Pritožbe na moderatorje

Kako priti med pisce člankov, vprašanja v zvezi s sodelovanjem, predstavitve in nominacije za nove kandidate
Odgovori
Uporabniški avatar
slo-warhavk
Freak
Prispevkov: 704
Pridružen: 19 Nov 2004, 00:10
Kraj: Hrastnik

Odgovor Napisal/-a slo-warhavk »

:roll: #-o

Miha zdele mam pa tegale Carcar-ja res zadost. Očitno sem spet nekomu stopil na žulj. Objavil sem prispevek , ki pa ga je mladi nadebudnež brisal. Takega moderatorja ne rabim. Nikogar nisem žalil, pisal argumentirano, očitno pa se je sam nekje našel. Prodajal je RV napravo, ki jo je moj prijatelj želel kupiti, poslal sem mu dve ZS, na katere ni odgovoril, nato pa mi na ZS piše, da je po pomoti prejeti post zbrisal... in da je naprava prodana že kak teden. Kako bo moderiral će se sam ne drži pravil, ki jih želi postavlljati.


Kot njegov "nadzorni " ga opozori na to. Pa prispevek naj vrne.


Ne zaslužio si biti moderator.


LP Darko
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

slo-warhavk napisal/-a::roll: #-o

Miha zdele mam pa tegale Carcar-ja res zadost. Očitno sem spet nekomu stopil na žulj. Objavil sem prispevek , ki pa ga je mladi nadebudnež brisal. Takega moderatorja ne rabim. Nikogar nisem žalil, pisal argumentirano, očitno pa se je sam nekje našel. Prodajal je RV napravo, ki jo je moj prijatelj želel kupiti, poslal sem mu dve ZS, na katere ni odgovoril, nato pa mi na ZS piše, da je po pomoti prejeti post zbrisal... in da je naprava prodana že kak teden. Kako bo moderiral će se sam ne drži pravil, ki jih želi postavlljati.


Kot njegov "nadzorni " ga opozori na to. Pa prispevek naj vrne.


Ne zaslužio si biti moderator.


LP Darko
Zdej pa res ne vem, kaki "ljudje" ste to na forumu. Jaz sem prodajal napravo MC-12 že skoraj dva mesca nazaj in jo tudi prodal, pred tvojim postom. Ker je bilo zanimanja veliko, sem mogoče po pomoti izbrisal tvoj zs v mojem nabiralniku. Kaj češ zdaj obujat stare spomine, naprava je ža šla. Pa bi prej poklical na mobitel pa bi se lepo zmenila #-o #-o

lp, eni na forumu ste taki, ki samo gledate na napake, pol pa ko eden nekaj napiše jih prec to še 10 x ponovi eno in isto [-X
raktivec
Dr. Modelar
Prispevkov: 5182
Pridružen: 01 Mar 2005, 13:02
Kraj: švarcnbah

Odgovor Napisal/-a raktivec »

Moderator z popackano poslovno žilico?Slika
lp
Sašo
Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

slo-warhavk napisal/-a::roll: #-o

Miha zdele mam pa tegale Carcar-ja res zadost. Očitno sem spet nekomu stopil na žulj. Objavil sem prispevek , ki pa ga je mladi nadebudnež brisal. Takega moderatorja ne rabim. Nikogar nisem žalil, pisal argumentirano, očitno pa se je sam nekje našel. Prodajal je RV napravo, ki jo je moj prijatelj želel kupiti, poslal sem mu dve ZS, na katere ni odgovoril, nato pa mi na ZS piše, da je po pomoti prejeti post zbrisal... in da je naprava prodana že kak teden. Kako bo moderiral će se sam ne drži pravil, ki jih želi postavlljati.


Kot njegov "nadzorni " ga opozori na to. Pa prispevek naj vrne.


Ne zaslužio si biti moderator.


LP Darko
Pod to, pa še kaj bolj ostrega, se podpišem kadarkoli.


lp Jože
rvpilot
Razpravljalec
Prispevkov: 196
Pridružen: 19 Nov 2004, 23:09

Izbrisan

Odgovor Napisal/-a rvpilot »

Sem tudi jaz malce kritiziral ker imate nepopolne profile mislim da imamo pravico vedeti s kom imam opravka in od kot ste.Vendar je bil post NEMUDOMA IZBRISAN.S tem nisem žalil nobenega vendar je treba najprej pod svojim pragom pom...
MAGISTER
Freak
Prispevkov: 643
Pridružen: 14 Okt 2005, 20:36
Kraj: Ljubljana-Šentvid (localhost - 192.168.8.20)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MAGISTER »

Glede carcar-ja mam tako mnenje zdele neki časa nas bo mel na ostrem. Čez cca. 5 mesecev pa se mu že več nebo dalo.

Lp, klemenm
Nič več... :)
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

MAGISTER napisal/-a:Glede carcar-ja mam tako mnenje zdele neki časa nas bo mel na ostrem. Čez cca. 5 mesecev pa se mu že več nebo dalo.

Lp, klemenm

Jaz te ne razumem kaj češ s tem povedat? :D

lp
Slowfly
Profesor
Prispevkov: 1015
Pridružen: 11 Jun 2003, 19:04
Kraj: Ljubljana

Odgovor Napisal/-a Slowfly »

Magister, ti si malenkost za časom! :lol: 8)

viewtopic.php?t=4539&postdays=0&postorder=asc&start=50
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

MAGISTER napisal/-a:Glede carcar-ja mam tako mnenje zdele neki časa nas bo mel na ostrem. Čez cca. 5 mesecev pa se mu že več nebo dalo.

Lp, klemenm
Če misliš s tem, da sem bilo kateremu zameril je MOJ odgovor absolutno NE, kajti vsak ima možnost, da izrazi svoje mnenje in jaz to spoštujem. je pa res, da prej malo poglej prejšne poste in ne na blef neki napisat!!!

lp
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Sem ti reku da moderator biti ni mala malica,ampak ti študentek si pa kar tiščal...z glavo skozi zid
in si tudi prišel samo za zelo kratek čas..(hvalabogu #-o :roll: )
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Offshore napisal/-a:Sem ti reku da moderator biti ni mala malica,ampak ti študentek si pa kar tiščal...z glavo skozi zid
in si tudi prišel samo za zelo kratek čas..(hvalabogu #-o :roll: )
Jst še vedno verjamem v svoje prav, bi pa rad videl tebe v tej vlogi!

Pa prosim, da se ta tema enkrat konča(je že mimo...), pa dejmo raj kej pamtnga nardit oz. rečt :lol:


lp
Offshore
Dr. Modelar
Prispevkov: 6685
Pridružen: 23 Avg 2005, 14:24

Odgovor Napisal/-a Offshore »

Ti si tiščal iti za moderatorja,ne jaz #-o
Sedaj si na svoji koži to občutil kako to zgleda :lol:
Drugače pa jaz pod nobenim pogojem moderator SPLOH ne bi hotel biti!
Uporabniški avatar
carcar
Profesor
Prispevkov: 1045
Pridružen: 28 Avg 2005, 08:48

Odgovor Napisal/-a carcar »

Offshore napisal/-a:Ti si tiščal iti za moderatorja,ne jaz #-o
Sedaj si na svoji koži to občutil kako to zgleda :lol:
Drugače pa jaz pod nobenim pogojem moderator SPLOH ne bi hotel biti!
Hehe sem vedel, da boš tako odgovoril :lol: Upam, da smo sedaj s tem res končal :wink:

lp
MAGISTER
Freak
Prispevkov: 643
Pridružen: 14 Okt 2005, 20:36
Kraj: Ljubljana-Šentvid (localhost - 192.168.8.20)
Kontakt:

Odgovor Napisal/-a MAGISTER »

Ups :oops: hvala :D
Nič več... :)
Odgovori

Vrni se na Portal modelarji.com team