Obvestila članom, predlogi, kritike...

Veliko Mlačevo 45b, 1290 Grosuplje, e-pošta: mdgrosuplje(at)gmail.com, Kontaktna oseba: Jure Tratnik (jure.tratnik(at)gmail.com)

Moderator: Jure T

Odgovori
Uporabniški avatar
Jure T
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08 Jun 2005, 12:40
Kraj: Grosuplje

Obvestila članom, predlogi, kritike...

Odgovor Napisal/-a Jure T »

05.03.2007
Zaradi primerno mokrega letnega časa in same lege našega letališča, je teren trenutno , še posebno dovoz in parking precej razmočen. Pač ena hiba mora bit... Zato člani začasno parkiramo svoja vozila ob cesti, kjer teh problemov ni.
Problem nastane, ko na letališče zaidejo določeni posamezniki ('who we do not know'), in tega očitno ne vedo oz. ne vidijo in veselo off-road-ajo po blatu. Še posebno zanimiv primer se je dogodil v kratkem, ko se je v blatno kopel ujela oseba in ne bu, ne mu, zapustila prizorišče šele s pomočjo traktorja. Pred tem si je pomagala tudi z našo opozorilno tablico, ki jo je izruvala iz zemlje in po uporabi odvrgla. :evil: :evil: :evil: [-X [-X
Poanta vsega tega besedičenja je, da nas taki nenapovedani manevri ljudi precej jezijo, sploh če se uničuje inventar in sploh zato, ker nas kot prvo nihče ne kontaktira, da se namerava oglasit pr nas. Obenem želim povedati, da nobenega še nismo nikoli odgnali, da nikogar ne odganjamo in da želimo, da tako tudi ostane.
Lp
Jure

p.s. upam, da se bo anonimnež pojavil in očistil vsaj tablico (utopija); bom pa med čiščenjem mislil nanj [-o<
Zadnjič spremenil Jure T, dne 04 Nov 2007, 17:26, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
Jure T
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08 Jun 2005, 12:40
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Jure T »

04.11.2007

Na stezi, dovozu in okrog mize je spet blatno, kar je za ta letni čas normalno. Ni pa normalno, da so od čevljev blatne tudi klopi. Tisti, ki je po klopeh vajen hoditi doma, naj tega ne počne tukaj. Poleg tega je zraven tudi plastičen sodček z vodo, s katero lahko počisti za sabo, če se že ravno ne more vzdržati. Ker ne vem, kdo je tak pujs, leti kritika na člane, napovedane in nenapovedane goste. K nanašanju blata na klopi in mizo nekoliko prispevajo tudi ptiči, vendar nobena vrsta v Sloveniji nima št. noge 36+.

Moj predlog je, da se sodček z vodo pozicionira pod klop, skupaj z nekaj odpadnimi krpami. Vse skupaj bi lahko bilo v nekem zabojčku, stojalu... podobno kot grablje za ravnanje krtin.

Ob tej priložnosti naj še dodam, da je dolžnost vsakega člana, da kršitelja opozori na nepravilnosti oz. o nepravilnostih poroča vodstvu društva.

LP
Jure
Uporabniški avatar
Matic M
Tekmovalec
Prispevkov: 333
Pridružen: 25 Mar 2006, 01:35
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Matic M »

No danes sem se ravno peljal mimo piste in sem si šel pogledat... Je bilo res zelo usrano :evil: (klopca, valjar, na frekfenčni tabli so ostale tablice, po parkirnem prostoru vrečke in papirčki,..) in nisem mogel da bi pustil tako, zato sem se spravil pospravlat. Spucal sem klopce, tablo sem celo pomil, popucal valjar, pobral smeti (Fantje kanta je polna treba bo odpelat!!! :^o )!
Tako da zaenkrat je poskrbljen, kar se tega tiče!
Je pa skoraj že zmanjkalo vode in je treba dofilat. Na vrhu kantice pa sem pustil gobico s katero se da vsaj malo pomiti za sabo, " če se že ravno ne more vzdržati".


LP,
Uporabniški avatar
Jure T
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08 Jun 2005, 12:40
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Jure T »

Pohvalno Matic... =D> Predlagam, da se za vikend (sobota, če ne bo dež, drugače pa nedelja) naredi ena mini delovna akcija. Takrat bi tudi prekrili mizo za prezimovanje.
Delovnih rok sicer ne bo potrebnih prav veliko, lahko se pa pridete vsaj mal pokazat. 8)

LP
Jure
Uporabniški avatar
kus
Razpravljalec
Prispevkov: 85
Pridružen: 11 Jan 2006, 17:33
Kraj: grosuplje

Odgovor Napisal/-a kus »

Ni problema ti samo povej kdaj?
modelarstvo je ta bol
Uporabniški avatar
Jure T
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08 Jun 2005, 12:40
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Jure T »

Mizo in klopi prekril Aleks. =D>
Krtine sem poravnal, grablje so končno na svojem mestu. Nosilce bom mogoče zamenjal z močnejšimi.
lp
Jure
Uporabniški avatar
Aleks
Tekmovalec
Prispevkov: 443
Pridružen: 27 Avg 2005, 19:09

Odgovor Napisal/-a Aleks »

Zmanjkalo je časa še za tablo. Ali je potrebno narediti manjšo strehico, ali pa namestiti folijo, ki bo visela preko table.

Okoli mize bi morali dati nekaj plošč, namenjene prav za travnate površine, ali pa narediti okvir in nasuti pesek.
Uporabniški avatar
Aleks
Tekmovalec
Prispevkov: 443
Pridružen: 27 Avg 2005, 19:09

Odgovor Napisal/-a Aleks »

Jure T napisal/-a:Mizo in klopi prekril Aleks. =D>

lp
Jure
Moral bom ponoviti vajo. PVC ni kvaliteten, med deskami mize je že natrgan. Popravim ta vikend.
Uporabniški avatar
Aleks
Tekmovalec
Prispevkov: 443
Pridružen: 27 Avg 2005, 19:09

Odgovor Napisal/-a Aleks »

Pozdravljeni!

Na letnem zboru sem predlagal, da bi okoli mize na letališču na tla položili travnate plošče in se tako izognili blata. Trava se okoli mize zaradi stalne hoje ne more zarasti. Najbolj trpi tudi prehod med ograjicama in vmesna pot.

Predlagam nabavo travnih plošč Hauraton http://www.hauraton.si/recyfix_green.html. Cena za 11 m2 bi bila 292 €.

Vaše mnenje?

Člani društva, ki še niste prijavljeni v skupino, pa ste vabljeni da to storite.


LP, Aleks
Zadnjič spremenil Aleks, dne 27 Apr 2008, 22:54, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jure T
Razpravljalec
Prispevkov: 100
Pridružen: 08 Jun 2005, 12:40
Kraj: Grosuplje

Odgovor Napisal/-a Jure T »

Vsi člani, ki imate e-pošto, ste bili neposredno dodani na listo. Mejling lista je sedaj v celoti operativna. LP Jure
Odgovori

Vrni se na Modelarsko društvo Grosuplje - MDG