WATT 200 - Ali ga kdo pozna?

Splošna elektro debata

Moderator: alien2108

Odgovori
Uporabniški avatar
pokmon
Razpravljalec
Prispevkov: 89
Pridružen: 23 Maj 2007, 21:33
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

WATT 200 - Ali ga kdo pozna?

Odgovor Napisal/-a pokmon »

Pozdravljeni. Iščem več informacij o modelu WATT 200, ki je v osnovi jadralno letalo gnano z elektro motorjem speed 600. Če ima kdo več informacij o tem modelu, mogoče kakšna navodila, slike, izkušnje - se priporočam-o.

http://www.mantuamodel.com/mantuamodel1/70048.htm
http://www.mantuamodel.com/mantuamodel1/aviomodelli.htm
Priponke
70048p.jpg
70048p.jpg (27.95 KiB) Pogledano 2967 krat
70048.jpg
70048.jpg (24.56 KiB) Pogledano 2967 krat
Uporabniški avatar
Robi_bc
Tekmovalec
Prispevkov: 248
Pridružen: 26 Avg 2006, 21:22
Kraj: Bovec

Odgovor Napisal/-a Robi_bc »

Buahaha kje si pa to najdu.Da model sem letel.Niti ni primeren za začetnike in niti za izkušene.Trup je cenena plastika, v celoti je model
pretežek.Povezave so lesene (teža).

Pa še 100 let star model je.

Vsak malo sodobnejši model je veliko boljši


Lp

R.
Slope,Acro,Shock..mah kar ima pač zakrilca
Uporabniški avatar
pokmon
Razpravljalec
Prispevkov: 89
Pridružen: 23 Maj 2007, 21:33
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a pokmon »

Cool. Sem vedel da je star model. Samo da ima 100 let pa skor ne morem verjet :D A ga kdo kupi za oldtimerja? Tudi meni se zdi težak ko kamen. Sam sem govoril z ljudmi, ki so ga leteli svoje čase pa pravjo, da je z tako težo samo problem poletet. Ko pa je enkrat v zraku pa ni več tako hudo. Jaz sem ga dobil iz ene zaprašene kleti. Zelo ohranjen. Pa me mika, da bi ga vseeno usposobil pa šel v zrak z njim. Notri je Speed 600 in propela. Rabim še regulator in "elektrarno". Ima kdo kaj pocenga?
EagleA1
Razpravljalec
Prispevkov: 195
Pridružen: 16 Nov 2004, 09:30
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a EagleA1 »

Jest sm mel zlo podoben model in sicer mantua harmony. Z njo sem letel na 6 celic in je šlo solidno čeprow bi mu pasalo 8 celic.
Leteti s tem letlaom je bil užitek, saj je bil miren pohleven in zaradi večje teže dosti neobčutljiv na majhne sunke vetra. Skratka z njim sem bil zelo zadovoljen.

lp
Pingi
Tekmovalec
Prispevkov: 401
Pridružen: 22 Nov 2004, 12:28
Kraj: Selnica ob Dravi

Odgovor Napisal/-a Pingi »

Na tvojem mestu bi zamenjal smerno in višinsko krmilo z konstrukcijo iz balse, ker ta ABS je težek ko svinec, pol pa brezkrtačni motor pa bi moglo letet.

lp, Domen
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former."
- Albert Einstein
Odgovori

Vrni se na Splošni pogovori o elektro modelih