Delo moderatorja JKSniper

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
Matjaž_Černivc
Profesor
Prispevkov: 1260
Pridružen: 15 Nov 2004, 14:04

Delo moderatorja JKSniper

Odgovor Napisal/-a Matjaž_Černivc »

Pozdravljeni;

Ker v podforumu-temi kjer kraljuje omenjeni moderator nimam več besede, bom nadaljeval tukaj...

Vedno sem bil prepričan, da je forum namenjen izmenjavi mnenj; takšnih ali drugačnih; le da so v mejah bontona in začrtane teme pogovora.

V temi o izdelavi f5j modela Sniper, sem podal mnenje(tudi vprašanje), katero je na moje veliko presenečenje naredilo veliko hude krvi. Niti ne vem zakaj... Začetek si lahko preberete na: viewtopic.php?t=25684&postdays=0&postor ... &start=120 (na dnu)

Sedaj je moderator JKSniper temo zaklenil, pred tem pa me še označil z idiotom.
JKSniper napisal/-a:

@Matjaž; No, če je namen foruma izmenjava mnenj, je očitno tudi iz sebe narediti idiota popolnoma možno.


Tema je super lepo tekla do predzadnje strani in mislim da je bila večina osnovnih stvari povedanih in poslikanih. Kit kompleti bodo v kratkem, več pa na ZS.

Temo zaklepam ker gre v nepravo stran, odprem pa jo, ko se pojavijo prve težave pri izdelavi modela in mogoče pri krilih z eleroni, da debatiramo v pravi smeri dalje.

LP!
Jure
Torej tema se zaklepa, ker naj bi tekla v nepravo "stran"?

Se pravi, ko sem izrazil podobnost z že obstoječim modelom drugega konstruktorja, tema ne teče več v pravo smer?

Še ena drobna Juretova misel:
JKSniper napisal/-a:
dolinko napisal/-a: A nisi bil ravno ti tam v tistem prepiru o XTwinu ali nekaj takega??????(kar se tiče smetenja)
Ja, res je. Jaz sem to temo očitstil, povedal točno to kar sem že napisal v tej temi in temo zaklenil. Mogoče si osvežiš spomin; viewtopic.php?t=26190

... sicer pa si malo za časom
LP!
Jure
Še poslednje ZS sporočilo
JKSniper napisal/-a:Živijo!

Nevem kaj je Andrej s svojim mislil niti me ne briga.

Jaz pa sem tvoj post raktivcu razumel kot kritiko, da mi je dal kopirane podatke od XYZ letala (za katirega prvič slišim). Kakorkoli, tudi to mi je vseeno in to definitivno ni bil razlog za zaklep teme, je pa post naredil nekaj v tej smeri. Mislim da je v temi zajeto vse, sem šel od skice do letečega modela, polletni projekt je s tem skoraj zaključen. Sedaj pride na vrsto še dopolnitev za kit komplet in vrjetno drugi trupi, krilo z eleroni oz. bremzami itd. Sedaj se lahko v miru posvetim tem stvarem, in ko bo, bom odprl novo temo, ali pa bom odklenil to in nadajeval v duhu, s katerim sem začel temo.

Po mojem mnenju v kolikor se delajo primerjave med modeli, se oba modela naredi, oba leti in po točkah primerja. Vsaj tako bi naredil jaz, če bi že hotel primerjati in če hočem da ima to kakšno težo.

Jure
Najbolje, da razdelimo forum na posamezne podforume kjer bo lahko vsakdo imel svojo temo in v njej le tisto kar bo sam hotel...da se bo lahko "v miru posvetil" svojim stvarem in "nadaljeval v svojem duhu"!

Hvala za vašo pozornost in lep pozdrav!
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Vsak teden je nekdo popljuvan na tem forumu.

Za vse velja.

Predno kaj napišete na forum, počakajte dan, da se emocije pomirijo. Pa tudi tekst, ki ga preberete ni nujno, da ste ga pravilno dojeli, saj ima lahko isti tekst več pomenov, ker ne vidimo obrazne mimike, ne slišimo tona glasu pisca itd... Tekst ne more v celoti zamenjati klasičnega pogovora.

Nobena juha se ne poje tako vroča, kot se skuha, zato se vpleteni malo skulirajte, pri sebi premislite in se raje opravičite eden drugemu, kot pa da kuhate brezvezne zamere.
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Re: Delo moderatorja JKSniper

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Matjaž_Černivc napisal/-a:Pozdravljeni;

Ker v podforumu-temi kjer kraljuje omenjeni moderator nimam več besede, bom nadaljeval tukaj...

Vedno sem bil prepričan, da je forum namenjen izmenjavi mnenj; takšnih ali drugačnih; le da so v mejah bontona in začrtane teme pogovora.

V temi o izdelavi f5j modela Sniper, sem podal mnenje(tudi vprašanje), katero je na moje veliko presenečenje naredilo veliko hude krvi. Niti ne vem zakaj... Začetek si lahko preberete na: viewtopic.php?t=25684&postdays=0&postor ... &start=120 (na dnu)

Sedaj je moderator JKSniper temo zaklenil, pred tem pa me še označil z idiotom.
JKSniper napisal/-a:

@Matjaž; No, če je namen foruma izmenjava mnenj, je očitno tudi iz sebe narediti idiota popolnoma možno.


Tema je super lepo tekla do predzadnje strani in mislim da je bila večina osnovnih stvari povedanih in poslikanih. Kit kompleti bodo v kratkem, več pa na ZS.

Temo zaklepam ker gre v nepravo stran, odprem pa jo, ko se pojavijo prve težave pri izdelavi modela in mogoče pri krilih z eleroni, da debatiramo v pravi smeri dalje.

LP!
Jure
Torej tema se zaklepa, ker naj bi tekla v nepravo "stran"?

Se pravi, ko sem izrazil podobnost z že obstoječim modelom drugega konstruktorja, tema ne teče več v pravo smer?

Še ena drobna Juretova misel:
JKSniper napisal/-a:
dolinko napisal/-a: A nisi bil ravno ti tam v tistem prepiru o XTwinu ali nekaj takega??????(kar se tiče smetenja)
Ja, res je. Jaz sem to temo očitstil, povedal točno to kar sem že napisal v tej temi in temo zaklenil. Mogoče si osvežiš spomin; viewtopic.php?t=26190

... sicer pa si malo za časom
LP!
Jure
Še poslednje ZS sporočilo
JKSniper napisal/-a:Živijo!

Nevem kaj je Andrej s svojim mislil niti me ne briga.

Jaz pa sem tvoj post raktivcu razumel kot kritiko, da mi je dal kopirane podatke od XYZ letala (za katirega prvič slišim). Kakorkoli, tudi to mi je vseeno in to definitivno ni bil razlog za zaklep teme, je pa post naredil nekaj v tej smeri. Mislim da je v temi zajeto vse, sem šel od skice do letečega modela, polletni projekt je s tem skoraj zaključen. Sedaj pride na vrsto še dopolnitev za kit komplet in vrjetno drugi trupi, krilo z eleroni oz. bremzami itd. Sedaj se lahko v miru posvetim tem stvarem, in ko bo, bom odprl novo temo, ali pa bom odklenil to in nadajeval v duhu, s katerim sem začel temo.

Po mojem mnenju v kolikor se delajo primerjave med modeli, se oba modela naredi, oba leti in po točkah primerja. Vsaj tako bi naredil jaz, če bi že hotel primerjati in če hočem da ima to kakšno težo.

Jure
Najbolje, da razdelimo forum na posamezne podforume kjer bo lahko vsakdo imel svojo temo in v njej le tisto kar bo sam hotel...da se bo lahko "v miru posvetil" svojim stvarem in "nadaljeval v svojem duhu"!

Hvala za vašo pozornost in lep pozdrav!
Sja, očitno si konfliktna oseba :D (saj ni prvič da si komu tlak dvignil :roll:)!


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
Matjaž_Černivc
Profesor
Prispevkov: 1260
Pridružen: 15 Nov 2004, 14:04

Odgovor Napisal/-a Matjaž_Černivc »

Ja, vendar moraš priznati, da še nisi videl nikogar vitlat f3j model na 0,47mm laso... jaz imam laks za mečarice lovit...200kg.

lp
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Temo sem zaklenil kot se to počne na tujih forumih. Predstavil sem "gradnjo"/ bolj nastanek novega modela oz. predstavil svoj kit komplet.

In ker sem imel občutek, da tisti post Matjaža glede modela za katirega prvič slišim, ne spada v mojo temo in ker je prišlo do spora z raktivcem, sem lepo prosil, če lahko poste pobrišem, ker mislim da vsi tukaj vemo kam vodijo in mislim da je ni teme na forumu, ki je nebi ZASRALI. Seveda je bil odgovor negativen. Vrjetno je zaklep teme povzročil tole, sem pa mnenja da je to edini način da je tema pregledna in bi to tudi prosil moderatorja, v kolikor sam nebi to bil. Jaz sem s temo zaklučil in hočem da zaključena celota ostane. Od skice, pa do poleta.

In ko ti ravno da projekt motivacijo za naprej... ti nekdo zbije moralo na poden in te mine do vsega skupaj, do dela, objavljanja na forum, vseh slik, ki so na namenjene začetnikom in sploh do nadaljnjega oglašanja tukaj!

[-X [-X [-X [-X

Pa lep pozdrav,
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
AnFu
Tekmovalec
Prispevkov: 298
Pridružen: 04 Maj 2007, 14:21
Kraj: Topolšica

Odgovor Napisal/-a AnFu »

Meni se pa zdi, da je Jure ravnal prav. njegova tema se mi je dopadla, saj ni bilo ne vem koliko nevmesnih postov - do sedaj. Saj se mi zdi da jih ni veliko brez kreganja :lol: (ne preveč zdej popluvat).

Matjaž, ne razumem tvojih postov v temi Sniper oz. jih samo ne vem kaj je sploh vzrok za nijh? Važno je samo to , kot je napisal raktivec da model leti, pa še to menda dobro :D .

Se pa strinjam z Juretom da se po končanju projekta zaključi s posti, vmes pa naj bolj ali manj piše samo tisti ki temo odpre (predvsem teme o gradnji in navodilih) in da ne pišejo drugi kakšnih komentarjev(izjeme nasveti graditljeu ipd.), predvsem nevmesnih :D .

Če pa že kdo ne ve kaj narediti, pa naj pošlje tistemu , ki je temo odprl ZS, in ga tam vpraša, on pa potem odgovori v temi ali pa popravi kakšen post-doda dodatno obraložitev.

To je moje mnenje :D .

Upam da ste me razumeli :lol: .

LP Andraž

P.S. Jure ti pa nadaljuj še z drugimi krili saj bi rad videl kako se bo model potem obnašal.
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Živjo

Mei se zdi Juretovo delo moderatorja v redu. Briše neumesne poste, razno svinjanje...

Na njegovem mestu bi naredil ročno tako kot je on. =D> =D> No mogoce bi se kaj dodal in bi izbrisal tiste brezvezne poste ki si jih izpljuval.

Njegovo moderatorstvvo bi bilo lahko vzor nekaterim drugim moderatorjem.

P.S: Jure, glej da ne nehaš!!!
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
Boško
Tekmovalec
Prispevkov: 226
Pridružen: 02 Okt 2006, 10:22
Kraj: Rakek

Odgovor Napisal/-a Boško »

JK ne se sekirat če so ti eni fouš, da si že tako mlad skonstruiral model(njim pa to očitno ni uspelo), ti sam na tekme pa pokaž kaj zmore sniper in ti!

Vsi modeli so si podobni samo po tem da imajo krila,rep in trup!

Good luck

Boštjan
LP Boštjan

Vsako tele ima svoje veselje!
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

Amen tistemu, ki je ustvaril forum....

Se pa strinjam z Matjaž_Černivc-em, ker se je moje poste že tudi brisalo samo zaradi tega, ker sem podal svoje mnenje in pripombo na omenjeni model. Debata je stekla čisto v pravo smer in tako je tudi prav.
Sicer nimam proti nobenemu nič proti, samo imam pa občutek, da nekateri preprosto ne prenašate kritike, ampak hočete samo najlepše besede slišat in živeti za slavo in denar.
Jure, tako bom rekel, lepo da si se lotil celotnega projekta iz nule, samo ne jemlji si vseh zaslug, ker mislim, da nisi edini, ki je sodeloval v temu projektu, takole po pregledovanju teme, bi rekel, da je bil tvoj oče pri gradnji prava mravljica, ti pa si samo poziral zraven. To da si zrisal model, te še ne pomeni, da obvladaš zadeve, sam zrišem in izdelam vse svoje modele, večina jih je veliko bolj zahtevnih od tvojega, pa še velikokrat vse "na roke" naredim.
Na "kritike" in opažanja, pa si se odzval zelo odraslo, preprosto si izbrisal poste, ki ti niso bili všeč in pustil tiste, ki te hvalijo in povzdigujejo nad ostale. Če mene uprašaš, vredna je samo tista pohvala, ki prihaja od nekoga, ki je po modelarskem znanju veliko močnejši od tebe, ne pa pa od vseh teh silnih začetnikov, ki komaj da znajo kaj skupaj sestavit po načrtu.

Glede oddelka za začetnike pa menim, da bi moral biti moderator nekdo, ki ima dovolj modelarskega znanja, izkušenj, zna dobro razsodit, kaj je uporabno in kaj ne, biti pa mora tudi potrpežljiva oseba, ker so začetniki ponavadi "težke" osebe. Sam sem vodil raketno modelarski krožek na O.Š. 4 leta, pa smo se vsi imeli prav lepo, rezultati pa so bili tudi vidni vsa ta leta. Ti teh lastnosti in izkušenj še nimaš dovolj....

Če se ne motim, si prvo temo odprl v Gradnji in projekti, vendar si se kmalu strmal, ko sem podal svoje mnenje. Če se ne motim, sem ti tudi ZS poslal, kjer sem ti povedal svoje mnenje o temi in ti tudi podal nekaj koristnih nasvetov. Bom pobrskal po arhivu....


:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:


Sicer sem sam tudi moderator v Gradnji in projekti, pa mislim, da tega privilegija nisem nikoli izkoristil sebi v prid.
Tistih nekaj postov, ki sem jih izbrisal, pa sem tudi z razlogom, seveda sem tudi obvestil pisce postov, tako da ne bo pomote. Ti Jure pa tega nisi nikoli storil, ampak si samo pritisnil na gumb X
Zadnjič spremenil Krist, dne 22 Apr 2008, 16:28, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Slovenija, od kod lepote tvoje ... #-o
Uporabniški avatar
jernejk
Profesor
Prispevkov: 1116
Pridružen: 02 Apr 2005, 23:29
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a jernejk »

Predlagam, da se tema odklene, ker je zanimiva, kdo komu kaj počne z mamo se pa zmenite na ZS.

PS: se mi zdi čisto v kontekstu teme ugotavljati, če je model podoben kakemu drugemu in kakšne so razlike... dokler seveda je to konstruktivno...
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Zdravo!




Vse skupaj se je začelo okrog mene in ne vem, če je prav, da tolčete po Korbarju, ki je želel le umirit zadevo.



1.) Močno me je zbodel Črnivcev prispevek, ki nedvoumno namiguje, da sem Korbarju predlagal nek model, ki je očitna kopija nekega Atlantisa. Celo Profil sem si menda izposodil v nekem F5JN modelu. Ne mi govorit, da to ni bila provokacija zavistneža, tiste tri pike na koncu dveh primerjav so nedvoumne!

2.) Črnivčevo nadaljevanje okrog njegovega razumevanja dolžine trupa, pomembnosti dolžine centroplana, V-loma, vzroka za vgradnjo vingletsov... je bilo tako mimo, da se mi ni zdelo vredno odgovoriti in ker mu ne privoščim zastonj informacij mu ne mislim obrazložit zakaj so njegova mnenja mimo usekana.

3.) Lep dan še naprej in ne se delat nedolžnega.
Slika
lp
Sašo
Uporabniški avatar
Matjaž_Černivc
Profesor
Prispevkov: 1260
Pridružen: 15 Nov 2004, 14:04

Odgovor Napisal/-a Matjaž_Černivc »

Sašo sploh ne vem kdaj se je začelo okrog tebe vrteti...

Moj post je bil namenjen konstruktorju modela...le on je tisti ki lahko pove kako je model nastal...tebe niti najmanj ne bi smelo karkoli zbosti...še posebaj ne to tehnični plati...saj si mu le svetoval...

Moj post je bil zelo nezlonameren, zato pa tiste tri pikice, da slučajno ne bi kaj trdil...če pa sem samo namignil, kako lahko mladi modelar pride do zelo optimiranega krila, ne bi pričakval tiste začetne opazke...sploh ne vem kaj te je tako zbodlo...še posebaj če z atlantisom nisi imel nič...

Moj drugi post je bil še zelo kulturen v primerjavi s tvojim...sem pač odgovoril na tvoje trditve...sem pa dokazal svoje, mimo ali ne mimo...glede samih tehničnih latnosti se tukaj najbrrž ne bova pogovarjala....le zakaj?

Glede f3j-n, pa ne se delajte neumne...kaj sploh je to?; ko jih je več v sloveniji kot resnih f3f model, pa smo vsi neki pobočnjaki...

lp

p.s. nekatiri kritizirate; še v isti sapi pa dodate, da ne razumete mojih postov...čudno! Nekoga tako zbode, vi pa ne razumete...no vsaj na velika usta izražate podporo...
Uporabniški avatar
Astraeus
Tekmovalec
Prispevkov: 412
Pridružen: 17 Mar 2007, 13:17

Odgovor Napisal/-a Astraeus »

Peskovnik... Dejte se že nehat dokazovat, kdo ima večjega, ker od tega ni nobene koristi...
mihec87
Dr. Modelar
Prispevkov: 3864
Pridružen: 24 Jan 2005, 18:57
Kraj: Velenje

Odgovor Napisal/-a mihec87 »

Kaj pa če bi se odprlo novo temo na debato okrog tega modela, gradnjo pa se pusti čisto?
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Krist napisal/-a:Amen tistemu, ki je ustvaril forum....

Se pa strinjam z Matjaž_Černivc-em, ker se je moje poste že tudi brisalo samo zaradi tega, ker sem podal svoje mnenje in pripombo na omenjeni model. Debata je stekla čisto v pravo smer in tako je tudi prav.
Sicer nimam proti nobenemu nič proti, samo imam pa občutek, da nekateri preprosto ne prenašate kritike, ampak hočete samo najlepše besede slišat in živeti za slavo in denar.
Jure, tako bom rekel, lepo da si se lotil celotnega projekta iz nule, samo ne jemlji si vseh zaslug, ker mislim, da nisi edini, ki je sodeloval v temu projektu, takole po pregledovanju teme, bi rekel, da je bil tvoj oče pri gradnji prava mravljica, ti pa si samo poziral zraven. To da si zrisal model, te še ne pomeni, da obvladaš zadeve, sam zrišem in izdelam vse svoje modele, večina jih je veliko bolj zahtevnih od tvojega, pa še velikokrat vse "na roke" naredim.
Na "kritike" in opažanja, pa si se odzval zelo odraslo, preprosto si izbrisal poste, ki ti niso bili všeč in pustil tiste, ki te hvalijo in povzdigujejo nad ostale. Če mene uprašaš, vredna je samo tista pohvala, ki prihaja od nekoga, ki je po modelarskem znanju veliko močnejši od tebe, ne pa pa od vseh teh silnih začetnikov, ki komaj da znajo kaj skupaj sestavit po načrtu.

Glede oddelka za začetnike pa menim, da bi moral biti moderator nekdo, ki ima dovolj modelarskega znanja, izkušenj, zna dobro razsodit, kaj je uporabno in kaj ne, biti pa mora tudi potrpežljiva oseba, ker so začetniki ponavadi "težke" osebe. Sam sem vodil raketno modelarski krožek na O.Š. 4 leta, pa smo se vsi imeli prav lepo, rezultati pa so bili tudi vidni vsa ta leta. Ti teh lastnosti in izkušenj še nimaš dovolj....

Če se ne motim, si prvo temo odprl v Gradnji in projekti, vendar si se kmalu strmal, ko sem podal svoje mnenje. Če se ne motim, sem ti tudi ZS poslal, kjer sem ti povedal svoje mnenje o temi in ti tudi podal nekaj koristnih nasvetov. Bom pobrskal po arhivu....


:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:


Sicer sem sam tudi moderator v Gradnji in projekti, pa mislim, da tega privilegija nisem nikoli izkoristil sebi v prid.
Tistih nekaj postov, ki sem jih izbrisal, pa sem tudi z razlogom, seveda sem tudi obvestil pisce postov, tako da ne bo pomote. Ti Jure pa tega nisi nikoli storil, ampak si samo pritisnil na gumb X

Hallo človek je/bo star 18! Kaj bi pa naj po vaše naredil? Dajte nehat jebat ker to pa je zdaj že smešno. Ta post kaže samo na to, da si eni upate drmat samo iz pozadine in samo, če je že kdo drmal pred vami, do tedi pa ste tiho (kot d... v travi).
U p.... milo materno!


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
nino10
Razpravljalec
Prispevkov: 168
Pridružen: 14 Jan 2008, 20:12
Kraj: odranci

Odgovor Napisal/-a nino10 »

tako jas se moram tud mal vmesat in povedat da JE JURETOV MODEL LEP in nevem cemu taka polomija. sam zdaj se vidi kdo nima kaj za delat in zna samo upravljat. =D>
Uporabniški avatar
UROŠ MURKOVIČ
Dr. Modelar
Prispevkov: 2428
Pridružen: 25 Dec 2005, 12:29
Kraj: Lj-Črnuče MKV-Vrhnika

Odgovor Napisal/-a UROŠ MURKOVIČ »

Matr tole se pa lepš bere kot klub šalivcev v nedelskem :wink: .
Tut moja ženka je sestavljala avione.

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002305024191
http://www.mkv-klub.si/
gregor94
Freak
Prispevkov: 675
Pridružen: 21 Avg 2006, 07:32
Kraj: dobova
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a gregor94 »

Umikam prispevek oz. blatnjo ker to ne vodi nikamor.


Lp.gregor
Zadnjič spremenil gregor94, dne 22 Apr 2008, 21:19, skupaj popravljeno 1 krat.
Krist
Dr. Modelar
Prispevkov: 6864
Pridružen: 09 Jul 2005, 05:22

Odgovor Napisal/-a Krist »

gregor94 napisal/-a: Če ste skonstruiral nekaj kolibrijev in nekaj 1m velikih modelov to še ne pomeni da ste vi CAR ! :evil:
Pa malo za premislek,izven foruma je tudi nekaj mačkov oz. profijev ki modelarstvo ZELO obvladajo in so nekateri tudi na forumu znani kod začetniki tako,da mislim da so vaši komentarji neumni.Stavim da jih je vsaj pet takih ki jim ne sežete do gležnja in so na forumu znani kod začetniki.Tudi če je Juretu nekdo pomagal pri kostruiranju modela je še zmeraj njegov projekt pa čeprav je pri delu pomagal oče,brat in še kdor koli drug si zasluži svojo temo,in ne smetenje!!!!!!!!

Sicer pa ko se je v temi o kolibriju smetilo in vam kaj ni bilo po volji ste to izbrisali,tako je bilo tudi v Juretovem primeru in mislim, da pri tem nimate kaj komentirat.
.....
Brez zamere,pa lep pozdrav!
Gregor.
Kdo je omenjal, da jaz obvladam.... samo delam tako, kot sem se do sedaj naučil... V 18 letih sem se pa mende že kej nauču modelart....
Moji modeli zmorejo tudi kaj več kot 1m razpetine :lol:
Poznam kar nekaj zelo dobrih modelarjev, ki znajo marsikaj narediti s svojimi rokami.
Število postov še ne pove kako dober modelar si.....

V njegovi temi nisem smetil, da ne bo pomote, če ne verjameš, preveri.

Če se ne motim, nisem v temi kolibri nikoli izbrisal nobenega posta, da ne bo pomote. Sem pa vsakemu odgovoril, ki je rabil pomoč pri gradnji tega modela. Še šenkal sem kako palico in kabino za model. Edino odstranil sem anketo in nazadnje zaklenil temo.

Drugače pa nisem tako star, da me je potrebno vikat...


@AIRGHANADA
Mislim da se motiš. Mi ni potreba čakati v ozadju, da nekdo naredi prvi korak in potem jaz napadem. Kdor me pozna, ve, da sem zelo direkten in da ne čakam kaj dolgo, da povem svoje mnenje.
Uporabniški avatar
nino10
Razpravljalec
Prispevkov: 168
Pridružen: 14 Jan 2008, 20:12
Kraj: odranci

Odgovor Napisal/-a nino10 »

nevem zakaj se toliko menite za to a nimate drugega del a hm?? vam dam kaksno delo a bo meni naredu kateri kaksen model namesto da se prepirate :roll: en bi i se kar prav priseu !!!



lp pozdrav
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Krist napisal/-a: @AIRGHANADA
Mislim da se motiš. Mi ni potreba čakati v ozadju, da nekdo naredi prvi korak in potem jaz napadem. Kdor me pozna, ve, da sem zelo direkten in da ne čakam kaj dolgo, da povem svoje mnenje.
Mislim, torej sem. Krvavim, torej sem bil!

*gäeeeeehn* pride od "gähnen" torej zehati, dečki dajmo se raje na piru dobit!


B.
veni, vici, vomiti
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Jutri tole leti ven, tako da izkoristite možnost, dokler je dana, da se stepemo do konca, če je treba.

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
pegasus
Dr. Modelar
Prispevkov: 2847
Pridružen: 14 Okt 2002, 01:00
Kraj: Heidelberg

Odgovor Napisal/-a pegasus »

Vsem zainteresiranim:

eden izmed trikov komuniciranja prek neta je tudi strpnost. Mislim da sem to že kar nekajkrat omenil ob podobnih priložnostih.

Če strpnosti ne premorete, lahko še vedno ignorirate objave, ki vam gredo v nos.

Če tega ne zmorete, svetujem, da se vzdržite uporabe interneta in se raje tepete v lokalni gostilni.
freewind
Tekmovalec
Prispevkov: 336
Pridružen: 20 Okt 2008, 16:56

Odgovor Napisal/-a freewind »

tut ta JKSniper men briše teme..pa ne vem zaka misl si daa je car sam ni
lp blaž
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom