Pomoč

Splošna elektro debata

Moderator: alien2108

Odgovori
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Pomoč

Odgovor Napisal/-a filius »

Spet imam težavo, pred kratkim sem skuril lipo celice, ker jih nisem mogel zbalansirat, razlog je bil narobna bananca (druga firma)na celicah. Pri lindigerju in povsod po sloveniji sm iskal reducirko anpak nisem naše take da bi pasala. Sedaj sem zopet pred nakupom lipo celic, ter me nanima če bo to šlo vkup ter če bom lahko balansiral.

Kupil bi lipo celice polyquest PQ-800XP 11.1 v. Doma imam balanser EQ-6+. Sedaj pa tisti ki ste malo bolj spoznate če bo to pasalo, ne pa da bo spet narobna bananca.
Priponke
celice.jpg
celice.jpg (18.01 KiB) Pogledano 2272 krat
balanser.jpg
balanser.jpg (24.4 KiB) Pogledano 2272 krat
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Za balansirne adapter kable še nisi slišal?

viewtopic.php?t=14008&start=0

LP!
Jure
CNC Frezanje Aluminija, medenine, lesa, karbona in umetnih materialov + Struženje kovin
3D Tisk PLA, PETG, ABS, TPU
Konstruiranje, izdelava in lotanje tiskanih vezij
www.JKTech.si
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Odgovor Napisal/-a filius »

JKSniper napisal/-a:Za balansirne adapter kable še nisi slišal?

viewtopic.php?t=14008&start=0

LP!
Jure
Sm anpak jest bi rd da ko kupim da bo pasal.

Glede adapterjov sm jih ene 5 probal pa nobeden ni pasal, glede tega da bi pa sam neki vezal [-X tako sm skuru tastare celice #-o .
Uporabniški avatar
cujcuj
Dr. Modelar
Prispevkov: 2294
Pridružen: 25 Jul 2006, 13:21
Kraj: Selo Bled

POMOČ ZAČETNIKOM

Odgovor Napisal/-a cujcuj »

LP. Vidim, da imaš probleme z baterijami, če malo pogledaš v Forumu odgovore boš našel vse lahko pa tudi pogledaš kjev Ljubljani modelarji letijo gerš do njih, in če katerega koli prosiš za pomoč verjami, da ti bo pomagal.
Tako na forumu pa boš bol taval v temi. Vsak izkušen modelar ti bo pokazal kako se reši takšen problem, ki praktično sploh ni problem. Za večino bateriskih paketov je potrebno kupiti konektorje pa tudi za lipotove. Za balanser jih imaš pa povsod že zraven. Tako najbolje, da se potrudiš, in poiščeš pomoč na modelarski stezi kjer modelarji letijo.

LP. čuj čuj
pebi gas tam gledaj ki letiš.
Uporabniški avatar
filius
Freak
Prispevkov: 775
Pridružen: 30 Dec 2006, 11:26

Odgovor Napisal/-a filius »

ravno sem dobil po zs-ju od nekoga informacijo da je bananca taka kot je treba ter da to more pasat. Bom naročil pa bom videl ali je res ali ne.
Odgovori

Vrni se na Splošni pogovori o elektro modelih