovolj o tem, ker se bo spet nekdo takoj našel, ki bo prebral teh nekaj stavkov in podal svoje kontra mnenje.
Sam sem skrbnik ene spletne strani, kjer mi analize (google-analitika in analitika spletnega ponudnika, ter mnenja in predlogi obiskovalcev ), pomenijo glavni razvoj v katero smer peljati obliko, vsebino, postavitev, ponudbo... Kaj ti pomaga lepa in kičasta stran v Flashu, če je nepregledna in brez pametne ponudbe za obiskovalca? Lahko imaš eno osnovno html postavitev pa je veliko boljša in prijaznejša za uporabnika. Ampak dokler ne dobiš povratne informacije, misliš kakšen as si ko imaš Flash.
Admin bi lahko brez problema zbrisal to temo ali pa moj post, hkrati pa bi si lahko mogoče vzel na znanje in bi mogoče bila pred naslednjo prenovo kakšna anketa za smernice pri prenovi.

lp,

Zlatko
Kokodaka lahko vsak, ne more pa vsak znesti jajca.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Eni pa res ne odnehate #-o
Kot sem že prej napisal, če bi se vsi držali reda, bi bil ta del foruma pregleden. Bom dal nekaj primerov, kako se napiše naslov malega oglasa:
1. Prodam model letala piper z vso opremo
2. Kupim 6 kanalni sprejemnik 35MHz
3. Prodam ali menjam začetniško letalo Easy star za fun jeta

V glavnem tega bi se dalo še natipkat.
Najbolj me moti pri teh malih oglasih to, da nekdo napiše samo kupim ali pa prodam, še večji biseri so tisti ki napišejo samo ime modela. In dejansko mora vsak odprt oglas, da ugotovi zakaj se sploh gre.
Marsikdo bi model prodal prej, če bi poleg opisa dodal še kako fotografijo obstoječega stanja, ne pa da se potem dogaja, da piše kako je model dobro ohranjen in brez poškodb, ko pa ga vidiš v živo, te pa skoraj kap, ko vidiš, da ga je delal nek zidar brez izobrazbe. Dejansko se to res dogaja, sicer vse kar sem do sedaj kupil na forumu, je bilo v odličnem stanju, ampak vseeno se še najde kdo, ki je bil kdaj prikrajšan za tisto, kar je plačal. Še bolj moteči so tisti oglasi, ki imajo samo link do starega oglasa, kaj je tako problem odprt stari oglas in ga malce uredit, itak bo takoj skočil na prvo stran in ga bomo vsi videli.

Tisti, ki pa imate počitnice, pa pojdite raje v delavnico in si izdelajte kak ličen model vreden objave na forumu, ne pa se tukaj na forumu izživljat in pisat vse te silno pametne poste.....
Ko pogledam v Oddelek, kjer sem moderator, ugotovim, da vas je veliko takih, ki niste že pokazali svojega modela letala.... (ARF je za mehkužce, pilot je lahko vsak, modelar pa ne...)
Tisti, ki ste bolj v čolnarskih vodah, nič bati, tudi tam zaidem občasno, pa stanje podobno. Nekaj vas je, ki ste aktivni, večinoma ostali pa so provokatorji ali pa samo opazovalci, ki modro molčijo....
escape
Razpravljalec
Prispevkov: 156
Pridružen: 01 Dec 2007, 16:46

Odgovor Napisal/-a escape »

Krist napisal/-a:Eni pa res ne odnehate #-o
Kot sem že prej napisal, če bi se vsi držali reda, bi bil ta del foruma pregleden. Bom dal nekaj primerov, kako se napiše naslov malega oglasa:
1. Prodam model letala piper z vso opremo
2. Kupim 6 kanalni sprejemnik 35MHz
3. Prodam ali menjam začetniško letalo Easy star za fun jeta

V glavnem tega bi se dalo še natipkat.
Najbolj me moti pri teh malih oglasih to, da nekdo napiše samo kupim ali pa prodam, še večji biseri so tisti ki napišejo samo ime modela. In dejansko mora vsak odprt oglas, da ugotovi zakaj se sploh gre.
Marsikdo bi model prodal prej, če bi poleg opisa dodal še kako fotografijo obstoječega stanja, ne pa da se potem dogaja, da piše kako je model dobro ohranjen in brez poškodb, ko pa ga vidiš v živo, te pa skoraj kap, ko vidiš, da ga je delal nek zidar brez izobrazbe. Dejansko se to res dogaja, sicer vse kar sem do sedaj kupil na forumu, je bilo v odličnem stanju, ampak vseeno se še najde kdo, ki je bil kdaj prikrajšan za tisto, kar je plačal. Še bolj moteči so tisti oglasi, ki imajo samo link do starega oglasa, kaj je tako problem odprt stari oglas in ga malce uredit, itak bo takoj skočil na prvo stran in ga bomo vsi videli.

Tisti, ki pa imate počitnice, pa pojdite raje v delavnico in si izdelajte kak ličen model vreden objave na forumu, ne pa se tukaj na forumu izživljat in pisat vse te silno pametne poste.....
Ko pogledam v Oddelek, kjer sem moderator, ugotovim, da vas je veliko takih, ki niste že pokazali svojega modela letala.... (ARF je za mehkužce, pilot je lahko vsak, modelar pa ne...)
Tisti, ki ste bolj v čolnarskih vodah, nič bati, tudi tam zaidem občasno, pa stanje podobno. Nekaj vas je, ki ste aktivni, večinoma ostali pa so provokatorji ali pa samo opazovalci, ki modro molčijo....
pod to se podpišem! =D>
h3x0r
Razpravljalec
Prispevkov: 107
Pridružen: 10 Mar 2008, 18:08
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a h3x0r »

Ja sej tako bi bilo prav.
Odgovori

Vrni se na Želje po novih prispevkih na portalu