ZBOR KURJANOV PRI NEBCU!!!!

Trstenjakova ulica 11, 1000 Ljubljana

Moderator: RLogar

Odgovori
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

ZBOR KURJANOV PRI NEBCU!!!!

Odgovor Napisal/-a robertjur »

V ponedeljek 29.1.07 ob 20h vljudno vabljeni na sestanek uporabnikov aerodroma "pr kurah - Sneberjah - Zalogu - kakor za koga?"
Dogajalo v prostorih iznad trgovine Mantua model.
Letos bo sestanek veliko prej ker konca sezone (lanske) ni in ni na vidiku in bo počasi zelenje odgnalo in zarastlo "našo" parcelo #-o
zategadelj je že potrebno aktivirat zimsko službo :o (ups! košnjo).

Zamude niso dovoljene zato ne sprejemamo opravičil!
(razen v izrednih primerih: Žene-otroci-službe-avtobusi-promet-ujme....)

POVEJ NAPREJ!!!!!!!!
Zadnjič spremenil robertjur, dne 22 Jan 2007, 20:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Robert
Uporabniški avatar
andrej007
Profesor
Prispevkov: 1331
Pridružen: 06 Okt 2006, 12:43
Kraj: Domžale

Odgovor Napisal/-a andrej007 »

A to ob 8h zjutri?! :o
Modelarstvo je droga ,ki škoduje predvsem finančnemu stanju odvisnika :lol: :roll: :lol:


lp Andrej
robertjur
Profesor
Prispevkov: 1036
Pridružen: 21 Nov 2004, 03:05

Odgovor Napisal/-a robertjur »

:o A ne vidiš da piše ob 20h :lol: #-o
Robert
Uporabniški avatar
Mare77
Razpravljalec
Prispevkov: 149
Pridružen: 09 Jul 2006, 22:28
Kraj: Vrhnika

Kratko poročilo

Odgovor Napisal/-a Mare77 »

Lep pozdrav!

Sem pričakoval, da bo kdo od "starejših" kurjanov kaj napisal o sestanku, pa bom očitno le jaz moral napisati par besed, kar mi je ostalo v spominu :)

Mogoče pa bo le še koga zanimalo, saj nimamo vsi mail naslovov od vseh..

Glavna stvar je seveda denar. Zmenili smo se, da damo 30 € za košnjo in 30 € za zavarovanje škode proti tretji osebi v vrednosti 8.333,33 €. To zavarovanje naj bi postalo obvezno in upam, da smo zadosti odgovorni, da bomo to tudi speljali do konca. Tisti, ki ste že zavarovani pri drugih zavarovalnicah, se vam ni potrebno še pri Triglavu, kjer naj bi imeli zavarovanje mi ostali.

Denar bosta pobirala Robi (sekretmehanik) in do 30 marca tudi Nebec v svoji trgovini.

Glede prepotrebne table se ni kaj dosti govorilo; nobenega končnega datuma ni bilo.

Dela se v smeri nakupa kosilce, kjer naj bi finančno breme nosil g. Nebec, če bo le cena ugodna.

Pikniki bodo ! =D>

Sestanek je minil v duhu zgodbic in anekdot, bilo je smeha in resnih pogovorov, ura in pol je bila kar hitro naokoli.

Upam, da bo sedaj še kdo drug napisal kako podrobnost oziroma informacijo, ki sem jo jaz izpustil...

LP
Mare
Slika LPG -ja

Every flight ends in the crash. Some are just a little worse then others.
Uporabniški avatar
RLogar
Profesor
Prispevkov: 1112
Pridružen: 22 Nov 2004, 21:37
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a RLogar »

Mare lepo, da si nas opomnil, da bi bilo lepo kaj napisati o sestanku.

Najpomembnejša stvar, ki smo se jo domenili: cena, kot je napisal Mare 30 EUR članarina (košnja) in 30 za obvezno zavarovanje. Novincem bo letenje omogočeno le ob spremstvu modelarja, ki bo zavarovan. Dvakrat, trikrat ga bo že kdo vzel pod streho, kar bo večkrat se bo treba zavarovat. Nadzor smo se zavezali opravljati vsi zavarovani člani kurjega tima. :ratata: :D

O zavarovanju bo več povedal Tomaž, alias Kladu, ko bo zbral vse podatke o zavarovanju za 2007.

LP

Robi
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Povzetek sem že pripravil, pa sem ga poslal v pregled; brez odgovora zaenkrat To je to:

Povzetek dogovora dne 29.01.2007 za Kurjane


Sestanek je bil organiziran zaradi določitve pogojev in delovanja interesne skupine modelarjev na letališču Pr' kurah.

Prisotno je bilo 12 modelarjev skupaj z blagajnikom Robijem J.

1. Nabavi se nova kosilnica za košnjo trave na pisti. Skupaj iščemo najugodnejšo ponudbo za dovolj močno in kvalitetno kosilnico, nabavil jo bo naš sponzor Trgovina Mantua Modeli (Jani Nebec)
2. Z letom 2007 je obvezno zavarovanje modelarja, ki leti na letališču Pr'kurah, proti tretji osebi. Izjema je le letenje učenca skupaj z inštruktorjem. Zato bo za vse uporabnike, ki nimajo sklenjenega zavarovanja, skupaj z uporabnino se tudi zavaruje proti tretji osebi pri zavarovalnici Triglav. Tako bo letna uporabnina skupaj z zavarovanjem 60 €. Denar bo zbiral blagajnik Robi J.! Izjema so le tisti, ki imajo zavarovanje urejeno sami (ob vplačilu uporabnine je potrebno pokazati dokazilo) oz. letijo LE ob spremljavi modelarja z urejenim zavarovanjem (učenci).
Uporabnino z zavarovanjem bo mogoče vplačati tudi pri g. Nebec Jani v Trgovini Mantua Modeli do 30.03.2007.
Ob vplačilu je potrebno navesti: ime in priimek, davčno številko in rojstni datum. Zaradi boljšega obveščanja je zaželena tudi številka mob.telefona.
3. Pripravi se list papirja z dogovorjenimi pravili obnašanja in letenja na letališču. Vsak uporabnik bo to prejel ob vplačilu. Povečana kopija se bo obesila tudi na tablo, ko bo postavljena.
Zaradi splošne varnosti se pričakuje od vseh, da se pravila spoštujejo. Izkušenejši modelarji so dolžni prijazno poučiti začetnike ali obiskovalce o pravilih in upoštevanju le-teh.
4. S sosedom bomo poizkušali najti varianto, da odstrani kup na koncu letališča.
5. Zaradi vse večje porabe goriva se je našla možnost nabave goriva (5 % Nitrometan, 15 % Olja)
po »klubski« ceni. Vse informacije dobite pri Robiju J. oz. ob plačilu uporabnine.

Sestanek se je v prijetnem vzdušju zaključil ob 22 uri.


V tem času sem dobil tudi informacijo o zavarovanju:

zavarovalna vsota je 8.400,00 € pri plačilu letne neto premije 31,30 €

Glede na to, da nas bo več kot 20 dobimo 20 % popusta, pa še na to je 6,5 % cesarjevega. Tako je bruto znesek zavarovanja 26,67 €.
Obrazec bom pripravil in ga dostavil Robiju in v trgovino.
Našel sem tudi rabljeno kosilnico (na servisu) 5 KS Royal s 53 cm širine lahko tudi samohodna!Cena je 196,68 € z DDV. Kaj mislite o tem stroju! Več informacij ve Tomaž Svoljšak. Da beremo sedaj boljše ponudbe!


Lp

Tomaž
Zadnjič spremenil Kladu, dne 02 Feb 2007, 08:45, skupaj popravljeno 1 krat.
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
teddy1908
Tekmovalec
Prispevkov: 254
Pridružen: 27 Dec 2004, 15:19

Odgovor Napisal/-a teddy1908 »

Živjo,

na hitro sem pogledal in odkril tole:

http://www.bolha.com/oglas1756721

Zanimiva mi je bila zaradi podobnih lastnosti kot jih je napisal kladu. (5KM, 53 cm rez).

RAzlika je, da je ta nova in da ima zato 2 leti garancije. Če pomislimo bi nas servis v 2 letih rabljene lahko koštal več kot 100€ in bi bilo bolj smiselno kupit tole.


LP Tadej
Flying, by itself, is not paintful; it's the landings that can hurt you.
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

teddy1908 napisal/-a:Živjo,

na hitro sem pogledal in odkril tole:

http://www.bolha.com/oglas1756721

Zanimiva mi je bila zaradi podobnih lastnosti kot jih je napisal kladu. (5KM, 53 cm rez).

RAzlika je, da je ta nova in da ima zato 2 leti garancije. Če pomislimo bi nas servis v 2 letih rabljene lahko koštal več kot 100€ in bi bilo bolj smiselno kupit tole.


LP Tadej
Teh kosilnic nimajo na zalogi, vprašanje je, če bo cena enaka ker je to lanska akcijska ponudba. Bom ostal na vezi s trgovino.
Zadnja informacija; te kosilnice bodo še dobili, dalo se jih bo kupiti pa še možno je, da bo cena ugodnejša. Bom probal kaj skompenziati preko!
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Uporabniški avatar
Kladu
Profesor
Prispevkov: 1306
Pridružen: 29 Mar 2005, 15:09
Kraj: Center Evrope-Šiška
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a Kladu »

Da malo prevetrimo temo :lol: :lol: :lol:

Drugi teden bom opravil prvi krog zavarovanja. Vse, ki še niste vplačali zavarovalnine skupaj z uporabnino piste naj to naredijo čimprej!
Naslednji krog bo, ko se spet nabere.

Ali je kdo že našel kosilnico. Kosilnice iz zgornjega posta je zopet na zalogi. Lahko jo dobim še malo ceneje od njih (kompenzacija :D ).
Ali je to to? Kot blokovsko dete nimam pojma o kosilnicah! Sem pa slišal, da bi bila mulčarka boljša.


Lahko jo samo zrihtam. Ajmo mojstri na plano, da ne bo polna pisti spet gora pametnjakovičev vedela kaj je boljše :P :P :P


Lp

Tomaž
Davno nazaj smo na balso v vrstah čakali!!!!!!!!
Odgovori

Vrni se na Modelarski klub Pr'Kurah Ljubljana