Nategovanje

Vaše utemeljene kritike, vprašanja in problemi

Moderator: Mipo

Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Nategovanje

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Vem ,da se je o tem že veliko pisalo...

V glavnem...Jaz sem kupil el. motor (prek tega foruma) od airforcea.In mi je poslal en zanič oz. pokvarjen motor.In to še po ceni 10€ z poštnino.Zmenjeno je pa bilo 7€ brez poštnine.Zakaj to pišem?Ker hočem ,da uporabniki tega foruma vejo pri komu je pametno kupovati in pri komu ne.Sicer vem da je ena taka tema pri malih oglasih že objavlena ampak se ne ,da odgovarjati nanjo #-o

Mislm to je že višek civilizacije.Potem so pa še sledili razni izgovori.Naprimer:
"Pa sej motor je prejšni teden še delal.Saj sem ga imel v modelu."
Jaz mu po kakšnih 14-ih dneh pošljem ZS in mu napišem kdaj bom dobil motor oz. zahvalo (jezno) za njegovo nesramnost.In potem spet en izgovor:"Sori sem glih včeraj domov prišel.Motor boš dobil jutri."Od tega je sedaj že slab če ne že celo cel mesec. :evil:

Zato vas prosim ,da v to temo napišete kdo vas je nategnil.Da bojo drugi uporabniki vedeli koga se je treba pazit.

Prosim tudi moderatorja malih oglasov da odklene tisto temo o prevarantih.Če pa to ni možno pa prosim administratorja ,da naredi pod to rubriko črno listo. [-o<
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
ace
Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: 06 Jun 2006, 12:02
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ace »

:grrrrrrrrrrr: :ratata:
Uporabniški avatar
luka.
Tekmovalec
Prispevkov: 273
Pridružen: 02 Okt 2005, 17:20
Kraj: ljubljana

Odgovor Napisal/-a luka. »

Pa saj poznate pregovor... volk dlako menja, a narave nikdar...
Tu imate lep primer...
Jaz sem že zdavnaj rekel da se on ni nič spremenil...
Upam da čim bolje rešiš tale problem z airforcejem... in pa kakšen vodja tega foruma bi lahko malo ukrepal, ker je bilo že kar nekaj problemov s tem človekom... :roll: :roll: #-o [-o<
Urca modelarstva na dan odžene zdravnika stran..=)
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Ukrepa se, kolikor se lahko. Tema na malih oglasih NI zaklenjena, vendar je celotni del foruma urejen, da se lahko posta tema, odgovarjati se pa ne da - zato tista tema nima več bistva.

Kar se tiče Airforca skrbim, da vsak oglas, ki ga odda "oborožim" opozorilom, da je nategovalec, in da naj bodo kupci (in prodajalci) previdni! Če vam kljub temu še vedno uspe, da vas nategne je kriva zgolj vaša nejevednost na račun lenobe in lahkomiselnosti.

Jan Pernarčič - moderator Malih Oglasov!
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Takega opozorila nisem nikoli opazi oz. videll.Prav tako nisem vedel ,da je nategovalec.Šele potem ,ko sem dobil zanič motor sem postal pozoren in iskal po forumu če se je to že dogajalo.In ugotovil kdo je v resnici...
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
alesb
Profesor
Prispevkov: 1660
Pridružen: 03 Maj 2001, 01:00
Kraj: Nova Gorica

Odgovor Napisal/-a alesb »

Predlagam, da se temu prevarantu prepreči objavljanje v rubriki Mali oglasi. Mislim, da forum to omogoča?


lp
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

To se pomoje ne ,da preprečiti.Razen če se vsak njegov oglas izbriše...
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
AIRGHANADA
Freak
Prispevkov: 976
Pridružen: 30 Nov 2006, 22:41
Kraj: Marburg
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a AIRGHANADA »

Glede na vse, kar se je o njem tukaj pisalo, mislim da ne bo pomagalo nic drugega kot da ga nekdo poisce in mu jih, enih par "po šoderjami naloži".

nasilje ni resitev, pomaga pa

:wink:


B.
veni, vici, vomiti
Nemo
Freak
Prispevkov: 523
Pridružen: 14 Jan 2006, 16:52
Kraj: Čadovlje

Odgovor Napisal/-a Nemo »

Zanimivo! Pa fant zgleda tako nedolžen..
LP Nemo
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Videz vara !
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Ja Andrej jaz te ne bom nič prosu, pošiljam ti zsje da se dogovoriva ti pa ne odpišeš...

Tudi prav.
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
ace
Freak
Prispevkov: 549
Pridružen: 06 Jun 2006, 12:02
Kraj: ljubljana
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a ace »

ne bi bilo potrebno se nič menit če bi se v osnovi držal pravil :ratata:
Uporabniški avatar
asterix
Tekmovalec
Prispevkov: 366
Pridružen: 11 Feb 2006, 14:03
Kraj: Zasip

Odgovor Napisal/-a asterix »

@airforce


men si reku da s se zmenu? [-X [-X
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Če mali še sedaj ni spoznal da bi se blo dobro popravit, ne pričakovat ravno da se bo. Škoda popisat 14 listov foruma glede njega. Preko interneta je pač nategun, je bil, je in bo. Na pisti je drugačen, nima vač "imunitete" in anonimnosti kot je na internetu, zato je možno da je celo pošten dečko. Kaj češ, saj je vse lepo in prav če leti, je član nekega kluba, mogoče tudi tekmovalec kdaj ali karkoli, dokler ne krši nekih osnovnih pravil... ko pa začne je pa tako izobčen :o .

LP!
Jure
dremih
Tekmovalec
Prispevkov: 396
Pridružen: 08 Jan 2004, 20:22
Kraj: kočevje

Air....in .....nadaljevanje

Odgovor Napisal/-a dremih »

:o
Pozdrav !
Z vsem tem "nategovanjem"na forumu, ne vem pri čem smo.Enkrat gre "titrada"v nedogled,pa je prekinjena =D> In sedaj"Jovo na novo".
V profilu piše:osnovnošolec
Kot takega sem ga jemal(a vmes je bilo nekaj "resnih"komentarjev iz njegove strani).Tudi nekaj dopisov sva izmenjala.....nič na temo :Kupim prodam :D
Ne vem,kaj naj si mislim,saj kot opažam nekateri ga poznate :o
Morda pa ima fante prevelike želje in z tem tudi oči(a premajhna sredstva in znanje).Vsi kateri sodelujete z njim poizkusite mu pomagati,saj očitno prosi za pomoč,a mu nihče ne prisluhne.
Če je pa le "MUČKAROŠ" potem pa je stvar na moderatorju-kar bo "zasmrdelo" pa naj bo pod kakršnim koli nazivom :evil: :ratata:
Lep pozdrav Dušan
tudi trske spadajo zraven
goldi
Tekmovalec
Prispevkov: 319
Pridružen: 15 Nov 2004, 15:36

Odgovor Napisal/-a goldi »

Međarđ!

Jaz bi te v takšnem primeru tako porihtal, da bi me na koncu lepo prosil, če mi lahko kupiš nov motor in mi ga daš :razpaljot: . Bi ti dokazal, da se z nasiljem da marsikaj rešit.
Uporabniški avatar
JKSniper
Dr. Modelar
Prispevkov: 3614
Pridružen: 02 Sep 2005, 12:38
Kraj: Celje
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a JKSniper »

Hja Dušan,
Vrjemi, da smo mu že pomagali in to ne malo! Napisal sem mu celoten seznam za trainerja in mu ga 2X razložil po dolgem in počez in mislim da skoraj gotovo ga je naredil (saj mi je dal slike) in da celo že leti z njim! =D> =D> , dobro, to da je na mojem MSN-ju blokiran včasih tudi teden skupaj nebi govoril, ampak okej, nisem tak človek da bi ga ignoriral "za vedno". Ima pa neke čudne želje, ki so iz dneva v dan drugačne in vedno bolj abstraktne da bog pomagaj. #-o #-o #-o

Kar se pa tiče nategancij, njegovih postov med malimi oglasi ne preberem, ne bom prebral, pa tudi če me prosi karkoli glede tega... NO WAY.

LP!
Jure
Uporabniški avatar
vidx
Profesor
Prispevkov: 1048
Pridružen: 26 Jan 2005, 21:27
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vidx »

mene pa je po msnju prosil, naj mu pošljem šablone za izrez kril za extro, ki sem jo sam pred nekaj tedni končal..
najprej nisem vedel da je to on, pa sva se lepo zmenla, da mu jih pošljem pa da mi jih vrne, ko izreže krilo, nato pa me je prijatelj opozoril, s kom se pogovarjam, in sem mu napisal link te teme, pa mu rekel, da mu ne zaupam in da mu ne bom poslal, ker ne morem vedeti, če bom šablone prejel nazaj....
rekel je da pol pa nima smisla če mu ne zaupam in sva se lepo zbrisala iz msn-ja.
danes pa me je spet dodal, ker ga nisem blokiral, pa me je spet prosil in mi celo ponujal denar.... (sej šablone niso skoraj nič vredne, jih pa vseno želim nazaj, ker jih bom še potreboval)
nato sem se odločil in mu napisal tole:
js ti jih pošljem po povzetju za 10€, ti mi jih pa vrneš po povzatju za 5€, tako da bi jas zaslužil 10€ če mi jih ne vrne, in 5€ če mi jih vrne.. pa se je strinjal.
še vedno pa je možnost, da jih ne prevzame in imam stroške z dvojno poštnino...

če bi mi jih on poslal nazaj za več kot 5€ jih pa itak nebi dvignil, ker se nisva tako zmenila pa še ne pomenijo mi toliko....

zanima me vaše mnenje glede na to, da ga nekateri boljše poznate od mene... a naj jih pošljem?
Flying Bastard Aircombat squadron
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

Ne mu jih poslati [-X Sem se z njim zmenil da dobim svojih 10€.Pa jih še zdaj nimam #-o [-X
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
Uporabniški avatar
jakob28
Razpravljalec
Prispevkov: 111
Pridružen: 26 Apr 2006, 11:27
Kraj: Breg pri Žirovnici

Odgovor Napisal/-a jakob28 »

ne vem no,ampak ko berem airforceve (oz mriderjeve :D ) poste-precej enih stvari se je že "lotil" in "naredil"-ampak do zdaj sem zasledil le eno sliko (pa še ta je izginila :D ) "malo" krivega telstarja....moje mnenje-dvomim,da mu bodo kaj koristile,po moje so le oči malo preveč lačne....

lp
Slika
Uporabniški avatar
vidx
Profesor
Prispevkov: 1048
Pridružen: 26 Jan 2005, 21:27
Kraj: koper
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a vidx »

ga je pa res vse zanimalo...
kako sem spravil dve polovici krila skupaj, kako laminiraš, kako narediš podvozje, pa kakšne servote, rezervoar, motor rabi, pa kaj mu priporočam...
je zgledalo, kot, da se modela res hoče lotit delat...
pol sem ga pa vprešal, zakaj si šablon ne nardi sam, pa je reku, da mu je vezanko zelo težko rezat.....
pa sem mu reku, da pol pa kako bo rebra v trupu dalal, pa vse kar je še iz vezanke.... pa je reku, da se bo ža nekako potrudil...
šablone je pa hotel na vsak način....
Flying Bastard Aircombat squadron
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Jakob28 so tvoje oči lačne?

Na 2 slikce mojih modelov da se bojo oči mal najedle.


DOBER TEK.
Priponke
...
...
PICT0072(2).jpg (31.19 KiB) Pogledano 5791 krat
Letenje
Letenje
PICT0071(1).jpg (22.87 KiB) Pogledano 5791 krat
Moj Easystar s katerim sem začel prve korake.
Moj Easystar s katerim sem začel prve korake.
PICT0062.jpg (76.65 KiB) Pogledano 5791 krat
Zadnjič spremenil airforce, dne 07 Jun 2007, 20:37, skupaj popravljeno 1 krat.
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

Še malo slikic
Priponke
Ja potem ko sem imel nekaj ur naletenih sem pa začel delat kakšne lupinge pa hrbtne lete.
Ja potem ko sem imel nekaj ur naletenih sem pa začel delat kakšne lupinge pa hrbtne lete.
PICT0083(1).jpg (17.06 KiB) Pogledano 5782 krat
...
...
PICT0080(1).jpg (20.1 KiB) Pogledano 5782 krat
....
....
PICT0079(1).jpg (17.89 KiB) Pogledano 5782 krat
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
airforce
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 27 Okt 2006, 12:13
Kraj: Kranj

Odgovor Napisal/-a airforce »

No, že na začetku februuarja sem dobil prvo motorno letalo trainer.

Žal slik letenja nimam, ker se še učim leteti z njim.

To je pa vse za danes, upam da me boste sedaj jemali malo bolj resno, bom konec tedna še prosil kakšnega modelarja če malo poslika trainerja v zraku.
Priponke
Pa še ena slikca kjer se učim letenja s trainerjem.
Pa še ena slikca kjer se učim letenja s trainerjem.
imgp9344_small_157.jpg (65.69 KiB) Pogledano 5768 krat
trainer domino
trainer domino
PICT0027.jpg (79.07 KiB) Pogledano 5768 krat
Lep pozdrav
Medard
Uporabniški avatar
Intruder
Dr. Modelar
Prispevkov: 2285
Pridružen: 16 Nov 2004, 22:56
Kraj: Maribor

Odgovor Napisal/-a Intruder »

Kdo je pa stric ki te uči leteti? Lahko dobimo kakšne podatke od njega? Mogoče bo on dovolj pameten, da ti jih naloži po riti in hrtišu, če zve, kaj vse si že vštimal.

P.S.

Te slike bi sedaj naj opravičile vso tvoje nategovanje? Če tudi bi mi ponujal, ko tvojega denarja NE BI vzel! Pitaj boga, kako je sploh priromal v tvoje roke!

vidx....predlagam ti, da nimaš z airforcom nobenih navez in ničesar. Če te že ne bo nategno si pa ne zaslužni naše pomoči. mislim, da boš z nesodelovanjem z njim pomagal vsem tistim, ki so bili od njega opeharjeni! Ko gledam sliko sploh ne morem verejt, da je taki šmrkavc nategno že ljudi veliko starejše od njega! :D

Jan
Odgovori

Vrni se na Pohvale, pritožbe in pomoč uporabnikom